U bent hier: HOME › 2008/2009 wedstrijd 5

2008/2009 wedstrijd 5

  

Uitslagenlijst Lokoloop competitie

Zeewolde - Zondag 8 februari 2009

 
J6, 1 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Ralph van Schaik00Amersfoort5:04 
2Jasper Koehorst99Zeewolde5:07 
3Stefan Zondervan99Amersfoort5:09 
4Jelle Smelt00Zeewolde5:13 
5Lars Huijbregts01Zeewolde5:50 
 
J6V, 1 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Thirza de Vries00Zeewolde5:07 
2Bente Kruizinga00Zeewolde5:28 
3Joy de Looper00Zeewolde5:56 
4Larissa Vis01Zeewolde6:11 
5Marielle Bruil01Zeewolde6:11 
 
J9, 1 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Michael van Peperzeel97Zeewolde4:12 
2Mark van der Kuijl96Zeewolde4:17 
3Lennart kruizinga97Zeewolde4:19 
4Him de Looper98Zeewolde4:27 
5Tim van der Kuijl98Zeewolde4:31 
6Maurits kruizinga98Zeewolde4:47 
7Jelle Bos98Zeewolde4:49 
8Laurens Revet99Zeewolde4:59 
9Kelvin Schrijnewerkers97Zeewolde5:00 
10Mark Fledderus98Zeewolde5:01 
11Melvin Vis97Zeewolde5:02 
12Rogier van Tol97Harderwijk5:15 
13Boris Sierink99Zeewolde5:20 
14Mark Alebregtse99Zeewolde6:24 
 
J9V, 1 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Aniek Wolsing96Amersfoort4:16 
2Judith Revenberg97Zeewolde4:39 
3Mabel Korporaal97Zeewolde4:39 
4Mylou de Vries97Zeewolde4:56 
5Margo van Schaik96Zeewolde5:04 
6Julia Dijkens98Zeewolde5:07 
7Marlina Peters98Zeewolde5:14 
8Karlijn Koehorst97Zeewolde5:29 
9Anouk van Schaik98Zeewolde5:41 
10Vanessa van Schaik98Amersfoort5:43 
11Silke Odding98Zeewolde5:45 
12Sandra Bruil98Zeewolde5:54 
13Judith van Beusichem98Zeewolde6:26 
 
J13, 5 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Nick Hoogedoorn94Zeewolde18:16 
2Kasper van Oort93Zeewolde24:02 
3Jordi Witte92Leusden24:45 
 
J13V, 5 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Mireille Gouw94Zeewolde26:23 
2Myrthe de Vries95Zeewolde27:18 
 
M16, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Rob Stuber90Zeewolde18:15 
2Koen Emmens85Amersfoort19:34 
3Berry Witte87Amersfoort21:12 
4Stefan Minkhorst85Zeewolde21:54 
5Jos van Laarhoven88Oosterhout Nb22:05 
6Steven Odding90Zeewolde24:20 
7Stefan Doorn86Zeewolde25:29 
 
M40, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Harry van 't Veld61Nijkerk Gld18:57 
2Willem Kaspers60Huizen21:03 
3Rien Fokkens61Zeewolde21:56 
4Fred van Tol62Harderwijk24:22 
5Jaap de Vries62Zeewolde27:22 
 
M50, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Van der horst Henry56Zeewolde20:31 
 
V16, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Marisca de Jong88Zeewolde22:06 
2Bita van Vorst76Lelystad28:15 
 
V35, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Thea Kaspers66Huizen22:58 
2Angelina Kuijpers68Amersfoort26:33 
3Rosa Sitanala63Hilversum26:39 
4Babet Hoeve70Zeewolde27:32 
5Karine Korporaal65Zeewolde28:00 
 
V45, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Tinka Mathijssen58Zeewolde24:01 
2Karin Gouw62Zeewolde29:30 
3Corry Maasdammen50Amersfoort32:50 
 
M16, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Tommy de Jong86Zeewolde39:45 
2Niels Lensing83Amersfoort48:39 
3Evert Dieleman69Houten49:42 
4Mark Overduin74Zeewolde50:19 
5Arjan Borgstein70Lelystad50:45 
 
M40, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Han Wolsing65Amersfoort37:14 
2Wouter Zondervan67Amersfoort37:59 
3Rene Korporaal65Zeewolde39:38 
4Ron Gouw63Zeewolde40:00 
5Gerco Pon61Zeewolde40:47 
6Jacob Lof65Zeewolde41:48 
7Hans de Kam60Zeewolde42:10 
8Gerard van der Horst61Zeewolde42:44 
9Jos Revenberg62Zeewolde42:46 
10Hans Olde Hengel66Zeewolde42:51 
11Eric Revet67Zeewolde44:10 
12Erwin Alebregtse63Zeewolde44:24 
13Jan Fledderus68Zeewolde44:41 
14Fred van Rheenen59Zeewolde44:43 
15Edu van Schaik65Amersfoort45:46 
16Frank Ellenbroek59Zeewolde46:31 
17Paul Lindeboom61Zeewolde46:32 
18Frank van Schaik62Zeewolde46:54 
19Edwin Fafie62Zeewolde47:26 
20Ron Knaken65Zeewolde47:49 
21Ton van Schaik60Amersfoort49:21 
22Marcel Dinkelberg63Zeewolde50:22 
23Klaas Kooy64Huizen50:33 
24Van Schaik59Utrecht50:43 
25Michel Seinen64Huizen50:49 
26Peter Odding60Zeewolde52:03 
27Marc Groenveld68Zeewolde52:22 
28Rob Koelman66Zeewolde53:39 
29Wilco Witte63Leusden53:55 
30Eric Morel67Zeewolde55:51 
31Paul Naus61Zeewolde56:00 
32Rene van Staveren61Almere56:33 
33Romero Heymans63Almere1:00:09 
34Herman Fortuin62Almere1:00:10 
 
