U bent hier: HOME › 2006/2007 wedstrijd 4

2006/2007 wedstrijd 4

Uitslagenlijst Lokoloop-4 seizoen 2006/2007

Zeewolde - Zondag 14 januari 2007

 
J6, 1 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Kelvin Schrijnewerkers97Zeewolde3:58 
2Tim van der Kuijl98Zeewolde4:05 
3Maurits Kruizinga98Zeewolde4:05 
4Him de Looper98Zeewolde4:06 
5Jelle Bos98Zeewolde4:19 
6Nick Smit98Zeewolde4:23 
7Simen van Herpt98Zeewolde4:28 
8Mark Fledderus98Zeewolde4:28 
9Luc van Engelen98Zeewolde4:50 
10Sander Bruil98Zeewolde5:05 
11Ralph van Schaik00Amersfoort5:08 
12Symen Korthof00Zeewolde5:12 
13Lars Huijbregts01Zeewolde5:25 
14Jeroen Florie98Zeewolde5:29 
15Mark Alebregtse99Zeewolde5:46 
 
J6V, 1 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Mylou de Vries97Zeewolde4:29 
2Aniek Huijbregts98Zeewolde4:30 
3Steffie Knaken99Zeewolde4:35 
4Sanne den Hollander99Zeewolde5:02 
5Esmee den Hollander99Zeewolde5:12 
6Bente Kruizinga00Zeewolde5:17 
7Julia Dijkens98Zeewolde5:31 
 
J9, 1 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Martijn Groeneveld95Zeewolde3:28 
2Lennart Kruizinga97Zeewolde3:52 
3Mark van der Kuijl96Zeewolde3:53 
4Emiel Knaken97Zeewolde3:54 
5Michael van Peperzeel97Zeewolde3:56 
6Thomas van der Meer95Zeewolde3:58 
7Tom Leijenaar95Zeewolde3:58 
8Jelmer van Maaren97Zeewolde4:04 
9Chris van den Heuvel96Zeewolde4:05 
10Cyriel Gouw96Zeewolde4:09 
11Melvin Vis97Zeewolde4:26 
12Auke Helbig95Zeewolde4:46 
13Griffin Woltheus96Zeewolde5:05 
 
J9V, 1 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Eefje van Gorkom95Zeewolde3:39 
2Aniek Wolsing96Amersfoort3:55 
3Laura van der Horst94Zeewolde4:04 
4Myrthe de Vries95Zeewolde4:09 
5Mabel Korporaal97Zeewolde4:16 
6Nynke Fledderus95Zeewolde4:34 
7Femke Florie96Zeewolde4:37 
8Kelly Berkenbosch95Zeewolde4:39 
 
J13, 5 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Imze Dreuning91Zeewolde21:19 
2Fokko van de Koppel91Zeewolde21:29 
3Remy Eekhof91Zeewolde21:32 
4Daan Jongeling91Zeewolde23:41 
5Marnix Van Zetten92Zeewolde24:12 
6Bart Stam94Zeewolde24:50 
7Jasper Wolsing93Amersfoort26:34 
 
J13V, 5 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Sanne Sibbald93Zeewolde21:40 
2Lotte Sibbald93Zeewolde22:22 
3Britta Schijff92Zeewolde24:53 
4Senna van Peperzeel91Zeewolde24:53 
5Roos Pon93Zeewolde29:07 
6Mireille Gouw94Zeewolde30:34 
7Desiree vd Veen94Zeewolde30:34 
 
M16, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Aschwin Wijnands85Zeewolde18:54 
2Rob Stuber90Zeewolde19:30 
3Marijn Delhez88Zeewolde20:13 
4Wouter Beijen86Zeewolde22:52 
5Robert Geleijnse75Zeewolde25:12 
6Theo van Domselaar68Nijkerk Gld26:56 
 
M40, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Teus Groenestein64Zeewolde19:38 
2Henjo de Looper61Zeewolde20:19 
3Jan Schaafsma59Zeewolde20:20 
4Rien Fokkens61Zeewolde21:25 
5Ruud Kruizinga63Zeewolde24:28 
6Gurbe Helbig60Zeewolde26:14 
7Huub Havik58Zeewolde26:19 
8Eric Woltheus65Zeewolde28:02 
9Cor van Kuijeren57Zeewolde31:27 
 
M50, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Henry van der Horst56Zeewolde20:13 
2Klaas Bijleveld34Zeewolde26:46 
3Jos Delhez49Harderwijk29:22 
4Ge Koedam53Huizen32:41 
 
V16, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Jessica Geerts89Zeewolde22:32 
2Sanne Kok88Zeewolde27:00 
 
