U bent hier: HOME › 2008/2009 wedstrijd 1

2008/2009 wedstrijd 1

Uitslagenlijst Lokoloop competitie

Zeewolde - Zondag 12 oktober 2008

 
J6, 1 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Ralph van Schaik00Amersfoort4:49 
2Stefan Zondervan99Amersfoort4:52 
3Symen Korthof00Zeewolde4:54 
4Youri Fransen01Zeewolde4:56 
5Jasper Koehorst99Zeewolde5:00 
6Lars Huijbregts01Zeewolde5:08 
 
J6V, 1 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Bente Kruizinga00Zeewolde5:16 
2Thirza de Vries00Zeewolde5:23 
3Joy de Looper00Zeewolde5:37 
4Susanna Wormmeester99Leek5:43 
 
J9, 1 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Lennart kruizinga97Zeewolde4:09 
2Him de Looper98Zeewolde4:11 
3Tim van der Kuijl98Zeewolde4:26 
4Maurits kruizinga98Zeewolde4:36 
5Jelle Bos98Zeewolde4:37 
6Nick Smit98Zeewolde4:49 
7Tim Peters99Zeewolde4:50 
8Mark Fledderus98Zeewolde4:55 
9Lars Jonker97Zeewolde4:55 
10Boris Sierink99Zeewolde5:04 
11Jean-Luc van Engen98Zeewolde5:10 
12Mark Alebregtse99Zeewolde5:41 
 
J9V, 1 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Aniek Wolsing96Amersfoort4:11 
2Leonie Kaspers96Huizen4:32 
3Myrthe Jonker97Zeewolde4:35 
4Steffie Knaken99Zeewolde4:53 
5Mylou de Vries97Zeewolde4:56 
6Marlina Peters98Zeewolde5:13 
7Karlijn Koehorst97Zeewolde5:18 
8Vanessa van Schaik98Amersfoort5:53 
9Silke Odding98Zeewolde5:56 
10Anouk van Schaik98Zeewolde5:56 
 
J13, 5 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Nick Hoogedoorn94Zeewolde18:39 
2Marnix van Zetten92Zeewolde22:38 
3Kasper van Oort93Zeewolde23:45 
 
J13V, 5 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Sanne Sibbald93Zeewolde20:13 
2Lotte Sibbald93Zeewolde21:16 
3Myrthe de Vries95Zeewolde24:48 
4Mireille Gouw94Zeewolde25:01 
 
M16, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Stefan Minkhorst85Zeewolde19:59 
2Krijn Haak71Zeewolde21:00 
3Fokko van de Koppel91Zeewolde21:31 
 
M40, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Mark van Tol66Huizen18:44 
2Guido Rietzschel67Harderwijk19:31 
3Willem Kaspers60Huizen20:31 
4Rien Fokkens61Zeewolde23:06 
5Ruud Kruizinga63Zeewolde24:30 
6Jaap de Vries62Zeewolde24:52 
 
M50, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Jaap Boor49Zeewolde29:07 
 
V16, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Jeanny Keijser83Almere19:20 
2Marisca de Jong88Zeewolde21:49 
3Miranda van Vliet75Zeewolde26:15 
4Csilla Jansen76Zeewolde26:29 
5Janneke van Heusden81Zeewolde29:28 
 
V35, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Thea Kaspers66Huizen23:15 
2Angelina Kuijpers68Amersfoort25:27 
3Marja de Bont64Huizen26:01 
4Rosa Sitanala63Hilversum26:04 
5Babet Hoeve70Zeewolde27:04 
6Mireille Harskamp68Zeewolde30:28 
7Nicole Raven69Zeewolde30:50 
 
V45, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Tinka Mathijssen58Zeewolde23:47 
2Nelleke van Kleef57Zeewolde26:25 
3Yvonne Koehorst63Zeewolde26:55 
 
M16, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Guido Kwakkel77Zeewolde35:45 
2Koen Henkes82Zeewolde37:40 
3Tommy de Jong86Zeewolde39:58 
4Michiel van Reen74Zeewolde41:01 
5Jeroen Boerdijk73Almere41:23 
6Eric van Cleef69Huizen41:44 
7Arjan van Venrooy73Huizen42:06 
8Joost Korthof70Zeewolde43:58 
9Remy Eekhof91Zeewolde44:11 
10Ruben Velema84Zeewolde44:48 
11Robin Bruil69Zeewolde45:36 
12Ronald Duijvestijn81Zeewolde46:37 
13Hein holleman70Zeewolde48:06 
14Niels Lensing83Amersfoort48:50 
 
