U bent hier: HOME › 2015/2016 wedstrijd 4

2015/2016 wedstrijd 4

Uitslagenlijst Lokoloop competitie

Zeewolde - Zondag 10 januari 2016

J6, 1 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Jurian Hoving 2010 Zeewolde 5:33
J6V, 1 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Eva van Lammeren 2009 Almere 5:09
J8, 1 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Araya Wolfs 2006 Zeewolde 3:42
2 Senna Plasschaert 2006 almere 3:49
3 Quirijn Pastoor 2007 Zeewolde 3:55
4 Levi van Ramselaar 2006 Zeewolde 4:00
5 Tjade Smelt 2005 Zeewolde 4:58
J8V, 1 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Berber Schaap 2005 Zeewolde 4:19
2 Floor Smelt 2005 Zeewolde 4:41
3 Amber Visser 2006 Zeewolde 5:07
4 Fleur Bothof 2006 Zeewolde 5:42
J10, 2.5 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Mael Plasschaert 2003 Almere 9:21
2 Senna Kampinga 2005 Zeewolde 9:26
3 Rick vd Meer 2004 Zeewolde 9:35
4 Jouke Westerhof 2003 Zeewolde 11:05
5 Wesley Franken 2003 Almere 14:21
J10V, 2.5 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Tamar Veltman 2003 Almere 9:16
2 Selina Franken 2005 Almere 9:46
3 Merel Veltman 2005 Almere 10:49
4 Marit de Munnik 2004 Zeewolde 13:03
J13, 2.5 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Rik Mul 2002 Zeewolde 10:50
2 Sven van Beek 2000 Zeewolde 11:52
J13V, 2.5 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Elisa Mul 2002 Zeewolde 10:26
2 Erika Ekker 2001 Zeewolde 12:11
M16, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Rob Stuber 1990 Zeewolde 17:54
2 Mark Schriek 1991 Eindhoven 18:43
3 Dave van Lammeren 1976 Almere 20:37
4 Marcel Kanselaar 1981 Lelystad 21:03
5 Jonne Houstra 2001 Zeewolde 21:38
6 Symen Korthof 2000 Zeewolde 22:12
7 Sebastiaan de Koning 1991 Almere 23:07
8 Eddie Sparendam 1988 Zeewolde 23:32
9 Maurits Veerman 1998 Zeewolde 24:13
10 Dennis Los 1996 Zeewolde 24:23
11 Siebren Boersma 1999 Zeewolde 25:11
M40, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Zeger Knipmeijer 1970 Amersfoort 19:18
2 David vd Meer 1971 Zeewolde 19:54
3 Alexander Veerman 1968 Zeewolde 20:35
4 Joost Korthof 1970 Zeewolde 22:22
5 Steven Scheffer 1966 Zeewolde 22:51
6 Milko van den Boogert 1971 Zeewolde 25:14
7 M.V. Ramselaar 1966 Zeewolde 25:28
8 Arius Bom 1966 Zeewolde 25:57
M50, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Gert Jan Tichelaar 1957 Oldebroek 18:11
2 Erik Mulder 1963 Huizen 19:55
3 Peter Hop 1957 22:36
4 Goof van den Brink 1965 Harderwijk 23:24
5 Ben Los 1962 Zeewolde 30:23
M60, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Roelof Pepping 1947 Dronten 23:13
2 Ton Duits 1944 Amersfoort 27:36
3 Rinus de Vries 1950 Zeewolde 28:55
4 Klaas Bijleveld 1934 Zeewolde 35:25
V16, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Inge van 't Veer 1986 Utrecht 21:07
2 Marije de Jong 1981 Harderwijk 24:47
3 Alinde Scheffer 2000 Zeewolde 24:54
4 Alicia Mulder 1993 Huizen 29:20
5 Chantal Los 1994 Zeewolde 30:21
V35, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Saskia Roest 1974 Nijkerk Gld 21:58
2 Esther van der Wildt 1971 Swifterbant 24:07
3 Mandy Buter 1975 Zeewolde 24:26
V45, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Wendy Zevenhek 1969 Amersfoort 26:28
2 Karin Gouw 1962 Zeewolde 27:42
3 Femy Hesp 1967 TVZ Zeewolde 27:50
M16, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Wilberd de Groot 1988 Leusden 41:24
2 Dennis Westerkamp 1978 Almere 44:30
3 Edwin van Kordelaar 1977 Hilversum 46:19
4 Michiel Broekhuizen 1991 Rotterdam 46:52
5 Michel Janssen 1978 Zeewolde 48:19
M40, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Rémi Jansen 1974 TVZ Zeewolde 39:51
2 Martin Neijensteijn 1967 Zwolle 41:54
3 Jelmer De Jong 1967 TVZ Zeewolde 42:14
4 Stefan Hoogervorst 1975 Huizen 44:01
5 Willem Bos 1971 Harderwijk 44:10
6 Hans Olde Hengel 1966 Zeewolde 45:31
7 René Oosterhof 1971 TVZ Zeewolde 45:42
8 Eric Revet 1967 Zeewolde 49:39
9 Marc Berghuis 1967 Ermelo 50:07
10 Bert de Nooij 1967 Zeewolde 55:54
11 Eddy de Wit 1967 Zeewolde 57:31
M50, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Léon van Dongen 1964 TVZ Zeewolde 41:56
2 Ron Gouw 1963 TVZ Zeewolde 43:52
3 Gerco Pon 1961 TVZ Zeewolde 43:57
4 Stephen Leeves 1957 44:07
5 Hein Smelt 1963 TVZ Zeewolde 44:50
6 Paul Hundscheidt 1963 Zeewolde 47:04
7 Wilco Witte 1963 Leusden 47:39
8 Evert Ekker 1960 Zeewolde 57:32
9 Rienk Broekhuizen 1964 Ede Gld 57:39
M60, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Jack Weerdmeester 1952 Zeewolde 42:48
2 Wim Andriessen 1948 Huizen 48:41
V16, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Caroline Botman 1986 Utrecht 42:35

