U bent hier: HOME › 2005/2006 wedstrijd 5

2005/2006 wedstrijd 5

 

Uitslag 5 de LOKO loop

13 maart 2005

13-03-2005 13:15                                                     Pag: 1Plts  Naam                   GJ Vereniging/Woonplts  Tijd----- ---------------------- -- -------------------- -------- 1J6, 1 KM JEUGD        1 Michael van Peperzeel  97 Zeewolde                 4:33    2 Rens Veerman           96 Zeewolde                 4:36    3 Mabel Korporaal        97 Zeewolde                 4:43    4 Kelvin Schrijnewerkers 97 Zeewolde                 4:53    5 Djoy Kleijn            98 Zeewolde                 5:04    6 Thomas Sibbald         98 Zeewolde                 5:06    7 Maurits Veerman        98 Zeewolde                 5:09    8 Simen van Herpt        98 Zeewolde                 5:09    9 Mylou de Vries         97 Zeewolde                 5:15   10 Aniek Huijbregts       98 Zeewolde                 5:30   11 Margo van Schaik       96 Zeewolde                 5:40   12 Jelle Bos              98 Zeewolde                 5:47   13 Jorn Niewzwaag         98 Zeewolde                 5:54   14 Vasthi Hol             97                          6:25   15 Kwintijn Schuurman     95 Zeewolde                 6:28   16 Anouk van Schaik       98 Zeewolde                 6:28   17 Mark Fledderus         98 Zeewolde                 6:51   18 Kim Alebregtse         96 Zeewolde                 7:19   19 Mark Alebregtse        99 Zeewolde                 7:29   20 Sander Bostelaar       97 Zeewolde                 8:15                                                              1J9, 1 KM JEUGD       1 Tjade Looman           93 Zeewolde                 3:35    2 Leon Hollestelle       94 Dronten                  3:40    3 Mark Veerman           93 Zeewolde                 3:44    4 Jesse Ziegerink        93 Zeewolde                 3:44    5 Sanne Sibbald          93 Zeewolde                 3:55    6 Lotte Sibbald          93 Zeewolde                 4:03    7 Arnoud Bostelaar       95 Zeewolde                 4:09    8 Bart Stam              94 Zeewolde                 4:14    9 Manon Sibbald          94 Zeewolde                 4:23   10 Jochem Hol             94 Zeewolde                 4:32   11 Kaylee Schrijnewerkers 95 Zeewolde                 5:22   12 Joy Niewzwaag          95 Zeewolde                 5:25   13 Myrthe de Vries        95 Zeewolde                 5:34   14 Nynke Fledderus        95 Zeewolde                 5:42   15 Dara van Sloten        95 Zeewolde                 6:18                                                              5J13, 5 KM JEUGD           1 Rob Stuber             90 Zeewolde                20:44    2 Jelmer Klaui           92 Zeewolde                26:15                                                              5M16, 5 KM SENIOREN            1 Michiel Slot           69 Zeewolde                23:23    2 Gerard Vries           67 Zeewolde                24:52                                                              5M40, 5 KM SENIOREN      1 Kees Bostelaar         64 Zeewolde                23:22    2 Gurbe Helbig           60 Zeewolde                24:06    3 Johan Worst            64 Zeewolde                25:28    4 Max Wolters            55 Zeewolde                32:18                                                             5M50, 5 KM SENIOREN       1 Dirk Bout              53 Zeewolde                21:22    2 Gerard Spaan           53 Zeewolde                23:41    3 Math van Nunen         52 Biddinghuizen           27:50    4 Jos Delhez             49 Harderwijk              30:39                                                              5V35, 5 KM SENIOREN              1 Frida Fafie            63 Zeewolde                25:57    2 Marianne Dobber        60 Zeewolde                26:31    3 Paula de Vries         66 Zeewolde                27:04    4 Noortje Huiskens       60 Zeewolde                27:28    5 Caroline Bostelaar     65 Zeewolde                