U bent hier: HOME › Tussenstand na vijf wedstrijden

Tussenstand na vijf wedstrijden

LOKOLOOP-4 SEIZOEN 2016/2017, TVZ ZEEWOLDE, 08 JANUARI 2017
STAND - 1 KM JEUGD
Categ
-----
Plts
----
Naam
-------------------------
Vereniging/Plaats
--------------------
GbJr
----
9 okt 13 nov 11 dec 8 jan 12 feb 12 mrt
------- ------- ------- ------- ------- -------
--------
J6-7 1 Gijs Langendijk Zeewolde 2009 4:37 4:34 9:11
2 Flórián Jansen Zeewolde 2009 5:52 5:31 11:23
3 Fenna Berendsen Amersfoort 2011 7:20 7:20
M6-7 1 Eva van Lammeren Almere 2009 5:24 4:51 4:42 4:35 14:08
2 Carina Pastoor Zeewolde 2010 4:33 4:33
3 Esmée van Lammeren Almere 2011 5:38 5:38
J8-9 1 Justin van Dam Zeewolde 2008 4:53 4:36 4:34 14:03
2 Quirijn Pastoor Zeewolde 2007 4:00 4:00
3 Silvan van Hussel Nijkerk Gld 2008 4:15 4:15
4 Tycho van Hussel Nijkerk Gld 2008 4:47 4:47
STAND - 2.5 KM JEUGD
Categ Plts Naam Vereniging/Plaats GbJr 9 okt 13 nov 11 dec 8 jan 12 feb 12 mrt
----- ---- ------------------------- -------------------- ---- ------- ------- ------- ------- ------- ------- --------
J1012 1 Merijn Korthof Zeewolde 2005 10:32 11:11 11:36 33:19
2 Mitchel van Dam Zeewolde 2005 11:55 12:55 14:36 39:26
3 Rick van der Meer Zeewolde 2004 9:13 10:23 19:36
4 Jouke Westerhof Zeewolde 2003 9:56 10:46 20:42
5 Senna Kampinga Zeewolde 2005 8:55 8:55
6 Simon Lodewijk Zeewolde 2005 11:09 11:09
7 Siebe Westerhof Zeewolde 2005 12:12 12:12
M1012 1 Berber Schaap Zeewolde 2005 11:45 13:11 24:56
J1315 1 Ivan Korthof Zeewolde 2001 10:22 11:38 22:00
M1315 1 Floor smelt Zeewolde 2000 11:55 12:12 13:42 13:41 37:48
STAND - 5 KM
Categ
-----
Plts
----
Naam
-------------------------
Vereniging/Plaats
--------------------
GbJr
----
9 okt 13 nov 11 dec 8 jan 12 feb 12 mrt
------- ------- ------- ------- ------- -------
--------
Msen 1 Charlie van Galen Nijkerk Gld 1977 19:33 19:27 20:11 59:11
2 Tim van der Kuijl Zeewolde 1998 19:35 19:26 20:55 59:56
3 Stefan Zondervan Amersfoort 1999 20:30 20:40 19:47 1:00:57
4 Jelmer Lof Zeewolde 1999 20:28 21:36 20:56 1:03:00
5 Liron Siderius Dronten 1980 22:19 20:19 21:33 1:04:11
6 Sebastiaan Duijff Dronten 1985 22:41 22:08 22:18 1:07:07
7 Rob Stuber Zeewolde 1990 18:13 18:51 37:04
8 Dave van lammeren Almere 1976 19:47 20:37 40:24
9 Symen Korthof Zeewolde 2000 21:40 21:14 42:54
10 Michel Janssen Zeewolde 1978 21:05 27:24 48:29
11 Lennard de Koning Zeewolde 1978 26:28 28:06 54:34
12 Djoao Lobles Den Helder 2000 17:20 17:20
13 Hagos Yemane Zeewolde 1990 17:30 17:30
14 Sven Duits Amersfoort 1978 17:38 17:38
15 Thomas van Tent Nijkerk Gld 1991 17:39 17:39
16 Remco van Hussel Nijkerk Gld 1977 19:36 19:36
17 Arjan de Lange Zeewolde 1979 21:19 21:19
18 Jacob Boonen Harderwijk 1984 23:38 23:38
19 Sjors Lodewijk Zeewolde 1977 24:33 24:33
20 Jordy van Maanen Zeewolde 1987 24:41 24:41
