U bent hier: HOME › 2015/2016 wedstrijd 5

2015/2016 wedstrijd 5

Uitslagenlijst Lokoloop competitie

Zeewolde - Zondag 14 februari 2016

 
J6, 1 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Jurian Hoving 2010 Zeewolde 5:27  
 
J6V, 1 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Eva van Lammeren 2009 Almere 5:13  
 
J8, 1 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Quirijn Pastoor 2007 Zeewolde 3:57  
2 Levi van Ramselaar 2006 Zeewolde 4:02  
3 Senna Plasschaert 2006 almere 4:08  
4 Tjade Smelt 2005 Zeewolde 4:56  
 
J8V, 1 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Berber Schaap 2005 Zeewolde 4:21  
2 Floor Smelt 2005 Zeewolde 4:46  
 
J10, 2.5 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Senna Kampinga 2005 Zeewolde 9:37  
2 Rick vd Meer 2004 Zeewolde 9:40  
3 Dawi van den Boogert 2004 Zeewolde 10:16  
4 Jouke Westerhof 2003 Zeewolde 10:43  
5 Thijmen van Loevezijn 2005 Zeewolde 11:17  
6 Wesley Franken 2003 Almere 14:15  
 
J10V, 2.5 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Selina Franken 2005 Almere 9:45  
2 Merel Veltman 2005 Almere 11:01  
3 Marit de Munnik 2004 Zeewolde 13:09  
 
J13, 2.5 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Rik Mul 2002 Zeewolde 10:42  
 
J13V, 2.5 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Elisa Mul 2002 Zeewolde 10:41  
 
M16, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Rob Stuber 1990 Zeewolde 18:19  
2 Mark Schriek 1991 Eindhoven 19:29  
3 Jonne Houstra 2001 Zeewolde 19:58  
4 Stefan Zondervan 1999 Amersfoort 20:08  
5 Dave van Lammeren 1976 Almere 20:55  
6 Symen Korthof 2000 Zeewolde 22:13  
7 Danny Mulder 1997 Nijkerk 22:38  
8 Maurits Veerman 1998 Zeewolde 23:54  
9 Siebren Boersma 1999 Zeewolde 25:24  
 
M40, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Egbert Dokter 1971 Hoevelaken 18:23  
2 Henrie Valkengoed 1974 Nijkerk 19:00  
3 Alexander Veerman 1968 Zeewolde 20:18  
4 Henk Demmen 1967 Nijkerk Gld 22:47  
5 Arjan Mulder 1966 Nijkerk 22:49  
6 Joost Korthof 1970 Zeewolde 23:14  
7 Marco Wijntjes 1973 Amersfoort 24:03  
8 Arius Bom 1966 Zeewolde 25:35  
 
M50, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Erik Mulder 1963 Huizen 20:02  
2 Gerrit Mulder 1956 Harderwijk 24:13  
3 Henk Groen 1958 Dronten 26:28  
 
M60, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Roelof Pepping 1947 Dronten 23:58  
2 Harry van Beek 1955 Zeewolde 26:07  
 
V16, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Amber van de Brink 1991 Biddinghuizen 22:59  
2 Fleur Kuiper 1987 Zeewolde 24:46  
 
V35, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Danielle Gerritsen 1979 Amersfoort 20:41  
2 Saskia Roest 1974 Nijkerk Gld 21:57  
 
V45, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Monique Schoon 1970 Nijkerk Gld 24:16  
2 Annette Schraverus 1968 Nijkerk Gld 25:34  
3 Pauline Leeves 1959 Spakenburg 26:41  
4 Karin Gouw 1962 Zeewolde 28:42  
5 Loes Groen 1957 Dronten 33:35  
 
M16, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Stefan Minkhorst 1985 TVZ Zeewolde 42:33  
 
M40, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Rémi Jansen 1974 TVZ Zeewolde 41:19  
2 Martin Neijensteijn 1967 Zwolle 42:46  
3 Jelmer De Jong 1967 TVZ Zeewolde 43:00  
4 Sytse Algera 1970 Zeewolde 44:27  
5 Willem Bos 1971 Harderwijk 44:29  
6 Robin Bruil 1969 TVZ Zeewolde 44:52  
7 Hans Olde Hengel 1966 Zeewolde 45:19  
8 Eric Revet 1967 Zeewolde 49:55  
 
M50, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Léon van Dongen 1964 TVZ Zeewolde 41:14  
2 Stephen Leeves 1957   43:17  
3 Remmelt van Tilburg 1965 Huizen 44:11  
4 Gerco Pon 1961 TVZ Zeewolde 44:19  
5 Hein Smelt 1963 TVZ Zeewolde 44:23  
6 Ron Gouw 1963 TVZ Zeewolde 45:30  
7 Erwin Alebregtse 1963 Zeewolde 48:49  
8 Paul Hundscheidt 1963 Zeewolde 48:50  
9 Evert Ekker 1960 Zeewolde 53:25  
10 Ronald Stokkentreef 1963 Zeewolde 55:18  
 