29:30    6 Lia Niewzwaag          69 Zeewolde                29:31    7 Lieke Bienfait         68 Zeewolde                30:56    8 Wendy van Kooy         66 Zeewolde                33:24                                                              5V45, 5 KM SENIOREN     1 Ria Zieleman-Houkes    56 Zeewolde                27:27    2 Jenny de Ridder        56 Leusden                 30:05                                                              10M16, 10 KM SENIOREN       1 Rene Korporaal         65 Zeewolde                37:09    2 Jelmer de Jong         67 Zeewolde                42:02    3 Jan Fledderus          68 Zeewolde                42:47    4 Hein Holleman          70 Zeewolde                43:51    5 Ferry Schrijnewerkers  65 Zeewolde                45:19    6 Frank Hut              74 Zeewolde                45:45    7 Peter Huijbregts       65 Zeewolde                46:07    8 Hans Olde Hengel       66 Zeewolde                47:41    9 Ron Knaken             74 Zeewolde                48:17   10 Andre Van der Weijde   66 Zeewolde                48:56   11 Koen Kokkeler          69 Zeewolde                51:00   12 Koen van den Biggelaar 72 Zeewolde                51:21   13 Feike Liemburg         67 Nijkerk Gld             54:43   14 Manfred Florie         66 Zeewolde                55:28   15 Egbert Knorren         65 Zeewolde                56:26                                                              10M40, 10 KM SENIOREN     1 Jan Hollestelle        60 Dronten                 36:09    2 Henk Groen             58 Dronten                 37:42    3 Gerard van der Horst   61 Zeewolde                40:20    4 Jan Schaafsma          59 Zeewolde                40:34    5 Johan van Peperzeel    62 Zeewolde                41:09    6 Hans de Kam            60 Zeewolde                41:31    7 Ron Gouw               63 Zeewolde                41:43    8 Gerco Pon              61 Zeewolde                41:44    9 Henjo de Looper        61 Zeewolde                42:08   10 Hans van Sloten        58 Zeewolde                42:56   11 Louis Doorn            56 Zeewolde                42:59   12 Jan Willem Tromp       59 Zeewolde                43:29   13 Hans den Hollander     64 Zeewolde                43:43   14 Hans Kokje             62 Zeewolde                43:52   15 Erwin Alebregtse       63 Zeewolde                44:39   16 Frank van Schaik       62 Zeewolde                45:48   17 Rob Emmens             56 Zeewolde                45:50   18 Jan Peter Westers      62 Zeewolde                46:17   19 Marco Rademaker        57 Zeewolde                46:25   20 Edwin Fafie            62 Zeewolde                46:31   21 Gert Rademaker         60 Deil                    46:51   22 Emile Ziegerink        63 Zeewolde                47:12   23 Valentijn van Gorkom   57 Zeewolde                47:20   24 Hohn Houtlosser        59 Zeewolde                47:21   25 Rob Biemond            62 Lelystad                47:27   26 Gert van Kooy          64 Zeewolde                47:57   27 Gerard-Jan Kramer      62 Zeewolde                48:35   28 Jaap de Vries          62 Zeewolde                48:37   29 Jan Reijnhoudt         64 Zeewolde                49:15   30 Nico van Roden         63 Zeewolde                49:31   31 Jan de Winter          61 Biddinghuizen           50:09   32 Albert Stoter          58 Zeewolde                50:52   33 Jean Chaigneau         56 Zeewolde                50:58   34 Jos Revenberg          62 Zeewolde                50:59   35 Gert Han Rijpstra      58 Zeewolde                51:08   36 Erik Stam              63 Zeewolde                51:46   37 Marcel Dinkelberg      63 Zeewolde                52:24   38 Ton Huijskes           59 Zeewolde                53:29   39 Edwin Wagenberg        64 Overveen                55:11   40 Ron Zieleman           54 Zeewolde                56:16   41 Louis Mooijman         56 Zeewolde                