U bent hier: HOME › 2009/2010 wedstrijd 1

2009/2010 wedstrijd 1

Uitslagenlijst Lokoloop competitie

Zeewolde - Zondag 11 oktober 2009

 
J6, 1 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Youri Fransen01Zeewolde4:13 
2Thomas Bos02Zeewolde5:11 
3Hidde Westerhof01Zeewolde5:20 
4Jouke Westerhof03Zeewolde6:06 
5Alejandro Smit03Zeewolde6:06 
 
J6V, 1 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Mariëlle Bruil01Zeewolde6:05 
 
J9, 1 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Jorn Snaterse98Zeewolde4:01 
2Him de Looper98Zeewolde4:02 
3Kelvin Schrijnewerkers97Zeewolde4:09 
4Tim van der Kuijl98Zeewolde4:10 
5Simen van Herpt98Zeewolde4:15 
6Cyriel Gouw96Zeewolde4:20 
7Lars Jonker97Zeewolde4:23 
8Nick Smit98Zeewolde4:31 
9Maurits Kruizinga98Zeewolde4:34 
10Luc Krijnen98Zeewolde4:40 
11Jelle Bos98Zeewolde4:43 
12Mark Fledderus98Zeewolde4:47 
13Tim Peters99Zeewolde4:53 
14Jelle Smelt00Zeewolde4:54 
15Boris Sierink99Zeewolde4:56 
16Mick Welling00Zeewolde4:58 
17Ralph van Schaik00Amersfoort5:02 
18Sandra Bruil98Zeewolde5:03 
19Mark Alebregtse99Zeewolde6:31 
 
J9V, 1 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Myrthe Jonker97Zeewolde4:19 
2Judith Revenberg97Zeewolde4:22 
3Mylou de Vries97Zeewolde4:24 
4Sanne den Holander99Zeewolde4:45 
5Anouk Welling99Zeewolde4:50 
6Marlina Peters98Zeewolde4:52 
7Esmee den Hollander99Zeewolde4:53 
8Thirza de Vries00Zeewolde5:10 
9Anouk van Sckaik98Zeewolde5:23 
10Vanessa van Schaik98Amersfoort5:25 
11Joy de Looper00Zeewolde5:28 
12Judith van Beusichem98Zeewolde5:49 
 
J13, 5 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Nick Hoogedoorn94Zeewolde16:49 
2Michael van Peperzeel97Zeewolde23:58 
3Leon Hollestelle94Dronten30:46 
4Kwintijn Schuurman95Zeewolde32:01 
 
J13V, 5 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Mireille Gouw94Zeewolde24:18 
 
M16, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Marijn Delhez88Zeewolde19:21 
2Fokko van de Koppel91Zeewolde20:35 
3Jordy van maanen87Zeewolde23:59 
4Stefan Doorn80Amsterdam25:57 
 
M40, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Henjo de Looper61Zeewolde19:52 
2Harry Fransen68Zeewolde20:09 
3Jan peter Westers62Zeewolde21:19 
4Han Hoefnagel64Zeewolde23:40 
5Johan van Peperzeel62Zeewolde24:05 
6Gerard Smit60Zeewolde25:49 
 
M50, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Jan Hoeve43Steenwijk26:45 
2Rien Delhez52Zeewolde29:22 
 
V16, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Sanne Silbald93Zeewolde20:00 
2Mascha Spoor80Zeewolde21:52 
3Marisca de Jong88Zeewolde22:19 
4Lotte Sibbald93Zeewolde22:28 
5Lotte Schiphof85Zeewolde25:42 
6Jorien Binnemars89Zeist29:11 
7Esther Hollestelle91Dronten30:47 
 
V35, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Babet Hoeve70Zeewolde26:10 
2Renate Harms71Zeewolde26:58 
3Margreet Kramer69Almere30:49 
 
V45, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Frida Fafié63Zeewolde27:57 
2Martine Kingma63Zeewolde30:30 
3Marry van Maanen62Zeewolde31:18 
4Jacqueline Heikens62Zeewolde33:22 
 
M16, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Menno van de Meer72Almere36:59 
2Micha de Bruin71Zeewolde39:27 
3Jos van Laarhoven88Oosterhout Nb40:32 
4Michiel van Reen74Zeewolde40:35 
5Ramon Terschegget72Zeewolde42:52 
6Rémi Jansen74Zeewolde45:59 
7Sander Jansen76Zeewolde47:56 
8Johan Pel70Pijnacker48:17 
9Jeroen Bruijgoms72Zeewolde49:42 
10Sytse Algera70Zeewolde49:51 
11Richard Kenter71Zeewolde50:50 
 
M40, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Bas Pieterse60Zeewolde37:06 
2Ron Gouw63Zeewolde39:57 
3Gerco Pon61Zeewolde40:58 
4Jan Hollestelle60Dronten41:14 
5Ferry Schrijnewerkers65Zeewolde42:19 
6Jan Fledderus68Zeewolde42:29 
7Paul Hundscheidt63Zeewolde43:04 
8Jelmer de Jong67Zeewolde43:12 
9Hein Smelt63Zeewolde43:12 
10Hans den Hollander64Zeewolde43:13 
11Hans de Kam60Zeewolde43:23 
12Paul Lindeboom61Zeewolde43:37 
13Eric Revet67Zeewolde44:40 
14Robin Bruil69Zeewolde45:01 
15Edwin Fafié62Zeewolde45:38 
16Rien Fokkens61Zeewolde46:07 
17Erwin Alebregtse63Zeewolde46:22 
18Erik Stam63Zeewolde46:32 
19Léon van Dongen64Zeewolde46:36 
20Marcel Dinkelberg63Zeewolde47:04 
21Frank van Schaik62Zeewolde47:50 
22Jos Revenberg62Zeewolde47:55 
23Juan Kamphuis67Zeewolde48:05 
24Ton van Schaik60Amersfoort49:18 
25Jaap Dijkens60Zeewolde50:11 
26Frank van Zanten62Zeewolde50:13 
27Ruud Kruizinga63Zeewolde51:18 
28Bas Dekkers65Zeewolde52:30 
29Gunnar van den Berg67Zeewolde52:59 
30Egbert Knorren65Zeewolde53:12 
31Eric Morel67Zeewolde54:34 
 
