U bent hier: HOME › 2015/2016 wedstrijd 1

1ste wedstrijd 2015-2016

Uitslagenlijst Lokoloop competitie

Zeewolde - Zondag 11 oktober 2015


J6, 1 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Justin v Dam 2008 Zeewolde 4:59

J8, 1 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Quirijn Pastoor 2007 Zeewolde 3:52
2 Levi van Kamselaar 2006 Zeewolde 3:56
3 Simon Lodewijk 2005 Zeewolde 4:00
4 Tjade Smelt 2005 Zeewolde 4:35

J8V, 1 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Berber Schaap 2005 Zeewolde 4:16
2 Floor Smelt 2005 Zeewolde 4:26
3 Amber Visser 2006 Zeewolde 5:21
4 Luus Hofman 2007 Zeewolde 5:52
5 Fleur Bothof 2006 Zeewolde 5:56

J10, 2.5 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Senna Kampinga 2005 Zeewolde 9:28
2 Rick vd Meer 2004 Zeewolde 9:32
3 Jouke Westerhof 2003 Zeewolde 10:30
4 Mitchel v Dam 2005 Zeewolde 12:48

J10V, 2.5 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Marit de Munnik 2004 Zeewolde 12:54

J13, 2.5 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Rik Mul 2002 Zeewolde 10:51
2 Hidde Westerhof 2001 Zeewolde 11:56

J13V, 2.5 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Margriet Hilhorst 2002 Eemnes 10:27
2 Elisa Mul 2002 Zeewolde 10:33

M16, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Martijn v Haren 1993 Groningen 17:12
2 Eric van der Meer 1995 Groningen 18:44
3 Mark Schriek 1991 Eindhoven 18:47
4 Stefan Zondervan 1999 Amersfoort 19:57
5 Jonne Houstra 2001
19:59
6 Michel Janssen 1978 Zeewolde 21:42
7 Dave van Lammeren 1976 Almere 21:45
8 Fabian v Dam 1976 Zeewolde 22:21
9 Maurits Veerman 1998 Zeewolde 23:06
10 Joris Beintema 1993 Groningen 23:54

M40, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Zeger Knipmeijer 1970 Amersfoort 19:03
2 Steven Scheffer 1966 Zeewolde 21:12
3 David vd Meer 1971 Zeewolde 21:49
4 Alexander Veerman 1968 Zeewolde 21:53

M50, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Gert Jan Tichelaar 1957 Oldebroek 18:08
2 Harry van 't Veld 1961 Nijkerk Gld 19:43
3 Patrick Bouhuizen 1961 Zeewolde 19:58
4 Jaap Hop 1964 Hierden 22:37
5 Gerrit Mulder 1956 Harderwijk 23:08
6 Peter Hop 1957
23:33
7 Rudy van Keulen 1964 Swifterbant 24:45
8 Gert van Kooy 1964 Zeewolde 25:19
9 Henk Groen 1958 Dronten 26:43

M60, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Tjibbe de Vries 1954 Kampen 18:59
2 Wim Oudejans 1945 Nijkerk Gld 22:16
3 Klaas Bijleveld 1934 Zeewolde 31:59

V16, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Tessa Rozemuller 1998 Ermelo 22:40
2 Fiona Mirea 1993 Almere 23:36
3 Alinde Scheffer 2000 Zeewolde 23:55
4 Marije de Jong 1981 Harderwijk 24:20
5 Kim Alebregtse 1996 Zeewolde 28:32
6 Eva Sans Atxer 1983 Utrecht 29:15

V35, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Saskia Roest 1974 Nijkerk Gld 22:33

V45, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Loes Groen 1957 Dronten 34:13

M16, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Merlijn Dekker 1994 Almere 34:58
2 Sten Oostland 1988 Harderwijk 37:52
3 Guido Kwakkel 1977 TVZ Zeewolde 41:26
4 Jasper Wolsing 1993 Amersfoort 42:36
5 Dennis Mijer 1987 TVZ Zeewolde 45:00
6 Jordy van Maanen 1987 Zeewolde 45:59
7 Sander Bruil 1988 Zeewolde 49:05

M40, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Wouter Zondervan 1967 Amersfoort 39:17
2 Jelmer De Jong 1967 TVZ Zeewolde 41:44
3 Sytse Algera 1970 Zeewolde 43:34
4 Joost Korthof 1970 Zeewolde 45:03
5 Robin Bruil 1969 TVZ Zeewolde 47:28
6 Jacob Bosma 1968 Amersfoort 48:09
7 Peter Bruil 1967
48:48
8 Dirk de vries 1967 Zeewolde 49:55
9 Alfred van Os 1967 Zeewolde 53:31
10 Bert de Nooij 1967 Zeewolde 54:25

