U bent hier: HOME › 2008/2009 wedstrijd 3

2008/2009 wedstrijd 3

Uitslagenlijst Lokoloop competitie

Zeewolde - Zondag 14 december 2008

 
J6, 1 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Jasper Koehorst99Zeewolde4:38 
2Stefan Zondervan99Amersfoort4:46 
3Ralph van Schaik00Amersfoort5:16 
4Jelle Smelt00Zeewolde5:20 
5Lars Huijbregts01Zeewolde6:03 
 
J6V, 1 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Bente Kruizinga00Zeewolde5:10 
2Thirza de Vries00Zeewolde5:35 
3Anouk Kloosterman00Zeewolde5:38 
4Marielle Bruil01Zeewolde6:43 
 
J9, 1 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Lennart kruizinga97Zeewolde4:05 
2Michael van Peperzeel97Zeewolde4:07 
3Simen van Herpt98Zeewolde4:14 
4Tim van der Kuijl98Zeewolde4:24 
5Maurits kruizinga98Zeewolde4:37 
6Jelle Bos98Zeewolde4:50 
7Laurens Revet99Zeewolde4:56 
8Jean-Luc van Engelen98Zeewolde5:12 
9Boris Sierink99Zeewolde5:18 
10Rogier van Tol97Harderwijk5:25 
11Mark Alebregtse99Zeewolde5:39 
 
J9V, 1 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Aniek Wolsing96Amersfoort4:10 
2Mabel Korporaal97Zeewolde4:35 
3Judith Revenberg97Zeewolde4:50 
4Mylou de Vries97Zeewolde4:53 
5Julia Dijkens98Zeewolde4:56 
6Sanne den Hollander99Zeewolde4:57 
7Esmee den Hollander99Zeewolde5:00 
8Marlina Peters98Zeewolde5:18 
9Vanessa van Schaik98Amersfoort5:40 
10Judith van Beusichem98Zeewolde5:47 
11Mylene Vis99Zeewolde6:43 
12Michelle Kloosterman98Zeewolde7:14 
 
J13, 5 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Nick Hoogedoorn94Zeewolde18:07 
 
J13V, 5 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Sanne Sibbald93Zeewolde19:45 
2Lotte Sibbald93Zeewolde22:37 
3Mireille Gouw94Zeewolde25:06 
4Myrthe de Vries95Zeewolde25:44 
 
M16, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Rob Stuber90Zeewolde17:53 
2Koen Emmens85Amersfoort19:57 
3Fokko van de Koppel91Zeewolde21:44 
4Wouter Beijen86Zeewolde22:02 
5Ronald Fikus70Almere26:41 
 
M40, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Harry van 't Veld61Nijkerk Gld18:23 
2Rien Fokkens61Zeewolde22:52 
3Jaap de Vries62Zeewolde25:46 
 
M50, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Henry van der Horst56Zeewolde19:34 
2Jaap Boor49Zeewolde27:08 
 
V16, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Jeanny Keijser83Almere19:33 
2Marion van Schaijk75Zeewolde24:41 
3Csilla Jansen76Zeewolde27:13 
4Sanne Kok88Harderwijk29:49 
 
V35, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Angelina Kuijpers68Amersfoort25:54 
2Rosa Sitanala63Hilversum26:46 
3Babet Hoeve70Zeewolde28:37 
4Nicole Raven69Zeewolde31:21 
 
M16, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Koen Henkes82Zeewolde36:59 
2Tommy de Jong86Zeewolde39:56 
3Martijn Augustijn73Hoogland40:05 
4Joost Korthof70Zeewolde41:33 
5Remy Eekhof91Zeewolde43:37 
6Robin Bruil69Zeewolde44:18 
7Remi Jansen74Zeewolde47:28 
8Martijn Keaan71Blaricum48:30 
9Mark Overduin74Zeewolde50:47 
10Arjan Borgstein70Lelystad52:17 
 
M40, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Bas Pieterse60Zeewolde37:12 
2Rene Korporaal65Zeewolde38:15 
3Ron Gouw63Zeewolde40:01 
4Ferry Schrijnewerkers65Zeewolde40:53 
5Gerco Pon61Zeewolde41:35 
6Paul Hundscheidt63Zeewolde41:43 
7Paul Lindeboom61Zeewolde42:21 
8Jos Revenberg62Zeewolde42:22 
9Erwin Alebregtse63Zeewolde42:29 
10Johan van Peperzeel62Zeewolde42:31 
11Hans de Kam60Zeewolde42:32 
12Hein Smelt63Zeewolde42:41 
13Eric Revet67Zeewolde42:48 
14Hans Olde Hengel66Zeewolde43:20 
15Eduard Beekman64Zeewolde43:31 
16Johan Zwaal64Heemstede43:46 
17Kees van Asten66Zeewolde44:20 
18Bart van der Sloot64Naarden44:39 
19Jelmer de Jong67Zeewolde44:46 
20Fred van Rheenen59Zeewolde45:01 
21Hans den Hollander64Zeewolde45:01 
22Jan Fledderus68Zeewolde45:20 
23Edu van Schaik65Amersfoort46:08 
24Frank van Schaik62Zeewolde46:35 
25Jan Willem Tromp59Zeewolde46:39 
26Rob Biemond62Lelystad48:44 
27Ron Knaken65Zeewolde49:14 
28Ton van Schaik60Amersfoort49:20 
29Marcel Dinkelberg63Zeewolde51:15 
30Van Schaik59Utrecht51:59 
31Marc Groenveld68Zeewolde52:16 
32Edwin Vels66Zeewolde53:17 
33Johan Bijvank60Zeewolde53:57 
34Egbert Knorren65Zeewolde53:57 
35Rene van Staveren61Almere54:10 
36Roel Kloosterman61Zeewolde54:34 
37Ronald Stokkentreef63Zeewolde55:12 
 
