U bent hier: HOME › 2005/2006 wedstrijd 4

2005/2006 wedstrijd 4

 

       LOKO LOOP NR: 4 - TRIATHLON VERENIGING ZEEWOLDE, 13 FEB 2005                              UITSLAGENLIJST13-02-2005 12:10                                                     Pag: 1Plts  Naam                   GJ Vereniging/Woonplts  Tijd----- ---------------------- -- -------------------- --------      1J6, 1 KM JEUGD                                            1 Rens Veerman           96 Zeewolde                 4:33    2 Kelvin Schrijnewerkers 97 Zeewolde                 4:34    3 Aniek Wolsing          96 Amersfoort               4:48    4 Maurits Veerman        98 Zeewolde                 5:20    5 Anoeska Huijskes       97 Zeewolde                 5:24    6 Thomas Sibbald         98 Zeewolde                 5:26    7 Vasthi Hol             97                          5:30    8 Mabel Korporaal        97 Zeewolde                 4:46    9 Aniek Huijbregts       98 Zeewolde                 5:54   10 Mark Fledderus         98 Zeewolde                 6:12   11 Mirko de Boer          97                          6:37                                                                   1J9, 1 KM JEUGD                                            1 Tjade Looman           93 Zeewolde                 3:38    2 Leon Hollestelle       94 Dronten                  3:45    3 Mark Veerman           93 Zeewolde                 3:50    4 Maurits Kuilboer       94 Dronten                  3:52    5 Sanne Sibbald          93 Zeewolde                 4:01    6 Jochem Hol             94 Zeewolde                 4:14    7 Jasper Wolsing         93 Amersfoort               4:14    8 Liezelot Tromp         93                          4:18    9 Bart Stam              94 Zeewolde                 4:23   10 Ivor Wolters           94 Zeewolde                 4:25   11 Laura van der Horst    94 Zeewolde                 4:41   12 Kaylee Schrijnewerkers 95 Zeewolde                 4:49   13 Claudia Huijskes          Zeewolde                 5:01   14 Misha de Boer          94                          5:12   15 Auke Helbig            95 Zeewolde                 5:51   16 Nynke Fledderus        95 Zeewolde                 5:52   17 Max Wolters            94 Zeewolde                 5:58                                                                   5J13, 5 KM JEUGD                                           1 Senna van Peperzeel    90 Zeewolde                23:24    2 Jelmer Klaui           92 Zeewolde                25:57    3 Ricardo van der Horst  92 Zeewolde                28:33    4 Rafael Zieleman        92 Zeewolde                40:17                                                                   5M16, 5 KM SENIOREN                                        1 Michiel Slot           69 Zeewolde                23:23                                                                   5M40, 5 KM SENIOREN                                        1 Niek Brumlief          57 Zeewolde                23:35    2 Ruud Dokter            55 Zeewolde                24:30    3 Johan Worst            64 Zeewolde                25:07    4 Roland Hol             63 Zeewolde                28:23    5 Max Wolters            55 Zeewolde                29:49    6 Ron van Haastere       60 Harderwijk              52:07                                                                   5M50, 5 KM SENIOREN                                        1 Dirk Bout              53 Zeewolde                21:47    2 Harry Schrama          42 Biddinghuizen           26:23    3 Gerard Spaan           53 Zeewolde                26:45    4 Anton den Dunnen       45 Zeewolde                29:51                                                                   5V35, 5 KM SENIOREN                                        1 Frida Fafie            63 Zeewolde                26:11    2 Noortje