M60, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Jack Weerdmeester 1952 Zeewolde 43:03  
2 Rob Pit 1951 Baarn 47:17  
3 Wim Andriessen 1948 Huizen 50:52  
4 Hans Oostindiën 1946 Baarn 1:01:12  
 
V45, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Karin Vloemans 1961 Huizen 44:55  
2 Dingena van Wayenburg 1968 Huizen 45:50  
3 Angelina Kuijpers 1968 Amersfoort 53:08
Zoek













Uitslagenlijst Lokoloop competitie

Zeewolde - Zondag 14 februari 2016

 
J6, 1 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Jurian Hoving 2010 Zeewolde 5:27  
 
J6V, 1 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Eva van Lammeren 2009 Almere 5:13  
 
J8, 1 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Quirijn Pastoor 2007 Zeewolde 3:57  
2 Levi van Ramselaar 2006 Zeewolde 4:02  
3 Senna Plasschaert 2006 almere 4:08  
4 Tjade Smelt 2005 Zeewolde 4:56  
 
J8V, 1 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Berber Schaap 2005 Zeewolde 4:21  
2 Floor Smelt 2005 Zeewolde 4:46  
 
J10, 2.5 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Senna Kampinga 2005 Zeewolde 9:37  
2 Rick vd Meer 2004 Zeewolde 9:40  
3 Dawi van den Boogert 2004 Zeewolde 10:16  
4 Jouke Westerhof 2003 Zeewolde 10:43  
5 Thijmen van Loevezijn 2005 Zeewolde 11:17  
6 Wesley Franken 2003 Almere 14:15  
 
J10V, 2.5 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Selina Franken 2005 Almere 9:45  
2 Merel Veltman 2005 Almere 11:01  
3 Marit de Munnik 2004 Zeewolde 13:09  
 
J13, 2.5 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Rik Mul 2002 Zeewolde 10:42  
 
J13V, 2.5 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Elisa Mul 2002 Zeewolde 10:41  
 
M16, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Rob Stuber 1990 Zeewolde 18:19  
2 Mark Schriek 1991 Eindhoven 19:29  
3 Jonne Houstra 2001 Zeewolde 19:58  
4 Stefan Zondervan 1999 Amersfoort 20:08  
5 Dave van Lammeren 1976 Almere 20:55  
6 Symen Korthof 2000 Zeewolde 22:13  
7 Danny Mulder 1997 Nijkerk 22:38  
8 Maurits Veerman 1998 Zeewolde 23:54  
9 Siebren Boersma 1999 Zeewolde 25:24  
 
M40, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Egbert Dokter 1971 Hoevelaken 18:23  
2 Henrie Valkengoed 1974 Nijkerk 19:00  
3 Alexander Veerman 1968 Zeewolde 20:18  
4 Henk Demmen 1967 Nijkerk Gld 22:47  
5 Arjan Mulder 1966 Nijkerk 22:49  
6 Joost Korthof 1970 Zeewolde 23:14  
7 Marco Wijntjes 1973 Amersfoort 24:03  
8 Arius Bom 1966 Zeewolde 25:35  
 
M50, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Erik Mulder 1963 Huizen 20:02  
2 Gerrit Mulder 1956 Harderwijk 24:13  
3 Henk Groen 1958 Dronten 26:28  
 
M60, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Roelof Pepping 1947 Dronten 23:58  
2 Harry van Beek 1955 Zeewolde 26:07  
 
V16, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Amber van de Brink 1991 Biddinghuizen 22:59  
2 Fleur Kuiper 1987 Zeewolde 24:46  
 
V35, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Danielle Gerritsen 1979 Amersfoort 20:41  
2 Saskia Roest 1974 Nijkerk Gld 21:57  
 
V45, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Monique Schoon 1970 Nijkerk Gld 24:16  
2 Annette Schraverus 1968 Nijkerk Gld 25:34  
3 Pauline Leeves 1959 Spakenburg 26:41  
4 Karin Gouw 1962 Zeewolde 28:42  
5 Loes Groen 1957 Dronten 33:35  
 
M16, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Stefan Minkhorst 1985 TVZ Zeewolde 42:33  
 
M40, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Rémi Jansen 1974 TVZ Zeewolde 41:19  
2 Martin Neijensteijn 1967 Zwolle 42:46  
3 Jelmer De Jong 1967 TVZ Zeewolde 43:00  
4 Sytse Algera 1970 Zeewolde 44:27  
5 Willem Bos 1971 Harderwijk 44:29  
6 Robin Bruil 1969 TVZ Zeewolde 44:52  
7 Hans Olde Hengel 1966 Zeewolde 45:19  
8 Eric Revet 1967 Zeewolde 49:55  
 
