U bent hier: HOME › 2016/2017 wedstrijd 2

2016/2017 wedstrijd 2

            

Uitslagenlijst Lokoloop competitie

Zeewolde - Zondag 13 november 2016

M6-7, 1 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Eva van Lammeren 2009 Almere 4:51
J8-9, 1 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Silvan van Hussel 2008 Nijkerk Gld 4:15
2 Tycho van Hussel 2008 Nijkerk Gld 4:47
3 Justin van Dam 2008 Zeewolde 4:53
J1012, 2.5 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Merijn Korthof 2005 Zeewolde 10:32
2 Mitchel van Dam 2005 Zeewolde 11:55
J1315, 2.5 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Ivan Korthof 2001 Zeewolde 10:22
M1315, 2.5 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Floor smelt 2000 Zeewolde 12:12
MSEN, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Hagos Yemane 1990 Zeewolde 17:30
2 Sven Duits 1978 Amersfoort 17:38
3 Rob Stuber 1990 Zeewolde 18:13
4 Charlie van Galen 1977 Nijkerk Gld 19:27
5 Tim van der Kuijl 1998 Zeewolde 19:35
6 Remco van Hussel 1977 Nijkerk Gld 19:36
7 Liron Siderius 1980 Dronten 20:19
8 Stefan Zondervan 1999 Amersfoort 20:40
9 Jelmer Lof 1999 Zeewolde 21:36
10 Symen Korthof 2000 Zeewolde 21:40
11 Sebastiaan Duijff 1985 Dronten 22:08
12 Martin van Beek 1985 Nijkerkerveen 24:44
13 Leon van Hamersveld 1988 Amersfoort 25:02
14 Michel Janssen 1978 Zeewolde 27:24
M40, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Zeger Knipmeijer 1970 Amersfoort 19:27
2 Sander Hoogendoorn 1972 Zeewolde 20:57
3 Fabian van Dam 1976 Zeewolde 22:17
M50, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Gertjan Tichelaar 1957 Oldebroek 18:20
2 Harry van 't Veld 1961 Nijkerk Gld 19:47
3 Jaap Hop 1964 Hierden 22:51
4 Ronald Stokkentreef 1963 Zeewolde 26:10
5 Henk groen 1958 Dronten 28:31
M60, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Roelof Pepping 1947 Dronten 23:31
2 Ton Duits 1944 Amersfoort 28:02
3 Bertus Van van Kommer 1951 Leusden 28:48
4 Johan van Santen 1953 Amersfoort 30:41
5 Klaas Bijleveld 1934 Zeewolde 34:13
VSEN, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Jeltien de Jong 1991 Nijkerk Gld 25:02
V45, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Sandra Visser 1970 Zeewolde 24:02
2 Annette Schraverus 1968 Nijkerk Gld 25:38
3 Loes groen 1957 Dronten 32:57
MSEN, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Casper van Dam 1986 Harderwijk 37:11
2 Jasper Knoop 1982 Amersfoort 38:28
3 Jasper wolsing 1993 Amersfoort 41:58
4 Geert Nobel 1987 Zeewolde 42:01
5 Mark Schriek 1991 Houten 42:43
6 Corné Lof 1992 TVZ Zeewolde 42:57
7 Dennis Mijer 1987 TVZ Zeewolde 43:35
8 Joshua Groen 1979 Zeist 43:50
M40, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Wouter Zondervan 1967 Amersfoort 38:24
2 Marcel Pomp 1972 Huizen 42:19
3 Marco Appeldoorn 1972 Huizen 45:56
4 Joost Korthof 1970 Zeewolde 46:16
5 Jan Willem Hesselink 1968 Zeewolde 46:31
6 Vincent de Jong 1971 Huizen 47:01
7 Bert de Nooij 1967 Zeewolde 49:35
8 Edwin Vels 1966 Zeewolde 53:28
9 Rob van der Vlies 1972 Zeewolde 54:42
10 Eddy van de Wit 1967 Zeewolde 54:47
11 Dennis van Loevezijn 1973 Zeewolde 1:01:41
M50, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Han Wolsing 1965 Amersfoort 38:16
2 Erik Mulder 1963 Huizen 41:39
3 Leo Zantkuijl 1957 Blaricum 42:17
