U bent hier: HOME › 2007/2008 wedstrijd 6

2007/2008 wedstrijd 6

Uitslagenlijst Lokoloop-6 seizoen 2007/2008

Zeewolde - Zondag 9 maart 2008

 
J6, 1 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Simen van Herpt98Zeewolde3:44 
2Tim Peters99Zeewolde3:50 
3Jasper Koehorst99Zeewolde3:54 
4Stefan Sondervan99Amersfoort4:03 
5Ralph van Schaik00Amersfoort4:07 
6Mark Fledderus98Zeewolde4:14 
7Youri Fransen01Zeewolde4:23 
8Lars Huijbegts01Zeewolde4:30 
9Jelle Smelt00Zeewolde4:45 
10Mark Alebregtse99Zeewolde4:52 
11Milan Bruinsma01Zeewolde5:08 
 
J6V, 1 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Steffie Knaken99Zeewolde3:58 
2Sanne den Hollander99Zeewolde4:10 
3Esmee den Hollander99Zeewolde4:33 
4Bente Kruizinga00Zeewolde4:44 
5Julia Dijkens98Zeewolde4:44 
6Anouk van Schaik98Zeewolde5:13 
7Joy de Looper00Zeewolde5:35 
 
J9, 1 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Kelvin Schroder95Dronten3:11 
2Michael van Peperzeel97Zeewolde3:27 
3Lennart Kruizinga97Zeewolde3:30 
4Cyriel Gouw96Zeewolde3:37 
5Mark van der Kuijl96Zeewolde3:41 
6Thomas van der Meer95Zeewolde3:47 
7Tom Leijenaar95Zeewolde3:49 
8Tim van den Kuijl98Zeewolde3:49 
9Koen Brouwer96Zeewolde3:51 
10Maurits Kruizinga98Zeewolde3:53 
11Melvin Vis97Zeewolde3:59 
12Nick Smit98Zeewolde4:00 
13Jelle Bos98Zeewolde4:04 
14Sander Bruil98Zeewolde4:35 
 
J9V, 1 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Anouschka Schroder96Dronten3:11 
2Muriël Fransen98Zeewolde3:42 
3Myrthe de Vries95Zeewolde3:43 
4Aniek Wolsing96Amersfoort3:44 
5Setanya Vos94Zeewolde3:56 
6Mabel Korporaal97Zeewolde3:57 
7Margo van Schaik96Zeewolde4:02 
8Karlijn Koehorst97Zeewolde4:23 
9Lanique Beckman Lapre97Zeewolde4:25 
10Eva Koops98Zeewolde4:26 
11Marlina Peters98Zeewolde4:34 
12Sillke Odding98Zeewolde4:39 
13Joyce Bruinsma97Zeewolde4:41 
14Aniek Huijbregts98Zeewolde4:54 
15Nynke Fledderus95Zeewolde4:55 
16Vanessa van Schaik98Amersfoort5:10 
 
J13, 5 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Tjade Looman93Zeewolde20:57 
2Leon Hollestelle94Dronten21:57 
3Jasper Wolsing93Amersfoort26:47 
 
J13V, 5 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Sanne Sibbald93Zeewolde21:13 
2Lotte Sibbald93Zeewolde22:57 
3Mireille Gouw94Zeewolde24:54 
4Roos Pon93Zeewolde28:30 
 
M16, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Rob Stuber90Zeewolde18:17 
2Koen Emmens85Amersfoort20:12 
3Fokko van de Koppel91Zeewolde22:47 
 
M40, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Harry van 't Veld61Nijkerk Gld18:47 
2Kees Meewisse59Dronten21:01 
3Herman Wijnands60Heerlen22:20 
 
M50, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Henry van der Horst56Zeewolde21:09 
2Otto Broertjes50Dronten22:08 
 
V16, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Mascha Spoor80Zeewolde20:20 
2Saskia Emmens83Hilversum27:05 
3Sanne Kok88Zeewolde27:08 
 
V35, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Ingrid van der Vlist71Zeewolde23:49 
2Angelina Kuijpers68Amersfoort25:35 
3Yvonne Koehorst63Zeewolde27:26 
4Babet Hoeve70Zeewolde27:35 
5Karine Korporaal65Zeewolde28:14 
 
V45, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Jeltje Doorn-Oostra56Zeewolde32:07 
 
M16, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Vincent Piepers83Zeewolde35:19 
2Jelmer de Jong67Zeewolde39:33 
3Joost Korthof70Zeewolde41:00 
4Robin Bruil69Zeewolde43:16 
5Jan Fledderus68Zeewolde44:31 
6Juan Kamphuis67Zeewolde44:36 
7Harry Fransen68Zeewolde46:06 
8Henry Bruinsma71Zeewolde50:07 
9Frank Hut77Zeewolde50:33 
 
