U bent hier: HOME › 2005/2006 wedstrijd 6

2005/2006 wedstrijd 6

   


     

       

Uitslag 6
          de LOKO loop


       

3 april 2005

         


       
       LOKO LOOP NR: 6 - TRIATHLON VERENIGING ZEEWOLDE, 3 APRIL 2005
                              UITSLAGENLIJST

03-04-2005 14:43                                                     Pag: 1

Plts  Naam                   GJ Vereniging/Woonplts  Tijd
----- ---------------------- -- -------------------- --------
      1J6, 1 KM JEUGD                                       
    1 Aniek Wolsing          96 Amersfoort               4:05
    2 Dian Smits             95                          4:17
    3 Damon Hogeveen         95                          4:18
    4 Rens Veerman           96 Zeewolde                 4:20
    5 Sander Bostelaar       97 Zeewolde                 4:21
    6 Michael van Peperzeel  97 Zeewolde                 4:33
    7 Mabel Korporaal        97 Zeewolde                 4:34
    8 Kelvin Schrijnewerkers 97 Zeewolde                 4:40
    9 Simen van Herpt        98 Zeewolde                 4:48
   10 Anoeska Huijskes       97 Zeewolde                 4:50
   11 Maurits Veerman        98 Zeewolde                 5:02
   12 Mylou de Vries         97 Zeewolde                 5:06
   13 Femke Florie           96                          5:07
   14 Him de Looper          98 Zeewolde                 5:10
   15 Laurens Revet          99 Zeewolde                 5:18
   16 Jelle Bos              98 Zeewolde                 5:22
   17 Vasthi Hol             97                          5:23
   18 Jorn Niewzwaag         98 Zeewolde                 5:36
   19 Aniek Huijbregts       98 Zeewolde                 5:37
   20 Jeroen Florie          98                          6:03
   21 Mark Fledderus         98 Zeewolde                 6:18
   22 Kwintijn Schuurman     95 Zeewolde                 6:20
   23 Kim Alebregtse         96 Zeewolde                 7:02
   24 Mark Alebregtse        99 Zeewolde                 7:51
                                                            
      1J9, 1 KM JEUGD                                       
    1 Leon Hollestelle       94 Dronten                  3:31
    2 Mark Veerman           93 Zeewolde                 3:49
    3 Maurits Kuilboer       94 Dronten                  3:51
    4 Arnoud Bostelaar       95 Zeewolde                 3:58
    5 Jasper Wolsing         93 Amersfoort               3:59
    6 Bart Stam              94 Zeewolde                 4:01
    7 Claudia Huijskes          Zeewolde                 4:23
    8 Laura van der Horst    94 Zeewolde                 4:46
    9 Joy Niewzwaag          95 Zeewolde                 4:49
   10 Myrthe de Vries        95 Zeewolde                 4:57
   11 Kaylee Schrijnewerkers 95 Zeewolde                 5:20
   12 Nynke Fledderus        95 Zeewolde                 5:20
   13 Dara van Sloten        95 Zeewolde                 5:59
                                                            
      5J13, 5 KM JEUGD                                      
    1 Rob Stuber             90 Zeewolde                20:29
    2 Senna van Peperzeel    90 Zeewolde                23:55
    3 Jelmer Klaui           92 Zeewolde                24:11
    4 Ricardo van der Horst  92 Zeewolde                25:10
    5 Rafael Zieleman        92 Zeewolde                44:59
                                                            
      5M40, 5 KM SENIOREN                                   
    1 Kees Bostelaar         64 Zeewolde                21:33
    2 Gurbe Helbig           60 Zeewolde                23:45
    3 Johan Worst            64 Zeewolde                24:38
    4 Roland Hol             63 Zeewolde                25:40
    5 Huub Havik             58                         25:43
                                                            
      5M50, 5 KM SENIOREN                                   
    1 Dirk Bout              53 Zeewolde                21:09
    2 Gerard Spaan           53 Zeewolde                21:14
    3 Jos Delhez             49 Harderwijk              31:55
                                                            
      5V35, 5 KM SENIOREN                                   
    1 Marianne Dobber        60 Zeewolde                25:17
    2 Frida Fafie            63 Zeewolde                26:18
    3 Paula de Vries         66 Zeewolde                26:21
    4 Lia Niewzwaag          69 Zeewolde                28:53
    5 Caroline Bostelaar     65 Zeewolde                30:23
    6 Lieke Bienfait         68 Zeewolde                30:46
    7 Tineke Haak            60 Zeewolde                33:26
                                                            