M50, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Jack Weerdmeester52Zeewolde40:33 
2Henk Groen58Dronten41:18 
3Arnold Stoop43Biddinghuizen41:54 
4Valentijn van Gorkom57Zeewolde42:34 
5Roelof Pepping47Dronten45:45 
6Wim Andriessen48Huizen45:48 
7Albert Jongman54Zeewolde47:57 
8Ton van Maarseveen48Zeewolde49:32 
9Dick Fleury55Zeewolde50:19 
10Jos van Rijt53Amersfoort54:51 
11Klaas Bijleveld34Zeewolde55:57 
12Johan van Santen53Amersfoort1:00:27 
 
V16, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Marloes Brumlief85Zeewolde48:42 
 
V35, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Annemiek Veenkamp72Zeewolde44:59 
2Karin Rietdijk64Zeewolde51:25 
3Anita Siemerink64Zeewolde52:16 
4Brenda van Rijn67Zeewolde54:22 
5Esther Beekman-klein69Zeewolde55:24 
6Femy Hesp67Zeewolde55:39 
 
V45, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Marga Lesterhuis55Huizen46:43 
2Anita Schouwaert61Zeewolde47:04 
3Erna Emmens56Zeewolde52:11 
4Tinie Witte63Leusden53:33 
5Marianne Dobber60Zeewolde57:13 
6Noortje Huiskens60Zeewolde58:16 
Algemene informatie »
Verzekeringen »
Contributie
Bestuur / Commissies
Verkeersregelaars
Maatschappelijke stage
Vacatures
Clubkleding
Aanmeldingsformulier
Algemene informatie
Ledenvergaderingen
Nieuws
Nieuwsflits »
Nieuwsarchief
Algemeen »
Techniek »
Interviews »
Medisch »
Helden »
Menu vd maand »
Wedstrijdverslagen »
Bike-vakantie in het Zwarte Woud
Boekbespreking: Ard Schenk (Biografie)
Boekbespreking: Jacco Verhaeren (TOP-Coaches)
Boekbespreking: Joop Zoetemelk
Boekbespreking: Marc Herremans 1
Boekbespreking: Zwemmen (Nicola Keegan)
De Keiler in Nunspeet
Fietsexpeditie Siberië
Fietsvakantie Frankrijk - Marjolein Bos
Fietsvakantie Santiago - Anita Schouwaert
Giromania !!
Hardlopen samen met een blinde loper
Mount Ventoux beklimming Louis & Stefan Doorn
Ode aan Marco Pantani
Rien en de Fietsgoden
Skiken met Ingrid Munneke
The Desert Run
Trainingskamp XXL
Trans Alp ATB - Michiel & Marion
Vancouver - trainingskamp
Weissensee - Tonny van Vliet
Zwemanalyse in de Tongelreep
Trainen met de hartslagmeter
Bram Som
Edith van Dijk
Erica Terpstra
Gregor Stam
Kees Vaneman
Leen Pfrommer
Lidia van Bon - WK Masters zwemmen
Mieke Smit
Rob Barel
Afvallen - Mascha Spoor
Overgang en trainen - Mascha Spoor
Piriformis syndroom- Mascha Spoor
Bert Flier
Bruce Lee
Eric van der Linden
Jean Nelissen
Johan Neeskens
Wilco van den Akker
Wilfried de Jong
Gehakttaart met nasikruiden - Joke Lof
Spinaziepannenkoek - Paul Lindeboom
Fietsen
Lopen
Triathlon
zwemmen
Algemene informatie zwemmen
Zwemtrainingen »
Zwemtrainer
Algemeen informatie fietsen
Racefiets trainingen »
ATB trainingen »
Fietsnieuws
Fietstrainers
Veiligheid bij fietstrainingen
Fietstrainingen
Algemene informatie lopen
LOKO Loopcompetitie
Loopnieuws
Looptrainers
Algemene informatie triathlon
Divisie team
Reglementen »
Wedstrijdreglement ITU
Reglement Organisatie Wedstrijden
Wedstrijdkalender
Route startlocatie Kaap Flevo
Route startlocatie de Parel
Clubrecords
Uitslagen »
Zwemmen
Fietsen
Lopen
Duathlon / Triathlon
Fotoalbums
You tube filmpjes
Contact
N.A.W.-gegevens van TVZ
Wachtwoord wijzigen
Wachtwoord vergeten?

Ogenblik a.u.b. ...