U bent hier: HOME › Zwemloop 2017

Zwemloop 2017

Zwemrun 12-4-2017

Dames

500m Zwemmen, 4km Lopen
Deelnemer Zwemtijd Eindtijd
1 Femke Huijbreghts-Jonker 8:46 25:59
2 Annemarie Rustenburg 8:36 26:03
3 Jeltien de Jong 9:25 28:19
4 Karin Gouw-Bijleveld 11:06 31:29
5 Angelina Kuijpers 12:11 33:23
6 Yvonne Hogenkamp 11:18 34:08
7 Merel van Dorp 11:55 37:58
8 Fiona Mirea 11:31 DNF
1km Zwemmen, 8km Lopen
Deelnemer Zwemtijd Eindtijd
1 Floor Weusthof 16:53 51:48
2 Annemiek Veenkamp 20:15 54:57
3 Dorien Janse 21:45 58:11
4 Wil Jansen 22:38 1:04:12

Heren

500m Zwemmen, 4km Lopen
Deelnemer Zwemtijd Eindtijd
1 Leon van Hamersveld 7:34 22:13
2 Tim van der Kuijl 8:56 25:15
3 Corné Lof 8:47 25:51
4 Richard Worstel 10:07 26:38
5 Johan van Slooten 11:02 29:13
6 Jan Tichelaar 12:13 30:18
7 Geerlof den Hartogh 11:04 32:17
8 Stefan van Beek 14:33 36:33
1km Zwemmen, 8km Lopen
Deelnemer Zwemtijd Eindtijd
1 Tom de Jong 16:25 47:13
2 Gerrit-Jan Bakker 16:40 51:36
3 Erwin Alebregtse 17:03 53:34
4 Eibert Leusink 17:01 53:45
5 Matthijs van der Louw 17:21 56:32
6 Jos Vreeswijk 22:18 59:59
7 Anton Pluim 20:29 1:00:52
8 Jori Wouters 22:55 1:02:10
9 Jacko van der Windt 24:29 1:04:00
10 Peter van Beek 24:36 1:05:20

Koppels

500m Zwemmen, 4km Lopen
Deelnemer Zwemtijd Eindtijd
1 Britt Veenstra / Erik Anbeek 10:23 25:46
2 Rick de Kreek / Fons de Kreek 7:14 29:38
1km Zwemmen, 8km Lopen
Deelnemer Zwemtijd Eindtijd
1 Adrian Lammers / Rémi Jansen 14:14 44:49
2 Luc de Kreek / Tim de Kreek 12:32 45:17
3 Mireille Gouw / Stephan Minkhorst 17:41 49:26
Algemene informatie »
Verzekeringen »
Contributie
Bestuur / Commissies
Verkeersregelaars
Maatschappelijke stage
Vacatures
Clubkleding
Aanmeldingsformulier
Algemene informatie
Ledenvergaderingen
Nieuws
Nieuwsflits »
Nieuwsarchief
Algemeen »
Techniek »
Interviews »
Medisch »
Helden »
Menu vd maand »
Wedstrijdverslagen »
Bike-vakantie in het Zwarte Woud
Boekbespreking: Ard Schenk (Biografie)
Boekbespreking: Jacco Verhaeren (TOP-Coaches)
Boekbespreking: Joop Zoetemelk
Boekbespreking: Marc Herremans 1
Boekbespreking: Zwemmen (Nicola Keegan)
De Keiler in Nunspeet
Fietsexpeditie Siberië
Fietsvakantie Frankrijk - Marjolein Bos
Fietsvakantie Santiago - Anita Schouwaert
Giromania !!
Hardlopen samen met een blinde loper
Mount Ventoux beklimming Louis & Stefan Doorn
Ode aan Marco Pantani
Rien en de Fietsgoden
Skiken met Ingrid Munneke
The Desert Run
Trainingskamp XXL
Trans Alp ATB - Michiel & Marion
Vancouver - trainingskamp
Weissensee - Tonny van Vliet
Zwemanalyse in de Tongelreep
Trainen met de hartslagmeter
Bram Som
Edith van Dijk
Erica Terpstra
Gregor Stam
Kees Vaneman
Leen Pfrommer
Lidia van Bon - WK Masters zwemmen
Mieke Smit
Rob Barel
Afvallen - Mascha Spoor
Overgang en trainen - Mascha Spoor
Piriformis syndroom- Mascha Spoor
Bert Flier
Bruce Lee
Eric van der Linden
Jean Nelissen
Johan Neeskens
Wilco van den Akker
Wilfried de Jong
Gehakttaart met nasikruiden - Joke Lof
Spinaziepannenkoek - Paul Lindeboom
Fietsen
Lopen
Triathlon
zwemmen
Algemene informatie zwemmen
Zwemtrainingen »
Zwemtrainer
Algemeen informatie fietsen
Racefiets trainingen »
ATB trainingen »
Fietsnieuws
Fietstrainers
Veiligheid bij fietstrainingen
Fietstrainingen
Algemene informatie lopen
LOKO Loopcompetitie
Loopnieuws
Looptrainers
Algemene informatie triathlon
Divisie team
Reglementen »
Wedstrijdreglement ITU
Reglement Organisatie Wedstrijden
Wedstrijdkalender
Route startlocatie Kaap Flevo
Route startlocatie de Parel
Clubrecords
Uitslagen »
Zwemmen
Fietsen
Lopen
Duathlon / Triathlon
Fotoalbums
You tube filmpjes
Contact
N.A.W.-gegevens van TVZ
Wachtwoord wijzigen
Wachtwoord vergeten?

Ogenblik a.u.b. ...