U bent hier: HOME › 2006/2007 wedstrijd 6

2006/2007 wedstrijd 6

Uitslagenlijst Lokoloop-6 seizoen 2006/2007

Zeewolde - Zondag 11 maart 2007

 
J6, 1 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Kelvin Schrijnewerkers97Zeewolde3:55 
2Him de Looper98Zeewolde3:56 
3Tim van der Kuijl98Zeewolde4:04 
4Simen van Herpt98Zeewolde4:06 
5Laurens Revet99Zeewolde4:13 
6Jelle Bos98Zeewolde4:17 
7Maurits Kruizinga98Zeewolde4:19 
8Nick Smit98Zeewolde4:21 
9Mark Fledderus98Zeewolde4:27 
10Luc van Engelen98Zeewolde4:36 
11Stefan Zondervan99Amersfoort4:41 
12Ralph van Schaik00Amersfoort4:44 
13Sander Bruil98Zeewolde4:54 
14Symen Korthof00Zeewolde4:57 
15Mark Alebregtse99Zeewolde5:07 
16Jonne Houtstra01Zeewolde5:13 
17Lars Huijbregts01Zeewolde5:21 
 
J6V, 1 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Aniek Huijbregts98Zeewolde4:23 
2Steffie Knaken99Zeewolde4:25 
3Sanne den Hollander99Zeewolde4:26 
4Myrthe Bonnema98Zeewolde4:37 
5Mylou de Vries97Zeewolde4:40 
6Marlina Peters98Zeewolde4:45 
7Julia Dijkens98Zeewolde5:18 
8Mylene Vis99Zeewolde5:36 
9Maritte Florie03Zeewolde7:46 
 
J9, 1 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Martijn Groeneveld95Zeewolde3:23 
2Thomas van der Meer95Zeewolde3:38 
3Mark van der Kuijl96Zeewolde3:42 
4Michael van Peperzeel97Zeewolde3:44 
5Koen Brouwer96Zeewolde3:47 
6Chris van den Heuvel96Zeewolde3:49 
7Tom Leijenaar95Zeewolde3:51 
8Lennart Kruizinga97Zeewolde3:52 
9Emiel Knaken97Zeewolde4:00 
10Cyriel Gouw96Zeewolde4:07 
11Melvin Vis97Zeewolde4:12 
 
J9V, 1 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Eefje van Gorkom95Zeewolde3:39 
2Laura van der Horst94Zeewolde3:48 
3Aniek Wolsing96Amersfoort4:02 
4Vivian Fafié96Zeewolde4:05 
5Myrthe de Vries95Zeewolde4:08 
6Mabel Korporaal97Zeewolde4:08 
7Merel Revet96Zeewolde4:25 
8Nynke Fledderus95Zeewolde4:30 
9Kelly Berkenbosch95Zeewolde4:33 
10Femke Florie96Zeewolde5:02 
11Dara van Sloten95Zeewolde5:19 
12Ayla Houtstra97Zeewolde5:41 
 
J13, 5 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Imze Dreuning91Zeewolde21:50 
2Fokko van de Koppel91Zeewolde22:07 
3Marnix Van Zetten92Zeewolde23:51 
4Bart Stam94Zeewolde24:54 
5Daan Jongeling91Zeewolde24:54 
6Jasper Wolsing93Amersfoort28:18 
 
J13V, 5 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Senna van Peperzeel91Zeewolde24:54 
2Britta Schijff92Zeewolde26:36 
3Roos Pon93Zeewolde28:22 
4Desiree vd Veen94Zeewolde31:57 
 
M16, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Aschwin Wijnands85Zeewolde18:04 
2Rob Stuber90Zeewolde19:19 
3Wouter Beijen86Zeewolde21:37 
4Michiel Slot69Zeewolde22:00 
5Steve Norton Canada22:34 
6Koen Emmens85Zeewolde25:22 
7Andrew McLaughlin91Dronten27:03 
8Wieger Heijenk73Zeewolde43:53 
9Erik van der Veen74Biddinghuizen46:30 
 
M40, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Teus Groenestein64Zeewolde18:21 
2Rien Fokkens61Zeewolde21:12 
3Ruud Kruizinga63Zeewolde23:39 
4Gurbe Helbig60Zeewolde25:44 
 
