U bent hier: HOME › 2008/2009 wedstrijd 2

2008/2009 wedstrijd 2

Uitslagenlijst Lokoloop competitie

Zeewolde - Zondag 9 november 2008

 
J6, 1 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Youri Fransen01Zeewolde4:34 
2Jasper Koehorst99Zeewolde4:38 
3Ralph van Schaik00Amersfoort4:41 
4Stefan Zondervan99Amersfoort4:45 
5Jelle Smelt00Zeewolde5:05 
6Symen Korthof00Zeewolde5:14 
7Lars Huijbregts01Zeewolde5:42 
 
J6V, 1 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Thirza de Vries00Zeewolde5:16 
 
J9, 1 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Michael van Peperzeel97Zeewolde3:58 
2Him de Looper98Zeewolde4:06 
3Tim van der Kuijl98Zeewolde4:09 
4Simen van Herpt98Zeewolde4:09 
5Kelvin Schrijnewerkers97Zeewolde4:12 
6Mark van der Kuijl96Zeewolde4:16 
7Cyriel Gouw96Zeewolde4:28 
8Laurens Revet99Zeewolde4:29 
9Tim Peters99Zeewolde4:33 
10Lars Jonker97Zeewolde4:33 
11Nick Smit98Zeewolde4:35 
12Melvin Vis97Zeewolde4:41 
13Marc Hamers95Zeewolde4:41 
14Jelle Bos98Zeewolde4:41 
15Boris Sierink99Zeewolde4:43 
16Mark Fledderus98Zeewolde4:44 
17Mark Alebregtse99Zeewolde5:34 
 
J9V, 1 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Myrthe Jonker97Zeewolde4:19 
2Leonie Kaspers96Huizen4:21 
3Steffie Knaken99Zeewolde4:36 
4Mylou de Vries97Zeewolde4:40 
5Esmee den Hollander99Zeewolde4:51 
6Julia Dijkens98Zeewolde4:57 
7Karlijn Koehorst97Zeewolde5:08 
8Marlina Peters98Zeewolde5:09 
9Margo van Schaik96Zeewolde5:13 
10Silke Odding98Zeewolde5:18 
11Muriël Fransen98Zeewolde5:27 
12Ilse Ellenbroek99Zeewolde5:28 
13Vanessa van Schaik98Amersfoort5:30 
14Anouk van Schaik98Zeewolde5:37 
15Judith van Beusichem98Zeewolde5:38 
 
J13, 5 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Nick Hoogedoorn94Zeewolde17:49 
2Kasper van Oort93Zeewolde24:26 
3Madelon Mooibroek94Zeewolde33:14 
 
J13V, 5 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Sanne Sibbald93Zeewolde20:25 
2Lotte Sibbald93Zeewolde21:55 
3Mireille Gouw94Zeewolde25:46 
4Myrthe de Vries95Zeewolde26:11 
5Roos Pon93Zeewolde27:14 
6Laura van der Horst94Zeewolde33:13 
 
M16, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Rob Stuber90Zeewolde17:47 
2Koen Emmens85Amersfoort19:24 
3Stefan Minkhorst85Zeewolde19:53 
4Krijn Haak71Zeewolde20:49 
5Wouter Beijen86Zeewolde22:11 
6Remi Jansen74Zeewolde24:24 
7Stefan Doorn86Zeewolde25:23 
 
M40, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Harry van 't Veld61Nijkerk Gld18:23 
2Willem Kaspers60Huizen20:03 
3Rien Fokkens61Zeewolde22:32 
4Herman Wijnands60Zeewolde24:23 
5Jaap de Vries62Zeewolde26:13 
 
M50, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Hans van Oort56Zeewolde24:56 
2Jaap Boor49Zeewolde27:40 
3Rien Delhez52Zeewolde28:25 
 
V16, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Jeanny Keijser83Almere19:14 
2Marisca de Jong88Zeewolde22:40 
3Csilla Jansen76Zeewolde25:58 
4Sanne Kok88Harderwijk27:49 
5Greetje van den Os81Zeewolde31:04 
 
