U bent hier: HOME › 2016/2017 wedstrijd 6

2016/2017 wedstrijd 6

Uitslagenlijst Lokoloop competitie

Zeewolde - Zondag 12 maart 2017

J6-7, 1 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Gijs Langendijk 2009 Zeewolde 4:40
2 Flórián Jansen 2009 Zeewolde 5:24
M6-7, 1 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Eva van Lammeren 2009 Almere 4:27
2 Esmée van Lammeren 2011 Almere 5:29
J8-9, 1 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Justin van Dam 2008 Zeewolde 4:39
J1012, 2.5 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Merijn Korthof 2005 Zeewolde 10:35
2 Siebe Westerhof 2005 Zeewolde 12:24
M1012, 2.5 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Berber Schaap 2005 Zeewolde 12:56
J1315, 2.5 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Hidde Westerhof 2001 Zewwolde 11:23
2 Ivan Korthof 2001 Zeewolde 11:26
MSEN, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Him de Looper 1998 Zeewolde 18:43
2 Stefan Zondervan 1999 Amersfoort 18:47
3 Charlie van Galen 1977 Nijkerk Gld 19:08
4 Dave van lammeren 1976 Almere 19:53
5 Symen Korthof 2000 Zeewolde 21:34
6 Jeroen Liefhebber 1985 Zeewolde 25:05
M40, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Zeger Knipmeijer 1970 Amersfoort 19:04
2 David van der Meer 1971 Zeewolde 20:29
3 Thomas van den Hof 1971 Hierden 20:44
4 Jelmer de Jong 1967 Zeewolde 21:57
5 Miente van Halen 1972 Zeewolde 26:28
6 Olaf Lassooy 1967 Zeewolde 30:06
7 Marcel Mosterd 1972 Zeewolde 30:54
M50, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Gertjan Tichelaar 1957 Oldebroek 18:14
2 Harry van 't Veld 1961 Nijkerk Gld 19:16
3 Gert Brussee 1964 Nunspeet 25:22
4 Henk groen 1958 Dronten 25:35
M60, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Wim Oudejans 1945 Nijkerk Gld 22:30
2 Roelof Pepping 1947 Dronten 23:56
3 Ton Duits 1944 Amersfoort 30:25
4 Johan van Santen 1953 Amersfoort 31:27
5 Klaas Bijleveld 1934 Zeewolde 38:50
VSEN, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Tessa Rozemuller 1998 Ermelo 22:38
2 Charlotte Lutterman 1992 Zeewolde 27:20
V35, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Linda Weerdmeester 1978 Lelystad 31:10
V45, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Monique Schoon 1970 Nijkerk Gld 24:45
2 Annette Schraverus 1968 Nijkerk Gld 25:44
3 Yvonne Maas 1961 Huizen 26:22
4 Angelina Kuipers 1968 Amersfoort 27:08
5 Loes groen 1957 Dronten 33:37
6 Corry Huffels 1950 Amersfoort 37:20
MSEN, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Jasper wolsing 1993 Amersfoort 40:26
2 Mark Schriek 1991 Houten 41:09
3 Arjan de Lange 1979 Zeewolde 47:02
M40, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Rémi Jansen 1974 TVZ Zeewolde 40:09
2 Wouter Zondervan 1967 Amersfoort 40:28
3 Martin Neijnsteijn 1967 Zwolle 43:00
4 Joost Korthof 1970 Zeewolde 43:01
5 Stefan Hoogervorst 1975 Huizen 44:37
M50, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Han Wolsing 1965 Amersfoort 40:27
2 Erik Mulder 1963 Huizen 41:50
3 Leo Zantkuijl 1957 Blaricum 43:17
4 Paul Hundscheidt 1963 TVZ Zeewolde 44:43
5 Kees Rijsdijk 1961 Huizen 44:51
6 Hennie Brink 1958 Blaricum 46:42
7 Erwin Alebregtse 1963 Zeewolde 48:51
8 Peter de Vries 1958 Zeewolde 49:46
9 Johan van Peperzeel 1962 Zeewolde 56:55
M60, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Jack Weerdmeester 1952 Zeewolde 44:36
2 Frans Breg 1956 Blaricum 47:00
3 Wim Andriessen 1948 Huizen 48:23
4 Willem langendijk 1951 Dronten 1:01:10
V45, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Dingena van Wayenburg 1968 Huizen 46:18
2 Kitty Bruin 1965 Huizen 48:50
3 Karin Gouw 1962 TVZ Zeewolde 56:54
4 Vera Casteleijn 1958 Zeewolde 58:51
Algemene informatie »
Verzekeringen »
Contributie
Bestuur / Commissies
Verkeersregelaars
Maatschappelijke stage
Vacatures
Clubkleding
Aanmeldingsformulier
Algemene informatie
Ledenvergaderingen
Nieuws
Nieuwsflits »
Nieuwsarchief
Algemeen »
Techniek »
Interviews »
Medisch »
Helden »
Menu vd maand »
Wedstrijdverslagen »
Bike-vakantie in het Zwarte Woud
Boekbespreking: Ard Schenk (Biografie)
Boekbespreking: Jacco Verhaeren (TOP-Coaches)
Boekbespreking: Joop Zoetemelk
Boekbespreking: Marc Herremans 1
Boekbespreking: Zwemmen (Nicola Keegan)
De Keiler in Nunspeet
Fietsexpeditie Siberië
Fietsvakantie Frankrijk - Marjolein Bos
Fietsvakantie Santiago - Anita Schouwaert
Giromania !!
Hardlopen samen met een blinde loper
Mount Ventoux beklimming Louis & Stefan Doorn
Ode aan Marco Pantani
Rien en de Fietsgoden
Skiken met Ingrid Munneke
The Desert Run
Trainingskamp XXL
Trans Alp ATB - Michiel & Marion
Vancouver - trainingskamp
Weissensee - Tonny van Vliet
Zwemanalyse in de Tongelreep
Trainen met de hartslagmeter
Bram Som
Edith van Dijk
Erica Terpstra
Gregor Stam
Kees Vaneman
Leen Pfrommer
Lidia van Bon - WK Masters zwemmen
Mieke Smit
Rob Barel
Afvallen - Mascha Spoor
Overgang en trainen - Mascha Spoor
Piriformis syndroom- Mascha Spoor
Bert Flier
Bruce Lee
Eric van der Linden
Jean Nelissen
Johan Neeskens
Wilco van den Akker
Wilfried de Jong
Gehakttaart met nasikruiden - Joke Lof
Spinaziepannenkoek - Paul Lindeboom
Fietsen
Lopen
Triathlon
zwemmen
Algemene informatie zwemmen
Zwemtrainingen »
Zwemtrainer
Algemeen informatie fietsen
Racefiets trainingen »
ATB trainingen »
Fietsnieuws
Fietstrainers
Veiligheid bij fietstrainingen
Fietstrainingen
Algemene informatie lopen
LOKO Loopcompetitie
Loopnieuws
Looptrainers
Algemene informatie triathlon
Divisie team
Reglementen »
Wedstrijdreglement ITU
Reglement Organisatie Wedstrijden
Wedstrijdkalender
Route startlocatie Kaap Flevo
Route startlocatie de Parel
Clubrecords
Uitslagen »
Zwemmen
Fietsen
Lopen
Duathlon / Triathlon
Fotoalbums
You tube filmpjes
Contact
N.A.W.-gegevens van TVZ
Wachtwoord wijzigen
Wachtwoord vergeten?

Ogenblik a.u.b. ...