M50, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Han Wolsing 1965 Amersfoort 36:45
2 Léon van Dongen 1964 TVZ Zeewolde 41:26
3 Remmelt van Tilburg 1965 Huizen 41:41
4 Stephen Leeves 1957
42:55
5 Leo Zantkuijl 1957 Blaricum 43:04
6 Kees Rijsdijk 1961 Huizen 43:42
7 Jeroen Hilhorst 1961 Eemnes 43:44
8 Hein Smelt 1963 TVZ Zeewolde 44:54
9 Jos Revenberg 1962 TVZ Zeewolde 45:09
10 Erwin Alebregtse 1963 Zeewolde 45:22
11 Hans de kam 1960 Zeewolde 46:28
12 Henk de Wit 1965 Amersfoort 47:16
13 Jaap Dijkens 1960 Zeewolde 47:29
14 Fred van Rheenen 1959 Zeewolde 47:57
15 Jan Willem Tromp 1959 Zeewolde 48:38
16 Ronald Stokkentreef 1963 Zeewolde 55:53
17 Rienk Broekhuizen 1964 Ede Gld 1:01:32

M60, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Dennis Gehring 1955 Huizen 46:38
2 Rob Pit 1951 Baarn 47:15
3 Wim Andriessen 1948 Huizen 48:42
4 Roelof Pepping 1947 Dronten 49:32
5 Henny Bosselaar 1949 Baarn 55:48

V35, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Marleen Bois 1971 Zeewolde 46:03
2 Ellen van den Ham 1973 Zeewolde 1:02:50

V45, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Karin Vloemans 1961 Huizen 46:19
2 Angelique Wolsing 1967 Amersfoort 47:14
3 Angelina Kuijpers 1968 Amersfoort 51:09
4 Sandra Visser 1970 Zeewolde 52:35

Algemene informatie »
Verzekeringen »
Contributie
Bestuur / Commissies
Verkeersregelaars
Maatschappelijke stage
Vacatures
Clubkleding
Aanmeldingsformulier
Algemene informatie
Ledenvergaderingen
Nieuws
Nieuwsflits »
Nieuwsarchief
Algemeen »
Techniek »
Interviews »
Medisch »
Helden »
Menu vd maand »
Wedstrijdverslagen »
Bike-vakantie in het Zwarte Woud
Boekbespreking: Ard Schenk (Biografie)
Boekbespreking: Jacco Verhaeren (TOP-Coaches)
Boekbespreking: Joop Zoetemelk
Boekbespreking: Marc Herremans 1
Boekbespreking: Zwemmen (Nicola Keegan)
De Keiler in Nunspeet
Fietsexpeditie Siberië
Fietsvakantie Frankrijk - Marjolein Bos
Fietsvakantie Santiago - Anita Schouwaert
Giromania !!
Hardlopen samen met een blinde loper
Mount Ventoux beklimming Louis & Stefan Doorn
Ode aan Marco Pantani
Rien en de Fietsgoden
Skiken met Ingrid Munneke
The Desert Run
Trainingskamp XXL
Trans Alp ATB - Michiel & Marion
Vancouver - trainingskamp
Weissensee - Tonny van Vliet
Zwemanalyse in de Tongelreep
Trainen met de hartslagmeter
Bram Som
Edith van Dijk
Erica Terpstra
Gregor Stam
Kees Vaneman
Leen Pfrommer
Lidia van Bon - WK Masters zwemmen
Mieke Smit
Rob Barel
Afvallen - Mascha Spoor
Overgang en trainen - Mascha Spoor
Piriformis syndroom- Mascha Spoor
Bert Flier
Bruce Lee
Eric van der Linden
Jean Nelissen
Johan Neeskens
Wilco van den Akker
Wilfried de Jong
Gehakttaart met nasikruiden - Joke Lof
Spinaziepannenkoek - Paul Lindeboom
Fietsen
Lopen
Triathlon
zwemmen
Algemene informatie zwemmen
Zwemtrainingen »
Zwemtrainer
Algemeen informatie fietsen
Racefiets trainingen »
ATB trainingen »
Fietsnieuws
Fietstrainers
Veiligheid bij fietstrainingen
Fietstrainingen
Algemene informatie lopen
LOKO Loopcompetitie
Loopnieuws
Looptrainers
Algemene informatie triathlon
Divisie team
Reglementen »
Wedstrijdreglement ITU
Reglement Organisatie Wedstrijden
Wedstrijdkalender
Route startlocatie Kaap Flevo
Route startlocatie de Parel
Clubrecords
Uitslagen »
Zwemmen
Fietsen
Lopen
Duathlon / Triathlon
Fotoalbums
You tube filmpjes
Contact
N.A.W.-gegevens van TVZ
Wachtwoord wijzigen
Wachtwoord vergeten?

Ogenblik a.u.b. ...