U bent hier: HOME › Tussenstand na vijf wedstrijden 2016

Tussenstand na vijf wedstrijden 2016

LOKOLOOP-5 SEIZOEN 2015/2016, TVZ ZEEWOLDE  STAND - LOKO LOOP COMPETITIE
cat Plts StNr Naam Vereniging/Plaats 11-okt 8-nov 13-dec 10-jan 14-feb 13-mrt tot
J6 1 423 Justin v Dam Zeewolde 4:59 5:31 10:30
2 436 Jurian Hoving Zeewolde 5:33 5:27 11:00
J6V 1 426 Eva van Lammeren Almere 5:11 6:03 5:09 5:13 15:33
J8 1 425 Araya Wolfs Zeewolde 3:56 3:55 3:42 11:33
2 403 Quirijn Pastoor Zeewolde 3:52 3:55 3:57 11:44
3 422 Levi van Ramselaar Zeewolde 3:56 3:59 4:00 4:02 11:55
4 406 Tjade Smelt Zeewolde 4:35 4:34 4:58 4:56 14:05
5 419 Siebe Westerhof Zeewolde 11:23 12:03 11:08 34:34
6 430 Senna Plasschaert Almere 3:49 4:08 7:57
7 404 Simon Lodewijk Zeewolde 4:00 4:00
J8V 1 401 Berber Schaap Zeewolde 4:16 4:19 4:21 12:56
2 405 Floor Smelt Zeewolde 4:26 4:22 4:22 4:41 4:46 13:10
3 412 Amber Visser Zeewolde 5:21 5:28 5:07 15:56
4 407 Fleur Bothof Zeewolde 5:56 5:41 5:42 17:19
5 402 Natascha van Keulen . Swifterbant 4:45 4:48 9:33
6 421 Luus Hofman Zeewolde 5:52 5:52
2,5km
J10 1 416 Senna Kampinga Zeewolde 9:29 9:26 9:37 28:31
2 420 Rick vd Meer Zeewolde 9:32 9:35 9:40 28:47
3 408 Jouke Westerhof Zeewolde 10:30 11:05 10:43 32:18
4 424 Mitchel v Dam Zeewolde 12:48 13:15 26:03
5 429 Wesley Franken Almere 14:21 14:15 28:36
6 432 Mael Plasschaert Almere 9:21 9:21
7 438 Dawi vd Boogert Zeewolde 10:16 10:16
8 437 Thijmen v Loevenzijn Zeewolde 10:17 11:17
J10V 1 415 Marit de Munnik Zeewolde 12:54 13:05 12:36 13:03 13:09 38:33
2 431 Selina Franken Almere 9:46 9:45 19:31
3 433 Merel Veltman Almere 10:49 11:01 21:50
4 434 Tamar Veltman Almere 9:16 9:16
J13 1 417 Rik Mul Zeewolde 10:51 10:50 10:42 32:23
2 428 Sven v Beek Zeewolde 11:18 11:42 11:52 34:52
3 410 Hidde Westerhof Zeewolde 11:56 11:56
J13V 1 418 Elisa Mul Zeewolde 10:33 10:26 10:42 31:40
2 427 Erika Ekker Zeewolde 11:51 11:42 11:52 36:13
3 413 Margriet Hilhorst Eemnes 10:27 10:27
5 km
M16 1 22 Mark Schriek Eindhoven 18:47 18:47 18:43 19:29 56:17
2 17 Stefan Zondervan Amersfoort 19:57 19:58 19:25 20:08 59:20
3 101 Jonne Houstra Zeewolde 19:59 20:38 20:42 21:38 19:58 1:00:35
4 3 Dave van Lammeren Almere 21:45 21:21 20:53 20:37 20:55 1:02:25
5 36 Maurits Veerman Zeewolde 23:06 22:03 24:13 23:54 1:09:03
6 150 Siebren Boersma Zeewolde 25:13 25:11 25:24 1:15:48
7 188 Rob Stuber Zeewolde 17:54 18:19 36:13
8 29 Corné Lof Zeewolde 19:28 19:19 38:47
9 183 Symen Korthof Zeewolde 22:12 22:13 44:25
10 89 Fabian v Dam Zeewolde 22:21 23:12 45:33