      5V45, 5 KM SENIOREN                                   
    1 Ria Zieleman-Houkes    56 Zeewolde                28:37
    2 Jenny de Ridder        56 Leusden                 29:33
    3 Vera Casteleijn        58                         29:38
                                                            
      10M16, 10 KM SENIOREN                                 
  
    1 René Oosterhof         71 Zeewolde                39:24
    2 Rene Korporaal         65 Zeewolde                39:39
    3 Guido Kwakkel          77 Zeewolde                41:19
    4 Ferry Schrijnewerkers  65 Zeewolde                42:45
    7 Joost Korthof          70                         43:06
    8 Jelmer de Jong         67 Zeewolde                43:11
    9 Jan Fledderus          68 Zeewolde                44:08
   10 Hein Holleman          70 Zeewolde                45:27
   11 Edwin Schouwenburg     81 Zeewolde                45:38
   12 Peter Huijbregts       65 Zeewolde                45:43
   13 Frank Hut              74 Zeewolde                46:24
   14 Eric Revet             67 Zeewolde                47:20
   15 Ron Knaken             74 Zeewolde                48:59
   16 Andre Van der Weijde   66 Zeewolde                49:10
   17 Michiel Slot           69                         50:38
   18 Koen van den Biggelaar 72 Zeewolde                51:28
   19 Jan de Jong            67 Zeewolde                54:55
   20 Egbert Knorren         65 Zeewolde                58:24
                                                            
      10M40, 10 KM SENIOREN                                 
    1 Jan Hollestelle        60 Dronten                 36:33
    2 Bas Pieterse           60                         38:47
    3 Gerard van der Horst   61 Zeewolde                39:38
    4 Johan van Peperzeel    62 Zeewolde                40:26
    5 Ron Gouw               63 Zeewolde                40:38
    6 Henjo de Looper        61 Zeewolde                41:41
    7 Hans van Sloten        58 Zeewolde                42:39
    8 Hans den Hollander     64 Zeewolde                43:14
    9 Hein Smelt             63 Zeewolde                43:32
   10 Hans Kokje             62 Zeewolde                44:09
   11 Paul Lindeboom         61 Zeewolde                44:11
   12 Gert-Jan Lodder        63 Zeewolde                44:45
   13 Rob Emmens             56 Zeewolde                44:54
   14 Marco Rademaker        57 Zeewolde                45:32
   15 Erwin Alebregtse       63 Zeewolde                45:41
   16 Gert van Kooy          64 Zeewolde                45:52
   17 Rien Fokkens           61 Zeewolde                46:15
   18 Rob Biemond            62 Lelystad                46:40
   19 Edwin Fafie            62 Zeewolde                47:39
   20 Gerard-Jan Kramer      62 Zeewolde                47:44
   21 Eibert Leusink         59 Zeewolde                47:46
   22 Hohn Houtlosser        59 Zeewolde                48:02
   23 Jan Reijnhoudt         64 Zeewolde                48:32
   24 Paul Hundscheidt       63                         48:39
   25 Nico van Roden         63 Zeewolde                48:54
   26 Emile Ziegerink        63 Zeewolde                49:01
   27 Hans van Oort          56 Zeewolde                49:05
   28 Jan Willem Tromp       59 Zeewolde                49:27
   29 Jaap de Vries          62 Zeewolde                49:41
   30 Jean Chaigneau         56 Zeewolde                52:12
   31 Gert Han Rijpstra      58 Zeewolde                52:17
   32 Albert Stoter          58 Zeewolde                52:21
   33 Gerrit Oudendijk       63 Zeewolde                52:38
   34 Edwin Waijenberg       64 Overveen                53:44
   35 Erik Stam              63 Zeewolde                54:05
   36 Ton Huijskes           59 Zeewolde                54:08
   37 Martien van Paassen    64                         55:37
   38 Louis Mooijman         56 Zeewolde                56:09
   39 Marcel Dinkelberg      63 Zeewolde                58:43
   40 Wijbe Dijkstra         60 Zeewolde              1:00:03
                                                            
      10M50, 10 KM SENIOREN                                 
    1 Jack Weerdmeester      52 Zeewolde                39:29
    2 Roelof Pepping         47 Dronten                 45:38
    3 Jos van Rijt           53 Amersfoort              46:59
    4 Aard Weijers           49 Zeewolde                47:37
    5 George Thoen           51 Zeewolde                49:22
    6 Kees Boertje           47 Zeewolde                50:25
    7 Ton van Maarseveen     48 Zeewolde                50:48
    8 Peter van het Veu      54 Zeewolde                51:34
    9 Erwin Oehlers          51 Zeewolde                51:37
   10 Gerard Heemstra        50 Zeewolde                52:29
   11 Rien Delhez            52 Zeewolde                53:42
   12 Theo Schouwenburg      50 Zeewolde                53:54
                                                            