M50, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Jack Weerdmeester52Zeewolde40:47 
2Henry van der horst56Zeewolde40:50 
3Marco Rademaker57Zeewolde41:01 
4Arnold Stoop43Harderwijk41:49 
5Rob Emmens56Zeewolde43:26 
6Roelof Pepping47Dronten44:25 
7Louis Doorn56Zeewolde44:46 
8Hans van Sloten58Zeewolde45:11 
9Wim Andriessen48Huizen46:15 
10Albert Jongman54Zeewolde47:44 
11Rinus de Vries50Zeewolde49:11 
12Harry de Meijer53Zeewolde49:25 
13Berry van Schaik59Utrecht49:45 
14Ton van Maarseveen48Zeewolde49:52 
15Niek Brumlief57Zeewolde51:37 
16Luc Haak57Zeewolde54:22 
17Klaas Bijleveld34Zeewolde55:56 
18Theo Schouwenburg50Zeewolde58:44 
19Peter Wolff55Zeewolde1:01:46 
20Dick Korthuis57Zeewolde1:03:18 
 
V35, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Annemiek Veenkamp72Zeewolde48:08 
2Carin Lindeboom65Zeewolde50:59 
3Heidie Janssen70Zeewolde54:42 
4Tineke Hollestelle66Dronten58:31 
 
V45, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Anita Schouwaert61Zeewolde47:30 
2Anneke Rademaker59Zeewolde50:01 
3Hanneke Brumlief59Zeewolde51:35 
4Anita Siemerink64Zeewolde53:10 
5Marjolein Bos60Zeewolde54:18 
6Karin Gouw-Bijleveld62Zeewolde55:11 
7Marianne Dobber60Zeewolde57:51 
8Ria Schouwenburg54Zeewolde59:08 
9Noortje Huiskens60Zeewolde1:01:45 
Algemene informatie »
Verzekeringen »
Contributie
Bestuur / Commissies
Verkeersregelaars
Maatschappelijke stage
Vacatures
Clubkleding
Aanmeldingsformulier
Algemene informatie
Ledenvergaderingen
Nieuws
Nieuwsflits »
Nieuwsarchief
Algemeen »
Techniek »
Interviews »
Medisch »
Helden »
Menu vd maand »
Wedstrijdverslagen »
Bike-vakantie in het Zwarte Woud
Boekbespreking: Ard Schenk (Biografie)
Boekbespreking: Jacco Verhaeren (TOP-Coaches)
Boekbespreking: Joop Zoetemelk
Boekbespreking: Marc Herremans 1
Boekbespreking: Zwemmen (Nicola Keegan)
De Keiler in Nunspeet
Fietsexpeditie Siberië
Fietsvakantie Frankrijk - Marjolein Bos
Fietsvakantie Santiago - Anita Schouwaert
Giromania !!
Hardlopen samen met een blinde loper
Mount Ventoux beklimming Louis & Stefan Doorn
Ode aan Marco Pantani
Rien en de Fietsgoden
Skiken met Ingrid Munneke
The Desert Run
Trainingskamp XXL
Trans Alp ATB - Michiel & Marion
Vancouver - trainingskamp
Weissensee - Tonny van Vliet
Zwemanalyse in de Tongelreep
Trainen met de hartslagmeter
Bram Som
Edith van Dijk
Erica Terpstra
Gregor Stam
Kees Vaneman
Leen Pfrommer
Lidia van Bon - WK Masters zwemmen
Mieke Smit
Rob Barel
Afvallen - Mascha Spoor
Overgang en trainen - Mascha Spoor
Piriformis syndroom- Mascha Spoor
Bert Flier
Bruce Lee
Eric van der Linden
Jean Nelissen
Johan Neeskens
Wilco van den Akker
Wilfried de Jong
Gehakttaart met nasikruiden - Joke Lof
Spinaziepannenkoek - Paul Lindeboom
Fietsen
Lopen
Triathlon
zwemmen
Algemene informatie zwemmen
Zwemtrainingen »
Zwemtrainer
Algemeen informatie fietsen
Racefiets trainingen »
ATB trainingen »
Fietsnieuws
Fietstrainers
Veiligheid bij fietstrainingen
Fietstrainingen
Algemene informatie lopen
LOKO Loopcompetitie
Loopnieuws
Looptrainers
Algemene informatie triathlon
Divisie team
Reglementen »
Wedstrijdreglement ITU
Reglement Organisatie Wedstrijden
Wedstrijdkalender
Route startlocatie Kaap Flevo
Route startlocatie de Parel
Clubrecords
Uitslagen »
Zwemmen
Fietsen
Lopen
Duathlon / Triathlon
Fotoalbums
You tube filmpjes
Contact
N.A.W.-gegevens van TVZ
Wachtwoord wijzigen
Wachtwoord vergeten?

Ogenblik a.u.b. ...