11 115 Sebastiaan de Koning Almere 27:00 23:07 50:07
12 147 Dennis Los Zeewolde 30:27 24:23 54:50
13 123 Jan van Kooy Zeewolde 28:18 27:14 55:32
14 93 Martijn v Haren Groningen 17:12 17:12
15 10 Eric van der Meer Groningen 18:44 18:44
16 120 Pelle van de Bor Nijkerk Gld 18:49 18:49
17 155 Tom de jong Biddinghuizen 18:54 18:54
18 178 Marcel Kanselaar Lelystad 21:03 21:03
19 126 Gerben de Zwaan Putten 21:24 21:24
20 103 Michel Janssen Zeewolde 21:42 21:42
21 195 Danny Mulder Nijkerk 22:38 22:38
22 190 Eddie Sparendam Zeewolde 23:32 23:32
23 94 Joris Beintema Groningen 23:54 23:54
24 144 Martin van Beek Nijkerkerveen 23:56 23:56
25 143 Léon van Hamersveld Amersfoort 24:02 24:02
M40 1 35 Zeger Knipmeijer Amersfoort 19:03 18:52 19:18 57:13
2 24 Alexander Veerman Zeewolde 21:53 20:20 20:35 20:18 1:01:13
3 159 Arius Bom Zeewolde 26:09 25:57 25:35 1:17:41
4 82 David vd Meer Zeewolde 21:49 19:54 41:43
5 65 Steven Scheffer Zeewolde 21:12 22:51 44:03
6 182 Joost Korthof Zeewolde 22:22 23:14 45:36
7 148 Milko van den Boogert Zeewolde 25:28 25:14 50:42
8 198 Egbert Dokter Hoevelaken 18:23 18:23
9 197 Henrie Valkengoed Nijkerk 19:00 19:00
10 162 Sander Hoogendoorn Zeewolde 20:48 20:48
11 194 Henk Demmen Nijkerk Gld 22:47 22:47
12 196 Arjan Mulder Nijkerk 22:49 22:49
13 168 Marco Wijntjes Amersfoort 24:03 24:03
14 180 M.V. Ramselaar Zeewolde 25:28 25:28
M50 1 87 Gert Jan Tichelaar Oldebroek 18:08 18:13 18:09 18:11 54:28
2 38 Harry van 't Veld Nijkerk Gld 19:43 19:00 18:56 57:39
3 113 Erik Mulder Huizen 20:09 19:58 19:55 20:02 59:55
4 88 Gerrit Mulder Harderwijk 23:08 23:17 24:13 1:10:38
5 18 Rudy van Keulen Swifterbant 24:45 24:13 24:46 1:13:44
6 99 Gert van Kooy Zeewolde 25:19 25:03 25:33 1:15:55
7 42 Henk Groen Dronten 26:43 23:42 26:28 1:16:53
8 107 Peter Hop 23:33 22:36 46:09
9 133 Jan Reichardt Nijkerk Gld 18:56 18:56
10 119 Jan Tichelaar Nijkerk Gld 19:57 19:57
11 61 Patrick Bouhuizen Zeewolde 19:58 19:58
12 75 Jaap Hop Hierden 22:37 22:37
13 124 Goof van den Brink Harderwijk 23:24 23:24
14 140 Marco Rademaker Zeewolde 24:34 24:34
15 136 Jan Eelco Jansma Dronten 29:36 29:36
16 170 Ben Los Zeewolde 30:23 30:23
17 139 Johan Koren Zeewolde 32:23 32:23
M60 1 145 Ton Duits Amersfoort 27:22 26:36 27:36 1:21:34
2 77 Wim Oudejans Nijkerk Gld 22:16 23:04 45:20
3 175 Roelof Pepping Dronten 23:13 23:58 47:11
4 132 Harry van Beek Zeewolde 25:20 26:07 51:27
5 156 Rinus de Vries Zeewolde 28:35 28:55 57:30
6 43 Klaas Bijleveld Zeewolde 31:59 35:25 1:07:24
