U bent hier: HOME › 2007/2008 wedstrijd 2

2007/2008 wedstrijd 2

Uitslagenlijst Lokoloop-2 seizoen 2007/2008

Zeewolde - Zondag 11 november 2007

 
J6, 1 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Simen van Herpt98Zeewolde3:40 
2Laurens Revet99Zeewolde3:50 
3Tim Peters99Zeewolde3:51 
4Mark Fledderus98Zeewolde4:06 
5Jasper Koehorst99Zeewolde4:08 
6Stefan Zondervan99Amersfoort4:09 
7Ralph van Schaik00Amersfoort4:13 
8Lars Huijbegts01Zeewolde4:40 
9Jelle Smelt00Zeewolde4:40 
10Mark Alebregtse99Zeewolde5:01 
 
J6V, 1 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Steffie Knaken99Zeewolde3:59 
2Sanne den Hollander99Zeewolde4:01 
3Esmee den Hollander99Zeewolde4:19 
4Julia Dijkens98Zeewolde4:34 
5Bente Kruizinga00Zeewolde4:37 
6Joy de Looper00Zeewolde5:28 
 
J9, 1 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Kelvin Schroder95Dronten3:00 
2Lennart Kruizinga97Zeewolde3:28 
3Maurits Kruizinga98Zeewolde3:32 
4Him de Looper98Zeewolde3:34 
5Emiel Knaken97Zeewolde3:45 
6Tom Leijenaar95Zeewolde3:48 
7Tim van der Werf97Zeewolde3:50 
8Nick Smit98Zeewolde3:53 
9Jelle Bos98Zeewolde3:58 
10Wessel Kokje97Zeewolde4:07 
11Melvin Vis97Zeewolde4:10 
12Sander Bruil98Zeewolde4:28 
 
J9V, 1 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Anouschka Schroder96Dronten3:12 
2Myrthe de Vries95Zeewolde3:37 
3Femke Veldhuis96Zeewolde3:39 
4Mabel Korporaal97Zeewolde3:47 
5Nynke Fledderus95Zeewolde3:55 
6Setanya Vos94Zeewolde3:59 
7Merel Revet96Zeewolde4:03 
8Nienke van der Werf95Zeewolde4:08 
9Mylou de Vries97Zeewolde4:09 
10Aniek Huijbregts98Zeewolde4:29 
11Janneke Bos97Zeewolde4:52 
12Louise Bos96Zeewolde4:52 
13Vanessa van Schaik98Amersfoort5:11 
 
J13, 5 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Tjade Looman93Zeewolde19:58 
2Marnix van Zetten92Zeewolde23:00 
3Bart Stam94Zeewolde23:25 
 
J13V, 5 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Sanne Sibbald93Zeewolde21:29 
2Lotte Sibbald93Zeewolde22:28 
3Mireille Gouw94Zeewolde25:12 
 
M16, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Rob Stuber90Zeewolde18:50 
2Martijn Augustijn73Nijkerk Gld19:50 
3Aschwin Wijnands85Zeewolde19:57 
4Timon Eekel92Huizen20:06 
5Stephan Manders69Zeewolde25:08 
6Merlijn Gorlee85Zeewolde32:12 
 
M40, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Harry van 't Veld61Nijkerk Gld18:55 
2Kees van Asten66Zeewolde22:58 
3Jan Peter Westers62Zeewolde23:33 
4Rien van Campen59Zeewolde25:48 
5Herman Wijnands60Heerlen28:36 
6Rien Buitink61Zeewolde28:56 
 
M50, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Henry van der Horst56Zeewolde21:18 
2Jan Bruinsma52Huizen21:23 
3Rien Delhez52Zeewolde27:54 
4Jos Delhez49Harderwijk33:19 
 
V16, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Mylène Wijnands88Zeewolde28:36 
2Tamara Mook88Zeewolde32:25 
3Heleen van der Veen85Zeewolde36:02 
 
V35, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Ingrid van der Vlist71Zeewolde24:45 
2Yvonne Koehorst63Zeewolde28:05 
 
