U bent hier: HOME › 2008/2009 wedstrijd 6

2008/2009 wedstrijd 6

Uitslagenlijst Lokoloop competitie

Zeewolde - Zondag 8 maart 2009

 
J6, 1 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Ralph van Schaik00Amersfoort4:43 
2Youri Fransen01Zeewolde4:43 
3Stefan Zondervan99Amersfoort4:45 
4Jasper Koehorst99Zeewolde5:04 
5Jelle Smelt00Zeewolde5:37 
6Hidde Westerhof01Zeewolde6:01 
7Lars Huijbregts01Zeewolde6:08 
 
J6V, 1 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Thirza de Vries00Zeewolde5:49 
2Joy de Looper00Zeewolde5:50 
3Marielle Bruil01Zeewolde7:02 
 
J9, 1 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Michael van Peperzeel97Zeewolde4:12 
2Lennart kruizinga97Zeewolde4:13 
3Him de Looper98Zeewolde4:14 
4Simen van Herpt98Zeewolde4:21 
5Kelvin Schrijnewerkers97Zeewolde4:22 
6Tim van der Kuijl98Zeewolde4:37 
7Jelle Bos98Zeewolde4:42 
8Lars Jonker97Zeewolde4:46 
9Maurits kruizinga98Zeewolde4:48 
10Tim Peters99Zeewolde5:03 
11Mark Fledderus98Zeewolde5:18 
12Melvin Vis97Zeewolde5:28 
13Mark Alebregtse99Zeewolde6:08 
 
J9V, 1 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Leonie Kaspers96Huizen4:38 
2Steffie Knaken99Zeewolde4:42 
3Myrthe Jonker97Zeewolde4:48 
4Mylou de Vries97Zeewolde4:49 
5Judith Revenberg97Zeewolde4:49 
6Mabel Korporaal97Zeewolde4:49 
7Sanne den Hollander99Zeewolde4:57 
8Julia Dijkens98Zeewolde5:02 
9Esmee den Hollander99Zeewolde5:06 
10Marlina Peters98Zeewolde5:20 
11Muriël Fransen98Zeewolde5:29 
12Anouk van Schaik98Zeewolde5:29 
13Silke Odding98Zeewolde5:35 
14Vanessa van Schaik98Amersfoort5:41 
15Karlijn Koehorst97Zeewolde5:53 
16Judith van Beusichem98Zeewolde6:03 
 
J13, 5 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Nick Hoogedoorn94Zeewolde18:13 
2Kasper van Oort93Zeewolde25:24 
 
J13V, 5 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Sanne Sibbald93Zeewolde19:50 
2Mireille Gouw94Zeewolde25:36 
3Myrthe de Vries95Zeewolde26:25 
4Roos Pon93Zeewolde26:27 
 
M16, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Rob Stuber90Zeewolde18:13 
2Erwin Demmer79Voorthuizen18:41 
3Daniël Gouw81Kampen20:33 
4Fokko van de Koppel91Zeewolde22:03 
5Wouter Beijen86Zeewolde23:14 
6Tom Fokkens89Leiden23:35 
7Edwin Schouwenburg84Zeewolde23:59 
8Stefan Doorn86Zeewolde24:12 
 
M40, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Harry van 't Veld61Nijkerk Gld18:45 
2Rien Fokkens61Zeewolde21:25 
3Jaap de Vries62Zeewolde26:26 
 
M50, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Henry van der Horst56Zeewolde20:15 
2Louis Doorn56Zeewolde24:13 
 
V16, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Marion van Schaijk75Zeewolde23:47 
2Csilla Jansen76Zeewolde26:28 
 
V35, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Thea Kaspers66Huizen23:16 
2Angelina Kuijpers68Amersfoort25:49 
3Rosa Sitanala63Hilversum27:01 
4Nicole Raven69Zeewolde27:16 
 
V45, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Tinka Mathijssen58Zeewolde25:26 
2Maryska Snijders61Zeewolde39:43 
 
M16, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Koen Henkes82Zeewolde37:04 
2Martijn Augustijn73Hoogland40:22 
3Krijn Haak71Zeewolde44:27 
4Remy Eekhof91Zeewolde46:25 
5Frank Hut77Zeewolde48:55 
6Arjan Borgstein70Lelystad50:39 
 
