U bent hier: HOME › 2008/2009 wedstrijd 4

2008/2009 wedstrijd 4

Uitslagenlijst Lokoloop competitie

Zeewolde - Zondag 11 januari 2009

 
J6, 1 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Jasper Koehorst99Zeewolde4:54 
2Youri Fransen01Zeewolde4:58 
3Ralph van Schaik00Amersfoort5:32 
4Stefan Zondervan99Amersfoort5:33 
5Jelle Smelt00Zeewolde5:41 
 
J6V, 1 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Joy de Looper00Zeewolde6:09 
 
J9, 1 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Lennart kruizinga97Zeewolde4:27 
2Him de Looper98Zeewolde4:29 
3Kelvin Schrijnewerkers97Zeewolde4:36 
4Simen van Herpt98Zeewolde4:40 
5Jelle Bos98Zeewolde4:56 
6Lars Jonker97Zeewolde4:57 
7Maurits kruizinga98Zeewolde5:01 
8Tim Peters99Zeewolde5:24 
9Mark Fledderus98Zeewolde5:30 
10Rogier van Tol97Harderwijk5:36 
11Jean-Luc van Engelen98Zeewolde5:45 
12Mark Alebregtse99Zeewolde6:12 
 
J9V, 1 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Mabel Korporaal97Zeewolde4:48 
2Myrthe Jonker97Zeewolde4:53 
3Steffie Knaken99Zeewolde5:03 
4Judith Revenberg97Zeewolde5:09 
5Sanne den Hollander99Zeewolde5:13 
6Esmee den Hollander99Zeewolde5:28 
7Karlijn Koehorst97Zeewolde5:32 
8Silke Odding98Zeewolde5:50 
9Margo van Schaik96Zeewolde5:54 
10Judith van Beusichem98Zeewolde5:56 
11Marlina Peters98Zeewolde6:02 
12Vanessa van Schaik98Amersfoort6:03 
13Muriël Fransen98Zeewolde6:07 
14Anouk van Schaik98Zeewolde6:13 
 
J13, 5 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Nick Hoogedoorn94Zeewolde18:16 
 
J13V, 5 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Sanne Sibbald93Zeewolde20:43 
 
M16, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Stefan Minkhorst85Zeewolde21:53 
2Fokko van de Koppel91Zeewolde21:55 
3Steven Odding90Zeewolde26:01 
4Stefan Doorn86Zeewolde26:21 
 
M40, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Harry van 't Veld61Nijkerk Gld19:07 
2Jan Schaafsma59Zeewolde19:33 
3Rien Fokkens61Zeewolde22:43 
 
M50, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Henry van der Horst56Zeewolde20:09 
2Jaap Boor49Zeewolde27:46 
 
V16, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Jeanny Keijser83Almere19:56 
2Marisca de Jong88Zeewolde23:13 
3Marion van Schaijk75Zeewolde23:58 
 
V35, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Angelina Kuijpers68Amersfoort26:37 
2Rosa Sitanala63Hilversum26:50 
3Karine Korporaal65Zeewolde28:13 
4Natascha den Hoed72Biddinghuizen35:53 
5Jessica den Hoed72Zeewolde37:07 
 
M16, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Koen Henkes82Zeewolde36:58 
2Tommy de Jong86Zeewolde40:28 
3Jeroen van Vugt71Harderwijk42:48 
4Remi Jansen74Zeewolde43:46 
5Remy Eekhof91Zeewolde46:09 
6Ronald Duijvestijn81Zeewolde49:21 
7Frank Hut77Zeewolde51:15 
8Arjan Borgstein70Lelystad51:35 
 
M40, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Wouter Zondervan67Amersfoort37:45 
2Rene Korporaal65Zeewolde37:56 
3Paul Hundscheidt63Zeewolde41:23 
4Jacob Lof65Zeewolde42:03 
5Remmelt van Tilburg65Huizen42:11 
6Ferry Schrijnewerkers65Zeewolde42:13 
7Jos Revenberg62Zeewolde42:51 
8Hans de Kam60Zeewolde42:52 
9Paul Lindeboom61Zeewolde42:58 
10Hans den Hollander64Zeewolde43:05 
11Kees van Asten66Zeewolde43:48 
12Erwin Alebregtse63Zeewolde43:52 
13Jan Fledderus68Zeewolde44:29 
14Johan van Peperzeel62Zeewolde44:32 
15Fred van Rheenen59Zeewolde45:26 
16Marinus Poelert66Harderwijk45:56 
17Ron Knaken65Zeewolde48:17 
18Erik Stam63Zeewolde48:45 
19Alfred van oa67Zeewolde49:22 
20Edwin Fafie62Zeewolde49:27 
21Ton van Schaik60Amersfoort49:44 
22Marcel Dinkelberg63Zeewolde50:25 
23Bas Dekkers65Zeewolde50:56 
24Peter Odding60Zeewolde53:15 
25Rien van campen59Zeewolde53:58 
26Ronald Stokkentreef63Zeewolde56:43 
 
