U bent hier: HOME › 2006/2007 wedstrijd 3

2006/2007 wedstrijd 3

Uitslagenlijst Lokoloop-3 seizoen 2006/2007

Zeewolde - Zondag 10 december 2006

 
J6, 1 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Him de Looper98Zeewolde3:56 
2Kelvin Schrijnewerkers97Zeewolde3:56 
3Maurits Kruizinga98Zeewolde4:06 
4Tim van der Kuijl98Zeewolde4:10 
5Laurens Revet99Zeewolde4:15 
6Jelle Bos98Zeewolde4:17 
7Simen van Herpt98Zeewolde4:22 
8Nick Smit98Zeewolde4:24 
9Mark Fledderus98Zeewolde4:33 
10Luc van Engelen98Zeewolde4:55 
11Ralph van Schaik00Amersfoort5:02 
12Sander Bruil98Zeewolde5:17 
13Symen Korthof00Zeewolde5:29 
14Mark Alebregtse99Zeewolde5:45 
15Lars Huijbregts01Zeewolde5:46 
 
J6V, 1 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Mylou de Vries97Zeewolde4:26 
2Aniek Huijbregts98Zeewolde4:36 
3Myrthe Bonnema98Zeewolde4:42 
4Sanne den Hollander99Zeewolde4:49 
5Bente Kruizinga00Zeewolde5:04 
6Esmee den Hollander99Zeewolde5:06 
7Julia Dijkens98Zeewolde5:08 
8Maritte Florie03Zeewolde7:21 
 
J9, 1 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Martijn Groeneveld95Zeewolde3:22 
2Leon Hollestelle94Dronten3:25 
3Michael van Peperzeel97Zeewolde3:44 
4Mark van der Kuijl96Zeewolde3:49 
5Chris van den Heuvel96Zeewolde3:51 
6Jelmer van Maaren97Zeewolde3:51 
7Lennart Kruizinga97Zeewolde3:52 
8Thomas van der Meer95Zeewolde3:53 
9Tom Leijenaar95Zeewolde4:00 
10Cyriel Gouw96Zeewolde4:20 
11Melvin Vis97Zeewolde4:46 
 
J9V, 1 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Aniek Wolsing96Amersfoort3:45 
2Eefje van Gorkom95Zeewolde3:46 
3Laura van der Horst94Zeewolde3:52 
4Vivian Fafié96Zeewolde3:52 
5Myrthe de Vries95Zeewolde3:58 
6Mabel Korporaal97Zeewolde4:13 
7Femke Florie96Zeewolde4:35 
8Nynke Fledderus95Zeewolde4:37 
9Merel Revet96Zeewolde4:39 
 
J13, 5 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Imze Dreuning91Zeewolde20:32 
2Fokko van de Koppel91Zeewolde21:48 
3Kevin Sijtsma91Amersfoort22:01 
4Marnix Van Zetten92Zeewolde22:59 
5Daan Jongeling91Zeewolde23:44 
6Bart Stam94Zeewolde25:24 
7Jasper Wolsing93Amersfoort25:51 
 
J13V, 5 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Sanne Sibbald93Zeewolde21:42 
2Lotte Sibbald93Zeewolde22:05 
3Senna van Peperzeel91Zeewolde24:30 
4Britta Schijff92Zeewolde25:26 
5Roos Pon93Zeewolde27:44 
6Mireille Gouw94Zeewolde28:34 
 
M16, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Aschwin Wijnands85Zeewolde18:28 
2Rob Stuber90Zeewolde19:06 
3Marijn Delhez88Zeewolde20:23 
4Wouter Beijen86Zeewolde20:40 
5Koen Emmens85Zeewolde21:18 
6Michiel Slot69Zeewolde21:39 
7Jan Hein Blom69Zeewolde24:35 
 
M40, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Henjo de Looper61Zeewolde20:33 
2Ruud Kruizinga63Zeewolde24:06 
3Rob Koelman66Zeewolde24:37 
 
M50, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Klaas Bijleveld34Zeewolde26:40 
2Jos Delhez49Harderwijk29:18 
 
V16, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Mascha Kok80Zeewolde21:18 
2Jessica Geerts89Zeewolde22:09 
3Sanne Kok88Zeewolde26:45 
4Petra Ebbeling84Zeewolde27:59 
5Rianne Doorn89Zeewolde28:39 
 