M40, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Wouter Zondervan67Amersfoort37:06 
2Ron Gouw63Zeewolde39:33 
3Henjo de Looper61Zeewolde40:23 
4Jelmer de Jong67Zeewolde40:39 
5Jacob Lof65Zeewolde40:57 
6Remmelt van Tilburg65Huizen41:10 
7Gerco Pon61Zeewolde41:13 
8Gerard van der Horst61Zeewolde42:26 
9Paul Hundscheidt63Zeewolde42:27 
10Johan van Peperzeel62Zeewolde42:44 
11Hein Smelt63Zeewolde42:53 
12Ferry Schrijnewerkers65Zeewolde43:17 
13Erwin Alebregtse63Zeewolde43:48 
14Paul Lindeboom61Zeewolde43:49 
15Jos Revenberg62Zeewolde44:10 
16Johan Zwaal64Heemstede44:23 
17Fred van Rheenen59Zeewolde44:31 
18Eric Revet67Zeewolde44:53 
19Guido Rietzchel67Harderwijk46:03 
20Edwin Fafie62Zeewolde46:49 
21Jan Willem Tromp59Zeewolde47:25 
22Erik Stam63Zeewolde47:34 
23Frank van Schaik62Zeewolde48:07 
24Ton van Schaik60Amersfoort49:00 
25Peter Odding60Zeewolde50:55 
26Rene van Staveren61Almere51:48 
27Eric Kleinendorst66Nijkerk Gld52:00 
28Herman Fortuin62Almere55:25 
29Romero Heymans63Almere56:30 
 
M50, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Jack Weerdmeester52Zeewolde39:51 
2Leo Zantkuijl57Blaricum40:43 
3Arnold Stoop43Biddinghuizen41:31 
4Valentijn van Gorkom57Zeewolde43:24 
5Rob Emmens56Zeewolde45:21 
6Wim Andriessen48Huizen46:10 
7Piet Roskam57Zeewolde51:00 
8Jos van Rijt53Amersfoort51:23 
9Dick Fleury55Zeewolde54:01 
10Peter Wolff55Zeewolde59:17 
11Theo Schouwenburg50Zeewolde1:01:24 
 
V16, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Ingelise Roelen75Zwolle45:16 
2Olivia Moussault84Harderwijk46:31 
 
V35, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Annemiek Veenkamp72Zeewolde44:32 
2Anita Siemerink64Zeewolde51:02 
3Karin Rietdijk64Zeewolde52:43 
 
V45, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Marga Lesterhuis55Huizen46:59 
2Erna Emmens56Zeewolde51:37 
3Marjolein Bos60Zeewolde55:49 
4Noortje Huiskens60Zeewolde1:01:24
Algemene informatie »
Verzekeringen »
Contributie
Bestuur / Commissies
Verkeersregelaars
Vacatures
Clubkleding
Aanmeldingsformulier
Algemene informatie
Ledenvergaderingen
Nieuws
Nieuwsflits »
Nieuwsarchief
Algemeen »
Techniek »
Interviews »
Medisch »
Helden »
Menu vd maand »
Wedstrijdverslagen »
Bike-vakantie in het Zwarte Woud
Boekbespreking: Ard Schenk (Biografie)
Boekbespreking: Jacco Verhaeren (TOP-Coaches)
Boekbespreking: Joop Zoetemelk
Boekbespreking: Marc Herremans 1
Boekbespreking: Zwemmen (Nicola Keegan)
De Keiler in Nunspeet
Fietsexpeditie Siberië
Fietsvakantie Frankrijk - Marjolein Bos
Fietsvakantie Santiago - Anita Schouwaert
Giromania !!
Hardlopen samen met een blinde loper
Mount Ventoux beklimming Louis & Stefan Doorn
Ode aan Marco Pantani
Rien en de Fietsgoden
Skiken met Ingrid Munneke
The Desert Run
Trainingskamp XXL
Trans Alp ATB - Michiel & Marion
Vancouver - trainingskamp
Weissensee - Tonny van Vliet
Zwemanalyse in de Tongelreep
Trainen met de hartslagmeter
Bram Som
Edith van Dijk
Erica Terpstra
Gregor Stam
Kees Vaneman
Leen Pfrommer
Lidia van Bon - WK Masters zwemmen
Mieke Smit
Rob Barel
Afvallen - Mascha Spoor
Overgang en trainen - Mascha Spoor
Piriformis syndroom- Mascha Spoor
Bert Flier
Bruce Lee
Eric van der Linden
Jean Nelissen
Johan Neeskens
Wilco van den Akker
Wilfried de Jong
Gehakttaart met nasikruiden - Joke Lof
Spinaziepannenkoek - Paul Lindeboom
Fietsen
Lopen
Triathlon
zwemmen
Algemene informatie zwemmen
Zwemtrainingen »
Zwemtrainer
Algemeen informatie fietsen
Racefiets trainingen »
ATB trainingen »
Fietsnieuws
Fietstrainers
Veiligheid bij fietstrainingen
Fietstrainingen
Algemene informatie lopen
LOKO Loopcompetitie
Loopnieuws
Looptrainers
Algemene informatie triathlon
Divisie team
Reglementen »
Wedstrijdreglement ITU
Reglement Organisatie Wedstrijden
Wedstrijdkalender TVZ
Route startlocatie Kaap Flevo
Route startlocatie de Parel
Clubrecords
Uitslagen »
Zwemmen
Fietsen
Lopen
Duathlon / Triathlon
Fotoalbums
You tube filmpjes
Contact
N.A.W.-gegevens van TVZ
Wachtwoord wijzigen
Wachtwoord vergeten?

Ogenblik a.u.b. ...