Algemene informatie »
Verzekeringen »
Contributie
Bestuur / Commissies
Verkeersregelaars
Maatschappelijke stage
Vacatures
Clubkleding
Aanmeldingsformulier
Algemene informatie
Ledenvergaderingen
Nieuws
Nieuwsflits »
Nieuwsarchief
Algemeen »
Techniek »
Interviews »
Medisch »
Helden »
Menu vd maand »
Wedstrijdverslagen »
Bike-vakantie in het Zwarte Woud
Boekbespreking: Ard Schenk (Biografie)
Boekbespreking: Jacco Verhaeren (TOP-Coaches)
Boekbespreking: Joop Zoetemelk
Boekbespreking: Marc Herremans 1
Boekbespreking: Zwemmen (Nicola Keegan)
De Keiler in Nunspeet
Fietsexpeditie Siberië
Fietsvakantie Frankrijk - Marjolein Bos
Fietsvakantie Santiago - Anita Schouwaert
Giromania !!
Hardlopen samen met een blinde loper
Mount Ventoux beklimming Louis & Stefan Doorn
Ode aan Marco Pantani
Rien en de Fietsgoden
Skiken met Ingrid Munneke
The Desert Run
Trainingskamp XXL
Trans Alp ATB - Michiel & Marion
Vancouver - trainingskamp
Weissensee - Tonny van Vliet
Zwemanalyse in de Tongelreep
Trainen met de hartslagmeter
Bram Som
Edith van Dijk
Erica Terpstra
Gregor Stam
Kees Vaneman
Leen Pfrommer
Lidia van Bon - WK Masters zwemmen
Mieke Smit
Rob Barel
Afvallen - Mascha Spoor
Overgang en trainen - Mascha Spoor
Piriformis syndroom- Mascha Spoor
Bert Flier
Bruce Lee
Eric van der Linden
Jean Nelissen
Johan Neeskens
Wilco van den Akker
Wilfried de Jong
Gehakttaart met nasikruiden - Joke Lof
Spinaziepannenkoek - Paul Lindeboom
Fietsen
Lopen
Triathlon
zwemmen
Algemene informatie zwemmen
Zwemtrainingen »
Zwemtrainer
Algemeen informatie fietsen
Racefiets trainingen »
ATB trainingen »
Fietsnieuws
Fietstrainers
Veiligheid bij fietstrainingen
Fietstrainingen
Algemene informatie lopen
LOKO Loopcompetitie
Loopnieuws
Looptrainers
Algemene informatie triathlon
Divisie team
Reglementen »
Wedstrijdreglement ITU
Reglement Organisatie Wedstrijden
Wedstrijdkalender
Route startlocatie Kaap Flevo
Route startlocatie de Parel
Clubrecords
Uitslagen »
Zwemmen
Fietsen
Lopen
Duathlon / Triathlon
Fotoalbums
You tube filmpjes
Contact
N.A.W.-gegevens van TVZ
Wachtwoord wijzigen
Wachtwoord vergeten?

Ogenblik a.u.b. ...