V35, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Thea Kaspers66Huizen22:46 
2Angelina Kuijpers68Amersfoort25:29 
3Marja de Bont64Huizen25:45 
4Rosa Sitanala63Hilversum26:02 
5Nicole Raven69Zeewolde30:18 
 
V45, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Yvonne Koehorst63Zeewolde27:18 
 
M16, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Koen Henkes82Zeewolde36:42 
2Tommy de Jong86Zeewolde39:59 
3Joost Korthof70Zeewolde41:49 
4Eric van Cleef69Huizen42:11 
5Robin Bruil69Zeewolde43:39 
6Ronald Duijvestijn81Zeewolde44:36 
7Remy Eekhof91Zeewolde45:46 
8Ruben Velema84Zeewolde45:54 
9Hein holleman70Zeewolde46:25 
10Arjan Borgstein70Lelystad52:32 
 
M40, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Wouter Zondervan67Amersfoort36:47 
2Harmjaap de Wit67Nijkerk Gld38:36 
3Ron Gouw63Zeewolde39:13 
4Jelmer de Jong67Zeewolde40:14 
5Gerco Pon61Zeewolde40:20 
6Henjo de Looper61Zeewolde40:25 
7Hans Peter Pluim Metz65Huizen40:49 
8Jan Hollestelle60Dronten41:03 
9Jacob Lof65Zeewolde41:04 
10Remmelt van Tilburg65Huizen41:12 
11Ferry Schrijnewerkers65Zeewolde41:18 
12Paul Lindeboom61Zeewolde41:43 
13Hein Smelt63Zeewolde42:01 
14Paul Hundscheidt63Zeewolde42:10 
15Erwin Alebregtse63Zeewolde42:25 
16Gerard van der Horst61Zeewolde42:34 
17Jos Revenberg62Zeewolde42:38 
18Hans de Kam60Zeewolde42:47 
19Eric Revet67Zeewolde42:57 
20Jan Fledderus68Zeewolde44:32 
21Johan van Peperzeel62Zeewolde44:46 
22Fred van Rheenen59Zeewolde45:57 
23Edu van Schaik65Amersfoort46:13 
24Frank van Schaik62Zeewolde46:26 
25Ben Eekhof61Zeewolde46:40 
26Jan Willem Tromp59Zeewolde46:50 
27Peter Hofman64Zeewolde46:55 
28Hans Olde Hengel66Zeewolde47:42 
29Rene van Staveren61Almere48:55 
30Bas Dekkers65Zeewolde48:58 
31Ron Knaken65Zeewolde49:00 
32Leon de Ridder65Zeewolde49:36 
33Gert van Kooy64Zeewolde49:49 
34Erik Stam63Zeewolde50:53 
35Marcel Dinkelberg63Zeewolde51:36 
36Marco Hamers64Zeewolde52:37 
37Peter Odding60Zeewolde52:55 
38Rien van campen59Zeewolde53:10 
39Gurbe Helbig60Zeewolde53:47 
 
M50, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Henk Groen58Dronten39:05 
2Leo Zantkuijl57Blaricum40:29 
3Eef Hoff58Huizen41:07 
4Wim Hoofd57Huizen41:40 
5Arnold Stoop43Biddinghuizen41:46 
6Marco Rademaker57Zeewolde42:08 
7Valentijn van Gorkom57Zeewolde42:18 
8Frans Breg56Blaricum42:26 
9Frank van Overveem51Huizen44:34 
10Rob Emmens56Zeewolde45:13 
11Dennis Gehring55Huizen45:17 
12Harry de Meijer53Zeewolde48:50 
13Dick Fleury55Zeewolde51:06 
14Piet Roskam57Zeewolde51:10 
15Klaas Bijleveld34Zeewolde55:27 
16Peter Wolff55Zeewolde59:07 
17Theo Schouwenburg50Zeewolde59:12 
18Cor van Kuijeren57Zeewolde59:23 
 