21 Martin van Beek Nijkerkerveen 1985 24:44 24:44
22 Tom Hoos Zeewolde 1990 24:59 24:59
23 Leon van Hamersveld Amersfoort 1988 25:02 25:02
24 Dirk Wolf Dronten 1988 25:51 25:51
M40 1 Zeger Knipmeijer Amersfoort 1970 19:19 19:27 19:22 58:08
2 Fabian van Dam Zeewolde 1976 22:17 21:57 21:59 1:06:13
3 Hans Olde Hengel Zeewolde 1966 27:12 23:27 23:41 1:14:20
4 Sander Hoogendoorn Zeewolde 1972 20:24 20:57 41:21
5 Harm Jaap de Witt Nijkerk Gld 1967 19:53 19:53
6 Patrick Martens Zeewolde 1968 28:31 28:31
7 Miente van Halen Zeewolde 1972 28:57 28:57
8 Olaf Lassooy Zeewolde 1967 30:18 30:18
9 Marcel Mosterd Zeewolde 1972 30:48 30:48
M50 1 Gertjan Tichelaar Oldebroek 1957 17:51 18:20 18:13 18:27 54:24
2 Harry van 't Veld Nijkerk Gld 1961 18:47 19:47 19:09 57:43
3 Ronald Stokkentreef Zeewolde 1963 26:19 26:10 25:14 1:17:43
4 Jaap Hop Hierden 1964 24:05 22:51 46:56
5 Mark van Tol Huizen 1966 21:47 21:47
6 Gerrit Mulder Harderwijk 1956 23:09 23:09
7 Henk groen Dronten 1958 23:47 23:47
8 Gert Brussee Nunspeet 1964 26:14 26:14
9 Evert Ekker Zeewolde 1960 26:43 26:43
M60 1 Wim Oudejans Nijkerk Gld 1945 21:44 22:23 22:10 1:06:17
2 Roelof Pepping Dronten 1947 23:15 23:31 23:43 1:10:29
3 Ton Duits Amersfoort 1944 28:02 29:17 57:19
4 Klaas Bijleveld Zeewolde 1934 34:13 38:28 1:12:41
5 Bertus Van van Kommer Leusden 1951 28:48 28:48
6 Willem langendijk Dronten 1951 30:32 30:32
7 Johan van Santen Amersfoort 1953 30:41 30:41
8 Leonard Groenveld Amersfoort 1953 31:39 31:39
Vsen 1 Tessa Rozemuller Ermelo 1998 22:45 22:01 23:32 1:08:18
2 Wesselien te Raa Amersfoort 1990 23:01 23:01
3 Jeltien de Jong Nijkerk Gld 1991 25:02 25:02
4 Mylène Minkhorst Zeewolde 1988 28:11 28:11
5 Charlotte Lutterman Zeewolde 1992 28:32 28:32
V35 1 Annet Potkamp Zeewolde 1976 31:01 31:01
V45 1 Sandra Visser Zeewolde 1970 23:59 24:02 25:15 25:33 1:13:16
2 Loes groen Dronten 1957 32:45 32:57 33:00 34:23 1:38:42
3 Monique Schoon Nijkerk Gld 1970 23:54 23:46 47:40
4 Annette Schraverus Nijkerk Gld 1968 25:38 25:38
5 Etty Schipper Zeewolde 1964 34:03 34:03
STAND - 10 KM
Categ
-----
Plts
----
Naam
-------------------------
Vereniging/Plaats
--------------------
GbJr
----
9 okt 13 nov 11 dec 8 jan 12 feb 12 mrt
------- ------- ------- ------- ------- -------
--------
Msen 1 Corné Lof Zeewolde 1992 40:05 42:57 41:29 2:04:31
2 Jasper wolsing Amersfoort 1993 41:14 41:58 43:22 43:04 2:06:16
3 Dennis Mijer Zeewolde 1987 44:08 43:35 42:32 2:10:15
4 Jasper Knoop Amersfoort 1982 38:28 39:36 1:18:04
5 Mark Schriek Houten 1991 42:43 40:03 1:22:46
6 Koen Henkes Zeewolde 1982 34:08 34:08
7 Rik Wolswinkel Woudenberg 1977 35:39 35:39
8 Casper van Dam Harderwijk 1986 37:11 37:11
9 Charlie van Galen Nijkerk Gld 1977 40:07 40:07
10 Geert Nobel Zeewolde 1987 42:01 42:01
11 Stefan Minkhorst Zeewolde 1985 42:09 42:09