V35, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Frida Fafié63Zeewolde26:32 
2Sylvia Ris65Zeewolde26:54 
3Esther Beekman69Zeewolde26:55 
4Yvonne van Domselaar70Nijkerk Gld26:55 
5Rose Sitanala63Hilversum27:19 
6Hilly Stam63Zeewolde27:37 
7Lieke Bienfait68Zeewolde29:20 
8Irma Koldenhof63Zeewolde31:33 
 
V45, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Ellen Westland57Huizen27:36 
2Evelien Lesterhuis59Huizen29:26 
3Anna v/d Horst57Zeewolde30:17 
4Tineke Haak60Zeewolde35:21 
 
M16, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Bart Eigenhuis67Soest37:16 
2Michiel van Reen74Zeewolde39:18 
3Marcel van Panhuis77Harderwijk40:04 
4Olav Hoekwater74Zeewolde40:21 
5Jelmer de Jong67Zeewolde40:44 
6Joost Korthof70Zeewolde40:59 
7Michel Barbillion88Zeewolde42:17 
8Jan Fledderus68Zeewolde42:42 
9Martijn Augustijn73Hoogland43:05 
10Eric Revet67Zeewolde44:10 
11Marko Pieterse70Nijkerk Gld50:39 
12Klaas Bos69Nijkerkerveen50:58 
13Robert Kamphorst89Ermelo51:37 
14Edwin Vels66Zeewolde53:36 
15Henry Bruinsma71Zeewolde57:12 
16Dwight Schokker87Zeewolde1:02:28 
 
M40, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Han Wolsing65Amersfoort36:53 
2Jan Hollestelle60Dronten37:19 
3Mik Borsten62Amersfoort38:00 
4Henk Groen58Dronten38:30 
5Rene Korporaal65Zeewolde38:32 
6Ron Gouw63Zeewolde38:58 
7Paul Lindeboom61Zeewolde40:22 
8Hans de Kam60Zeewolde40:49 
9Gerco Pon61Zeewolde41:08 
10Hans van Sloten58Zeewolde41:29 
11Johan van Peperzeel62Zeewolde42:04 
12Hans den Hollander64Zeewolde42:55 
13Valentijn van Gorkom57Zeewolde43:20 
14Eduard Beekman64Zeewolde43:36 
15Hein Smelt63Zeewolde43:46 
16Erwin Alebregtse63Zeewolde44:06 
17Paul Hundscheidt63Zeewolde44:43 
18Marco Rademaker57Zeewolde44:54 
19Ferry Schrijnewerkers65Zeewolde45:12 
20Jan Willem Tromp59Zeewolde45:20 
21Edwin Fafié62Zeewolde45:26 
22Rob Biemond62Lelystad45:27 
23Niek Brumlief57Zeewolde45:54 
24Gert van Kooy64Zeewolde46:34 
25Frans Smit58Zeewolde46:47 
26Jan Berkenbosch60Zeewolde46:56 
27Gerrit Oudendijk63Zeewolde47:07 
28Frank van Schaik62Zeewolde47:20 
29Edu van Schaik65Amersfoort47:25 
30Peter Smit58Zeewolde47:28 
31Peter Huijbregts65Zeewolde47:29 
32Frank van Zanten62Zeewolde47:46 
33Johan Zwaal64Heemstede47:58 
34Luc Haak57Zeewolde49:25 
35Frank Ellenbroek59Zeewolde49:52 
36Ton van Schaik60Amersfoort51:08 
37Johan Bijvank60Zeewolde51:17 
38Geert Jan Rijpstra58Zeewolde52:05 
39Erik Stam63Zeewolde52:24 
40Albert Stoter58Zeewolde53:06 
41Rob Koelman66Zeewolde55:52 
 
M50, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Louis Doorn56Zeewolde42:34 
2Frans Breg56Blaricum43:28 
3Rob Emmens56Zeewolde45:03 
4Dennis Gehring55Huizen45:37 
5Ton Vygeboom48Almere45:55 
6Rob den Hollander55Huizen47:10 
7Harry de Meijer53Zeewolde47:11 
8Albert Jongman54Zeewolde47:44 
9Ton van Maarseveen48Zeewolde47:57 
10Gerard Heemstra50Zeewolde49:01 
11Hans van Oort56Zeewolde49:13 
12Kees Boertje47Zeewolde50:23 
13Peter van 't Veer54Zeewolde51:48 
14Johan van Santen53Amersfoort54:58 
15Rien Delhez52Zeewolde57:11 
16Theo Schouwenburg50Zeewolde57:11 
 