4 Ron Gouw 1963 TVZ Zeewolde 43:08
5 Hein smelt 1963 TVZ Zeewolde 43:55
6 Theo de Jong 1963 Blaricum 44:00
7 Ferry Schrijnewerkers 1965 Zeewolde 44:10
8 Paul Hundscheidt 1963 TVZ Zeewolde 44:58
9 Johan van Peperzeel 1962 Zeewolde 45:04
10 Joop Majoor 1959 Huizen 45:56
11 Erwin Alebregtse 1963 Zeewolde 46:42
12 Hans van Sloten 1958 Zeewolde 46:58
13 Remmelt van Tilburg 1965 Huizen 49:33
14 Jan Willem Tromp 1959 TVZ Zeewolde 53:43
M60, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Jack Weerdmeester 1952 Zeewolde 42:59
2 Ton Reuser 1953 Huizen 44:57
3 Wim Andriessen 1948 Huizen 47:09
4 Rob Emmens 1956 Zeewolde 47:57
5 Frans Breg 1956 Blaricum 49:34
VSEN, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Shanne Lof 1994 Zeewolde 42:56
2 Wesselien te Raa 1990 Amersfoort 43:49
3 Jorieke Casteleijn 1985 Zeewolde 43:50
4 Anna-Emmie Boor 1982 Zeewolde 55:55
V35, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Dorien Janse 1975 Amersfoort 46:43
V45, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Dingena van Wayenburg 1968 Huizen 45:06
2 Karin Gouw 1962 TVZ Zeewolde 53:43
3 Anneke Rademaker 1959 Zeewolde 55:40
4 Vera Casteleijn 1958 Zeewolde 57:57
Algemene informatie »
Verzekeringen »
Contributie
Bestuur / Commissies
Verkeersregelaars
Maatschappelijke stage
Vacatures
Clubkleding
Aanmeldingsformulier
Algemene informatie
Ledenvergaderingen
Nieuws
Nieuwsflits »
Nieuwsarchief
Algemeen »
Techniek »
Interviews »
Medisch »
Helden »
Menu vd maand »
Wedstrijdverslagen »
Bike-vakantie in het Zwarte Woud
Boekbespreking: Ard Schenk (Biografie)
Boekbespreking: Jacco Verhaeren (TOP-Coaches)
Boekbespreking: Joop Zoetemelk
Boekbespreking: Marc Herremans 1
Boekbespreking: Zwemmen (Nicola Keegan)
De Keiler in Nunspeet
Fietsexpeditie Siberië
Fietsvakantie Frankrijk - Marjolein Bos
Fietsvakantie Santiago - Anita Schouwaert
Giromania !!
Hardlopen samen met een blinde loper
Mount Ventoux beklimming Louis & Stefan Doorn
Ode aan Marco Pantani
Rien en de Fietsgoden
Skiken met Ingrid Munneke
The Desert Run
Trainingskamp XXL
Trans Alp ATB - Michiel & Marion
Vancouver - trainingskamp
Weissensee - Tonny van Vliet
Zwemanalyse in de Tongelreep
Trainen met de hartslagmeter
Bram Som
Edith van Dijk
Erica Terpstra
Gregor Stam
Kees Vaneman
Leen Pfrommer
Lidia van Bon - WK Masters zwemmen
Mieke Smit
Rob Barel
Afvallen - Mascha Spoor
Overgang en trainen - Mascha Spoor
Piriformis syndroom- Mascha Spoor
Bert Flier
Bruce Lee
Eric van der Linden
Jean Nelissen
Johan Neeskens
Wilco van den Akker
Wilfried de Jong
Gehakttaart met nasikruiden - Joke Lof
Spinaziepannenkoek - Paul Lindeboom
Fietsen
Lopen
Triathlon
zwemmen
Algemene informatie zwemmen
Zwemtrainingen »
Zwemtrainer
Algemeen informatie fietsen
Racefiets trainingen »
ATB trainingen »
Fietsnieuws
Fietstrainers
Veiligheid bij fietstrainingen
Fietstrainingen
Algemene informatie lopen
LOKO Loopcompetitie
Loopnieuws
Looptrainers
Algemene informatie triathlon
Divisie team
Reglementen »
Wedstrijdreglement ITU
Reglement Organisatie Wedstrijden
Wedstrijdkalender
Route startlocatie Kaap Flevo
Route startlocatie de Parel
Clubrecords
Uitslagen »
Zwemmen
Fietsen
Lopen
Duathlon / Triathlon
Fotoalbums
You tube filmpjes
Contact
N.A.W.-gegevens van TVZ
Wachtwoord wijzigen
Wachtwoord vergeten?

Ogenblik a.u.b. ...