U bent hier: HOME › 2006/2007 wedstrijd 2

2006/2007 wedstrijd 2

Uitslagenlijst Lokoloop-2 seizoen 2006/2007

Zeewolde - Zondag 12 november 2006

 
J6, 1 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Him de Looper98Zeewolde3:56 
2Laurens Revet99Zeewolde4:09 
3Tim van der Kuijl98Zeewolde4:12 
4Jelle Bos98Zeewolde4:19 
5Simen van Herpt98Zeewolde4:20 
6Bas Komijn99Zeewolde4:21 
7Willem Vos98Zeewolde4:30 
8Mark Fledderus98Zeewolde4:41 
9Luc van Engelen98Zeewolde4:58 
10Mark Alebregtse99Zeewolde5:41 
11Jeroen Florie98Zeewolde5:45 
 
J6V, 1 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Mylou de Vries97Zeewolde4:22 
2Aniek Huijbregts98Zeewolde4:30 
3Myrthe Bonnema98Zeewolde4:43 
4Sanne den Hollander99Zeewolde4:50 
5Julia Dijkens98Zeewolde4:53 
6Sanne Schouten98Zeewolde5:04 
7Esmee den Hollander99Zeewolde5:11 
8Bente Kruizinga00Zeewolde5:18 
9Maritte Florie03Zeewolde6:39 
 
J9, 1 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Leon Hollestelle94Dronten3:23 
2Martijn Groeneveld95Zeewolde3:24 
3Luuk van Houdt94Zeewolde3:27 
4Mark van der Kuijl96Zeewolde3:38 
5Michael van Peperzeel97Zeewolde3:40 
6Dion Waiboer95Zeewolde3:50 
7Chris van den Heuvel96Zeewolde3:52 
8Lennart Kruizinga97Zeewolde3:53 
9Tom Leijenaar95Zeewolde3:54 
10Thomas van der Meer95Zeewolde3:58 
11Cyriel Gouw96Zeewolde4:04 
12Emiel Knaken97Zeewolde4:13 
 
J9V, 1 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Aniek Wolsing96Amersfoort3:46 
2Laura van der Horst94Zeewolde3:51 
3Mabel Korporaal97Zeewolde4:00 
4Vivian Fafre96Zeewolde4:01 
5Myrthe de Vries95Zeewolde4:02 
6Sanne Plug94Zeewolde4:18 
7Nynke Fledderus95Zeewolde4:23 
8Merel Revet96Zeewolde4:28 
9Femke Florie96Zeewolde4:40 
10Lotte Vos96Zeewolde4:48 
11Yvette van Goor96Zeewolde6:03 
 
J13, 5 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Imze Dreuning91Zeewolde21:01 
2Tjade Looman93Zeewolde21:24 
3Fokko van de Koppel91Zeewolde21:34 
4Marnix Van Zetten92Zeewolde23:20 
5Bart Stam94Zeewolde25:44 
6Jasper Wolsing93Amersfoort27:45 
 
J13V, 5 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Senna van Peperzeel91Zeewolde23:27 
2Britta Schijff92Zeewolde25:14 
3Roos Pon93Zeewolde28:41 
4Mireille Gouw94Zeewolde29:01 
 
M16, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Rob Stuber90Zeewolde19:33 
2Wouter Beijen86Zeewolde21:12 
3Michiel Slot69Zeewolde21:54 
 
M40, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Lucien Sijtsma64Amersfoort23:19 
2Ruud Kruizinga63Zeewolde23:53 
3Erik Stam63Zeewolde25:06 
 
M50, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Klaas Bijleveld34Zeewolde27:49 
2Jos Delhez49Harderwijk30:06 
 
V16, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Sanne Kok88Zeewolde27:38 
2Petra Ebbeling84Zeewolde28:11 
3Rianne Doorn89Zeewolde28:52 
4Linda Brumlief88Zeewolde29:12 
 
V35, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Frida Fafié63Zeewolde26:56 
2Rose Sitanala63Hilversum27:44 
3Karin Gouw62Zeewolde27:48 
4Esther Beekman69Zeewolde28:39 
5Hilly Stam63Zeewolde28:43 
6Brenda Dogger64Amersfoort29:04 
7Sylvia Ris65Zeewolde29:36 
8Irma Koldenhof63Zeewolde32:09 
 