V16, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Jorieke Castelijn85Zeewolde40:27 
2Marloes Brumlief85Zeewolde49:05 
3Mandy Buter75Zeewolde49:35 
4Mirna van der Veen78Arnhem56:14 
 
V35, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Annemiek Veenkamp72Zeewolde47:03 
2Anita Siemerink64Zeewolde50:59 
3Karin Rietdijk64Zeewolde51:44 
4Esther Kloosterman65Zeewolde55:31 
5Nicolette Reinders73Zeewolde56:49 
 
V45, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Marga Lesterhuis55Huizen45:19 
2Anita Schouwaert61Zeewolde48:49 
3Manna Kwak44Huizen49:47 
4Erna Emmens56Zeewolde51:47 
5Anneke Rademaker59Zeewolde52:10 
6Marjolein Bos60Zeewolde53:45 
7Marianne Dobber60Zeewolde54:11 
8Maudy Lem55Huizen54:32 
9Ria Schouwenburg54Zeewolde55:08 
10Vera Casteleijn58Zeewolde55:10 
11Annemieke van herpt62Zeewolde59:21 
Algemene informatie »
Verzekeringen »
Contributie
Bestuur / Commissies
Verkeersregelaars
Vacatures
Clubkleding
Aanmeldingsformulier
Algemene informatie
Ledenvergaderingen
Nieuws
Nieuwsflits »
Nieuwsarchief
Algemeen »
Techniek »
Interviews »
Medisch »
Helden »
Menu vd maand »
Wedstrijdverslagen »
Bike-vakantie in het Zwarte Woud
Boekbespreking: Ard Schenk (Biografie)
Boekbespreking: Jacco Verhaeren (TOP-Coaches)
Boekbespreking: Joop Zoetemelk
Boekbespreking: Marc Herremans 1
Boekbespreking: Zwemmen (Nicola Keegan)
De Keiler in Nunspeet
Fietsexpeditie Siberië
Fietsvakantie Frankrijk - Marjolein Bos
Fietsvakantie Santiago - Anita Schouwaert
Giromania !!
Hardlopen samen met een blinde loper
Mount Ventoux beklimming Louis & Stefan Doorn
Ode aan Marco Pantani
Rien en de Fietsgoden
Skiken met Ingrid Munneke
The Desert Run
Trainingskamp XXL
Trans Alp ATB - Michiel & Marion
Vancouver - trainingskamp
Weissensee - Tonny van Vliet
Zwemanalyse in de Tongelreep
Trainen met de hartslagmeter
Bram Som
Edith van Dijk
Erica Terpstra
Gregor Stam
Kees Vaneman
Leen Pfrommer
Lidia van Bon - WK Masters zwemmen
Mieke Smit
Rob Barel
Afvallen - Mascha Spoor
Overgang en trainen - Mascha Spoor
Piriformis syndroom- Mascha Spoor
Bert Flier
Bruce Lee
Eric van der Linden
Jean Nelissen
Johan Neeskens
Wilco van den Akker
Wilfried de Jong
Gehakttaart met nasikruiden - Joke Lof
Spinaziepannenkoek - Paul Lindeboom
Fietsen
Lopen
Triathlon
zwemmen
Algemene informatie zwemmen
Zwemtrainingen »
Zwemtrainer
Algemeen informatie fietsen
Racefiets trainingen »
ATB trainingen »
Fietsnieuws
Fietstrainers
Veiligheid bij fietstrainingen
Fietstrainingen
Algemene informatie lopen
LOKO Loopcompetitie
Loopnieuws
Looptrainers
Algemene informatie triathlon
Divisie team
Reglementen »
Wedstrijdreglement ITU
Reglement Organisatie Wedstrijden
Wedstrijdkalender TVZ
Route startlocatie Kaap Flevo
Route startlocatie de Parel
Clubrecords
Uitslagen »
Zwemmen
Fietsen
Lopen
Duathlon / Triathlon
Fotoalbums
You tube filmpjes
Contact
N.A.W.-gegevens van TVZ
Wachtwoord wijzigen
Wachtwoord vergeten?

Ogenblik a.u.b. ...