U bent hier: HOME › 2015/2016 wedstrijd 3

2015/2016 wedstrijd 3

Uitslagenlijst Lokoloop competitie

Zeewolde - Zondag 13 december 2015

J6, 1 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Justin v Dam 2008 Zeewolde 5:31
J6V, 1 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Eva van Lammeren 2009 Almere 6:03
J8, 1 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Araya Wolfs 2006 Zeewolde 3:55
2 Tjade Smelt 2005 Zeewolde 4:34
J8V, 1 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Floor Smelt 2005 Zeewolde 4:22
2 Natascha van Keulen 2007 Swifterbant 4:48
J10, 2.5 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Mitchel v Dam 2005 Zeewolde 13:15
J10V, 2.5 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Marit de Munnik 2004 Zeewolde 12:36
J13, 2.5 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Sven van Beek 2000 Zeewolde 11:42
J13V, 2.5 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Erika Ekker 2001 Zeewolde 12:11
M16, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Mark Schriek 1991 Eindhoven 18:47
2 Tom de jong 1986 Biddinghuizen 18:54
3 Corné Lof 1992 TVZ Zeewolde 19:19
4 Stefan Zondervan 1999 Amersfoort 19:25
5 Jonne Houstra 2001 Zeewolde 20:42
6 Dave van Lammeren 1976 Almere 20:53
7 Fabian v Dam 1976 Zeewolde 23:12
8 Siebren Boersma 1999 Zeewolde 25:13
9 Jan van Kooy 1995 Zeewolde 27:14
10 Dennis Los 1996 Zeewolde 30:27
M40, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Sander Hoogendoorn 1972 Zeewolde 20:48
2 Milko van den Boogert 1971 Zeewolde 25:28
3 Arius Bom 1966 Zeewolde 26:09
M50, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Gert Jan Tichelaar 1957 Oldebroek 18:09
2 Harry van 't Veld 1961 Nijkerk Gld 18:56
3 Erik Mulder 1963 Huizen 19:58
4 Rudy van Keulen 1964 Swifterbant 24:46
5 Gert van Kooy 1964 Zeewolde 25:33
M60, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Ton Duits 1944 Amersfoort 26:36
2 Rinus de Vries 1950 Zeewolde 28:35
V16, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Caroline Botman 1986 Utrecht 20:45
2 Chantal Los 1994 Zeewolde 30:39
V45, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Pauline Leeves 1959 Spakenburg 26:19
2 Femy Hesp 1967 TVZ Zeewolde 26:23
3 Erica van Keulen 1970 Swifterbant 28:49
M16, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Koen Henkes 1982 Zeewolde 34:52
2 Stefan Minkhorst 1985 TVZ Zeewolde 41:46
M40, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Martin Neijensteijn 1967 Zwolle 42:35
2 Hans Olde Hengel 1966 Zeewolde 44:09
3 Willem Bos 1971 Harderwijk 45:59
4 Stefan Hoogervorst 1975 Huizen 46:12
5 Dirk de vries 1967 Zeewolde 50:05
6 Rob Frocnhoff 1966 Amersfoort 50:19
7 Marc Berghuis 1967 Ermelo 50:44
8 Wouter Zondervan 1967 Amersfoort 53:12
M50, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Han Wolsing 1965 Amersfoort 38:24
2 Remmelt van Tilburg 1965 Huizen 41:43
3 Stephen Leeves 1957 42:36
4 Leo Zantkuijl 1957 Blaricum 42:43
5 Walter Elferink 1959 Dronten 46:25
6 Wim Hoofd 1957 Huizen 46:33
7 Paul Hundscheidt 1963 Zeewolde 47:09
8 Marco Rademaker 1957 49:35
9 Jaap Dijkens 1960 Zeewolde 51:49
10 Evert Ekker 1960 Zeewolde 54:35
11 Rienk Broekhuizen 1964 Ede Gld 56:34
M60, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Jack Weerdmeester 1952 Zeewolde 43:02
2 Roelof Pepping 1947 Dronten 48:43
V16, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Ilse Hoofd 1985 Huizen 51:58
V35, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Sasia Roest 1974 Nijkerk Gld 48:14
V45, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Sandra Visser 1970 Zeewolde 52:30
2 Angelina Kuijpers 1968 Amersfoort 53:09
3 Anneke Rademaker 1959 Zeewolde 56:06

Algemene informatie »
Verzekeringen »
Contributie
Bestuur / Commissies
Verkeersregelaars
Vacatures
Clubkleding
Aanmeldingsformulier
Algemene informatie
Ledenvergaderingen
Nieuws
Nieuwsflits »
Nieuwsarchief
Algemeen »
Techniek »
Interviews »
Medisch »
Helden »
Menu vd maand »
Wedstrijdverslagen »
Bike-vakantie in het Zwarte Woud
Boekbespreking: Ard Schenk (Biografie)
Boekbespreking: Jacco Verhaeren (TOP-Coaches)
Boekbespreking: Joop Zoetemelk
Boekbespreking: Marc Herremans 1
Boekbespreking: Zwemmen (Nicola Keegan)
De Keiler in Nunspeet
Fietsexpeditie Siberië
Fietsvakantie Frankrijk - Marjolein Bos
Fietsvakantie Santiago - Anita Schouwaert
Giromania !!
Hardlopen samen met een blinde loper
Mount Ventoux beklimming Louis & Stefan Doorn
Ode aan Marco Pantani
Rien en de Fietsgoden
Skiken met Ingrid Munneke
The Desert Run
Trainingskamp XXL
Trans Alp ATB - Michiel & Marion
Vancouver - trainingskamp
Weissensee - Tonny van Vliet
Zwemanalyse in de Tongelreep
Trainen met de hartslagmeter
Bram Som
Edith van Dijk
Erica Terpstra
Gregor Stam
Kees Vaneman
Leen Pfrommer
Lidia van Bon - WK Masters zwemmen
Mieke Smit
Rob Barel
Afvallen - Mascha Spoor
Overgang en trainen - Mascha Spoor
Piriformis syndroom- Mascha Spoor
Bert Flier
Bruce Lee
Eric van der Linden
Jean Nelissen
Johan Neeskens
Wilco van den Akker
Wilfried de Jong
Gehakttaart met nasikruiden - Joke Lof
Spinaziepannenkoek - Paul Lindeboom
Fietsen
Lopen
Triathlon
zwemmen
Algemene informatie zwemmen
Zwemtrainingen »
Zwemtrainer
Algemeen informatie fietsen
Racefiets trainingen »
ATB trainingen »
Fietsnieuws
Fietstrainers
Veiligheid bij fietstrainingen
Fietstrainingen
Algemene informatie lopen
LOKO Loopcompetitie
Loopnieuws
Looptrainers
Algemene informatie triathlon
Divisie team
Reglementen »
Wedstrijdreglement ITU
Reglement Organisatie Wedstrijden
Wedstrijdkalender TVZ
Route startlocatie Kaap Flevo
Route startlocatie de Parel
Clubrecords
Uitslagen »
Zwemmen
Fietsen
Lopen
Duathlon / Triathlon
Fotoalbums
You tube filmpjes
Contact
N.A.W.-gegevens van TVZ
Wachtwoord wijzigen
Wachtwoord vergeten?

Ogenblik a.u.b. ...