V45, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Nelleke van Kleef57Zeewolde28:04 
2Jeltje Doorn-Oostra56Zeewolde30:34 
3Rina de Rijk59Zeewolde31:51 
4Tineke Haak60Zeewolde37:06 
 
M16, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Micha de Bruin71Zeewolde37:50 
2René Oosterhof71Zeewolde39:49 
3Jelmer de Jong67Zeewolde39:52 
4TH de Jong86Zeewolde41:47 
5Joost Korthof70Zeewolde41:53 
6Henri van der Linde72Hattem41:54 
7Koen Henkes82Zeewolde42:05 
8Jan Fledderus68Zeewolde43:39 
9Robin Bruil69Zeewolde45:27 
10Harry Fransen68Zeewolde46:29 
11Hein Holleman70Zeewolde47:17 
 
M40, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Han Wolsing65Amersfoort36:16 
2Bas Pieterse60Zeewolde37:23 
3Rene Korporaal65Zeewolde38:05 
4Hans Peter Pluim Mentz65Huizen39:12 
5Ron Gouw63Zeewolde39:23 
6Mik Borsden62Amersfoort39:44 
7Gerco Pon61Zeewolde40:16 
8Wouter Zondervan67Amersfoort40:25 
9Hans de Kam60Zeewolde40:36 
10Wim Hoofd57Huizen40:39 
11Hans den Hollander64Zeewolde40:58 
12Henjo de Looper61Zeewolde42:15 
13Hein Smelt63Zeewolde42:16 
14Eduard Beekman64Zeewolde42:39 
15Jurgen Beer65Zeewolde43:10 
16Gertjan Eekel61Huizen43:18 
17Paul Lindeboom61Zeewolde43:26 
18Jos Revenberg62Zeewolde43:41 
19Jaap de Vries62Zeewolde44:09 
20Erwin Alebregtse63Zeewolde44:29 
21Hans van Sloten58Zeewolde44:32 
22Eric Revet67Zeewolde44:38 
23Lucien Sijtsma64Amersfoort44:50 
24Paul Hundscheidt63Zeewolde45:35 
25Jan Willem Tromp59Zeewolde45:47 
26Janwillem de Groot59Hoevelaken46:23 
27Peter Smit58Zeewolde46:24 
28Edu van Schaik65Amersfoort46:34 
29Bas Dekkers65Zeewolde46:55 
30Frans Smit58Zeewolde47:00 
31Frank van Schaik62Zeewolde47:02 
32Ron Knaken65Zeewolde47:28 
33Edwin Fafié62Zeewolde47:33 
34Hans Olde Hengel66Zeewolde47:56 
35Ruud Kruizinga63Zeewolde49:32 
36Ton van Schaik60Amersfoort49:45 
37Erik Stam63Zeewolde50:30 
38Luc Haak57Zeewolde50:55 
39Rene van Staveren61Almere52:26 
40Edwin Vels66Zeewolde53:45 
41Wijbe Dijkstra60Zeewolde57:59 
 
M50, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Arnold Stoop49Biddinghuizen40:40 
2Jack Weerdmeester52Zeewolde41:04 
3Marco Rademaker57Zeewolde41:39 
4Roelof Pepping47Dronten43:08 
5Frans Breg56Blaricum44:17 
6Rob Emmens56Zeewolde44:45 
7Ton Reuser53Huizen45:18 
8Dennis Gehring55Huizen45:43 
9Albert Jongman54Zeewolde46:55 
10Ton Vijgeboom48Almere47:50 
11Harry de Meijer53Zeewolde49:09 
12Ton van Maarseveen48Zeewolde49:47 
13Dirk Bout53Zeewolde49:49 
14Gerard Heemstra50Zeewolde51:15 
15Kees Boertje47Zeewolde51:25 
16Aard Weijers49Zeewolde52:14 
17Klaas Bijleveld34Zeewolde55:20 
18Piet Roskam57Zeewolde55:28 
19Theo Schouwenburg50Zeewolde58:20 
20Piet Baartscheer35Almere59:47 
 
