U bent hier: HOME › 2016/2017 wedstrijd 4

2016/2017 wedstrijd 4

Uitslagenlijst Lokoloop competitie

Zeewolde - Zondag 8 januari 2017

J6-7, 1 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Gijs Langendijk 2009 Zeewolde 4:34
M6-7, 1 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Carina Pastoor 2010 Zeewolde 4:33
2 Eva van Lammeren 2009 Almere 4:35
3 Esmée van Lammeren 2011 Almere 5:38
J8-9, 1 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Quirijn Pastoor 2007 Zeewolde 4:00
2 Justin van Dam 2008 Zeewolde 4:34
J1012, 2.5 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Rick van der Meer 2004 Zeewolde 10:23
2 Jouke Westerhof 2003 Zeewolde 10:46
3 Simon Lodewijk 2005 Zeewolde 11:09
4 Merijn Korthof 2005 Zeewolde 11:36
5 Siebe Westerhof 2005 Zeewolde 12:12
6 Mitchel van Dam 2005 Zeewolde 14:36
M1012, 2.5 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Berber Schaap 2005 Zeewolde 13:11
M1315, 2.5 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Floor smelt 2000 Zeewolde 13:41
MSEN, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Djoao Lobles 2000 Den Helder 17:20
2 Thomas van Tent 1991 Nijkerk Gld 17:39
3 Rob Stuber 1990 Zeewolde 18:51
4 Charlie van Galen 1977 Nijkerk Gld 20:11
5 Dave van lammeren 1976 Almere 20:37
6 Tim van der Kuijl 1998 Zeewolde 20:55
7 Sjors Lodewijk 1977 Zeewolde 24:33
8 Lennard de Koning 1978 Zeewolde 28:06
M40, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Harm Jaap de Witt 1967 Nijkerk Gld 19:53
2 Fabian van Dam 1976 Zeewolde 21:59
3 Hans Olde Hengel 1966 Zeewolde 23:41
4 Patrick Martens 1968 Zeewolde 28:31
5 Miente van Halen 1972 Zeewolde 28:57
6 Olaf Lassooy 1967 Zeewolde 30:18
7 Marcel Mosterd 1972 Zeewolde 30:48
M50, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Gertjan Tichelaar 1957 Oldebroek 18:27
2 Gert Brussee 1964 Nunspeet 26:14
M60, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Wim Oudejans 1945 Nijkerk Gld 22:10
2 Klaas Bijleveld 1934 Zeewolde 38:28
VSEN, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Wesselien te Raa 1990 Amersfoort 23:01
2 Tessa Rozemuller 1998 Ermelo 23:32
3 Charlotte Lutterman 1992 Zeewolde 28:32
V35, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Annet Potkamp 1976 Zeewolde 31:01
V45, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Sandra Visser 1970 Zeewolde 25:33
2 Etty Schipper 1964 Zeewolde 34:03
3 Loes groen 1957 Dronten 34:23
MSEN, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Dennis Mijer 1987 TVZ Zeewolde 42:32
2 Jasper wolsing 1993 Amersfoort 43:04
M40, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Rémi Jansen 1974 TVZ Zeewolde 40:09
2 David van der Meer 1971 Zeewolde 42:07
3 Jelmer de Jong 1967 Zeewolde 42:22
4 Sytse Algera 1970 Zeewolde 43:04
5 Martin Neijnsteijn 1967 Zwolle 43:10
6 Joost Korthof 1970 Zeewolde 44:46
7 Jan Willem Hesselink 1968 Zeewolde 46:20
8 Stefan Hoogervorst 1975 Huizen 48:14
9 Eric Revet 1967 Zeewolde 49:36
10 Eddy van de Wit 1967 Zeewolde 53:55
M50, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Erik Mulder 1963 Huizen 42:09
2 Leo Zantkuijl 1957 Blaricum 43:04
3 Johan van Peperzeel 1962 Zeewolde 44:53
4 Kees Rijsdijk 1961 Huizen 45:31
5 Hennie Brink 1958 Blaricum 45:44
6 Henk Groen 1958 Dronten 48:47
7 Jan Willem Tromp 1959 TVZ Zeewolde 49:29
M60, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Jack Weerdmeester 1952 Zeewolde 43:53
2 Wim Andriessen 1948 Huizen 48:13
3 Roelof Pepping 1947 Dronten 49:53
V45, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Dingena van Wayenburg 1968 Huizen 45:13
2 Marga Lesterhuis 1955 Huizen 53:55
3 Karin Gouw 1962 TVZ Zeewolde 55:55
Algemene informatie »
Verzekeringen »
Contributie
Bestuur / Commissies
Verkeersregelaars
Maatschappelijke stage
Vacatures
Clubkleding
Aanmeldingsformulier
Algemene informatie
Ledenvergaderingen
Nieuws
Nieuwsflits »
Nieuwsarchief
Algemeen »
Techniek »
Interviews »
Medisch »
Helden »
Menu vd maand »
Wedstrijdverslagen »
Bike-vakantie in het Zwarte Woud
Boekbespreking: Ard Schenk (Biografie)
Boekbespreking: Jacco Verhaeren (TOP-Coaches)
Boekbespreking: Joop Zoetemelk
Boekbespreking: Marc Herremans 1
Boekbespreking: Zwemmen (Nicola Keegan)
De Keiler in Nunspeet
Fietsexpeditie Siberië
Fietsvakantie Frankrijk - Marjolein Bos
Fietsvakantie Santiago - Anita Schouwaert
Giromania !!
Hardlopen samen met een blinde loper
Mount Ventoux beklimming Louis & Stefan Doorn
Ode aan Marco Pantani
Rien en de Fietsgoden
Skiken met Ingrid Munneke
The Desert Run
Trainingskamp XXL
Trans Alp ATB - Michiel & Marion
Vancouver - trainingskamp
Weissensee - Tonny van Vliet
Zwemanalyse in de Tongelreep
Trainen met de hartslagmeter
Bram Som
Edith van Dijk
Erica Terpstra
Gregor Stam
Kees Vaneman
Leen Pfrommer
Lidia van Bon - WK Masters zwemmen
Mieke Smit
Rob Barel
Afvallen - Mascha Spoor
Overgang en trainen - Mascha Spoor
Piriformis syndroom- Mascha Spoor
Bert Flier
Bruce Lee
Eric van der Linden
Jean Nelissen
Johan Neeskens
Wilco van den Akker
Wilfried de Jong
Gehakttaart met nasikruiden - Joke Lof
Spinaziepannenkoek - Paul Lindeboom
Fietsen
Lopen
Triathlon
zwemmen
Algemene informatie zwemmen
Zwemtrainingen »
Zwemtrainer
Algemeen informatie fietsen
Racefiets trainingen »
ATB trainingen »
Fietsnieuws
Fietstrainers
Veiligheid bij fietstrainingen
Fietstrainingen
Algemene informatie lopen
LOKO Loopcompetitie
Loopnieuws
Looptrainers
Algemene informatie triathlon
Divisie team
Reglementen »
Wedstrijdreglement ITU
Reglement Organisatie Wedstrijden
Wedstrijdkalender
Route startlocatie Kaap Flevo
Route startlocatie de Parel
Clubrecords
Uitslagen »
Zwemmen
Fietsen
Lopen
Duathlon / Triathlon
Fotoalbums
You tube filmpjes
Contact
N.A.W.-gegevens van TVZ
Wachtwoord wijzigen
Wachtwoord vergeten?

Ogenblik a.u.b. ...