V45, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Ellen Westland57Huizen29:34 
2Jenny de Ridder56Leusden31:36 
3Tineke Haak60Zeewolde37:49 
 
M16, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Joost Korthof70Zeewolde40:20 
2Olav Hoekwater74Zeewolde41:03 
3Michiel van Reen74Zeewolde41:12 
4Michel Barbillion88Zeewolde41:22 
5Jelmer de Jong67Zeewolde41:54 
6Jan Fledderus68Zeewolde42:22 
7Hein Holleman70Zeewolde43:59 
8Edwin Aartsen80Harderwijk45:39 
9Arjan Aartsen79Harderwijk45:59 
10Robin Bruil69Zeewolde47:21 
11Hans Oldehengel66Zeewolde49:19 
12Leon van der Kevie71Zeewolde49:44 
13Edwin Vels66Zeewolde52:55 
 
M40, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Han Wolsing65Amersfoort36:50 
2Mik Borsten62Amersfoort38:00 
3Henk Groen58Dronten38:07 
4Jan Hollestelle60Dronten38:45 
5Bas Pieterse60Zeewolde39:07 
6Ron Gouw63Zeewolde39:14 
7Gerco Pon61Zeewolde40:40 
8Gerard van der Horst61Zeewolde40:44 
9Paul Lindeboom61Zeewolde40:47 
10Jurgen Beer65Zeewolde40:54 
11Gertjan Eekel61Huizen41:37 
12Jan Ris62Zeewolde41:59 
13Hans de Kam60Zeewolde42:07 
14Hans den Hollander64Zeewolde42:11 
15Hein Smelt63Zeewolde43:36 
16Erwin Alebregtse63Zeewolde44:15 
17Valentijn van Gorkom57Zeewolde44:26 
18Michiel Visser61Zeewolde44:46 
19Eduard Beekman64Zeewolde44:49 
20Ferry Schrijnewerkers65Zeewolde44:55 
21Edwin Fafié62Zeewolde45:09 
22Paul Keesom59Zeewolde45:32 
23Jaap de Vries62Zeewolde45:37 
24John Janssen64Zeewolde46:20 
25Jan Willem Tromp59Zeewolde46:24 
26Peter Huijbregts65Zeewolde46:26 
27Gert-Jan Lodder63Zeewolde46:39 
28Gerrit Oudendijk63Zeewolde46:51 
29Frank van Schaik62Zeewolde47:01 
30Niek Brumlief57Zeewolde47:30 
31Emile Ziegerink63Zeewolde47:55 
32Edwin de Vos65Zeewolde48:01 
33Nico van Roden63Zeewolde48:34 
34Rene Korporaal65Zeewolde48:40 
35Ron Knaken65Zeewolde50:10 
36Luc Haak57Zeewolde50:48 
37Jeroen Visser60Zeewolde51:46 
38Ron van Haastere60Harderwijk52:02 
39John Houtlosser59Zeewolde53:04 
40Johan Worst64Zeewolde53:07 
41Egbert Knorren65Zeewolde53:08 
42Gerard-Jan Kramer62Zeewolde53:23 
43Frank Ellenbroek59Zeewolde53:50 
44Fred de Nie60Zeewolde58:13 
 
M50, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Henk van Elten54Swifterbant36:32 
2Arnold Stoop42Biddinghuizen42:28 
3Roelof Pepping47Dronten42:46 
4Rob Emmens56Zeewolde44:46 
5Dennis Gehring55Huizen46:05 
6Rob den Hollander55Huizen46:27 
7Harry de Meijer53Zeewolde47:25 
8Ton van Maarseveen48Zeewolde49:06 
9Kees Boertje47Zeewolde49:07 
10Hans van Oort56Zeewolde49:23 
11Albert Jongman54Zeewolde49:34 
12Fred de Ridder53Leusden50:18 
13Jean Chaigneau56Zeewolde52:54 
14Jan Aartsen50Harderwijk54:21 
15Theo Schouwenburg50Zeewolde54:52 
 
