U bent hier: HOME › 2007/2008 wedstrijd 1

2007/2008 wedstrijd 1

Uitslagenlijst Lokoloop-1 seizoen 2007/2008

Zeewolde - Zondag 14 oktober 2007

 
J6, 1 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Simen van Herpt98Zeewolde3:50 
2Tim Peters99Zeewolde3:57 
3Jasper Koehorst99Zeewolde4:06 
4Ralph van Schaik00Amersfoort4:15 
5Youri Fransen01Zeewolde4:19 
6Mark Fledderus98Zeewolde4:28 
7Lars Huijbegts01Zeewolde4:32 
8Jelle Smelt00Zeewolde4:48 
9Mark Alebregtse99Zeewolde4:58 
 
J6V, 1 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Sanne den Hollander99Zeewolde4:15 
2Steffie Knaken99Zeewolde4:16 
3Esmee den Hollander99Zeewolde4:33 
4Bente Kruizinga00Zeewolde4:33 
5Julia Dijkens98Zeewolde4:52 
6Anouk van Schaik98Zeewolde4:55 
7Elise Heer02Almere5:11 
8Joy de Looper00Zeewolde5:25 
 
J9, 1 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Kelvin Schroder95Dronten3:05 
2Michael van Peperzeel97Zeewolde3:23 
3Lennart Kruizinga97Zeewolde3:34 
4Him de Looper98Zeewolde3:36 
5Mark van der Kuijl96Zeewolde3:38 
6Thomas van der Meer95Zeewolde3:39 
7Kelvin Schrijnewerkers97Zeewolde3:40 
8Emiel Knaken97Zeewolde3:42 
9Tim van der Werf97Zeewolde3:46 
10Maurits Kruizinga98Zeewolde3:46 
11Cyriel Gouw96Zeewolde3:50 
12Tom Leijenaar95Zeewolde3:57 
13Tim van den Kuijl98Zeewolde3:58 
14Melvin Vis97Zeewolde4:03 
15Auke Helbig95Zeewolde4:04 
16Jelle Bos98Zeewolde4:05 
17Nick Smit98Zeewolde4:09 
18Sander Bruil98Zeewolde4:29 
19Jean-Luc van Engelen98Zeewolde5:02 
 
J9V, 1 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Anouschka Schroder96Dronten3:18 
2Myrthe de Vries95Zeewolde3:47 
3Nienke van der Werf95Zeewolde4:11 
4Nynke Fledderus95Zeewolde4:12 
5Aniek Huijbregts98Zeewolde4:14 
6Margo van Schaik96Zeewolde4:16 
7Karlijn Koehorst97Zeewolde4:19 
8Dione Jonkman98Belt Schutsloot4:22 
9Marlina Peters98Zeewolde4:24 
10Muriël Fransen98Zeewolde4:31 
11Vanessa van Schaik98Amersfoort5:15 
 
J13, 5 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Tjade Looman93Zeewolde20:44 
2Leon Hollestelle94Swifterbant21:08 
 
J13V, 5 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Sanne Sibbald93Zeewolde21:12 
2Lotte Sibbald93Zeewolde21:57 
3Mireille Gouw94Zeewolde25:46 
4Merel van Peperzeel94Zeewolde26:33 
5Dieuwertje van Stavere93Almere36:33 
 
M16, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Aschwin Wijnands85Zeewolde18:38 
2Stefan Minkhorst85Zeewolde20:38 
3Fokko van de Koppel91Zeewolde21:56 
4Stephan Manders69Zeewolde25:17 
5Rombout Ketting85Zeewolde26:54 
 
M40, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1DJ Matthijsse65Zeewolde21:45 
2Gurbe Helbig60Zeewolde25:42 
3Herman Wijnands60Heerlen28:56 
4Rien van Campen59Zeewolde30:25 
5Rien Buitink61Zeewolde30:57 
 
M50, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Rien Delhez52Zeewolde27:15 
2Peter Wolff55Zeewolde31:09 
3Jos Delhez49Harderwijk31:39 
4Gé Koedam53Huizen33:06 
 
V16, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Mascha Spoor80Zeewolde21:30 
2Saskia Emmens83Hilversum26:34 
3Tessa Hut81Zeewolde27:34 
4Mylène Wijnands88Zeewolde28:56 
 