12 Joshua Groen Zeist 1979 43:50 43:50
13 Michel Janssen Zeewolde 1978 45:48 45:48
14 Thomas Koldenhof Zeewolde 1999 47:14 47:14
15 Frank Hut Zeewolde 1977 51:27 51:27
16 Peter van Beek Zeewolde 1988 54:44 54:44
M40 1 Wouter Zondervan Amersfoort 1967 39:22 38:24 37:29 1:55:15
2 Rémi Jansen Zeewolde 1974 41:05 40:15 40:09 2:01:29
3 Martin Neijnsteijn Zwolle 1967 41:36 43:26 43:10 2:08:12
4 Marcel Pomp Huizen 1972 43:26 42:19 43:09 2:08:54
5 Joost Korthof Zeewolde 1970 46:16 44:34 44:46 2:15:36
6 Bert de Nooij Zeewolde 1967 50:27 49:35 49:13 2:29:15
7 Sytse Algera Zeewolde 1970 42:42 43:04 1:25:46
8 Marco Appeldoorn Huizen 1972 45:38 45:56 1:31:34
9 Jan Willem Hesselink Zeewolde 1968 46:31 46:20 1:32:51
10 Vincent de Jong Huizen 1971 47:44 47:01 1:34:45
11 Eddy van de Wit Zeewolde 1967 54:47 53:55 1:48:42
12 Wouter Berendsen Amersfoort 1971 40:43 40:43
13 David van der Meer Zeewolde 1971 42:07 42:07
14 Bart Meessen Huizen 1966 42:20 42:20
15 Jelmer de Jong Zeewolde 1967 42:22 42:22
16 Karel Jan Kaaden Zeewolde 1968 42:29 42:29
17 Edwin Holwerda Zeewolde 1970 46:46 46:46
18 Jordi Kerkhof Zeewolde 1976 46:47 46:47
19 Michiel de Graaf Almere 1973 47:57 47:57
20 Stefan Hoogervorst Huizen 1975 48:14 48:14
21 Edwin Duijs Huizen 1967 49:26 49:26
22 Eric Revet Zeewolde 1967 49:36 49:36
23 Edwin Vels Zeewolde 1966 53:28 53:28
24 Rob van der Vlies Zeewolde 1972 54:42 54:42
25 Dennis van Loevezijn Zeewolde 1973 1:01:41 1:01:41
26 Nancy Rings Zeewolde 1975 1:01:47 1:01:47
M50 1 Han Wolsing Amersfoort 1965 37:25 38:16 36:37 1:52:18
2 Erik Mulder Huizen 1963 42:11 41:39 42:25 42:09 2:05:59
3 Leo Zantkuijl Blaricum 1957 42:30 42:17 43:04 2:07:51
4 Theo de Jong Blaricum 1963 43:43 44:00 43:22 2:11:05
5 Johan van Peperzeel Zeewolde 1962 44:11 45:04 46:54 44:53 2:14:08
6 Kees Rijsdijk Huizen 1961 46:16 44:43 45:31 2:16:30
7 Ron Gouw Zeewolde 1963 42:27 43:08 1:25:35
8 Ferry Schrijnewerkers Zeewolde 1965 45:14 44:10 1:29:24
9 Joop Majoor Huizen 1959 45:56 46:28 1:32:24
10 Remmelt van Tilburg Huizen 1965 49:33 43:22 1:32:55
11 Paul Hundscheidt Zeewolde 1963 49:52 44:58 1:34:50
12 Henk Groen Dronten 1958 47:22 48:47 1:36:09
13 Jan Willem Tromp Zeewolde 1959 53:43 49:29 1:43:12
14 Hein smelt Zeewolde 1963 43:55 43:55
15 Hennie Brink Blaricum 1958 45:44 45:44
16 Henjo de Looper Zeewolde 1961 46:31 46:31
17 Erwin Alebregtse Zeewolde 1963 46:42 46:42
18 Hans van Sloten Zeewolde 1958 46:58 46:58
19 Peter de Vries Zeewolde 1958 48:26 48:26
M60 1 Jack Weerdmeester Zeewolde 1952 49:51 42:59 43:10 43:53 2:10:02
2 Wim Andriessen Huizen 1948 46:36 47:09 48:13 2:21:58
3 Rob Emmens Zeewolde 1956 48:43 47:57 1:36:40
4 Frans Breg Blaricum 1956 48:12 49:34 1:37:46
5 Ton Reuser Huizen 1953 44:57 44:57
6 Ton Vijgeboom Almere 1948 48:10 48:10
7 Roelof Pepping Dronten 1947 49:53 49:53
