U bent hier: HOME › 2007/2008 wedstrijd 5

2007/2008 wedstrijd 5

Uitslagenlijst Lokoloop-5 seizoen 2007/2008

Zeewolde - Zondag 10 februari 2008

 
J6, 1 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Simen van Herpt98Zeewolde3:42 
2Mark Fledderus98Zeewolde3:55 
3Jasper Koehorst99Zeewolde4:01 
4Stefan Zondervan99Amersfoort4:02 
5Tim Peters99Zeewolde4:06 
6Youri Fransen01Zeewolde4:10 
7Ralph van Schaik00Amersfoort4:16 
8Mark Alebregtse99Zeewolde5:00 
9Milan Bruinsma01Zeewolde5:08 
10Ramon Valero03Zeewolde5:45 
 
J6V, 1 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Steffie Knaken99Zeewolde4:00 
2Sanne den Hollander99Zeewolde4:07 
3Esmee den Hollander99Zeewolde4:33 
4Julia Dijkens98Zeewolde4:40 
5Anouk van Schaik98Zeewolde4:51 
6Joy de Looper00Zeewolde5:23 
 
J9, 1 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Kelvin Schroder95Dronten3:07 
2Michael van Peperzeel97Zeewolde3:20 
3Him de Looper98Zeewolde3:25 
4Lennart Kruizinga97Zeewolde3:27 
5Kelvin Schrijnewerkers97Zeewolde3:39 
6Thomas van der Meer95Zeewolde3:40 
7Maurits Kruizinga98Zeewolde3:43 
8Cyriel Gouw96Zeewolde3:43 
9Melvin Vis97Zeewolde3:51 
10Tim van den Kuijl98Zeewolde3:52 
11Nick Smit98Zeewolde3:53 
12Jelle Bos98Zeewolde4:04 
 
J9V, 1 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Anouschka Schroder96Dronten3:15 
2Myrthe de Vries95Zeewolde3:33 
3Aniek Wolsing96Amersfoort3:35 
4Mabel Korporaal97Zeewolde3:57 
5Nynke Fledderus95Zeewolde3:58 
6Margo van Schaik96Zeewolde4:04 
7Karlijn Koehorst97Zeewolde4:21 
8Marlina Peters98Zeewolde4:23 
9Lanique Beckman Lapre97Zeewolde4:25 
10Muriël Fransen98Zeewolde4:31 
11Vanessa van Schaik98Amersfoort4:39 
12Joyce Bruinsma97Zeewolde4:48 
13Sillke Odding98Zeewolde4:49 
 
J13, 5 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Tjade Looman93Zeewolde20:32 
2Leon Hollestelle94Dronten20:47 
3Rick Bouhuizen92Zeewolde27:41 
4Jasper Wolsing93Amersfoort28:11 
 
J13V, 5 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Mireille Gouw94Zeewolde24:41 
 
M16, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Rob Stuber90Zeewolde18:28 
2Aschwin Wijnands85Zeewolde19:39 
3Koen Emmens85Amersfoort20:26 
4Berry Witte87Amersfoort21:27 
 
M40, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Harry van 't Veld61Nijkerk Gld18:53 
2Kees Meewisse59Dronten21:25 
3Herman Wijnands60Heerlen23:56 
4Gurbe Helbig60Zeewolde24:56 
5Ronald van Haastere60Harderwijk24:57 
6Mattie Peters65Zeewolde30:12 
7Erik Gardien67Zeewolde31:45 
 
M50, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Henry van der Horst56Zeewolde20:28 
2Jos Delhez49Harderwijk33:45 
 
V16, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Mascha Spoor80Zeewolde21:11 
2Marion van Schaijk75Zeewolde23:05 
3Saskia Emmens83Hilversum26:30 
4Sanne Kok88Zeewolde27:40 
 
V35, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Babet Hoeve70Zeewolde27:01 
2Bianca Gardien70Zeewolde31:44 
3Anneke Veenstra65Zeewolde31:51 
4Sharon Nijveldt71Zeewolde31:52 
 
V45, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Lidy Melkert54Zeewolde33:43 
 
M16, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Vincent Piepers83Zeewolde35:17 
2Koen Henkes82Zeewolde39:14 
3Olav Hoekwater74Zeewolde40:13 
4Jelmer de Jong67Zeewolde41:53 
5Jan Fledderus68Zeewolde42:45 
6Robin Bruil69Zeewolde44:52 
7Frank Hut77Zeewolde45:12 
8Harry Fransen68Zeewolde46:45 
9Laurent Klis74Zeewolde1:05:54 
 
M40, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Han Wolsing65Amersfoort36:17 
2Bas Pieterse60Zeewolde36:20 
3Rene Korporaal65Zeewolde37:53 
4Wouter Zondervan67Amersfoort38:35 
5Hans den Hollander64Zeewolde39:46 
6Jan Hollestelle60Dronten39:47 
7Hans de Kam60Zeewolde40:33 
8Johan van Peperzeel62Zeewolde41:00 
9Gertjan Eekel61Huizen41:45 
10Erwin Alebregtse63Zeewolde42:14 
11Lucien Sijtsma64Amersfoort42:17 
12Ferry Schrijnewerkers65Zeewolde42:19 
13Henjo de Looper61Zeewolde42:41 
14Paul Lindeboom61Zeewolde43:36 
15Jan Willem Tromp59Zeewolde43:48 
16Eduard Beekman64Zeewolde44:00 
17René Vrijens66Zeewolde44:54 
18Edu van Schaik65Amersfoort45:14 
19Bas Dekkers65Zeewolde45:27 
20Frank van Schaik62Zeewolde45:39 
21Janwillem de Groot59Hoevelaken45:44 
22Patrick Bouwhuizen61Zeewolde46:33 
23Ron Knaken65Zeewolde47:43 
24Peter Hofman64Zeewolde47:43 
25Erik Stam63Zeewolde48:01 
26Alfred van Os67Zeewolde48:29 
27Ruud Kruizinga63Zeewolde48:49 
28Frank Ellenbroek59Zeewolde48:55 
29Rene van Staveren61Almere49:15 
30Luc Haak57Zeewolde50:26 
31Edwin Vels66Zeewolde52:51 
32Egbert Knorren65Zeewolde53:04 
33Wijbe Dijkstra60Zeewolde53:57 
34Marcel Dinkelberg63Zeewolde54:28 
35Ronald Stokkentreef63Zeewolde1:02:22 
 