V35, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Sylvia Ris65Zeewolde25:58 
2Yvonne Koehorst63Zeewolde28:41 
3Babet Hoeve70Zeewolde28:55 
 
V45, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Rina de Rijk59Zeewolde32:46 
 
M16, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Micha de Bruin71Zeewolde39:09 
2TH de Jong86Zeewolde40:04 
3Dennis Heer73Almere40:21 
4Joost Korthof70Zeewolde40:48 
5Jelmer de Jong67Zeewolde41:04 
6Martijn Augustijn73Hoogland41:34 
7Koen Henkes82Zeewolde43:00 
8Guido Rietzschel67Harderwijk43:27 
9Paul Pascha82Alkmaar43:32 
10Frank Hut77Zeewolde46:01 
11Harry Fransen68Zeewolde46:10 
12Robin Bruil69Zeewolde47:17 
13Juan Kamphuis67Zeewolde48:33 
14Hein Holleman70Zeewolde49:37 
15Kees Koops67Zeewolde51:10 
 
M40, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Bas Pieterse60Zeewolde36:59 
2Ron Gouw63Zeewolde39:12 
3Henk Groen58Dronten39:51 
4Remmelt van Tilburg65Huizen40:09 
5Wim Hoofd57Huizen40:15 
6Gerco Pon61Zeewolde40:54 
7Jan Ris62Zeewolde41:10 
8Jan Hollestelle60Dronten41:18 
9Paul Lindeboom61Zeewolde41:20 
10Hans den Hollander64Zeewolde41:31 
11Wim van Kouteren66Almere41:33 
12Hein Smelt63Zeewolde41:59 
13Henjo de Looper61Zeewolde42:18 
14Hans van Sloten58Zeewolde42:53 
15Eduard Beekman64Zeewolde43:03 
16Erwin Alebregtse63Zeewolde43:04 
17Jos Revenberg62Zeewolde43:13 
18Jurgen Beer65Zeewolde43:19 
19Jaap de Vries62Zeewolde43:33 
20Eric Revet67Zeewolde43:49 
21Paul Hundscheidt63Zeewolde44:23 
22Jan Willem Tromp59Zeewolde45:08 
23Frank van Schaik62Zeewolde45:37 
24Arnoud van Drutten64Zeewolde46:14 
25Janwillem de Groot59Hoevelaken46:29 
26Ferry Schrijnewerkers65Zeewolde46:31 
27Jan Berkenbosch60Zeewolde46:39 
28Ron Knaken65Zeewolde46:47 
29Edwin de Vos65Zeewolde47:12 
30Frans Smit58Zeewolde47:26 
31Peter Smit58Zeewolde47:46 
32Ton van Schaik60Amersfoort48:08 
33Hans de Kam60Zeewolde48:27 
34Peter Huijbregts65Zeewolde49:41 
35Erik Stam63Zeewolde49:46 
36Edwin Fafié62Zeewolde49:50 
37Johan van Peperzeel62Zeewolde49:51 
38Nico van Roden63Zeewolde50:14 
39Ruud Kruizinga63Zeewolde50:28 
40John Houtlosser59Zeewolde53:10 
41Marcel Scholtus62Zeewolde53:21 
42Gerard-Jan Kramer62Zeewolde53:36 
43Rene van Staveren61Almere54:00 
44Peter Odding60Zeewolde54:12 
45Paul Naus61Zeewolde54:57 
46Wijbe Dijkstra60Zeewolde1:02:30 
47Harry de Vos59Hoogland1:11:58 
 
M50, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Arnold Stoop49Biddinghuizen39:35 
2Jack Weerdmeester52Zeewolde42:02 
3Marco Rademaker57Zeewolde42:11 
4Roelof Pepping47Dronten42:17 
5Frans Breg56Blaricum43:50 
6Dennis Gehring55Huizen45:05 
7Wim Andriessen48Huizen45:30 
8Rob Emmens56Zeewolde45:48 
9Albert Jongman54Zeewolde46:53 
10Dirk Bout53Zeewolde47:28 
11Ton van Maarseveen48Zeewolde49:58 
12Jan Reijnhoudt56Zeewolde51:46 
13Piet Roskam57Zeewolde54:17 
14Klaas Bijleveld34Zeewolde56:47 
15Louis Mooijman56Zeewolde58:07 
16Theo Schouwenburg50Zeewolde58:14 
 