7 86 Tjibbe de Vries Kampen 18:59 18:59
8 130 Johan van Santen Amersfoort 30:06 30:06
V16 1 81 Marije de Jong Harderwijk 24:20 23:55 24:47 1:13:02
2 9 Tessa Rozemuller Ermelo 22:40 23:17 45:57
3 92 Alinde Scheffer Zeewolde 23:55 24:54 48:49
4 114 Alicia Mulder Huizen 29:15 29:20 58:35
5 74 Chantal Los Zeewolde 30:39 30:21 1:01:00
6 152 Caroline Botman Utrecht 20:45 20:45
7 117 Joëlle Hoff Nijkerk Gld 20:46 20:46
8 179 Inge van 't Veer Utrecht 21:07 21:07
9 118 Britt Hoff Nijkerk Gld 21:31 21:31
10 116 Melina Hoff Nijkerk Gld 22:30 22:30
11 201 Amber van de Brink Biddinghuizen 22:59 22:59
12 85 Fiona Mirea Almere 23:36 23:36
13 142 Jeltien de Jong Nijkerk Gld 24:02 24:02
14 200 Fleur Kuiper Zeewolde 24:46 24:46
15 80 Kim Alebregtse Zeewolde 28:32 28:32
16 72 Eva Sans Atxer Utrecht 29:15 29:15
V35 1 23 Saskia Roest Nijkerk Gld 22:33 21:58 21:57 1:06:28
2 135 Esther van der Wildt Swifterbant 23:24 24:07 47:31
3 171 Danielle Gerritsen Amersfoort 20:41 20:41
4 173 Mandy Buter Zeewolde 24:26 24:26
V45 1 45 Femy Hesp Zeewolde 26:50 26:23 27:50 1:21:03
2 41 Loes Groen Dronten 34:13 33:52 33:35 1:41:40
3 127 Monique Schoon Nijkerk Gld 23:17 24:16 47:33
4 121 Annette Schraverus Nijkerk Gld 25:49 25:34 51:23
5 163 Pauline Leeves Spakenburg 26:19 26:41 53:00
6 165 Karin Gouw Zeewolde 27:42 28:42 56:24
7 19 Erica van Keulen Swifterbant 28:58 28:49 57:47
8 26 Gerrie Verlaan Zeewolde 26:19 26:19
9 186 Wendy Zevenhek Amersfoort 26:28 26:28
10 129 Corry Huffels Amersfoort 32:32 32:32
10km
M16 1 27 Stefan Minkhorst Zeewolde 42:43 41:46 42:33 2:07:02
2 90 Jasper Wolsing Amersfoort 42:36 42:53 1:25:29
3 31 Dennis Mijer Zeewolde 45:00 44:47 1:29:47
4 91 Koen Henkes Zeewolde 34:52 34:52
5 83 Merlijn Dekker Almere 34:58 34:58
6 102 Sten Oostland Harderwijk 37:52 37:52
7 185 Wilberd de Groot Leusden 41:24 41:24
8 46 Guido Kwakkel Zeewolde 41:26 41:26
9 192 Dennis Westerkamp Almere 44:30 44:30
10 44 Jordy van Maanen Zeewolde 45:59 45:59
11 109 Edwin van Kordelaar Hilversum 46:19 46:19
12 149 Michiel Broekhuizen Rotterdam 46:52 46:52
13 191 Michel Janssen Zeewolde 48:19 48:19
14 97 Sander Bruil Zeewolde 49:05 49:05
M40 1 37 Rémi Jansen Zeewolde 38:51 39:51 41:19 2:00:01
2 64 Jelmer De Jong Zeewolde 41:44 42:14 43:00 2:06:58
3 151 Martin Neijensteijn Zwolle 42:35 41:54 42:46 2:07:15
4 161 Willem Bos Harderwijk 45:59 44:10 44:29 2:14:38
5 34 Hans Olde Hengel Zeewolde 45:16 44:09 45:31 45:19 2:14:44
6 15 Wouter Zondervan Amersfoort 39:17 50:58 53:12 2:23:27
7 14 Eric Revet Zeewolde 47:17 49:39 49:55 2:26:51
