U bent hier: HOME › 2006/2007 wedstrijd 1

2006/2007 wedstrijd 1

Uitslagenlijst Lokoloop-1 seizoen 2006/2007

Zeewolde - Zondag 8 oktober 2006

 
J6, 1 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Laurens Revet99Zeewolde3:57 
2Tim van der Kuijl98Zeewolde4:01 
3Him de Looper98Zeewolde4:03 
4Maurits Kruizinga98Zeewolde4:21 
5Nick Smit98Zeewolde4:23 
6Simen van Herpt98Zeewolde4:23 
7Lars Jonker97Zeewolde4:24 
8Jelle Bos98Zeewolde4:25 
9Mark Fledderus98Zeewolde4:25 
10Mark Alebregtse99Zeewolde4:51 
11Symen Korthof00Zeewolde4:55 
 
J6V, 1 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Mylou de Vries97Zeewolde4:23 
2Aniek Huijbregts98Zeewolde4:25 
3Tessa Schot98Zeewolde4:34 
4Myrthe Bonnema98Zeewolde4:40 
5Sanne den Hollander99Zeewolde4:45 
6Bente Kruizinga00Zeewolde4:54 
7Esmee den Hollander99Zeewolde4:56 
8Julia Dijkens98Zeewolde5:01 
 
J9, 1 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Leon Hollestelle94Dronten3:15 
2Martijn Groeneveld95Zeewolde3:30 
3Luuk van Houdt94Zeewolde3:39 
4Ivor Wolters96Zeewolde3:39 
5Mark van der Kuijl96Zeewolde3:42 
6Lennart Kruizinga97Zeewolde3:42 
7Michael van Peperzeel97Zeewolde3:42 
8Chris van den Heuvel96Zeewolde3:49 
9Maarten Pouwels94Amersfoort3:50 
10Tom Leijenaar95Zeewolde3:57 
11Cyriel Gouw96Zeewolde4:17 
12Max Wolters94Zeewolde4:52 
 
J9V, 1 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Aniek Wolsing96Amersfoort3:52 
2Mabel Korporaal97Zeewolde3:58 
3Myrthe de Vries95Zeewolde3:58 
4Marieke Pouwels96Amersfoort4:23 
5Nynke Fledderus95Zeewolde4:24 
6Merel Revet96Zeewolde4:24 
7Anne van den Heuvel94Zeewolde4:27 
8Rianne van Outersterp94Zeewolde4:28 
9Ilse Plug96Zeewolde4:48 
10Dara van Sloten95Zeewolde5:17 
 
J13, 5 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Tjade Looman93Zeewolde22:45 
2Marnix Van Zetten92Zeewolde23:55 
3Bart Stam94Zeewolde26:29 
4Rafael Zieleman92Zeewolde37:27 
 
J13V, 5 KM JEUGD
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Sanne Sibbald93Zeewolde22:23 
2Lotte Sibbald93Zeewolde22:41 
3Senna van Peperzeel91Zeewolde24:35 
4Anne van Gorkom90Zeewolde25:11 
5Marjolein Bisschot89Zeewolde29:25 
6Mireille Gouw94Zeewolde30:37 
7Desiree v d Veen94Zeewolde30:39 
 
M40, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Ruud Kruizinga63Zeewolde25:28 
2Erik Stam63Zeewolde26:57 
3Gurbe Helbig60Zeewolde31:32 
 
V16, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Mascha Kok80Zeewolde22:26 
2Jessica Geerts89Zeewolde24:20 
3Rianne Doorn89Zeewolde30:52 
 
V35, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Hilly Stam63Zeewolde30:37 
2Barendine Biesheuvel65Zeewolde30:46 
 
V45, 5 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Anneke Rademaker59Zeewolde29:05 
 
M16, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Guido Kwakkel77Zeewolde38:32 
2Joost Korthof70Zeewolde40:26 
3Michel Barbillion88Zeewolde41:18 
4Olav Hoekwater74Zeewolde42:07 
5Jelmer de Jong67Zeewolde43:50 
6Jan Fledderus68Zeewolde44:00 
7Eric Revet67Zeewolde44:31 
8Hein Holleman70Zeewolde44:48 
9Koen Kokkeler69Zeewolde46:44 
10Frank Hut77Zeewolde47:34 
11Hans Olde Hengel66Zeewolde48:27 
12Guido Rietzschol67Hilversum49:19 
13Leon van der Kevie71Zeewolde51:07 
14Robin Bruil69Zeewolde51:18 
 
M40, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Han Wolsing65Amersfoort37:27 
2Carel Pouwels62Amersfoort38:56 
3Eef Hoff58Huizen39:00 
4Jan Hollestelle60Dronten39:20 
5Ron Gouw63Zeewolde39:48 
6Wim Hoofd57Huizen39:56 
7Johan van Peperzeel62Zeewolde40:23 
8Paul Lindeboom61Zeewolde40:35 
9Jurgen Beer65Zeewolde40:39 
10Gerard van der Horst61Zeewolde40:46 
11Hans van Sloten58Zeewolde41:08 
12Jan Ris62Zeewolde41:34 
13Marco Rademaker57Zeewolde41:41 
14Gertjan Eekel61Huizen43:40 
15Hans den Hollander64Zeewolde44:31 
16Hein Smelt63Zeewolde45:05 
17Edwin Fafié62Zeewolde45:20 
18Jos Revenberg62Zeewolde45:24 
19Wim Koolhaas57Huizen45:28 
20Ferry Schrijnewerkers65Zeewolde45:39 
21Valentijn van Gorkom57Zeewolde46:23 
22Hans Kokje62Zeewolde46:41 
23Fred van Rheenen59Zeewolde47:22 
24Gerrit Oudendijk63Zeewolde47:32 
25Frans Smit58Zeewolde47:41 
26Jaap de Vries62Zeewolde47:42 
27Eduard Beekman64Zeewolde48:04 
28Erwin Alebregtse63Zeewolde48:18 
29Gert-Jan Lodder63Zeewolde48:29 
30Nico van Roden63Zeewolde48:31 
31Jan Peter Westers62Zeewolde48:37 
32Frank van Schaik62Zeewolde48:51 
33Peter Huijbregts65Zeewolde49:25 
34Jack van Beek60Baarn50:34 
35Dick Kleijn64Zeewolde53:17 
36Egbert Knorren65Zeewolde53:21 
37Luc Haak57Zeewolde53:34 
38Fred de Nie60Zeewolde55:05 
39Ronald Stokkentreef63Zeewolde55:32 
40Jan Willem Tromp59Zeewolde1:08:50 
 