V16, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Jorieke Casteleijn85Zeewolde40:23 
2Agnès Wassenaar74Amersfoort47:46 
3Marie-Louise Bol74Harderwijk53:41 
 
V35, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Marleen Bois71Zeewolde45:08 
2Carin Lindeboom65Zeewolde48:37 
3Esther Beekman-klein69Zeewolde54:30 
4Liana Batelaan-Smink72Zeewolde54:30 
5Karin Gouw62Zeewolde57:06 
6Annemieke van Herpt62Zeewolde59:35 
7Desiree de Groot66Hoevelaken59:49 
8Barendine Biesheuvel65Zeewolde1:02:31 
 
V45, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Marga Lesterhuis55Huizen45:50 
2Anita Schouwaert61Zeewolde48:27 
3Erna Emmens56Zeewolde53:26 
4Anneke Rademaker59Zeewolde54:26 
5Vera Casteleijn58Zeewolde55:28 
6Ingrid Munneke58Zeewolde57:13 
7Marianne Dobber60Zeewolde57:15 
8Noortje Huiskens60Zeewolde57:57 
9Ria Schouwenburg54Zeewolde58:15 
10Ellen Westland57Huizen1:01:01 
11Aty de Jong61Zeewolde1:11:58
Algemene informatie »
Verzekeringen »
Contributie
Bestuur / Commissies
Verkeersregelaars
Maatschappelijke stage
Vacatures
Clubkleding
Aanmeldingsformulier
Algemene informatie
Ledenvergaderingen
Nieuws
Nieuwsflits »
Nieuwsarchief
Algemeen »
Techniek »
Interviews »
Medisch »
Helden »
Menu vd maand »
Wedstrijdverslagen »
Bike-vakantie in het Zwarte Woud
Boekbespreking: Ard Schenk (Biografie)
Boekbespreking: Jacco Verhaeren (TOP-Coaches)
Boekbespreking: Joop Zoetemelk
Boekbespreking: Marc Herremans 1
Boekbespreking: Zwemmen (Nicola Keegan)
De Keiler in Nunspeet
Fietsexpeditie Siberië
Fietsvakantie Frankrijk - Marjolein Bos
Fietsvakantie Santiago - Anita Schouwaert
Giromania !!
Hardlopen samen met een blinde loper
Mount Ventoux beklimming Louis & Stefan Doorn
Ode aan Marco Pantani
Rien en de Fietsgoden
Skiken met Ingrid Munneke
The Desert Run
Trainingskamp XXL
Trans Alp ATB - Michiel & Marion
Vancouver - trainingskamp
Weissensee - Tonny van Vliet
Zwemanalyse in de Tongelreep
Trainen met de hartslagmeter
Bram Som
Edith van Dijk
Erica Terpstra
Gregor Stam
Kees Vaneman
Leen Pfrommer
Lidia van Bon - WK Masters zwemmen
Mieke Smit
Rob Barel
Afvallen - Mascha Spoor
Overgang en trainen - Mascha Spoor
Piriformis syndroom- Mascha Spoor
Bert Flier
Bruce Lee
Eric van der Linden
Jean Nelissen
Johan Neeskens
Wilco van den Akker
Wilfried de Jong
Gehakttaart met nasikruiden - Joke Lof
Spinaziepannenkoek - Paul Lindeboom
Fietsen
Lopen
Triathlon
zwemmen
Algemene informatie zwemmen
Zwemtrainingen »
Zwemtrainer
Algemeen informatie fietsen
Racefiets trainingen »
ATB trainingen »
Fietsnieuws
Fietstrainers
Veiligheid bij fietstrainingen
Fietstrainingen
Algemene informatie lopen
LOKO Loopcompetitie
Loopnieuws
Looptrainers
Algemene informatie triathlon
Divisie team
Reglementen »
Wedstrijdreglement ITU
Reglement Organisatie Wedstrijden
Wedstrijdkalender
Route startlocatie Kaap Flevo
Route startlocatie de Parel
Clubrecords
Uitslagen »
Zwemmen
Fietsen
Lopen
Duathlon / Triathlon
Fotoalbums
You tube filmpjes
Contact
N.A.W.-gegevens van TVZ
Wachtwoord wijzigen
Wachtwoord vergeten?

Ogenblik a.u.b. ...