M50, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Leo Zantkuijl57Blaricum40:37 
2Jack Weerdmeester52Zeewolde40:44 
3Wim Hoofd57Huizen42:04 
4Arnold Stoop43Biddinghuizen42:21 
5Frans Breg56Blaricum42:29 
6Eef Hoff58Huizen42:56 
7Marco Rademaker57Zeewolde43:20 
8Roelof Pepping47Dronten45:38 
9Valentijn van Gorkom57Zeewolde45:49 
10Dennis Gehring55Huizen46:46 
11Albert Jongman54Zeewolde48:29 
12Piet Roskam57Zeewolde51:13 
13Ton van Maarseveen48Zeewolde51:17 
14Peter Wolff55Zeewolde59:56 
 
V35, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Karin Rietdijk64Zeewolde52:05 
2Brenda van Rijn67Zeewolde56:34 
3Nicolette Reinders73Zeewolde59:15 
 
V45, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Marga Lesterhuis55Huizen48:21 
2Anita Schouwaert61Zeewolde48:35 
3Anneke Rademaker59Zeewolde56:25 
4Noortje Huiskens60Zeewolde57:27 
5Ria Schouwenburg54Zeewolde58:00 
6Vera Casteleijn58Zeewolde58:34 
Algemene informatie »
Verzekeringen »
Contributie
Bestuur / Commissies
Verkeersregelaars
Maatschappelijke stage
Vacatures
Clubkleding
Aanmeldingsformulier
Algemene informatie
Ledenvergaderingen
Nieuws
Nieuwsflits »
Nieuwsarchief
Algemeen »
Techniek »
Interviews »
Medisch »
Helden »
Menu vd maand »
Wedstrijdverslagen »
Bike-vakantie in het Zwarte Woud
Boekbespreking: Ard Schenk (Biografie)
Boekbespreking: Jacco Verhaeren (TOP-Coaches)
Boekbespreking: Joop Zoetemelk
Boekbespreking: Marc Herremans 1
Boekbespreking: Zwemmen (Nicola Keegan)
De Keiler in Nunspeet
Fietsexpeditie Siberië
Fietsvakantie Frankrijk - Marjolein Bos
Fietsvakantie Santiago - Anita Schouwaert
Giromania !!
Hardlopen samen met een blinde loper
Mount Ventoux beklimming Louis & Stefan Doorn
Ode aan Marco Pantani
Rien en de Fietsgoden
Skiken met Ingrid Munneke
The Desert Run
Trainingskamp XXL
Trans Alp ATB - Michiel & Marion
Vancouver - trainingskamp
Weissensee - Tonny van Vliet
Zwemanalyse in de Tongelreep
Trainen met de hartslagmeter
Bram Som
Edith van Dijk
Erica Terpstra
Gregor Stam
Kees Vaneman
Leen Pfrommer
Lidia van Bon - WK Masters zwemmen
Mieke Smit
Rob Barel
Afvallen - Mascha Spoor
Overgang en trainen - Mascha Spoor
Piriformis syndroom- Mascha Spoor
Bert Flier
Bruce Lee
Eric van der Linden
Jean Nelissen
Johan Neeskens
Wilco van den Akker
Wilfried de Jong
Gehakttaart met nasikruiden - Joke Lof
Spinaziepannenkoek - Paul Lindeboom
Fietsen
Lopen
Triathlon
zwemmen
Algemene informatie zwemmen
Zwemtrainingen »
Zwemtrainer
Algemeen informatie fietsen
Racefiets trainingen »
ATB trainingen »
Fietsnieuws
Fietstrainers
Veiligheid bij fietstrainingen
Fietstrainingen
Algemene informatie lopen
LOKO Loopcompetitie
Loopnieuws
Looptrainers
Algemene informatie triathlon
Divisie team
Reglementen »
Wedstrijdreglement ITU
Reglement Organisatie Wedstrijden
Wedstrijdkalender
Route startlocatie Kaap Flevo
Route startlocatie de Parel
Clubrecords
Uitslagen »
Zwemmen
Fietsen
Lopen
Duathlon / Triathlon
Fotoalbums
You tube filmpjes
Contact
N.A.W.-gegevens van TVZ
Wachtwoord wijzigen
Wachtwoord vergeten?

Ogenblik a.u.b. ...