U bent hier: HOME › 2007/2008 wedstrijd 3

2007/2008 wedstrijd 3

Uitslagenlijst Lokoloop-3 seizoen 2007/2008

Zeewolde - Zondag 9 december 2007

 
J6, 1 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Simen van Herpt98Zeewolde3:55 
2Tim Peters99Zeewolde4:05 
3Ralph van Schaik00Amersfoort4:09 
4Jasper Koehorst99Zeewolde4:11 
5Stefan Zondervan99Amersfoort4:22 
6Youri Fransen01Zeewolde4:30 
7Mark Alebregtse99Zeewolde4:35 
8Lars Huijbegts01Zeewolde4:49 
9Jelle Smelt00Zeewolde5:02 
 
J6V, 1 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Sanne den Hollander99Zeewolde4:17 
2Esmee den Hollander99Zeewolde4:28 
3Bente Kruizinga00Zeewolde4:33 
4Julia Dijkens98Zeewolde4:44 
5Anouk van Schaik98Zeewolde4:56 
6Joy de Looper00Zeewolde5:36 
 
J9, 1 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Kelvin Schroder95Dronten3:07 
2Michael van Peperzeel97Zeewolde3:23 
3Lennart Kruizinga97Zeewolde3:34 
4Him de Looper98Zeewolde3:37 
5Thomas van der Meer95Zeewolde3:40 
6Maurits Kruizinga98Zeewolde3:41 
7Cyriel Gouw96Zeewolde3:46 
8Tom Leijenaar95Zeewolde3:48 
9Kelvin Schrijnewerkers97Zeewolde3:49 
10Mark van der Kuijl96Zeewolde3:51 
11Luke Vrijens97Zeewolde3:53 
12Tim van den Kuijl98Zeewolde4:01 
13Nordin Buitink97Zeewolde4:03 
14Melvin Vis97Zeewolde4:07 
15Auke Helbig95Zeewolde4:14 
16Jelle Bos98Zeewolde4:19 
 
J9V, 1 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Anouschka Schroder96Dronten3:33 
2Myrthe de Vries95Zeewolde3:42 
3Aniek Wolsing96Amersfoort3:43 
4Setanya Vos94Zeewolde4:10 
5Mylou de Vries97Zeewolde4:21 
6Margo van Schaik96Zeewolde4:22 
7Karlijn Koehorst97Zeewolde4:27 
8Marlina Peters98Zeewolde4:35 
9Muriël Fransen98Zeewolde4:40 
10Sillke Odding98Zeewolde4:46 
11Vanessa van Schaik98Amersfoort5:05 
 
J13, 5 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Leon Hollestelle94Swifterbant21:39 
2Jasper Wolsing93Amersfoort28:38 
 
J13V, 5 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Lotte Sibbald93Zeewolde23:10 
2Mireille Gouw94Zeewolde25:05 
3Roos Pon93Zeewolde28:33 
4Merel van Peperzeel94Zeewolde28:47 
 
M16, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Rob Stuber90Zeewolde18:59 
2Aschwin Wijnands85Zeewolde19:30 
3Fokko van de Koppel91Zeewolde22:24 
 
M40, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Jan Hollestelle60Dronten21:40 
2Gurbe Helbig60Zeewolde25:16 
3Rien van Campen59Zeewolde25:35 
4Rien Buitink61Zeewolde28:43 
5Mattie Peters65Zeewolde28:48 
6Herman Wijnands60Heerlen29:19 
 
V16, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Mascha Spoor80Zeewolde22:04 
2Marion van Schaijk75Zeewolde23:47 
3Jessica Geerts89Zeewolde24:34 
4Senna van Peperzeel90Zeewolde24:46 
5Saskia Emmens83Hilversum27:17 
6Sanne Kok88Zeewolde27:41 
7Mylène Wijnands88Zeewolde29:19 
 
V35, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Ingrid van der Vlist71Zeewolde23:35 
2Yvonne Koehorst63Zeewolde27:04 
3Babet Hoeve70Zeewolde27:36 
 
V45, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Marjolein Bos60Zeewolde26:55 
2Nelleke van Kleef57Zeewolde27:05 
3Jeltje Doorn-Oostra56Zeewolde30:55 
4Marianne Hoefakker60Zeewolde32:08 
 
M16, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Koen Henkes82Zeewolde39:29 
2Jelmer de Jong67Zeewolde40:39 
3TH de Jong86Zeewolde41:51 
4Olav Hoekwater74Zeewolde42:04 
5Joost Korthof70Zeewolde42:18 
6René Oosterhof71Zeewolde42:57 
7Frank Hut77Zeewolde44:48 
8Robin Bruil69Zeewolde46:04 
9Juan Kamphuis67Zeewolde47:19 
10Hein Holleman70Zeewolde48:17 
11Roelof Pepping83Dronten51:56 
12Henry Bruinsma71Zeewolde53:28 
 
M40, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Han Wolsing65Amersfoort36:06 
2Ron Gouw63Zeewolde39:12 
3Wouter Zondervan67Amersfoort39:54 
4Johan van Peperzeel62Zeewolde40:44 
5Hans den Hollander64Zeewolde40:49 
6Gerco Pon61Zeewolde41:15 
7Andre van der Vuurst67Baarn41:33 
8Henjo de Looper61Zeewolde41:36 
9Hein Smelt63Zeewolde41:56 
10Paul Lindeboom61Zeewolde42:58 
11Lucien Sijtsma64Amersfoort43:33 
12Hans van Sloten58Zeewolde44:22 
13Erwin Alebregtse63Zeewolde45:35 
14Kees van Asten66Zeewolde45:37 
15Ferry Schrijnewerkers65Zeewolde45:39 
16Edu van Schaik65Amersfoort45:41 
17Paul Hundscheidt63Zeewolde46:05 
18Ben Bijl62Leusden46:22 
19Frank van Schaik62Zeewolde46:33 
20René Vrijens66Zeewolde46:36 
21Janwillem de Groot59Hoevelaken46:37 
22Peter Smit58Zeewolde46:45 
23Johan Zwaal64Heemstede48:05 
24Patrick Bouwhuizen61Zeewolde48:12 
25Kees Bostelaar64Zeewolde48:19 
26Ton van Schaik60Amersfoort48:51 
27Frank Ellenbroek59Zeewolde48:53 
28Peter Huijbregts65Zeewolde49:01 
29Erik Stam63Zeewolde49:18 
30Edwin Fafié62Zeewolde49:39 
31Rene van Staveren61Almere51:24 
32Peter Odding60Zeewolde53:33 
33Wijbe Dijkstra60Zeewolde57:35 
 