V16, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Agnès Wassenaar74Amersfoort48:30 
2Marloes Brumlief85Zeewolde49:23 
3Margreet Haak84Zeewolde56:10 
 
V35, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Angelique Wolsing67Amersfoort47:09 
2Carin Lindeboom65Zeewolde50:27 
3Anita Siemerink64Zeewolde51:35 
4Esther Beekman-klein69Zeewolde55:05 
5Nicole Vijgeboom72Nootdorp58:30 
6Desiree de Groot66Hoevelaken59:16 
 
V45, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Marga Lesterhuis55Huizen45:51 
2Tinka Mathijssen58Zeewolde49:09 
3Anita Schouwaert61Zeewolde50:23 
4Erna Emmens56Zeewolde52:19 
5Anneke Rademaker59Zeewolde55:24 
6Vera Casteleijn58Zeewolde55:46 
7Noortje Huiskens60Zeewolde58:19 
8Ria Schouwenburg54Zeewolde1:00:56 
9Willy vd Wel57Zeewolde1:02:31
Algemene informatie »
Verzekeringen »
Contributie
Bestuur / Commissies
Verkeersregelaars
Maatschappelijke stage
Vacatures
Clubkleding
Aanmeldingsformulier
Algemene informatie
Ledenvergaderingen
Nieuws
Nieuwsflits »
Nieuwsarchief
Algemeen »
Techniek »
Interviews »
Medisch »
Helden »
Menu vd maand »
Wedstrijdverslagen »
Bike-vakantie in het Zwarte Woud
Boekbespreking: Ard Schenk (Biografie)
Boekbespreking: Jacco Verhaeren (TOP-Coaches)
Boekbespreking: Joop Zoetemelk
Boekbespreking: Marc Herremans 1
Boekbespreking: Zwemmen (Nicola Keegan)
De Keiler in Nunspeet
Fietsexpeditie Siberië
Fietsvakantie Frankrijk - Marjolein Bos
Fietsvakantie Santiago - Anita Schouwaert
Giromania !!
Hardlopen samen met een blinde loper
Mount Ventoux beklimming Louis & Stefan Doorn
Ode aan Marco Pantani
Rien en de Fietsgoden
Skiken met Ingrid Munneke
The Desert Run
Trainingskamp XXL
Trans Alp ATB - Michiel & Marion
Vancouver - trainingskamp
Weissensee - Tonny van Vliet
Zwemanalyse in de Tongelreep
Trainen met de hartslagmeter
Bram Som
Edith van Dijk
Erica Terpstra
Gregor Stam
Kees Vaneman
Leen Pfrommer
Lidia van Bon - WK Masters zwemmen
Mieke Smit
Rob Barel
Afvallen - Mascha Spoor
Overgang en trainen - Mascha Spoor
Piriformis syndroom- Mascha Spoor
Bert Flier
Bruce Lee
Eric van der Linden
Jean Nelissen
Johan Neeskens
Wilco van den Akker
Wilfried de Jong
Gehakttaart met nasikruiden - Joke Lof
Spinaziepannenkoek - Paul Lindeboom
Fietsen
Lopen
Triathlon
zwemmen
Algemene informatie zwemmen
Zwemtrainingen »
Zwemtrainer
Algemeen informatie fietsen
Racefiets trainingen »
ATB trainingen »
Fietsnieuws
Fietstrainers
Veiligheid bij fietstrainingen
Fietstrainingen
Algemene informatie lopen
LOKO Loopcompetitie
Loopnieuws
Looptrainers
Algemene informatie triathlon
Divisie team
Reglementen »
Wedstrijdreglement ITU
Reglement Organisatie Wedstrijden
Wedstrijdkalender
Route startlocatie Kaap Flevo
Route startlocatie de Parel
Clubrecords
Uitslagen »
Zwemmen
Fietsen
Lopen
Duathlon / Triathlon
Fotoalbums
You tube filmpjes
Contact
N.A.W.-gegevens van TVZ
Wachtwoord wijzigen
Wachtwoord vergeten?

Ogenblik a.u.b. ...