Huiskens       60 Zeewolde                27:14    3 Lia Niewzwaag          69 Zeewolde                31:20    4 Lieke Bienfait         68 Zeewolde                31:21    5 Monique Kuysten        60 Zeewolde                33:27    6 Tineke Haak            60 Zeewolde                33:47                                                                   5V45, 5 KM SENIOREN                                        1 Hanneke Brunlief       59 Zeewolde                24:52    2 Ria Zieleman-Houkes    56 Zeewolde                27:52    3 Jenny de Ridder        56 Leusden                 30:55                                                                   10M16, 10 KM SENIOREN                                      1 Rene Korporaal         65 Zeewolde                37:30    2 Jelmer de Jong         67 Zeewolde                41:09    3 Ferry Schrijnewerkers  65 Zeewolde                42:23    4 Hein Holleman          70 Zeewolde                43:19    5 Jan Fledderus          68 Zeewolde                44:46    6 Andre Van der Weijde   66 Zeewolde                47:49    7 Frank Hut              74 Zeewolde                48:50    8 Ron Knaken             74 Zeewolde                49:06    9 Wim Reijm              66 Zeewolde                49:48   10 Frank Heijnen          66 Nijkerk Gld             50:22   11 Koen van den Biggelaar 72 Zeewolde                51:16   12 Klaas Bos              69 Nijkerk Gld             53:28   13 Jan de Jong            67 Zeewolde                54:26                                                                   10M40, 10 KM SENIOREN                                      1 Gerard van der Horst   61 Zeewolde                40:56    2 Jan Schaafsma          59 Zeewolde                40:59    3 Paul Lindeboom         61 Zeewolde                41:28    4 Henjo de Looper        61 Zeewolde                41:38    5 Hans de Kam            60 Zeewolde                42:45    6 Henry van der Horst    56 Zeewolde                44:20    7 Fred van Rheenen       59 Zeewolde                46:08    8 Rob Biemond            62 Lelystad                46:13    9 Gert-Jan Lodder        63 Zeewolde                46:44   10 Frank van Schaik       62 Zeewolde                46:51   11 Marco Rademaker        57 Zeewolde                47:02   12 Hohn Houtlosser        59 Zeewolde                48:21   13 Hans de Boer           61 Uden                    48:24   14 Gerard-Jan Kramer      62 Zeewolde                48:31   15 Dik van den Hoek       62 Zeewolde                49:29   16 Jan de Winter          61 Biddinghuizen           50:04   17 Nico van Roden         63 Zeewolde                50:42   18 Eibert Leusink         59 Zeewolde                50:46   19 Jean Chaigneau         56 Zeewolde                50:56   20 Albert Stoter          58 Zeewolde                51:22   21 Gert Han Rijpstra      58 Zeewolde                51:54   22 Erik Stam              63 Zeewolde                53:30   23 Ton Huijskes           59 Zeewolde                53:32   24 Peter Odding           60 Zeewolde                53:56   25 Peter Wolff            55 Zeewolde                56:04   26 Louis Mooijman         56 Zeewolde                57:11   27 Paul Fanger            64 Zeewolde              1:07:09                                                                   10M50, 10 KM SENIOREN                                      1 Jack Weerdmeester      52 Zeewolde                39:57    2 Arnold Stoop           43 Biddinghuizen           40:05    3 George Thoen           51 Zeewolde                47:48    4 Ton van Maarseveen     48 Zeewolde                48:27    5 Kees Boertje           47 Zeewolde                49:39    6 Harry de Meyer         53 Zeewolde                49:50    7 Peter van het Veu      54 Zeewolde                51:44    8 Gerard Heemstra        50 Zeewolde                