M50, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Jack Weerdmeester52Zeewolde39:25 
2Arnold Stoop49Biddinghuizen40:25 
3Eef Hoff58Huizen40:46 
4Louis Doorn56Zeewolde43:34 
5Rob Emmens56Zeewolde44:55 
6Albert Jongman54Zeewolde45:10 
7Ton van Maarseveen48Zeewolde47:24 
8Harry de Meijer53Zeewolde47:45 
9Piet Roskam57Zeewolde51:53 
10Klaas Bijleveld34Zeewolde54:08 
11Rien Delhez52Zeewolde55:40 
12Theo Schouwenburg50Zeewolde57:58 
 
V16, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Debby Kruyt76Zeewolde1:19:34 
 
V35, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Angelique Wolsing67Amersfoort45:15 
2Marleen Bois71Zeewolde46:42 
3Anita Siemerink64Zeewolde49:53 
4Carin Lindeboom65Zeewolde50:01 
5Karin Gouw62Zeewolde52:49 
6Desiree de Groot66Hoevelaken56:31 
7Annemieke van Herpt62Zeewolde1:01:45 
8Antoinette Klaasboer67Zeewolde1:03:06 
9Erica van Baalen65Zeewolde1:07:23 
10Jessica den Hoed72Zeewolde1:19:34 
 
V45, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Tinka Mathijssen58Zeewolde47:02 
2Hanneke Brumlief59Zeewolde48:52 
3Anneke Rademaker59Zeewolde51:31 
4Erna Emmens56Zeewolde51:37 
5Marjolein Bos60Zeewolde55:24 
6Marianne Dobber60Zeewolde55:24 
7Ria Schouwenburg54Zeewolde57:57
Algemene informatie »
Verzekeringen »
Contributie
Bestuur / Commissies
Verkeersregelaars
Maatschappelijke stage
Vacatures
Clubkleding
Aanmeldingsformulier
Algemene informatie
Ledenvergaderingen
Nieuws
Nieuwsflits »
Nieuwsarchief
Algemeen »
Techniek »
Interviews »
Medisch »
Helden »
Menu vd maand »
Wedstrijdverslagen »
Bike-vakantie in het Zwarte Woud
Boekbespreking: Ard Schenk (Biografie)
Boekbespreking: Jacco Verhaeren (TOP-Coaches)
Boekbespreking: Joop Zoetemelk
Boekbespreking: Marc Herremans 1
Boekbespreking: Zwemmen (Nicola Keegan)
De Keiler in Nunspeet
Fietsexpeditie Siberië
Fietsvakantie Frankrijk - Marjolein Bos
Fietsvakantie Santiago - Anita Schouwaert
Giromania !!
Hardlopen samen met een blinde loper
Mount Ventoux beklimming Louis & Stefan Doorn
Ode aan Marco Pantani
Rien en de Fietsgoden
Skiken met Ingrid Munneke
The Desert Run
Trainingskamp XXL
Trans Alp ATB - Michiel & Marion
Vancouver - trainingskamp
Weissensee - Tonny van Vliet
Zwemanalyse in de Tongelreep
Trainen met de hartslagmeter
Bram Som
Edith van Dijk
Erica Terpstra
Gregor Stam
Kees Vaneman
Leen Pfrommer
Lidia van Bon - WK Masters zwemmen
Mieke Smit
Rob Barel
Afvallen - Mascha Spoor
Overgang en trainen - Mascha Spoor
Piriformis syndroom- Mascha Spoor
Bert Flier
Bruce Lee
Eric van der Linden
Jean Nelissen
Johan Neeskens
Wilco van den Akker
Wilfried de Jong
Gehakttaart met nasikruiden - Joke Lof
Spinaziepannenkoek - Paul Lindeboom
Fietsen
Lopen
Triathlon
zwemmen
Algemene informatie zwemmen
Zwemtrainingen »
Zwemtrainer
Algemeen informatie fietsen
Racefiets trainingen »
ATB trainingen »
Fietsnieuws
Fietstrainers
Veiligheid bij fietstrainingen
Fietstrainingen
Algemene informatie lopen
LOKO Loopcompetitie
Loopnieuws
Looptrainers
Algemene informatie triathlon
Divisie team
Reglementen »
Wedstrijdreglement ITU
Reglement Organisatie Wedstrijden
Wedstrijdkalender
Route startlocatie Kaap Flevo
Route startlocatie de Parel
Clubrecords
Uitslagen »
Zwemmen
Fietsen
Lopen
Duathlon / Triathlon
Fotoalbums
You tube filmpjes
Contact
N.A.W.-gegevens van TVZ
Wachtwoord wijzigen
Wachtwoord vergeten?

Ogenblik a.u.b. ...