M50, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Henk van Elten54Swifterbant37:08 
2Frans Breg56Blaricum41:46 
3Louis Doorn56Zeewolde42:03 
4Roelof Pepping47Dronten42:57 
5Arnold Stoop42Biddinghuizen43:08 
6Wim Andriessen48Huizen44:08 
7Ton Reuser53Huizen44:13 
8Dennis Gehring55Huizen46:35 
9Otto Broertjes50Dronten47:37 
10Hendrik de Lange55Swifterbant47:37 
11Hans van Oort56Zeewolde48:19 
12Aard Weijers49Zeewolde48:22 
13Harry de Meijer53Zeewolde48:33 
14Rob den Hollander55Huizen48:34 
15Jacob Mooij49Blaricum48:35 
16Albert Jongman54Zeewolde49:06 
17George Thoen51Zeewolde50:24 
18Peter van 't Veer54Zeewolde50:51 
19Gerard Heemstra50Zeewolde53:25 
20Theo Schouwenburg50Zeewolde56:53 
21Peter Wolff55Zeewolde57:15 
22Simon Schouten40Zeewolde58:30 
 
V16, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Annemiek Veenkamp72Zeewolde44:23 
2Britt Jongman86Zeewolde54:31 
3Marie-Louise Bal74Harderwijk56:18 
4Margreet Haak84Zeewolde59:23 
 
V35, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Angelique Wolsing67Amersfoort50:34 
2Marry van Maanen62Zeewolde1:05:16 
3Lieke Bienfait68Zeewolde1:08:31 
4Annemieke van Herpt62Zeewolde1:08:50 
 
V45, 10 KM SENIOREN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd 
1Marga Lesterhuis55Huizen47:35 
2Tinka Mathijssen58Zeewolde47:50 
3Ria Houkes56Zeewolde54:12 
4Vera Casteleijn58Zeewolde57:52 
5Layla Torenvliet47Lelystad59:05 
Algemene informatie »
Verzekeringen »
Contributie
Bestuur / Commissies
Verkeersregelaars
Vacatures
Clubkleding
Aanmeldingsformulier
Algemene informatie
Ledenvergaderingen
Nieuws
Nieuwsflits »
Nieuwsarchief
Algemeen »
Techniek »
Interviews »
Medisch »
Helden »
Menu vd maand »
Wedstrijdverslagen »
Bike-vakantie in het Zwarte Woud
Boekbespreking: Ard Schenk (Biografie)
Boekbespreking: Jacco Verhaeren (TOP-Coaches)
Boekbespreking: Joop Zoetemelk
Boekbespreking: Marc Herremans 1
Boekbespreking: Zwemmen (Nicola Keegan)
De Keiler in Nunspeet
Fietsexpeditie Siberië
Fietsvakantie Frankrijk - Marjolein Bos
Fietsvakantie Santiago - Anita Schouwaert
Giromania !!
Hardlopen samen met een blinde loper
Mount Ventoux beklimming Louis & Stefan Doorn
Ode aan Marco Pantani
Rien en de Fietsgoden
Skiken met Ingrid Munneke
The Desert Run
Trainingskamp XXL
Trans Alp ATB - Michiel & Marion
Vancouver - trainingskamp
Weissensee - Tonny van Vliet
Zwemanalyse in de Tongelreep
Trainen met de hartslagmeter
Bram Som
Edith van Dijk
Erica Terpstra
Gregor Stam
Kees Vaneman
Leen Pfrommer
Lidia van Bon - WK Masters zwemmen
Mieke Smit
Rob Barel
Afvallen - Mascha Spoor
Overgang en trainen - Mascha Spoor
Piriformis syndroom- Mascha Spoor
Bert Flier
Bruce Lee
Eric van der Linden
Jean Nelissen
Johan Neeskens
Wilco van den Akker
Wilfried de Jong
Gehakttaart met nasikruiden - Joke Lof
Spinaziepannenkoek - Paul Lindeboom
Fietsen
Lopen
Triathlon
zwemmen
Algemene informatie zwemmen
Zwemtrainingen »
Zwemtrainer
Algemeen informatie fietsen
Racefiets trainingen »
ATB trainingen »
Fietsnieuws
Fietstrainers
Veiligheid bij fietstrainingen
Fietstrainingen
Algemene informatie lopen
LOKO Loopcompetitie
Loopnieuws
Looptrainers
Algemene informatie triathlon
Divisie team
Reglementen »
Wedstrijdreglement ITU
Reglement Organisatie Wedstrijden
Wedstrijdkalender TVZ
Route startlocatie Kaap Flevo
Route startlocatie de Parel
Clubrecords
Uitslagen »
Zwemmen
Fietsen
Lopen
Duathlon / Triathlon
Fotoalbums
You tube filmpjes
Contact
N.A.W.-gegevens van TVZ
Wachtwoord wijzigen
Wachtwoord vergeten?

Ogenblik a.u.b. ...