Vsen 1 Shanne Lof Zeewolde 1994 43:37 42:56 41:03 2:07:36
2 Henriëtte Lalkens Zeewolde 1985 40:36 40:36
3 Wesselien te Raa Amersfoort 1990 43:49 43:49
4 Jorieke Casteleijn Zeewolde 1985 43:50 43:50
5 Anna-Emmie Boor Zeewolde 1982 55:55 55:55
V35 1 Dorien Janse Amersfoort 1975 46:43 46:43
2 Gerline Van der Bij Zeewolde 1980 55:14 55:14
V45 1 Dingena van Wayenburg Huizen 1968 44:58 45:06 45:13 2:15:17
2 Anneke Rademaker Zeewolde 1959 53:48 55:40 55:11 2:44:39
3 Marga Lesterhuis Huizen 1955 46:50 53:55 1:40:45
4 Karin Gouw Zeewolde 1962 53:43 55:55 1:49:38
5 Karin Vloemans Huizen 1961 42:23 42:23
6 Anja van der Gugten Amersfoort 1961 44:29 44:29
7 Kitty Bruin Huizen 1965 48:26 48:26
8 Vera Casteleijn Zeewolde 1958 57:57 57:57
Algemene informatie »
Verzekeringen »
Contributie
Bestuur / Commissies
Verkeersregelaars
Vacatures
Clubkleding
Aanmeldingsformulier
Algemene informatie
Ledenvergaderingen
Nieuws
Nieuwsflits »
Nieuwsarchief
Algemeen »
Techniek »
Interviews »
Medisch »
Helden »
Menu vd maand »
Wedstrijdverslagen »
Bike-vakantie in het Zwarte Woud
Boekbespreking: Ard Schenk (Biografie)
Boekbespreking: Jacco Verhaeren (TOP-Coaches)
Boekbespreking: Joop Zoetemelk
Boekbespreking: Marc Herremans 1
Boekbespreking: Zwemmen (Nicola Keegan)
De Keiler in Nunspeet
Fietsexpeditie Siberië
Fietsvakantie Frankrijk - Marjolein Bos
Fietsvakantie Santiago - Anita Schouwaert
Giromania !!
Hardlopen samen met een blinde loper
Mount Ventoux beklimming Louis & Stefan Doorn
Ode aan Marco Pantani
Rien en de Fietsgoden
Skiken met Ingrid Munneke
The Desert Run
Trainingskamp XXL
Trans Alp ATB - Michiel & Marion
Vancouver - trainingskamp
Weissensee - Tonny van Vliet
Zwemanalyse in de Tongelreep
Trainen met de hartslagmeter
Bram Som
Edith van Dijk
Erica Terpstra
Gregor Stam
Kees Vaneman
Leen Pfrommer
Lidia van Bon - WK Masters zwemmen
Mieke Smit
Rob Barel
Afvallen - Mascha Spoor
Overgang en trainen - Mascha Spoor
Piriformis syndroom- Mascha Spoor
Bert Flier
Bruce Lee
Eric van der Linden
Jean Nelissen
Johan Neeskens
Wilco van den Akker
Wilfried de Jong
Gehakttaart met nasikruiden - Joke Lof
Spinaziepannenkoek - Paul Lindeboom
Fietsen
Lopen
Triathlon
zwemmen
Algemene informatie zwemmen
Zwemtrainingen »
Zwemtrainer
Algemeen informatie fietsen
Racefiets trainingen »
ATB trainingen »
Fietsnieuws
Fietstrainers
Veiligheid bij fietstrainingen
Fietstrainingen
Algemene informatie lopen
LOKO Loopcompetitie
Loopnieuws
Looptrainers
Algemene informatie triathlon
Divisie team
Reglementen »
Wedstrijdreglement ITU
Reglement Organisatie Wedstrijden
Wedstrijdkalender TVZ
Route startlocatie Kaap Flevo
Route startlocatie de Parel
Clubrecords
Uitslagen »
Zwemmen
Fietsen
Lopen
Duathlon / Triathlon
Fotoalbums
You tube filmpjes
Contact
N.A.W.-gegevens van TVZ
Wachtwoord wijzigen
Wachtwoord vergeten?

Ogenblik a.u.b. ...