8 60 Dirk de vries Zeewolde 49:55 48:47 50:05 2:28:47
9 112 Marc Berghuis Ermelo 51:19 50:44 50:07 2:32:10
10 20 Bert de Nooij Zeewolde 54:25 55:35 55:54 2:45:54
11 98 Sytse Algera Zeewolde 43:34 44:27 1:28:01
12 154 Stefan Hoogervorst Huizen 46:12 44:01 1:30:13
13 58 Joost Korthof Zeewolde 45:03 46:23 1:31:26
14 11 Robin Bruil Zeewolde 47:28 44:52 1:32:20
15 146 Michel Besseling Amersfoort 36:16 36:16
16 63 René Oosterhof Zeewolde 45:42 45:42
17 105 Jacob Bosma Amersfoort 48:09 48:09
18 96 Peter Bruil 48:48 48:48
19 158 Rob Frocnhoff Amersfoort 50:19 50:19
20 66 Alfred van Os Zeewolde 53:31 53:31
21 189 Eddy de Wit Zeewolde 57:31 57:31
M50 1 50 Léon van Dongen Zeewolde 41:26 41:56 41:14 2:04:36
2 48 Remmelt van Tilburg Huizen 41:41 41:35 41:43 44:11 2:04:59
3 59 Leo Zantkuijl Blaricum 43:04 42:54 42:43 2:08:41
4 100 Stephen Leeves 42:55 42:36 44:07 43:17 2:08:48
5 6 Ron Gouw Zeewolde 43:42 43:52 45:30 2:13:04
6 54 Hein Smelt Zeewolde 44:54 44:18 44:50 44:23 2:13:31
7 128 Paul Hundscheidt Zeewolde 47:06 47:09 47:04 48:50 2:21:19
8 79 Erwin Alebregtse Zeewolde 45:22 47:39 48:49 2:21:50
9 131 Evert Ekker Zeewolde 56:58 54:35 57:32 53:25 2:44:58
10 1 Rienk Broekhuizen Ede Gld 1:01:32 58:45 56:34 57:39 2:52:58
11 70 Han Wolsing Amersfoort 36:45 38:24 1:15:09
12 7 Gerco Pon Zeewolde 43:57 44:19 1:28:16
13 137 Wim Hoofd Huizen 47:03 46:33 1:33:36
14 4 Fred van Rheenen Zeewolde 47:57 47:38 1:35:35
15 68 Jaap Dijkens Zeewolde 47:29 51:49 1:39:18
16 28 Ronald Stokkentreef Zeewolde 55:53 55:18 1:51:11
17 13 Kees Rijsdijk Huizen 43:42 43:42
18 73 Jeroen Hilhorst Eemnes 43:44 43:44
19 40 Jos Revenberg Zeewolde 45:09 45:09
20 157 Walter Elferink Dronten 46:25 46:25
21 2 Hans de kam Zeewolde 46:28 46:28
22 104 Henk de Wit Amersfoort 47:16 47:16
23 184 Wilco Witte Leusden 47:39 47:39
24 47 Jan Willem Tromp Zeewolde 48:38 48:38
25 160 Marco Rademaker 49:35 49:35
M60 1 39 Jack Weerdmeester Zeewolde 44:19 43:02 42:48 43:03 2:08:53
2 57 Wim Andriessen Huizen 48:42 48:15 48:41 50:52 2:25:38
3 8 Roelof Pepping Dronten 49:32 49:30 48:43 2:27:45
4 52 Dennis Gehring Huizen 46:38 46:45 1:33:23
5 106 Rob Pit Baarn 47:15 47:17 1:34:32
6 134 Ton Renser Huizen 45:10 45:10
7 56 Henny Bosselaar Baarn 55:48 55:48
8 199 Hans Oostindiën Baarn 1:01:12 1:01:12
V16 1 138 Ilse Hoofd Huizen 54:31 51:58 1:46:29
2 122 Harriette Lalkens Zeewolde 39:33 39:33
3 177 Caroline Botman Utrecht 42:35 42:35
4 110 Mandy Koren Zeewolde 56:17 56:17
V35 1 62 Marleen Bois Zeewolde 46:03 46:03