M50, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Klaas Bijleveld34Zeewolde27:30 
2Anton den Dunnen45Amersfoort29:39 
 
V16, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Mascha Kok80Zeewolde20:35 
2Jessica Geerts89Zeewolde23:02 
3Sanne Kok88Zeewolde27:00 
4Laura van Dijk77Amersfoort28:02 
 
V35, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Frida Fafié63Zeewolde25:52 
2Sylvia Ris65Zeewolde25:53 
3Rose Sitanala63Hilversum26:13 
4Karin Gouw62Zeewolde27:43 
5Lieke Bienfait68Zeewolde28:39 
6Brenda Dogger64Amersfoort1:00:20 
 
V45, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Anneke Rademaker59Zeewolde26:40 
2Vera Casteleijn58Zeewolde27:12 
3Ellen Westland57Huizen28:24 
4Marianne Hoefakker60Zeewolde32:11 
5Monique Kuysten60Zeewolde32:16 
6Yvonne Schouten60Zeewolde32:21 
7Tineke Haak60Zeewolde34:50 
 
M16, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Guido Kwakkel77Zeewolde39:28 
2Joost Korthof70Zeewolde39:50 
3Jelmer de Jong67Zeewolde42:43 
4Martijn Augustijn73Hoogland43:29 
5Jan Fledderus68Zeewolde44:00 
6Wouter Zondervan67Amersfoort44:41 
7Eric Revet67Zeewolde46:31 
8Robin Bruil69Zeewolde47:29 
 
M40, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Han Wolsing65Amersfoort35:51 
2Mik Borsten62Amersfoort37:21 
3Rene Korporaal65Zeewolde37:33 
4Bas Pieterse60Zeewolde37:49 
5Henk Groen58Dronten39:43 
6Ron Gouw63Zeewolde39:46 
7Gerco Pon61Zeewolde40:37 
8Paul Lindeboom61Zeewolde40:39 
9Johan van Peperzeel62Zeewolde40:49 
10Valentijn van Gorkom57Zeewolde43:26 
11Marco Rademaker57Zeewolde43:33 
12Jos Revenberg62Zeewolde43:38 
13Paul Hundscheidt63Zeewolde43:40 
14Hans den Hollander64Zeewolde43:45 
15Eduard Beekman64Zeewolde44:03 
16Erwin Alebregtse63Zeewolde44:23 
17Jan Berkenbosch60Zeewolde44:27 
18Edwin Fafié62Zeewolde44:33 
19Jan Ris62Zeewolde45:55 
20Rob Biemond62Lelystad45:57 
21Edu van Schaik65Amersfoort46:01 
22Niek Brumlief57Zeewolde46:12 
23Ron Zange58Zeewolde46:16 
24Frank van Schaik62Zeewolde46:21 
25Frank Ellenbroek59Zeewolde46:24 
26Jan Willem Tromp59Zeewolde46:40 
27Peter Huijbregts65Zeewolde47:04 
28Nico van Roden63Zeewolde47:05 
29Lucien Sijtsma64Amersfoort47:37 
30Jaap de Vries62Zeewolde47:57 
31Fred van Rheenen59Zeewolde48:01 
32Ron Knaken65Zeewolde49:05 
33Ton van Schaik60Amersfoort49:26 
34Ruud Poort61Zeewolde49:42 
35Geert Jan Rijpstra58Zeewolde50:21 
36Johan Bijvank60Zeewolde50:39 
37Egbert Knorren65Zeewolde50:45 
38Gerard-Jan Kramer62Zeewolde50:51 
39Bas Dekkers65Zeewolde52:10 
40Erik Stam63Zeewolde54:30 
41Marcel Dinkelberg63Zeewolde57:51 
 
M50, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Henk van Elten54Swifterbant36:23 
2Arnold Stoop42Biddinghuizen41:22 
3Louis Doorn56Zeewolde43:04 
4Roelof Pepping47Dronten43:21 
5Rob Emmens56Zeewolde46:37 
6Harry de Meijer53Zeewolde46:57 
7Ton van Maarseveen48Zeewolde46:59 
8Henk Hoogezand56Dronten48:28 
9Kees Boertje47Zeewolde49:46 
10Hans van Oort56Zeewolde49:51 
11Peter van 't Veer54Zeewolde51:44 
12Willem Verhaar47Zeewolde53:11 
13Peter Wolff55Zeewolde55:39 
14Theo Schouwenburg50Zeewolde55:52 
15Rien Delhez52Zeewolde57:45 
 