      10V16, 10 KM SENIOREN                                 
    1 Jorieke Casteleijn     84 Zeewolde                39:26
    2 Marian Verhage         80 Zeewolde                49:25
    3 Marloes Brumlief       85 Zeewolde                53:45
    4 Nicolette Leeuwerke-Re 73 Zeewolde                59:28
                                                            
      10V35, 10 KM SENIOREN                                 
    1 Angelique Wolsing      69 Amersfoort              47:51
    2 Inge Vaatstra          62 Zeewolde                49:11
    3 Carin Lindeboom        65 Zeewolde                53:41
    4 Tineke Hollestelle     66 Dronten                 53:59
    5 Aldi Dey               65                         54:26
    6 Sylvia Worst Bakker    69 Zeewolde                54:42
    7 Annemieke Kramer       64                       1:05:55
    8 Irma Koldenhof         63 Zeewolde              1:05:59
    9 Pauline Florie         67 Zeewolde              1:06:46
                                                            
      10V45, 10 KM SENIOREN                                 
    1 Tinka Mathyssen        58 Zeewolde                48:26
    2 Jeanette Rubbens       50 Zeewolde                56:45


       
     
Algemene informatie »
Verzekeringen »
Contributie
Bestuur / Commissies
Verkeersregelaars
Maatschappelijke stage
Vacatures
Clubkleding
Aanmeldingsformulier
Algemene informatie
Ledenvergaderingen
Nieuws
Nieuwsflits »
Nieuwsarchief
Algemeen »
Techniek »
Interviews »
Medisch »
Helden »
Menu vd maand »
Wedstrijdverslagen »
Bike-vakantie in het Zwarte Woud
Boekbespreking: Ard Schenk (Biografie)
Boekbespreking: Jacco Verhaeren (TOP-Coaches)
Boekbespreking: Joop Zoetemelk
Boekbespreking: Marc Herremans 1
Boekbespreking: Zwemmen (Nicola Keegan)
De Keiler in Nunspeet
Fietsexpeditie Siberië
Fietsvakantie Frankrijk - Marjolein Bos
Fietsvakantie Santiago - Anita Schouwaert
Giromania !!
Hardlopen samen met een blinde loper
Mount Ventoux beklimming Louis & Stefan Doorn
Ode aan Marco Pantani
Rien en de Fietsgoden
Skiken met Ingrid Munneke
The Desert Run
Trainingskamp XXL
Trans Alp ATB - Michiel & Marion
Vancouver - trainingskamp
Weissensee - Tonny van Vliet
Zwemanalyse in de Tongelreep
Trainen met de hartslagmeter
Bram Som
Edith van Dijk
Erica Terpstra
Gregor Stam
Kees Vaneman
Leen Pfrommer
Lidia van Bon - WK Masters zwemmen
Mieke Smit
Rob Barel
Afvallen - Mascha Spoor
Overgang en trainen - Mascha Spoor
Piriformis syndroom- Mascha Spoor
Bert Flier
Bruce Lee
Eric van der Linden
Jean Nelissen
Johan Neeskens
Wilco van den Akker
Wilfried de Jong
Gehakttaart met nasikruiden - Joke Lof
Spinaziepannenkoek - Paul Lindeboom
Fietsen
Lopen
Triathlon
zwemmen
Algemene informatie zwemmen
Zwemtrainingen »
Zwemtrainer
Algemeen informatie fietsen
Racefiets trainingen »
ATB trainingen »
Fietsnieuws
Fietstrainers
Veiligheid bij fietstrainingen
Fietstrainingen
Algemene informatie lopen
LOKO Loopcompetitie
Loopnieuws
Looptrainers
Algemene informatie triathlon
Divisie team
Reglementen »
Wedstrijdreglement ITU
Reglement Organisatie Wedstrijden
Wedstrijdkalender
Route startlocatie Kaap Flevo
Route startlocatie de Parel
Clubrecords
Uitslagen »
Zwemmen
Fietsen
Lopen
Duathlon / Triathlon
Fotoalbums
You tube filmpjes
Contact
N.A.W.-gegevens van TVZ
Wachtwoord wijzigen
Wachtwoord vergeten?

Ogenblik a.u.b. ...