M50, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Arnold Stoop49Biddinghuizen40:24 
2Marco Rademaker57Zeewolde41:46 
3Jos van Rijt53Amersfoort44:00 
4Roelof Pepping47Dronten44:12 
5Wim Andriessen48Huizen44:17 
6Jack Weerdmeester52Zeewolde44:47 
7Piet Wassenaar48Barneveld45:11 
8Rob Emmens56Zeewolde45:43 
9Louis Doorn56Zeewolde46:40 
10Albert Jongman54Zeewolde46:40 
11Ton van Maarseveen48Zeewolde49:24 
12Aard Weijers49Zeewolde53:32 
13Piet Roskam57Zeewolde53:34 
14Jan Reijnhoudt56Zeewolde54:19 
15Johan van Santen53Amersfoort54:34 
16Theo Schouwenburg50Zeewolde59:05 
 
V16, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Agnès Wassenaar74Amersfoort48:08 
2Paula de Vries77Zeewolde53:42 
 
V35, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Angelique Wolsing67Amersfoort46:24 
2Marleen Bois71Zeewolde49:07 
3Carin Lindeboom65Zeewolde49:54 
4Anita Siemerink64Zeewolde50:43 
5Annemieke Treur71Nes gem Boarnsterhim52:57 
6Esther Beekman-klein69Zeewolde54:35 
7Karin Gouw62Zeewolde55:31 
8Desiree de Groot66Hoevelaken57:58 
 
V45, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Anita Schouwaert61Zeewolde49:25 
2Hanneke Brumlief59Zeewolde50:30 
3Erna Emmens56Zeewolde52:46 
4Anneke Rademaker59Zeewolde52:50 
5Vera Casteleijn58Zeewolde56:50 
6Noortje Huiskens60Zeewolde59:03 
7Ria Schouwenburg54Zeewolde59:04 
8Annie van Rossum54Vianen Ut1:24:30 
Algemene informatie »
Verzekeringen »
Contributie
Bestuur / Commissies
Verkeersregelaars
Vacatures
Clubkleding
Aanmeldingsformulier
Algemene informatie
Ledenvergaderingen
Nieuws
Nieuwsflits »
Nieuwsarchief
Algemeen »
Techniek »
Interviews »
Medisch »
Helden »
Menu vd maand »
Wedstrijdverslagen »
Bike-vakantie in het Zwarte Woud
Boekbespreking: Ard Schenk (Biografie)
Boekbespreking: Jacco Verhaeren (TOP-Coaches)
Boekbespreking: Joop Zoetemelk
Boekbespreking: Marc Herremans 1
Boekbespreking: Zwemmen (Nicola Keegan)
De Keiler in Nunspeet
Fietsexpeditie Siberië
Fietsvakantie Frankrijk - Marjolein Bos
Fietsvakantie Santiago - Anita Schouwaert
Giromania !!
Hardlopen samen met een blinde loper
Mount Ventoux beklimming Louis & Stefan Doorn
Ode aan Marco Pantani
Rien en de Fietsgoden
Skiken met Ingrid Munneke
The Desert Run
Trainingskamp XXL
Trans Alp ATB - Michiel & Marion
Vancouver - trainingskamp
Weissensee - Tonny van Vliet
Zwemanalyse in de Tongelreep
Trainen met de hartslagmeter
Bram Som
Edith van Dijk
Erica Terpstra
Gregor Stam
Kees Vaneman
Leen Pfrommer
Lidia van Bon - WK Masters zwemmen
Mieke Smit
Rob Barel
Afvallen - Mascha Spoor
Overgang en trainen - Mascha Spoor
Piriformis syndroom- Mascha Spoor
Bert Flier
Bruce Lee
Eric van der Linden
Jean Nelissen
Johan Neeskens
Wilco van den Akker
Wilfried de Jong
Gehakttaart met nasikruiden - Joke Lof
Spinaziepannenkoek - Paul Lindeboom
Fietsen
Lopen
Triathlon
zwemmen
Algemene informatie zwemmen
Zwemtrainingen »
Zwemtrainer
Algemeen informatie fietsen
Racefiets trainingen »
ATB trainingen »
Fietsnieuws
Fietstrainers
Veiligheid bij fietstrainingen
Fietstrainingen
Algemene informatie lopen
LOKO Loopcompetitie
Loopnieuws
Looptrainers
Algemene informatie triathlon
Divisie team
Reglementen »
Wedstrijdreglement ITU
Reglement Organisatie Wedstrijden
Wedstrijdkalender TVZ
Route startlocatie Kaap Flevo
Route startlocatie de Parel
Clubrecords
Uitslagen »
Zwemmen
Fietsen
Lopen
Duathlon / Triathlon
Fotoalbums
You tube filmpjes
Contact
N.A.W.-gegevens van TVZ
Wachtwoord wijzigen
Wachtwoord vergeten?

Ogenblik a.u.b. ...