V16, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Jorieke Casteleijn85Zeewolde40:21 
2Marloes Brumlief85Zeewolde49:01 
3Rian Postma74Biddinghuizen50:20 
4Nicolette Leeuwerke73Zeewolde1:00:55 
5Marry Ruitenbeek88Zeewolde1:21:29 
 
V35, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Angelique Wolsing67Amersfoort48:08 
2Anita Siemerink64Zeewolde50:56 
3Tineke Hollestelle66Dronten55:30 
4Mattie Peters-Ruigrok65Zeewolde57:58 
 
V45, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Tinka Mathijssen58Zeewolde46:57 
2Hanneke Brumlief59Zeewolde51:20 
3Marjolein Bos60Zeewolde52:11 
4Erna Emmens56Zeewolde53:10 
5Noortje Huiskens60Zeewolde55:06 
6Marianne Hoogezand55Dronten55:58 
7Willy vd Wel57Zeewolde1:07:09 
8Kalja Groenendaal61Zeewolde1:07:09 
9Els Ruitenbeek60Zeewolde1:21:29
Algemene informatie »
Verzekeringen »
Contributie
Bestuur / Commissies
Verkeersregelaars
Maatschappelijke stage
Vacatures
Clubkleding
Aanmeldingsformulier
Algemene informatie
Ledenvergaderingen
Nieuws
Nieuwsflits »
Nieuwsarchief
Algemeen »
Techniek »
Interviews »
Medisch »
Helden »
Menu vd maand »
Wedstrijdverslagen »
Bike-vakantie in het Zwarte Woud
Boekbespreking: Ard Schenk (Biografie)
Boekbespreking: Jacco Verhaeren (TOP-Coaches)
Boekbespreking: Joop Zoetemelk
Boekbespreking: Marc Herremans 1
Boekbespreking: Zwemmen (Nicola Keegan)
De Keiler in Nunspeet
Fietsexpeditie Siberië
Fietsvakantie Frankrijk - Marjolein Bos
Fietsvakantie Santiago - Anita Schouwaert
Giromania !!
Hardlopen samen met een blinde loper
Mount Ventoux beklimming Louis & Stefan Doorn
Ode aan Marco Pantani
Rien en de Fietsgoden
Skiken met Ingrid Munneke
The Desert Run
Trainingskamp XXL
Trans Alp ATB - Michiel & Marion
Vancouver - trainingskamp
Weissensee - Tonny van Vliet
Zwemanalyse in de Tongelreep
Trainen met de hartslagmeter
Bram Som
Edith van Dijk
Erica Terpstra
Gregor Stam
Kees Vaneman
Leen Pfrommer
Lidia van Bon - WK Masters zwemmen
Mieke Smit
Rob Barel
Afvallen - Mascha Spoor
Overgang en trainen - Mascha Spoor
Piriformis syndroom- Mascha Spoor
Bert Flier
Bruce Lee
Eric van der Linden
Jean Nelissen
Johan Neeskens
Wilco van den Akker
Wilfried de Jong
Gehakttaart met nasikruiden - Joke Lof
Spinaziepannenkoek - Paul Lindeboom
Fietsen
Lopen
Triathlon
zwemmen
Algemene informatie zwemmen
Zwemtrainingen »
Zwemtrainer
Algemeen informatie fietsen
Racefiets trainingen »
ATB trainingen »
Fietsnieuws
Fietstrainers
Veiligheid bij fietstrainingen
Fietstrainingen
Algemene informatie lopen
LOKO Loopcompetitie
Loopnieuws
Looptrainers
Algemene informatie triathlon
Divisie team
Reglementen »
Wedstrijdreglement ITU
Reglement Organisatie Wedstrijden
Wedstrijdkalender
Route startlocatie Kaap Flevo
Route startlocatie de Parel
Clubrecords
Uitslagen »
Zwemmen
Fietsen
Lopen
Duathlon / Triathlon
Fotoalbums
You tube filmpjes
Contact
N.A.W.-gegevens van TVZ
Wachtwoord wijzigen
Wachtwoord vergeten?

Ogenblik a.u.b. ...