V35, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Frida Fafié63Zeewolde26:05 
2Rose Sitanala63Hilversum26:12 
3Karin Gouw62Zeewolde27:30 
4Hilly Stam63Zeewolde27:33 
5Esther Beekman69Zeewolde27:42 
6Barendine Biesheuvel65Zeewolde29:04 
 
V45, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Ellen Westland57Huizen27:40 
2Evelien Lesterhuis59Huizen27:56 
 
M16, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Bart Eigenhuis67Soest36:29 
2Gerwin Van De Veen76Bunschoten Spakenbur36:38 
3Joost Korthof70Zeewolde40:02 
4Jelmer de Jong67Zeewolde40:38 
5Jan Fledderus68Zeewolde42:51 
6Michel Barbillion88Zeewolde42:54 
7Hein Holleman70Zeewolde43:17 
8Guido Rietzschel67Harderwijk44:02 
9Eric Revet67Zeewolde44:14 
10Paul Pascha82Alkmaar44:55 
11Koen Kokkeler69Zeewolde45:42 
12Robin Bruil69Zeewolde47:29 
13Kees Koops67Zeewolde49:12 
14Hans Oldehengel66Zeewolde49:51 
15Henry Bruinsma71Zeewolde58:47 
 
M40, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Han Wolsing65Amersfoort36:34 
2Mik Borsten62Amersfoort37:05 
3Jan Hollestelle60Dronten37:54 
4Henk Groen58Dronten37:59 
5Allan Pieterse61Nijmegen38:12 
6Carel Pouwels62Amersfoort39:01 
7Rene Korporaal65Zeewolde39:41 
8Gerard van der Horst61Zeewolde40:27 
9Paul Lindeboom61Zeewolde40:39 
10Johan van Peperzeel62Zeewolde40:47 
11Remmelt van Tilburg65Huizen40:49 
12Gerco Pon61Zeewolde40:50 
13Gertjan Eekel61Huizen40:55 
14Hans de Kam60Zeewolde41:28 
15Hans den Hollander64Zeewolde41:57 
16Marco Rademaker57Zeewolde42:13 
17Valentijn van Gorkom57Zeewolde42:34 
18Leon Sausen60Huizen44:07 
19Paul Hundscheidt63Zeewolde44:12 
20Edwin Fafié62Zeewolde44:20 
21Erwin Alebregtse63Zeewolde44:20 
22Ferry Schrijnewerkers65Zeewolde44:30 
23Jaap de Vries62Zeewolde44:32 
24Paul Keesom59Zeewolde45:17 
25Jan Berkenbosch60Zeewolde45:18 
26Niek Brumlief57Zeewolde45:24 
27Kees van Asten66Zeewolde45:30 
28Ron Zange58Zeewolde46:12 
29Frank van Schaik62Zeewolde46:31 
30Peter Huijbregts65Zeewolde46:38 
31Frans Smit58Zeewolde46:39 
32Lucien Sijtsma64Amersfoort47:40 
33Edu van Schaik65Amersfoort47:44 
34Ewald Ekens59Hilversum47:52 
35Bas Dekkers65Zeewolde48:44 
36Gerard-Jan Kramer62Zeewolde49:55 
37Johan Bijvank60Zeewolde49:55 
38Frank Ellenbroek59Zeewolde50:11 
39Egbert Knorren65Zeewolde50:18 
40Ton van Schaik60Amersfoort50:28 
41Erik Stam63Zeewolde50:59 
42Johan Worst64Zeewolde52:25 
43Ron van Haastere60Harderwijk52:56 
44Gert Jan Rijpske58Zeewolde53:54 
45Marcel Scholtus62Zeewolde54:12 
 
M50, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Henk van Elten54Swifterbant36:19 
2Arnold Stoop42Biddinghuizen41:24 
3Frans Breg56Blaricum42:17 
4Ton Reuser53Huizen42:48 
5Roelof Pepping47Dronten43:00 
6Rob Emmens56Zeewolde44:21 
7Dennis Gehring55Huizen45:16 
8Rob den Hollander55Huizen45:42 
9Harry de Meijer53Zeewolde46:28 
10Ton van Maarseveen48Zeewolde47:59 
11Albert Jongman54Zeewolde48:02 
12Jos van Ryt53Amersfoort48:45 
13Peter van 't Veer54Zeewolde49:25 
14Gerard Heemstra50Zeewolde49:43 
15Theo Schouwenburg50Zeewolde54:21 
16Johan van Santen53Amersfoort57:14 
17Rien Delhez52Zeewolde57:51 
 