53:44    9 Theo Schouwenburg      50 Zeewolde                54:30                                                                   10V16, 10 KM SENIOREN                                      1 Jorieke Casteleijn     84 Zeewolde                39:58    2 Marloes Brumlief       85 Zeewolde                53:50    3 Liane Flipse           71 Zeewolde              1:06:28    4 Nicole Dirar           71 Zeewolde              1:16:13                                                                   10V35, 10 KM SENIOREN                                      1 Angelique Wolsing      69 Amersfoort              49:13    2 Carin Lindeboom        65 Zeewolde                51:26    3 Marjolein Bos          60 Zeewolde                53:38    4 Geke Schaap            64 Zeewolde                54:29    5 lia Westland-Elders    61 Zeewolde                54:55    6 Sylvia Worst Bakker    69 Zeewolde                55:00    7 Paula de Vries         66 Zeewolde                56:30    8 Elianne Claassen       62 Biddinghuizen           57:53    9 marlene moerland       62 Zeewolde                58:44   10 Carolien van Middelaar 64 Zeewolde              1:01:22   11 Mirjam Bekel           60 Apeldoorn             1:03:16   12 Joke van der Ree       60 Zeewolde              1:03:16                                                                   10V45, 10 KM SENIOREN                                      1 Tinka Mathyssen        58 Zeewolde                48:27    2 Jeanette Rubbens       50 Zeewolde                56:21    3 Greetje Boelens        52 Biddinghuizen           57:37                                                                   LEV5, L5                                                   1 Sanne Stokvis                                     29:50
Algemene informatie »
Verzekeringen »
Contributie
Bestuur / Commissies
Verkeersregelaars
Vacatures
Clubkleding
Aanmeldingsformulier
Algemene informatie
Ledenvergaderingen
Nieuws
Nieuwsflits »
Nieuwsarchief
Algemeen »
Techniek »
Interviews »
Medisch »
Helden »
Menu vd maand »
Wedstrijdverslagen »
Bike-vakantie in het Zwarte Woud
Boekbespreking: Ard Schenk (Biografie)
Boekbespreking: Jacco Verhaeren (TOP-Coaches)
Boekbespreking: Joop Zoetemelk
Boekbespreking: Marc Herremans 1
Boekbespreking: Zwemmen (Nicola Keegan)
De Keiler in Nunspeet
Fietsexpeditie Siberië
Fietsvakantie Frankrijk - Marjolein Bos
Fietsvakantie Santiago - Anita Schouwaert
Giromania !!
Hardlopen samen met een blinde loper
Mount Ventoux beklimming Louis & Stefan Doorn
Ode aan Marco Pantani
Rien en de Fietsgoden
Skiken met Ingrid Munneke
The Desert Run
Trainingskamp XXL
Trans Alp ATB - Michiel & Marion
Vancouver - trainingskamp
Weissensee - Tonny van Vliet
Zwemanalyse in de Tongelreep
Trainen met de hartslagmeter
Bram Som
Edith van Dijk
Erica Terpstra
Gregor Stam
Kees Vaneman
Leen Pfrommer
Lidia van Bon - WK Masters zwemmen
Mieke Smit
Rob Barel
Afvallen - Mascha Spoor
Overgang en trainen - Mascha Spoor
Piriformis syndroom- Mascha Spoor
Bert Flier
Bruce Lee
Eric van der Linden
Jean Nelissen
Johan Neeskens
Wilco van den Akker
Wilfried de Jong
Gehakttaart met nasikruiden - Joke Lof
Spinaziepannenkoek - Paul Lindeboom
Fietsen
Lopen
Triathlon
zwemmen
Algemene informatie zwemmen
Zwemtrainingen »
Zwemtrainer
Algemeen informatie fietsen
Racefiets trainingen »
ATB trainingen »
Fietsnieuws
Fietstrainers
Veiligheid bij fietstrainingen
Fietstrainingen
Algemene informatie lopen
LOKO Loopcompetitie
Loopnieuws
Looptrainers
Algemene informatie triathlon
Divisie team
Reglementen »
Wedstrijdreglement ITU
Reglement Organisatie Wedstrijden
Wedstrijdkalender TVZ
Route startlocatie Kaap Flevo
Route startlocatie de Parel
Clubrecords
Uitslagen »
Zwemmen
Fietsen
Lopen
Duathlon / Triathlon
Fotoalbums
You tube filmpjes
Contact
N.A.W.-gegevens van TVZ
Wachtwoord wijzigen
Wachtwoord vergeten?

Ogenblik a.u.b. ...