V16, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Jorieke Casteleijn85Zeewolde39:14 
2Annemiek Veenkamp72Zeewolde45:59 
3Marloes Brumlief85Zeewolde48:54 
4Bregje van der Schaaf85Zeewolde55:16 
5Marry Ruitenbeek88Zeewolde1:19:24 
 
V35, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Inge Vaatstra62Zeewolde48:41 
2Angelique Wolsing67Amersfoort49:02 
3Inge Bischot62Zeewolde49:08 
4Carin Lindeboom65Zeewolde49:12 
5Clarisse Buijtenhuis67Nijkerk Gld52:25 
6Tineke Hollestelle66Dronten59:56 
7Jacqueline Thies67Zeewolde1:02:29 
8Agnes Roskam63Zeewolde1:05:42 
9Gemma Oosterman66Zeewolde1:08:16 
10Annelies Nijbacker66Zeewolde1:12:47 
11Joset Zaalberg67Zeewolde1:16:35 
 
V45, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Marga Lesterhuis55Huizen45:58 
2Tinka Mathijssen58Zeewolde47:44 
3Hanneke Brumlief59Zeewolde49:18 
4Marjolein Bos60Zeewolde52:21 
5Erna Emmens56Zeewolde52:52 
6Vera Casteleijn58Zeewolde55:50 
7Margareth van Zanten58Zeewolde1:01:24 
8Kalja Groenendaal61Zeewolde1:10:21 
9Willy v.d. Wel57Zeewolde1:10:22 
10Els Ruitenbeek60Zeewolde1:19:24 
Algemene informatie »
Verzekeringen »
Contributie
Bestuur / Commissies
Verkeersregelaars
Maatschappelijke stage
Vacatures
Clubkleding
Aanmeldingsformulier
Algemene informatie
Ledenvergaderingen
Nieuws
Nieuwsflits »
Nieuwsarchief
Algemeen »
Techniek »
Interviews »
Medisch »
Helden »
Menu vd maand »
Wedstrijdverslagen »
Bike-vakantie in het Zwarte Woud
Boekbespreking: Ard Schenk (Biografie)
Boekbespreking: Jacco Verhaeren (TOP-Coaches)
Boekbespreking: Joop Zoetemelk
Boekbespreking: Marc Herremans 1
Boekbespreking: Zwemmen (Nicola Keegan)
De Keiler in Nunspeet
Fietsexpeditie Siberië
Fietsvakantie Frankrijk - Marjolein Bos
Fietsvakantie Santiago - Anita Schouwaert
Giromania !!
Hardlopen samen met een blinde loper
Mount Ventoux beklimming Louis & Stefan Doorn
Ode aan Marco Pantani
Rien en de Fietsgoden
Skiken met Ingrid Munneke
The Desert Run
Trainingskamp XXL
Trans Alp ATB - Michiel & Marion
Vancouver - trainingskamp
Weissensee - Tonny van Vliet
Zwemanalyse in de Tongelreep
Trainen met de hartslagmeter
Bram Som
Edith van Dijk
Erica Terpstra
Gregor Stam
Kees Vaneman
Leen Pfrommer
Lidia van Bon - WK Masters zwemmen
Mieke Smit
Rob Barel
Afvallen - Mascha Spoor
Overgang en trainen - Mascha Spoor
Piriformis syndroom- Mascha Spoor
Bert Flier
Bruce Lee
Eric van der Linden
Jean Nelissen
Johan Neeskens
Wilco van den Akker
Wilfried de Jong
Gehakttaart met nasikruiden - Joke Lof
Spinaziepannenkoek - Paul Lindeboom
Fietsen
Lopen
Triathlon
zwemmen
Algemene informatie zwemmen
Zwemtrainingen »
Zwemtrainer
Algemeen informatie fietsen
Racefiets trainingen »
ATB trainingen »
Fietsnieuws
Fietstrainers
Veiligheid bij fietstrainingen
Fietstrainingen
Algemene informatie lopen
LOKO Loopcompetitie
Loopnieuws
Looptrainers
Algemene informatie triathlon
Divisie team
Reglementen »
Wedstrijdreglement ITU
Reglement Organisatie Wedstrijden
Wedstrijdkalender
Route startlocatie Kaap Flevo
Route startlocatie de Parel
Clubrecords
Uitslagen »
Zwemmen
Fietsen
Lopen
Duathlon / Triathlon
Fotoalbums
You tube filmpjes
Contact
N.A.W.-gegevens van TVZ
Wachtwoord wijzigen
Wachtwoord vergeten?

Ogenblik a.u.b. ...