U bent hier: HOME › 2006/2007 wedstrijd 5

2006/2007 wedstrijd 5

Uitslagenlijst Lokoloop-5 seizoen 2006/2007

Zeewolde - Zondag 11 februari 2007

 
J6, 1 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Kelvin Schrijnewerkers97Zeewolde3:55 
2Him de Looper98Zeewolde3:55 
3Maurits Kruizinga98Zeewolde4:11 
4Laurens Revet99Zeewolde4:12 
5Guido Janssen98Zeewolde4:22 
6Sander Bruil98Zeewolde4:45 
7Sietse Helbig97Zeewolde4:59 
8Lars Huijbregts01Zeewolde5:20 
9Jonne Houtstra01Zeewolde5:22 
10Ralph van Schaik00Amersfoort6:38 
 
J6V, 1 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Mylou de Vries97Zeewolde4:26 
2Aniek Huijbregts98Zeewolde4:29 
3Steffie Knaken99Zeewolde4:32 
4Sanne den Hollander99Zeewolde4:48 
5Julia Dijkens98Zeewolde4:54 
6Esmee den Hollander99Zeewolde5:01 
7Mylene Vis99Zeewolde5:38 
 
J9, 1 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Martijn Groeneveld95Zeewolde3:30 
2Leon Hollestelle94Dronten3:38 
3Thomas van der Meer95Zeewolde3:49 
4Chris van den Heuvel96Zeewolde3:51 
5Lennart Kruizinga97Zeewolde4:03 
6Emiel Knaken97Zeewolde4:03 
7Tom Leijenaar95Zeewolde4:11 
8Melvin Vis97Zeewolde4:25 
9Auke Helbig95Zeewolde4:36 
 
J9V, 1 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Eefje van Gorkom95Zeewolde3:45 
2Laura van der Horst94Zeewolde3:58 
3Aniek Wolsing96Amersfoort3:59 
4Vivian Fafié96Zeewolde4:03 
5Myrthe de Vries95Zeewolde4:16 
6Kelly Berkenbosch95Zeewolde4:21 
7Merel Revet96Zeewolde4:34 
8Femke Florie96Zeewolde4:37 
9Ayla Houtstra97Zeewolde5:41 
 
J13, 5 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Fokko van de Koppel91Zeewolde21:46 
2Ron Dekker93Zeewolde22:11 
3Joey Modderkolk92Zeewolde23:25 
4Bart Stam94Zeewolde24:32 
5Jasper Wolsing93Amersfoort26:47 
 
J13V, 5 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Sanne Sibbald93Zeewolde21:22 
2Lotte Sibbald93Zeewolde22:45 
3Roos Pon93Zeewolde27:59 
4Desiree vd Veen94Zeewolde29:43 
5Senna van Peperzeel91Zeewolde36:52 
 
M16, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Aschwin Wijnands85Zeewolde18:27 
2Maarten Langstraat74Huizen18:40 
3René Oosterhof71Zeewolde18:57 
4Rob Stuber90Zeewolde19:24 
5Wieger Heijenk73Zeewolde21:07 
6Raymond de Droog72 21:20 
 
M40, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Teus Groenestein64Zeewolde18:53 
2Rien Fokkens61Zeewolde21:03 
3Simon Dekker62Zeewolde25:42 
4Gurbe Helbig60Zeewolde25:57 
 
M50, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Henry van der Horst56Zeewolde21:00 
 
V16, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Mascha Kok80Zeewolde20:45 
2Jeanny Keijser83Almere20:51 
3Rianne Doorn89Zeewolde27:39 
 
V35, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Frida Fafié63Zeewolde26:29 
2Rose Sitanala63Hilversum27:37 
 
V45, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Ellen Westland57Huizen28:27 
2Tineke Haak60Zeewolde36:48 
 
M16, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Bart Eigenhuis67Soest37:31 
2Gerwin Van De Veen76Bunschoten Spakenbur37:32 
3Olav Hoekwater74Zeewolde41:41 
4Jan Fledderus68Zeewolde42:00 
5Jelmer de Jong67Zeewolde43:37 
6Eric Revet67Zeewolde44:45 
7Wouter Zondervan67Amersfoort45:46 
8Ruben Velema84Zeewolde48:49 
9Kees Koops67Zeewolde49:00 
 
M40, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Han Wolsing65Amersfoort36:42 
2Mik Borsten62Amersfoort37:00 
3Rene Korporaal65Zeewolde37:47 
4Jan Hollestelle60Dronten37:56 
5Henk Groen58Dronten39:06 
6Gerco Pon61Zeewolde41:03 
7Johan van Peperzeel62Zeewolde41:17 
8Paul Lindeboom61Zeewolde41:49 
9Hans de Kam60Zeewolde42:19 
10Gertjan Eekel61Huizen42:38 
11Valentijn van Gorkom57Zeewolde43:19 
12Hein Smelt63Zeewolde43:30 
13Marco Rademaker57Zeewolde44:23 
14Leon Sausen60Huizen44:56 
15John Janssen64Zeewolde45:24 
16Jan Berkenbosch60Zeewolde46:00 
17Paul Hundscheidt63Zeewolde46:19 
18Niek Brumlief57Zeewolde46:21 
19Johan Zwaal64Heemstede46:23 
20Jaap de Vries62Zeewolde46:42 
21Edu van Schaik65Amersfoort47:34 
22Rob Biemond62Lelystad47:50 
23Frank van Schaik62Zeewolde48:20 
24Edwin Fafié62Zeewolde48:50 
25Ron Knaken65Zeewolde49:22 
26Frank Ellenbroek59Zeewolde49:31 
27Ton van Schaik60Amersfoort50:50 
28Marcel Scholtus62Zeewolde51:46 
29Erik Stam63Zeewolde52:40 
30Luc Haak57Zeewolde53:36 
 