M50, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Léon van Dongen 1964 TVZ Zeewolde 41:14  
2 Stephen Leeves 1957   43:17  
3 Remmelt van Tilburg 1965 Huizen 44:11  
4 Gerco Pon 1961 TVZ Zeewolde 44:19  
5 Hein Smelt 1963 TVZ Zeewolde 44:23  
6 Ron Gouw 1963 TVZ Zeewolde 45:30  
7 Erwin Alebregtse 1963 Zeewolde 48:49  
8 Paul Hundscheidt 1963 Zeewolde 48:50  
9 Evert Ekker 1960 Zeewolde 53:25  
10 Ronald Stokkentreef 1963 Zeewolde 55:18  
 
M60, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Jack Weerdmeester 1952 Zeewolde 43:03  
2 Rob Pit 1951 Baarn 47:17  
3 Wim Andriessen 1948 Huizen 50:52  
4 Hans Oostindiën 1946 Baarn 1:01:12  
 
V45, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Karin Vloemans 1961 Huizen 44:55  
2 Dingena van Wayenburg 1968 Huizen 45:50  
3 Angelina Kuijpers 1968 Amersfoort 53:08
Zoek













Uitslagenlijst Lokoloop competitie

Zeewolde - Zondag 14 februari 2016

 
J6, 1 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Jurian Hoving 2010 Zeewolde 5:27  
 
J6V, 1 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Eva van Lammeren 2009 Almere 5:13  
 
J8, 1 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Quirijn Pastoor 2007 Zeewolde 3:57  
2 Levi van Ramselaar 2006 Zeewolde 4:02  
3 Senna Plasschaert 2006 almere 4:08  
4 Tjade Smelt 2005 Zeewolde 4:56  
 
J8V, 1 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Berber Schaap 2005 Zeewolde 4:21  
2 Floor Smelt 2005 Zeewolde 4:46  
 
J10, 2.5 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Senna Kampinga 2005 Zeewolde 9:37  
2 Rick vd Meer 2004 Zeewolde 9:40  
3 Dawi van den Boogert 2004 Zeewolde 10:16  
4 Jouke Westerhof 2003 Zeewolde 10:43  
5 Thijmen van Loevezijn 2005 Zeewolde 11:17  
6 Wesley Franken 2003 Almere 14:15  
 
J10V, 2.5 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Selina Franken 2005 Almere 9:45  
2 Merel Veltman 2005 Almere 11:01  
3 Marit de Munnik 2004 Zeewolde 13:09  
 
J13, 2.5 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Rik Mul 2002 Zeewolde 10:42  
 
J13V, 2.5 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Elisa Mul 2002 Zeewolde 10:41  
 
M16, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Rob Stuber 1990 Zeewolde 18:19  
2 Mark Schriek 1991 Eindhoven 19:29  
3 Jonne Houstra 2001 Zeewolde 19:58  
4 Stefan Zondervan 1999 Amersfoort 20:08  
5 Dave van Lammeren 1976 Almere 20:55  
6 Symen Korthof 2000 Zeewolde 22:13  
7 Danny Mulder 1997 Nijkerk 22:38  
8 Maurits Veerman 1998 Zeewolde 23:54  
9 Siebren Boersma 1999 Zeewolde 25:24  
 
M40, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Egbert Dokter 1971 Hoevelaken 18:23  
2 Henrie Valkengoed 1974 Nijkerk 19:00  
3 Alexander Veerman 1968 Zeewolde 20:18  
4 Henk Demmen 1967 Nijkerk Gld 22:47  
5 Arjan Mulder 1966 Nijkerk 22:49  
6 Joost Korthof 1970 Zeewolde 23:14  
7 Marco Wijntjes 1973 Amersfoort 24:03  
8 Arius Bom 1966 Zeewolde 25:35  
 
M50, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Erik Mulder 1963 Huizen 20:02  
2 Gerrit Mulder 1956 Harderwijk 24:13  
3 Henk Groen 1958 Dronten 26:28  
 
M60, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Roelof Pepping 1947 Dronten 23:58  
2 Harry van Beek 1955 Zeewolde 26:07  
 
V16, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Amber van de Brink 1991 Biddinghuizen 22:59  
2 Fleur Kuiper 1987 Zeewolde 24:46  
 
V35, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Danielle Gerritsen 1979 Amersfoort 20:41  
2 Saskia Roest 1974 Nijkerk Gld 21:57  
 
V45, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Monique Schoon 1970 Nijkerk Gld 24:16  
2 Annette Schraverus 1968 Nijkerk Gld 25:34  
3 Pauline Leeves 1959 Spakenburg 26:41  
4 Karin Gouw 1962 Zeewolde 28:42  
5 Loes Groen 1957 Dronten 33:35  
 