56:30                                                              10M50, 10 KM SENIOREN       1 Henk van Elten         54 Swifterband             38:37    2 Jack Weerdmeester      52 Zeewolde                39:59    3 Arnold Stoop           43 Biddinghuizen           43:39    4 Otto Broertjes         50 Dronten                 44:27    5 Roelof Pepping         47 Dronten                 45:01    6 Aard Weijers           49 Zeewolde                47:03    7 Wim Mouwer             53 Nunspeet                47:19    8 Johan Verkuyl          51 Biddinghuizen           47:47    9 Kees Boertje           47 Zeewolde                49:42   10 Peter van het Veu      54 Zeewolde                51:01   11 Gerard Heemstra        50 Zeewolde                53:25   12 Rien Delhez            52 Zeewolde                55:05   13 Theo Schouwenburg      50 Zeewolde                55:12   14 Aalt Mulder            51 Biddinghuizen           58:2310V16, 10 KM SENIOREN       1 Marian Verhage         80 Zeewolde                50:10                                                             10V35, 10 KM SENIOREN       1 Anita Schouwaert       61 Zeewolde                44:40    2 Inge Vaatstra          62 Zeewolde                51:21    3 Carin Lindeboom        65 Zeewolde                51:21    4 Petra Keek             64 Biddinghuizen           53:42    5 Tineke Hollestelle     66 Dronten                 54:47    6 Sylvia Worst Bakker    69 Zeewolde                55:39    7 Elianne Claassen       62 Biddinghuizen           58:17    8 Marie-José Rademaker   64 Deil                    58:35    9 Irma Koldenhof         63 Zeewolde              1:07:05   10 Pauline Florie         67 Zeewolde              1:07:37                                                              10V45, 10 KM SENIOREN     1 Stanza van Nunen       54 Biddinghuizen           47:46    2 Jeanette Rubbens       50 Zeewolde                56:25
Algemene informatie »
Verzekeringen »
Contributie
Bestuur / Commissies
Verkeersregelaars
Maatschappelijke stage
Vacatures
Clubkleding
Aanmeldingsformulier
Algemene informatie
Ledenvergaderingen
Nieuws
Nieuwsflits »
Nieuwsarchief
Algemeen »
Techniek »
Interviews »
Medisch »
Helden »
Menu vd maand »
Wedstrijdverslagen »
Bike-vakantie in het Zwarte Woud
Boekbespreking: Ard Schenk (Biografie)
Boekbespreking: Jacco Verhaeren (TOP-Coaches)
Boekbespreking: Joop Zoetemelk
Boekbespreking: Marc Herremans 1
Boekbespreking: Zwemmen (Nicola Keegan)
De Keiler in Nunspeet
Fietsexpeditie Siberië
Fietsvakantie Frankrijk - Marjolein Bos
Fietsvakantie Santiago - Anita Schouwaert
Giromania !!
Hardlopen samen met een blinde loper
Mount Ventoux beklimming Louis & Stefan Doorn
Ode aan Marco Pantani
Rien en de Fietsgoden
Skiken met Ingrid Munneke
The Desert Run
Trainingskamp XXL
Trans Alp ATB - Michiel & Marion
Vancouver - trainingskamp
Weissensee - Tonny van Vliet
Zwemanalyse in de Tongelreep
Trainen met de hartslagmeter
Bram Som
Edith van Dijk
Erica Terpstra
Gregor Stam
Kees Vaneman
Leen Pfrommer
Lidia van Bon - WK Masters zwemmen
Mieke Smit
Rob Barel
Afvallen - Mascha Spoor
Overgang en trainen - Mascha Spoor
Piriformis syndroom- Mascha Spoor
Bert Flier
Bruce Lee
Eric van der Linden
Jean Nelissen
Johan Neeskens
Wilco van den Akker
Wilfried de Jong
Gehakttaart met nasikruiden - Joke Lof
Spinaziepannenkoek - Paul Lindeboom
Fietsen
Lopen
Triathlon
zwemmen
Algemene informatie zwemmen
Zwemtrainingen »
Zwemtrainer
Algemeen informatie fietsen
Racefiets trainingen »
ATB trainingen »
Fietsnieuws
Fietstrainers
Veiligheid bij fietstrainingen
Fietstrainingen
Algemene informatie lopen
LOKO Loopcompetitie
Loopnieuws
Looptrainers
Algemene informatie triathlon
Divisie team
Reglementen »
Wedstrijdreglement ITU
Reglement Organisatie Wedstrijden
Wedstrijdkalender
Route startlocatie Kaap Flevo
Route startlocatie de Parel
Clubrecords
Uitslagen »
Zwemmen
Fietsen
Lopen
Duathlon / Triathlon
Fotoalbums
You tube filmpjes
Contact
N.A.W.-gegevens van TVZ
Wachtwoord wijzigen
Wachtwoord vergeten?

Ogenblik a.u.b. ...