V16, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Marloes Brumlief85Zeewolde48:13 
2Nicolette Leeuwerke73Zeewolde1:01:32 
 
V35, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Angelique Wolsing67Amersfoort48:19 
2Petra Eckhardt64Amersfoort49:14 
3Carin Lindeboom65Zeewolde50:18 
4Karin Rietdijk64Zeewolde50:28 
5Anita Siemerink64Zeewolde52:15 
6Tineke Hollestell66Dronten54:49 
7Pauline Florie67Zeewolde55:58 
8Sylvia Worst64Zeewolde57:15 
 
V45, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Marga Lesterhuis55Huizen46:24 
2Hanneke Brumlief59Zeewolde49:32 
3Erna Emmens56Zeewolde52:05 
4Noortje Huiskens60Zeewolde54:21 
5Lidy Melkert54Zeewolde59:28 
Algemene informatie »
Verzekeringen »
Contributie
Bestuur / Commissies
Verkeersregelaars
Vacatures
Clubkleding
Aanmeldingsformulier
Algemene informatie
Ledenvergaderingen
Nieuws
Nieuwsflits »
Nieuwsarchief
Algemeen »
Techniek »
Interviews »
Medisch »
Helden »
Menu vd maand »
Wedstrijdverslagen »
Bike-vakantie in het Zwarte Woud
Boekbespreking: Ard Schenk (Biografie)
Boekbespreking: Jacco Verhaeren (TOP-Coaches)
Boekbespreking: Joop Zoetemelk
Boekbespreking: Marc Herremans 1
Boekbespreking: Zwemmen (Nicola Keegan)
De Keiler in Nunspeet
Fietsexpeditie Siberië
Fietsvakantie Frankrijk - Marjolein Bos
Fietsvakantie Santiago - Anita Schouwaert
Giromania !!
Hardlopen samen met een blinde loper
Mount Ventoux beklimming Louis & Stefan Doorn
Ode aan Marco Pantani
Rien en de Fietsgoden
Skiken met Ingrid Munneke
The Desert Run
Trainingskamp XXL
Trans Alp ATB - Michiel & Marion
Vancouver - trainingskamp
Weissensee - Tonny van Vliet
Zwemanalyse in de Tongelreep
Trainen met de hartslagmeter
Bram Som
Edith van Dijk
Erica Terpstra
Gregor Stam
Kees Vaneman
Leen Pfrommer
Lidia van Bon - WK Masters zwemmen
Mieke Smit
Rob Barel
Afvallen - Mascha Spoor
Overgang en trainen - Mascha Spoor
Piriformis syndroom- Mascha Spoor
Bert Flier
Bruce Lee
Eric van der Linden
Jean Nelissen
Johan Neeskens
Wilco van den Akker
Wilfried de Jong
Gehakttaart met nasikruiden - Joke Lof
Spinaziepannenkoek - Paul Lindeboom
Fietsen
Lopen
Triathlon
zwemmen
Algemene informatie zwemmen
Zwemtrainingen »
Zwemtrainer
Algemeen informatie fietsen
Racefiets trainingen »
ATB trainingen »
Fietsnieuws
Fietstrainers
Veiligheid bij fietstrainingen
Fietstrainingen
Algemene informatie lopen
LOKO Loopcompetitie
Loopnieuws
Looptrainers
Algemene informatie triathlon
Divisie team
Reglementen »
Wedstrijdreglement ITU
Reglement Organisatie Wedstrijden
Wedstrijdkalender TVZ
Route startlocatie Kaap Flevo
Route startlocatie de Parel
Clubrecords
Uitslagen »
Zwemmen
Fietsen
Lopen
Duathlon / Triathlon
Fotoalbums
You tube filmpjes
Contact
N.A.W.-gegevens van TVZ
Wachtwoord wijzigen
Wachtwoord vergeten?

Ogenblik a.u.b. ...