M50, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Henk Groen58Dronten40:04 
2Leo Zantkuijl57Blaricum40:28 
3Arnold Stoop43Biddinghuizen41:17 
4Valentijn van Gorkom57Zeewolde42:43 
5Marco Rademaker57Zeewolde42:52 
6Rob Emmens56Zeewolde44:25 
7Roelof Pepping47Dronten45:19 
8Wim Andriessen48Huizen46:15 
9Harry de Meijer53Zeewolde49:11 
10Rinus de Vries50Zeewolde49:47 
11Albert Jongman54Zeewolde50:21 
12Dick Fleury55Zeewolde50:40 
13Geert-Jan Rijpstra58Zeewolde50:42 
14Piet Roskam57Zeewolde51:26 
15Klaas Bijleveld34Zeewolde54:41 
16Johan van Santen53Amersfoort59:17 
17Theo Schouwenburg50Zeewolde1:00:48 
 
V16, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Mascha Budel81Zeewolde51:06 
 
V35, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Annemiek Veenkamp72Zeewolde45:01 
2Karin Rietdijk64Zeewolde53:18 
3Esther Kloosterman65Zeewolde54:35 
4Esther Beekman-klein69Zeewolde55:27 
5Brenda van Rijn67Zeewolde56:13 
6Nicolette Reinders73Zeewolde57:39 
 
V45, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Anita Schouwaert61Zeewolde49:25 
2Inge Wever62Zeewolde51:14 
3Inge vaatstra62Zeewolde51:15 
4Anneke Rademaker59Zeewolde52:55 
5Vera Casteleijn58Zeewolde55:14 
6Noortje Huiskens60Zeewolde1:00:34
Algemene informatie »
Verzekeringen »
Contributie
Bestuur / Commissies
Verkeersregelaars
Vacatures
Clubkleding
Aanmeldingsformulier
Algemene informatie
Ledenvergaderingen
Nieuws
Nieuwsflits »
Nieuwsarchief
Algemeen »
Techniek »
Interviews »
Medisch »
Helden »
Menu vd maand »
Wedstrijdverslagen »
Bike-vakantie in het Zwarte Woud
Boekbespreking: Ard Schenk (Biografie)
Boekbespreking: Jacco Verhaeren (TOP-Coaches)
Boekbespreking: Joop Zoetemelk
Boekbespreking: Marc Herremans 1
Boekbespreking: Zwemmen (Nicola Keegan)
De Keiler in Nunspeet
Fietsexpeditie Siberië
Fietsvakantie Frankrijk - Marjolein Bos
Fietsvakantie Santiago - Anita Schouwaert
Giromania !!
Hardlopen samen met een blinde loper
Mount Ventoux beklimming Louis & Stefan Doorn
Ode aan Marco Pantani
Rien en de Fietsgoden
Skiken met Ingrid Munneke
The Desert Run
Trainingskamp XXL
Trans Alp ATB - Michiel & Marion
Vancouver - trainingskamp
Weissensee - Tonny van Vliet
Zwemanalyse in de Tongelreep
Trainen met de hartslagmeter
Bram Som
Edith van Dijk
Erica Terpstra
Gregor Stam
Kees Vaneman
Leen Pfrommer
Lidia van Bon - WK Masters zwemmen
Mieke Smit
Rob Barel
Afvallen - Mascha Spoor
Overgang en trainen - Mascha Spoor
Piriformis syndroom- Mascha Spoor
Bert Flier
Bruce Lee
Eric van der Linden
Jean Nelissen
Johan Neeskens
Wilco van den Akker
Wilfried de Jong
Gehakttaart met nasikruiden - Joke Lof
Spinaziepannenkoek - Paul Lindeboom
Fietsen
Lopen
Triathlon
zwemmen
Algemene informatie zwemmen
Zwemtrainingen »
Zwemtrainer
Algemeen informatie fietsen
Racefiets trainingen »
ATB trainingen »
Fietsnieuws
Fietstrainers
Veiligheid bij fietstrainingen
Fietstrainingen
Algemene informatie lopen
LOKO Loopcompetitie
Loopnieuws
Looptrainers
Algemene informatie triathlon
Divisie team
Reglementen »
Wedstrijdreglement ITU
Reglement Organisatie Wedstrijden
Wedstrijdkalender TVZ
Route startlocatie Kaap Flevo
Route startlocatie de Parel
Clubrecords
Uitslagen »
Zwemmen
Fietsen
Lopen
Duathlon / Triathlon
Fotoalbums
You tube filmpjes
Contact
N.A.W.-gegevens van TVZ
Wachtwoord wijzigen
Wachtwoord vergeten?

Ogenblik a.u.b. ...