M40, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Han Wolsing65Amersfoort35:32 
2Bas Pieterse60Zeewolde36:31 
3Wouter Sondervan67Amersfoort37:35 
4Rene Korporaal65Zeewolde37:55 
5Ron Gouw63Zeewolde39:14 
6Hans den Hollander64Zeewolde39:30 
7Gerco Pon61Zeewolde40:37 
8Johan van Peperzeel62Zeewolde40:50 
9Jan Hollestelle60Dronten40:55 
10Henjo de Looper61Zeewolde41:41 
11Lucien Sijtsma64Amersfoort41:47 
12Gertjan Eekel61Huizen42:02 
13Hans de Kam60Zeewolde42:08 
14Hein Smelt63Zeewolde42:58 
15Ferry Schrijnewerkers65Zeewolde43:42 
16Jan Willem Tromp59Zeewolde43:56 
17Paul Hundscheidt63Zeewolde44:17 
18Eric Revet67Zeewolde44:26 
19Frank van Schaik62Zeewolde44:30 
20Paul Lindeboom61Zeewolde45:22 
21Edu van Schaik65Amersfoort45:27 
22Frank Ellenbroek59Zeewolde46:38 
23Janwillem de Groot59Hoevelaken46:53 
24Erik Stam63Zeewolde47:08 
25Rene van Staveren61Almere48:32 
26Peter Smit58Zeewolde49:04 
27Ron Knaken65Zeewolde49:22 
28Klaas Louw64Zwartsluis51:33 
29Edwin Vels66Zeewolde51:34 
30Egbert Knorren65Zeewolde51:39 
31Wijbe Dijkstra60Zeewolde56:40 
 
M50, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Marco Rademaker57Zeewolde41:32 
2Piet Wassenaar48Barneveld43:50 
3Rob Emmens56Zeewolde44:37 
4Louis Doorn56Zeewolde45:19 
5Albert Jongman54Zeewolde45:20 
6Ton van Maarseveen48Zeewolde47:56 
7Jack Weerdmeester52Zeewolde50:34 
8Harry de Meijer53Zeewolde50:45 
9Piet Roskam57Zeewolde51:35 
10Klaas Bijleveld34Zeewolde54:21 
11Theo Schouwenburg50Zeewolde58:07 
 
V16, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Esmee Verhulp86Zeewolde58:06 
 
V35, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Angelique Wolsing67Amersfoort44:31 
2Marleen Bois71Zeewolde44:32 
3Anita Siemerink64Zeewolde49:06 
4Carin Lindeboom65Zeewolde52:21 
5Karin Gouw62Zeewolde54:35 
6Esther Beekman-Klein69Zeewolde56:55 
7Mida Klein65Zeewolde57:22 
8Mattie Peters-Ruigrok65Zeewolde59:39 
 
V45, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Tinka Mathijssen58Zeewolde50:44 
2Erna Emmens56Zeewolde50:56 
3Marjolein Bos60Zeewolde53:23 
4Vera Casteleijn58Zeewolde57:29 
5Noortje Huiskens60Zeewolde58:07
Algemene informatie »
Verzekeringen »
Contributie
Bestuur / Commissies
Verkeersregelaars
Vacatures
Clubkleding
Aanmeldingsformulier
Algemene informatie
Ledenvergaderingen
Nieuws
Nieuwsflits »
Nieuwsarchief
Algemeen »
Techniek »
Interviews »
Medisch »
Helden »
Menu vd maand »
Wedstrijdverslagen »
Bike-vakantie in het Zwarte Woud
Boekbespreking: Ard Schenk (Biografie)
Boekbespreking: Jacco Verhaeren (TOP-Coaches)
Boekbespreking: Joop Zoetemelk
Boekbespreking: Marc Herremans 1
Boekbespreking: Zwemmen (Nicola Keegan)
De Keiler in Nunspeet
Fietsexpeditie Siberië
Fietsvakantie Frankrijk - Marjolein Bos
Fietsvakantie Santiago - Anita Schouwaert
Giromania !!
Hardlopen samen met een blinde loper
Mount Ventoux beklimming Louis & Stefan Doorn
Ode aan Marco Pantani
Rien en de Fietsgoden
Skiken met Ingrid Munneke
The Desert Run
Trainingskamp XXL
Trans Alp ATB - Michiel & Marion
Vancouver - trainingskamp
Weissensee - Tonny van Vliet
Zwemanalyse in de Tongelreep
Trainen met de hartslagmeter
Bram Som
Edith van Dijk
Erica Terpstra
Gregor Stam
Kees Vaneman
Leen Pfrommer
Lidia van Bon - WK Masters zwemmen
Mieke Smit
Rob Barel
Afvallen - Mascha Spoor
Overgang en trainen - Mascha Spoor
Piriformis syndroom- Mascha Spoor
Bert Flier
Bruce Lee
Eric van der Linden
Jean Nelissen
Johan Neeskens
Wilco van den Akker
Wilfried de Jong
Gehakttaart met nasikruiden - Joke Lof
Spinaziepannenkoek - Paul Lindeboom
Fietsen
Lopen
Triathlon
zwemmen
Algemene informatie zwemmen
Zwemtrainingen »
Zwemtrainer
Algemeen informatie fietsen
Racefiets trainingen »
ATB trainingen »
Fietsnieuws
Fietstrainers
Veiligheid bij fietstrainingen
Fietstrainingen
Algemene informatie lopen
LOKO Loopcompetitie
Loopnieuws
Looptrainers
Algemene informatie triathlon
Divisie team
Reglementen »
Wedstrijdreglement ITU
Reglement Organisatie Wedstrijden
Wedstrijdkalender TVZ
Route startlocatie Kaap Flevo
Route startlocatie de Parel
Clubrecords
Uitslagen »
Zwemmen
Fietsen
Lopen
Duathlon / Triathlon
Fotoalbums
You tube filmpjes
Contact
N.A.W.-gegevens van TVZ
Wachtwoord wijzigen
Wachtwoord vergeten?

Ogenblik a.u.b. ...