V16, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Annemiek Veenkamp72Zeewolde44:31 
2Marie-Louise Bol74Harderwijk48:55 
3Marloes Brumlief85Zeewolde49:30 
4Mariska van der Stelt77Harderwijk53:40 
5Nicolette Leeuwerke73Zeewolde58:27 
 
V35, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Angelique Wolsing67Amersfoort48:38 
2Anita Siemerink64Zeewolde50:45 
3Inge Vaatstra62Zeewolde53:06 
4Inge Bischot62Zeewolde53:06 
5Carin Lindeboom65Zeewolde53:06 
6Karin Rietdijk64Zeewolde53:32 
7Femmy Hesp67Zeewolde55:27 
8Lia Niewzwaag69Zeewolde59:00 
9Sylvia Worst64Zeewolde59:02 
10Lieke Bienfait68Zeewolde1:03:59 
 
V45, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Marga Lesterhuis55Huizen47:20 
2Tinka Mathijssen58Zeewolde47:26 
3Hanneke Brumlief59Zeewolde50:14 
4Erna Emmens56Zeewolde54:36 
5Vera Casteleijn58Zeewolde54:43 
6Anita Schouwaert61Zeewolde54:52 
7Noortje Huiskens60Zeewolde54:52 
8Lidy Melkert54Zeewolde1:02:20 
Algemene informatie »
Verzekeringen »
Contributie
Bestuur / Commissies
Verkeersregelaars
Vacatures
Clubkleding
Aanmeldingsformulier
Algemene informatie
Ledenvergaderingen
Nieuws
Nieuwsflits »
Nieuwsarchief
Algemeen »
Techniek »
Interviews »
Medisch »
Helden »
Menu vd maand »
Wedstrijdverslagen »
Bike-vakantie in het Zwarte Woud
Boekbespreking: Ard Schenk (Biografie)
Boekbespreking: Jacco Verhaeren (TOP-Coaches)
Boekbespreking: Joop Zoetemelk
Boekbespreking: Marc Herremans 1
Boekbespreking: Zwemmen (Nicola Keegan)
De Keiler in Nunspeet
Fietsexpeditie Siberië
Fietsvakantie Frankrijk - Marjolein Bos
Fietsvakantie Santiago - Anita Schouwaert
Giromania !!
Hardlopen samen met een blinde loper
Mount Ventoux beklimming Louis & Stefan Doorn
Ode aan Marco Pantani
Rien en de Fietsgoden
Skiken met Ingrid Munneke
The Desert Run
Trainingskamp XXL
Trans Alp ATB - Michiel & Marion
Vancouver - trainingskamp
Weissensee - Tonny van Vliet
Zwemanalyse in de Tongelreep
Trainen met de hartslagmeter
Bram Som
Edith van Dijk
Erica Terpstra
Gregor Stam
Kees Vaneman
Leen Pfrommer
Lidia van Bon - WK Masters zwemmen
Mieke Smit
Rob Barel
Afvallen - Mascha Spoor
Overgang en trainen - Mascha Spoor
Piriformis syndroom- Mascha Spoor
Bert Flier
Bruce Lee
Eric van der Linden
Jean Nelissen
Johan Neeskens
Wilco van den Akker
Wilfried de Jong
Gehakttaart met nasikruiden - Joke Lof
Spinaziepannenkoek - Paul Lindeboom
Fietsen
Lopen
Triathlon
zwemmen
Algemene informatie zwemmen
Zwemtrainingen »
Zwemtrainer
Algemeen informatie fietsen
Racefiets trainingen »
ATB trainingen »
Fietsnieuws
Fietstrainers
Veiligheid bij fietstrainingen
Fietstrainingen
Algemene informatie lopen
LOKO Loopcompetitie
Loopnieuws
Looptrainers
Algemene informatie triathlon
Divisie team
Reglementen »
Wedstrijdreglement ITU
Reglement Organisatie Wedstrijden
Wedstrijdkalender TVZ
Route startlocatie Kaap Flevo
Route startlocatie de Parel
Clubrecords
Uitslagen »
Zwemmen
Fietsen
Lopen
Duathlon / Triathlon
Fotoalbums
You tube filmpjes
Contact
N.A.W.-gegevens van TVZ
Wachtwoord wijzigen
Wachtwoord vergeten?

Ogenblik a.u.b. ...