M40, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Han Wolsing65Amersfoort36:00 
2Wouter Zondervan67Amersfoort36:56 
3Ron Gouw63Zeewolde39:39 
4Jelmer de Jong67Zeewolde40:22 
5Gerco Pon61Zeewolde40:28 
6Jacob Lof65Zeewolde40:46 
7Henjo de Looper61Zeewolde40:48 
8Paul Lindeboom61Zeewolde41:27 
9Remmelt van Tilburg65Huizen41:36 
10Ferry Schrijnewerkers65Zeewolde41:53 
11Harry Fransen68Zeewolde42:18 
12Erwin Alebregtse63Zeewolde42:29 
13Paul Hundscheidt63Zeewolde43:04 
14Gerard van der Horst61Zeewolde43:29 
15Hans van Sloten58Zeewolde43:52 
16Patrick Bouwhuizen61Zeewolde44:03 
17Jan Fledderus68Zeewolde44:10 
18Eduard Beekman64Zeewolde44:13 
19Hans Olde Hengel66Zeewolde44:24 
20Wilco Witte63Leusden44:42 
21Ben Bijl62Woudenberg44:44 
22Edu van Schaik65Amersfoort45:53 
23Frank van Schaik62Zeewolde46:45 
24Peter Hofman64Zeewolde46:54 
25Alfred van oa67Zeewolde47:06 
26Bas Dekkers65Zeewolde47:08 
27Jurgen Beer65Zeewolde47:37 
28Erik Stam63Zeewolde48:17 
29Edwin Fafie62Zeewolde48:20 
30Rene van Staveren61Almere48:21 
31Marc van den Berg65Zeewolde48:22 
32Gert van Kooy64Zeewolde52:02 
33Marcel Dinkelberg63Zeewolde52:36 
34Peter Odding60Zeewolde54:15 
35Rien van campen59Zeewolde55:21 
36Onno Mulder59Zeewolde55:54 
 
M50, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Eef Hoff58Huizen40:26 
2Leo Zantkuijl57Blaricum40:41 
3Marco Rademaker57Zeewolde41:45 
4Frans Breg56Blaricum42:46 
5Valentijn van Gorkom57Zeewolde43:00 
6Kees Sosef51Almere43:54 
7Dennis Gehring55Huizen45:14 
8Wim Andriessen48Huizen45:30 
9Albert Jongman54Zeewolde47:27 
10Ton van Maarseveen48Zeewolde48:35 
11Piet Roskam57Zeewolde51:29 
12Klaas Bijleveld34Zeewolde56:49 
13Theo Schouwenburg50Zeewolde58:15 
 
V16, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Mascha Spoor80Zeewolde43:10 
2Mandy Buter75Zeewolde49:14 
3Marie-louise Bol74Harderwijk50:39 
4Mascha Budel81Zeewolde50:40 
 
V35, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Annemiek Veenkamp72Zeewolde49:44 
2Esther Beekman-klein69Zeewolde54:32 
3Brenda van Rijn67Zeewolde54:32 
 
V45, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Marga Lesterhuis55Huizen45:42 
2Anita Schouwaert61Zeewolde48:07 
3Inge vaatstra62Zeewolde48:10 
4Anneke Rademaker59Zeewolde52:48 
5Ria Schouwenburg54Zeewolde56:26 
6Marianne Dobber60Zeewolde56:26 
7Noortje Huiskens60Zeewolde58:23
Algemene informatie »
Verzekeringen »
Contributie
Bestuur / Commissies
Verkeersregelaars
Maatschappelijke stage
Vacatures
Clubkleding
Aanmeldingsformulier
Algemene informatie
Ledenvergaderingen
Nieuws
Nieuwsflits »
Nieuwsarchief
Algemeen »
Techniek »
Interviews »
Medisch »
Helden »
Menu vd maand »
Wedstrijdverslagen »
Bike-vakantie in het Zwarte Woud
Boekbespreking: Ard Schenk (Biografie)
Boekbespreking: Jacco Verhaeren (TOP-Coaches)
Boekbespreking: Joop Zoetemelk
Boekbespreking: Marc Herremans 1
Boekbespreking: Zwemmen (Nicola Keegan)
De Keiler in Nunspeet
Fietsexpeditie Siberië
Fietsvakantie Frankrijk - Marjolein Bos
Fietsvakantie Santiago - Anita Schouwaert
Giromania !!
Hardlopen samen met een blinde loper
Mount Ventoux beklimming Louis & Stefan Doorn
Ode aan Marco Pantani
Rien en de Fietsgoden
Skiken met Ingrid Munneke
The Desert Run
Trainingskamp XXL
Trans Alp ATB - Michiel & Marion
Vancouver - trainingskamp
Weissensee - Tonny van Vliet
Zwemanalyse in de Tongelreep
Trainen met de hartslagmeter
Bram Som
Edith van Dijk
Erica Terpstra
Gregor Stam
Kees Vaneman
Leen Pfrommer
Lidia van Bon - WK Masters zwemmen
Mieke Smit
Rob Barel
Afvallen - Mascha Spoor
Overgang en trainen - Mascha Spoor
Piriformis syndroom- Mascha Spoor
Bert Flier
Bruce Lee
Eric van der Linden
Jean Nelissen
Johan Neeskens
Wilco van den Akker
Wilfried de Jong
Gehakttaart met nasikruiden - Joke Lof
Spinaziepannenkoek - Paul Lindeboom
Fietsen
Lopen
Triathlon
zwemmen
Algemene informatie zwemmen
Zwemtrainingen »
Zwemtrainer
Algemeen informatie fietsen
Racefiets trainingen »
ATB trainingen »
Fietsnieuws
Fietstrainers
Veiligheid bij fietstrainingen
Fietstrainingen
Algemene informatie lopen
LOKO Loopcompetitie
Loopnieuws
Looptrainers
Algemene informatie triathlon
Divisie team
Reglementen »
Wedstrijdreglement ITU
Reglement Organisatie Wedstrijden
Wedstrijdkalender
Route startlocatie Kaap Flevo
Route startlocatie de Parel
Clubrecords
Uitslagen »
Zwemmen
Fietsen
Lopen
Duathlon / Triathlon
Fotoalbums
You tube filmpjes
Contact
N.A.W.-gegevens van TVZ
Wachtwoord wijzigen
Wachtwoord vergeten?

Ogenblik a.u.b. ...