U bent hier: HOME › 2016/2017 wedstrijd 3

2016/2017 wedstrijd 3

Uitslagenlijst Lokoloop competitie

Zeewolde - Zondag 11 december 2016

J6-7, 1 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Gijs Langendijk 2009 Zeewolde 4:37
2 Flórián Jansen 2009 Zeewolde 5:31
3 Fenna Berendsen 2011 Amersfoort 7:20
M6-7, 1 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Eva van Lammeren 2009 Almere 4:42
J8-9, 1 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Justin van Dam 2008 Zeewolde 4:36
J1012, 2.5 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Merijn Korthof 2005 Zeewolde 11:11
2 Mitchel van Dam 2005 Zeewolde 12:55
J1315, 2.5 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Ivan Korthof 2001 Zeewolde 11:38
M1315, 2.5 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Floor smelt 2000 Zeewolde 13:42
MSEN, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Tim van der Kuijl 1998 Zeewolde 19:26
2 Stefan Zondervan 1999 Amersfoort 19:47
3 Jelmer Lof 1999 Zeewolde 20:56
4 Symen Korthof 2000 Zeewolde 21:14
5 Liron Siderius 1980 Dronten 21:33
6 Sebastiaan Duijff 1985 Dronten 22:18
M40, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Zeger Knipmeijer 1970 Amersfoort 19:22
2 Fabian van Dam 1976 Zeewolde 21:57
3 Hans Olde Hengel 1966 Zeewolde 23:27
M50, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Gertjan Tichelaar 1957 Oldebroek 18:13
2 Harry van 't Veld 1961 Nijkerk Gld 19:09
3 Ronald Stokkentreef 1963 Zeewolde 25:14
4 Evert Ekker 1960 Zeewolde 26:43
M60, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Wim Oudejans 1945 Nijkerk Gld 22:23
2 Roelof Pepping 1947 Dronten 23:43
3 Ton Duits 1944 Amersfoort 29:17
4 Willem langendijk 1951 Dronten 30:32
VSEN, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Tessa Rozemuller 1998 Ermelo 22:01
V45, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Monique Schoon 1970 Nijkerk Gld 23:46
2 Sandra Visser 1970 Zeewolde 25:15
3 Loes groen 1957 Dronten 33:00
MSEN, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Rik Wolswinkel 1977 Woudenberg 35:39
2 Jasper Knoop 1982 Amersfoort 39:36
3 Mark Schriek 1991 Houten 40:03
4 Charlie van Galen 1977 Nijkerk Gld 40:07
5 Corné Lof 1992 TVZ Zeewolde 41:29
6 Jasper wolsing 1993 Amersfoort 43:22
7 Michel Janssen 1978 Zeewolde 45:48
8 Thomas Koldenhof 1999 Zeewolde 47:14
M40, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Wouter Zondervan 1967 Amersfoort 37:29
2 Rémi Jansen 1974 TVZ Zeewolde 40:15
3 Wouter Berendsen 1971 Amersfoort 40:43
4 Karel Jan Kaaden 1968 Zeewolde 42:29
5 Sytse Algera 1970 Zeewolde 42:42
6 Marcel Pomp 1972 Huizen 43:09
7 Martin Neijnsteijn 1967 Zwolle 43:26
8 Joost Korthof 1970 Zeewolde 44:34
9 Bert de Nooij 1967 Zeewolde 49:13
10 Nancy Rings 1975 Zeewolde 1:01:47
M50, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Han Wolsing 1965 Amersfoort 36:37
2 Erik Mulder 1963 Huizen 42:25
3 Remmelt van Tilburg 1965 Huizen 43:22
4 Theo de Jong 1963 Blaricum 43:22
5 Kees Rijsdijk 1961 Huizen 44:43
6 Joop Majoor 1959 Huizen 46:28
7 Johan van Peperzeel 1962 Zeewolde 46:54
8 Henk Groen 1958 Dronten 47:22
M60, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Jack Weerdmeester 1952 Zeewolde 43:10
VSEN, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Henriëtte Lalkens 1985 Zeewolde 40:36
2 Shanne Lof 1994 Zeewolde 41:03
V45, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Anneke Rademaker 1959 Zeewolde 55:11
Algemene informatie »
Verzekeringen »
Contributie
Bestuur / Commissies
Verkeersregelaars
Maatschappelijke stage
Vacatures
Clubkleding
Aanmeldingsformulier
Algemene informatie
Ledenvergaderingen
Nieuws
Nieuwsflits »
Nieuwsarchief
Algemeen »
Techniek »
Interviews »
Medisch »
Helden »
Menu vd maand »
Wedstrijdverslagen »
Bike-vakantie in het Zwarte Woud
Boekbespreking: Ard Schenk (Biografie)
Boekbespreking: Jacco Verhaeren (TOP-Coaches)
Boekbespreking: Joop Zoetemelk
Boekbespreking: Marc Herremans 1
Boekbespreking: Zwemmen (Nicola Keegan)
De Keiler in Nunspeet
Fietsexpeditie Siberië
Fietsvakantie Frankrijk - Marjolein Bos
Fietsvakantie Santiago - Anita Schouwaert
Giromania !!
Hardlopen samen met een blinde loper
Mount Ventoux beklimming Louis & Stefan Doorn
Ode aan Marco Pantani
Rien en de Fietsgoden
Skiken met Ingrid Munneke
The Desert Run
Trainingskamp XXL
Trans Alp ATB - Michiel & Marion
Vancouver - trainingskamp
Weissensee - Tonny van Vliet
Zwemanalyse in de Tongelreep
Trainen met de hartslagmeter
Bram Som
Edith van Dijk
Erica Terpstra
Gregor Stam
Kees Vaneman
Leen Pfrommer
Lidia van Bon - WK Masters zwemmen
Mieke Smit
Rob Barel
Afvallen - Mascha Spoor
Overgang en trainen - Mascha Spoor
Piriformis syndroom- Mascha Spoor
Bert Flier
Bruce Lee
Eric van der Linden
Jean Nelissen
Johan Neeskens
Wilco van den Akker
Wilfried de Jong
Gehakttaart met nasikruiden - Joke Lof
Spinaziepannenkoek - Paul Lindeboom
Fietsen
Lopen
Triathlon
zwemmen
Algemene informatie zwemmen
Zwemtrainingen »
Zwemtrainer
Algemeen informatie fietsen
Racefiets trainingen »
ATB trainingen »
Fietsnieuws
Fietstrainers
Veiligheid bij fietstrainingen
Fietstrainingen
Algemene informatie lopen
LOKO Loopcompetitie
Loopnieuws
Looptrainers
Algemene informatie triathlon
Divisie team
Reglementen »
Wedstrijdreglement ITU
Reglement Organisatie Wedstrijden
Wedstrijdkalender
Route startlocatie Kaap Flevo
Route startlocatie de Parel
Clubrecords
Uitslagen »
Zwemmen
Fietsen
Lopen
Duathlon / Triathlon
Fotoalbums
You tube filmpjes
Contact
N.A.W.-gegevens van TVZ
Wachtwoord wijzigen
Wachtwoord vergeten?

Ogenblik a.u.b. ...