2 164 Sasia Roest Nijkerk Gld 48:14 48:14
3 55 Ellen van den Ham Zeewolde 1:02:50 1:02:50
V45 1 16 Angelina Kuijpers Amersfoort 51:09 50:57 53:09 53:08 2:35:14
2 25 Sandra Visser Zeewolde 52:35 52:17 52:30 2:37:22
3 84 Karin Vloemans Huizen 46:19 44:55 1:31:14
4 71 Angelique Wolsing Amersfoort 47:14 47:45 1:34:59
5 141 Anneke Rademaker Zeewolde 56:03 56:06 1:52:09
6 193 Dingena van Wayenburg . Huizen 45:50 45:50

Algemene informatie »
Verzekeringen »
Contributie
Bestuur / Commissies
Verkeersregelaars
Vacatures
Clubkleding
Aanmeldingsformulier
Algemene informatie
Ledenvergaderingen
Nieuws
Nieuwsflits »
Nieuwsarchief
Algemeen »
Techniek »
Interviews »
Medisch »
Helden »
Menu vd maand »
Wedstrijdverslagen »
Bike-vakantie in het Zwarte Woud
Boekbespreking: Ard Schenk (Biografie)
Boekbespreking: Jacco Verhaeren (TOP-Coaches)
Boekbespreking: Joop Zoetemelk
Boekbespreking: Marc Herremans 1
Boekbespreking: Zwemmen (Nicola Keegan)
De Keiler in Nunspeet
Fietsexpeditie Siberië
Fietsvakantie Frankrijk - Marjolein Bos
Fietsvakantie Santiago - Anita Schouwaert
Giromania !!
Hardlopen samen met een blinde loper
Mount Ventoux beklimming Louis & Stefan Doorn
Ode aan Marco Pantani
Rien en de Fietsgoden
Skiken met Ingrid Munneke
The Desert Run
Trainingskamp XXL
Trans Alp ATB - Michiel & Marion
Vancouver - trainingskamp
Weissensee - Tonny van Vliet
Zwemanalyse in de Tongelreep
Trainen met de hartslagmeter
Bram Som
Edith van Dijk
Erica Terpstra
Gregor Stam
Kees Vaneman
Leen Pfrommer
Lidia van Bon - WK Masters zwemmen
Mieke Smit
Rob Barel
Afvallen - Mascha Spoor
Overgang en trainen - Mascha Spoor
Piriformis syndroom- Mascha Spoor
Bert Flier
Bruce Lee
Eric van der Linden
Jean Nelissen
Johan Neeskens
Wilco van den Akker
Wilfried de Jong
Gehakttaart met nasikruiden - Joke Lof
Spinaziepannenkoek - Paul Lindeboom
Fietsen
Lopen
Triathlon
zwemmen
Algemene informatie zwemmen
Zwemtrainingen »
Zwemtrainer
Algemeen informatie fietsen
Racefiets trainingen »
ATB trainingen »
Fietsnieuws
Fietstrainers
Veiligheid bij fietstrainingen
Fietstrainingen
Algemene informatie lopen
LOKO Loopcompetitie
Loopnieuws
Looptrainers
Algemene informatie triathlon
Divisie team
Reglementen »
Wedstrijdreglement ITU
Reglement Organisatie Wedstrijden
Wedstrijdkalender TVZ
Route startlocatie Kaap Flevo
Route startlocatie de Parel
Clubrecords
Uitslagen »
Zwemmen
Fietsen
Lopen
Duathlon / Triathlon
Fotoalbums
You tube filmpjes
Contact
N.A.W.-gegevens van TVZ
Wachtwoord wijzigen
Wachtwoord vergeten?

Ogenblik a.u.b. ...