M50, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Henk van Elten54Swifterbant36:37 
2Arnold Stoop42Biddinghuizen41:48 
3Louis Doorn56Zeewolde43:07 
4Wim Andriessen48Huizen43:42 
5Roelof Pepping47Dronten44:19 
6Dennis Gehring55Huizen45:14 
7Rob Emmens56Zeewolde45:54 
8Rob den Hollander55Huizen46:41 
9Hans van Oort56Zeewolde49:52 
10Frans Vermeltvort54Zeewolde51:58 
11Ad vd Veen51Zeewolde52:57 
12Peter Wolff55Zeewolde56:47 
 
V16, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Nicolette Leeuwerke73Zeewolde59:39 
 
V35, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Angelique Wolsing67Amersfoort48:55 
2Inge Vaatstra62Zeewolde50:29 
3Carin Lindeboom65Zeewolde50:29 
4Anita Siemerink64Zeewolde50:37 
5Tineke Hollestelle66Dronten54:59 
6Heidie Janssen70Zeewolde57:20 
 
V45, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Marga Lesterhuis55Huizen45:29 
2Tinka Mathijssen58Zeewolde47:50 
3Hanneke Brumlief59Zeewolde50:14 
4Marjolein Bos60Zeewolde52:02 
5Erna Emmens56Zeewolde53:03 
6Anita Schouwaert61Zeewolde54:07 
7Noortje Huiskens60Zeewolde54:08 
8Vera Casteleijn58Zeewolde56:29 
Algemene informatie »
Verzekeringen »
Contributie
Bestuur / Commissies
Verkeersregelaars
Maatschappelijke stage
Vacatures
Clubkleding
Aanmeldingsformulier
Algemene informatie
Ledenvergaderingen
Nieuws
Nieuwsflits »
Nieuwsarchief
Algemeen »
Techniek »
Interviews »
Medisch »
Helden »
Menu vd maand »
Wedstrijdverslagen »
Bike-vakantie in het Zwarte Woud
Boekbespreking: Ard Schenk (Biografie)
Boekbespreking: Jacco Verhaeren (TOP-Coaches)
Boekbespreking: Joop Zoetemelk
Boekbespreking: Marc Herremans 1
Boekbespreking: Zwemmen (Nicola Keegan)
De Keiler in Nunspeet
Fietsexpeditie Siberië
Fietsvakantie Frankrijk - Marjolein Bos
Fietsvakantie Santiago - Anita Schouwaert
Giromania !!
Hardlopen samen met een blinde loper
Mount Ventoux beklimming Louis & Stefan Doorn
Ode aan Marco Pantani
Rien en de Fietsgoden
Skiken met Ingrid Munneke
The Desert Run
Trainingskamp XXL
Trans Alp ATB - Michiel & Marion
Vancouver - trainingskamp
Weissensee - Tonny van Vliet
Zwemanalyse in de Tongelreep
Trainen met de hartslagmeter
Bram Som
Edith van Dijk
Erica Terpstra
Gregor Stam
Kees Vaneman
Leen Pfrommer
Lidia van Bon - WK Masters zwemmen
Mieke Smit
Rob Barel
Afvallen - Mascha Spoor
Overgang en trainen - Mascha Spoor
Piriformis syndroom- Mascha Spoor
Bert Flier
Bruce Lee
Eric van der Linden
Jean Nelissen
Johan Neeskens
Wilco van den Akker
Wilfried de Jong
Gehakttaart met nasikruiden - Joke Lof
Spinaziepannenkoek - Paul Lindeboom
Fietsen
Lopen
Triathlon
zwemmen
Algemene informatie zwemmen
Zwemtrainingen »
Zwemtrainer
Algemeen informatie fietsen
Racefiets trainingen »
ATB trainingen »
Fietsnieuws
Fietstrainers
Veiligheid bij fietstrainingen
Fietstrainingen
Algemene informatie lopen
LOKO Loopcompetitie
Loopnieuws
Looptrainers
Algemene informatie triathlon
Divisie team
Reglementen »
Wedstrijdreglement ITU
Reglement Organisatie Wedstrijden
Wedstrijdkalender
Route startlocatie Kaap Flevo
Route startlocatie de Parel
Clubrecords
Uitslagen »
Zwemmen
Fietsen
Lopen
Duathlon / Triathlon
Fotoalbums
You tube filmpjes
Contact
N.A.W.-gegevens van TVZ
Wachtwoord wijzigen
Wachtwoord vergeten?

Ogenblik a.u.b. ...