M16, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Stefan Minkhorst 1985 TVZ Zeewolde 42:33  
 
M40, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Rémi Jansen 1974 TVZ Zeewolde 41:19  
2 Martin Neijensteijn 1967 Zwolle 42:46  
3 Jelmer De Jong 1967 TVZ Zeewolde 43:00  
4 Sytse Algera 1970 Zeewolde 44:27  
5 Willem Bos 1971 Harderwijk 44:29  
6 Robin Bruil 1969 TVZ Zeewolde 44:52  
7 Hans Olde Hengel 1966 Zeewolde 45:19  
8 Eric Revet 1967 Zeewolde 49:55  
 
M50, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Léon van Dongen 1964 TVZ Zeewolde 41:14  
2 Stephen Leeves 1957   43:17  
3 Remmelt van Tilburg 1965 Huizen 44:11  
4 Gerco Pon 1961 TVZ Zeewolde 44:19  
5 Hein Smelt 1963 TVZ Zeewolde 44:23  
6 Ron Gouw 1963 TVZ Zeewolde 45:30  
7 Erwin Alebregtse 1963 Zeewolde 48:49  
8 Paul Hundscheidt 1963 Zeewolde 48:50  
9 Evert Ekker 1960 Zeewolde 53:25  
10 Ronald Stokkentreef 1963 Zeewolde 55:18  
 
M60, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Jack Weerdmeester 1952 Zeewolde 43:03  
2 Rob Pit 1951 Baarn 47:17  
3 Wim Andriessen 1948 Huizen 50:52  
4 Hans Oostindiën 1946 Baarn 1:01:12  
 
V45, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Karin Vloemans 1961 Huizen 44:55  
2 Dingena van Wayenburg 1968 Huizen 45:50  
3 Angelina Kuijpers 1968 Amersfoort 53:08
Algemene informatie »
Verzekeringen »
Contributie
Bestuur / Commissies
Verkeersregelaars
Maatschappelijke stage
Vacatures
Clubkleding
Aanmeldingsformulier
Algemene informatie
Ledenvergaderingen
Nieuws
Nieuwsflits »
Nieuwsarchief
Algemeen »
Techniek »
Interviews »
Medisch »
Helden »
Menu vd maand »
Wedstrijdverslagen »
Bike-vakantie in het Zwarte Woud
Boekbespreking: Ard Schenk (Biografie)
Boekbespreking: Jacco Verhaeren (TOP-Coaches)
Boekbespreking: Joop Zoetemelk
Boekbespreking: Marc Herremans 1
Boekbespreking: Zwemmen (Nicola Keegan)
De Keiler in Nunspeet
Fietsexpeditie Siberië
Fietsvakantie Frankrijk - Marjolein Bos
Fietsvakantie Santiago - Anita Schouwaert
Giromania !!
Hardlopen samen met een blinde loper
Mount Ventoux beklimming Louis & Stefan Doorn
Ode aan Marco Pantani
Rien en de Fietsgoden
Skiken met Ingrid Munneke
The Desert Run
Trainingskamp XXL
Trans Alp ATB - Michiel & Marion
Vancouver - trainingskamp
Weissensee - Tonny van Vliet
Zwemanalyse in de Tongelreep
Trainen met de hartslagmeter
Bram Som
Edith van Dijk
Erica Terpstra
Gregor Stam
Kees Vaneman
Leen Pfrommer
Lidia van Bon - WK Masters zwemmen
Mieke Smit
Rob Barel
Afvallen - Mascha Spoor
Overgang en trainen - Mascha Spoor
Piriformis syndroom- Mascha Spoor
Bert Flier
Bruce Lee
Eric van der Linden
Jean Nelissen
Johan Neeskens
Wilco van den Akker
Wilfried de Jong
Gehakttaart met nasikruiden - Joke Lof
Spinaziepannenkoek - Paul Lindeboom
Fietsen
Lopen
Triathlon
zwemmen
Algemene informatie zwemmen
Zwemtrainingen »
Zwemtrainer
Algemeen informatie fietsen
Racefiets trainingen »
ATB trainingen »
Fietsnieuws
Fietstrainers
Veiligheid bij fietstrainingen
Fietstrainingen
Algemene informatie lopen
LOKO Loopcompetitie
Loopnieuws
Looptrainers
Algemene informatie triathlon
Divisie team
Reglementen »
Wedstrijdreglement ITU
Reglement Organisatie Wedstrijden
Wedstrijdkalender
Route startlocatie Kaap Flevo
Route startlocatie de Parel
Clubrecords
Uitslagen »
Zwemmen
Fietsen
Lopen
Duathlon / Triathlon
Fotoalbums
You tube filmpjes
Contact
N.A.W.-gegevens van TVZ
Wachtwoord wijzigen
Wachtwoord vergeten?

Ogenblik a.u.b. ...