U bent hier: HOME › 2005/2006 wedstrijd 3

2005/2006 wedstrijd 3

 

Uitslag 3de LOKO loop
11 December 2005

 Plts  Naam                   GJ Vereniging/Woonplts  Tijd
----- ---------------------- -- -------------------- --------
J6, 1 KM JEUGD
1 Lennart Kruizinga 97 Zeewolde 4:07
2 Rens Veerman 96 Zeewolde 4:18
3 Michael van Peperzeel 97 Zeewolde 4:18
4 Jelmer van Maanen 97 Zeewolde 4:23
5 Kelvin Schrijnewerkers 97 Zeewolde 4:36
6 Tim van der Kuijl 98 Zeewolde 4:36
7 Lars Kamphuis 98 Biddinghuizen 4:46
8 Hilm de Looper 98 Zeewolde 4:48
9 Axel van Beek 97 Zeewolde 4:55
10 Jasper Koehorst 99 Zeewolde 5:10
11 Maurits Veerman 98 Zeewolde 5:11
12 Simen van Herpt 98 Zeewolde 5:13
13 Jelle Bos 98 Zeewolde 5:18
14 Lisanne van der Weijde 98 Zeewolde 5:21
15 Mark Fledderus 98 Zeewolde 5:22
16 Sietse Helbig 97 Zeewolde 5:45
17 Ralph van Schaik 00 Amersfoort 5:55
18 Mark Alebregtse 99 Zeewolde 8:22

J9, 1 KM JEUGD
1 Tjade Looman 93 Zeewolde 3:39
2 Leon Hollestelle 94 Dronten 3:48
3 Martijn Groeneveld 95 Zeewolde 3:52
4 Arnoud Bostelaar 95 Zeewolde 3:57
5 Mark van der Kuijl 96 Zeewolde 4:03
6 Thomas van der Meer 95 Zeewolde 4:11
7 Mark Veerman 93 Zeewolde 4:27
8 Jasper Wolsing 93 Amersfoort 4:33
9 Corik van Maaren 94 Zeewolde 4:35
10 Auke Helbig 95 Zeewolde 5:08
11 Griffin Woltheus 96 Zeewolde 5:09
12 Kwintijn Schuurman 95 Zeewolde 6:03

J6V, 1 KM JEUGD
1 Mabel Korporaal 97 Zeewolde 4:39
2 Femke Schot 97 Zeewolde 5:10
3 Aniek Huijbregts 98 Zeewolde 5:12
4 Vasthi Hol 97 Zeewolde 5:14
5 Karlijn Koehorst 97 Zeewolde 5:24
6 Tessa Schot 98 Zeewolde 5:46
7 Anouk van Schaik 98 Zeewolde 6:11
8 Vanessa van Schaik 98 Amersfoort 6:34

J9V, 1 KM JEUGD
1 Aniek Wolsing 96 Amersfoort 4:08
2 Merel van Peperzeel 94 Zeewolde 4:14
3 Iris Pieterse 94 Zeewolde 4:18
4 Laura van der Horst 94 Zeewolde 4:39
5 Centanya Vos 94 Zeewolde 4:42
6 Mireille Gouw 94 Zeewolde 4:43
7 Cyriel Gouw 96 Zeewolde 4:52
8 Nynke Fledderus 95 Zeewolde 5:04
9 Joy Niewzwaag 95 Zeewolde 5:09
10 Margo van Schaik 96 Zeewolde 5:23
11 Dara van Sloten 95 Zeewolde 6:58
12 Kim Alebregtse 96 Zeewolde 6:59

J13, 5 KM JEUGD
1 Fokko van de Koppel 91 Zeewolde 21:27

J13V, 5 KM JEUGD
1 Sanne Sibbald 93 Zeewolde 22:39
2 Senna van Peperzeel 90 Zeewolde 24:26

M16, 5 KM SENIOREN
1 Marijn Delhez 88 Zeewolde 19:02
2 Alexander Veerman 68 Zeewolde 21:16
3 Ruben Velema 84 Zeewolde 21:40
4 Mark Rietbergen 88 Zeewolde 22:52
5 Leon van der Kevie 71 Zeewolde 23:06
6 Christiaan Hemeltjen 73 Zutphen 24:06
7 Pascal de Bie 83 Zeewolde 25:30
8 Marco Boullart 72 Oudewater 37:23
9 Philip van Nierop 71 Amsterdam 37:26

M40, 5 KM SENIOREN
1 Eduard Beekman 64 Zeewolde 21:35
2 Johan Worst 64 Zeewolde 25:27
3 Nico van Maanen 57 Zeewolde 26:22
4 Erik Schot 63 Zeewolde 27:00
5 Wybe Dijkstra 60 29:39
6 Robin Heijkoop 60 Dronten 37:24

M50, 5 KM SENIOREN
1 Dirk Wigmans 54 Vaassen 19:28
2 Max Wolters 55 Zeewolde 29:29
3 Jos Delhez 49 Harderwijk 33:47

V16, 5 KM SENIOREN
1 JeanneSchreur 74 Zeewolde 26:09

V35, 5 KM SENIOREN
1 Sonja Schot 69 Zeewolde 26:07
2 Annemieke van Herpt 62 Zeewolde 28:41
3 Marry van Maanen 62 Zeewolde 29:04
4 Lieke Bienfait 68 Zeewolde 29:42
5 Lia Niewzwaag 69 Zeewolde 29:44
6 Caroline Bostelaar 65 Zeewolde 29:47
7 Jutine vd Kuijl 68 Zeewolde 30:44

V45, 5 KM SENIOREN
1 Ria Zieleman-Houkes 56 Zeewolde 28:30
2 Ans van Roomen 49 Zeewolde 30:24
3 Ineke Ebbeling 56 Zeewolde 30:25

M16, 10 KM SENIOREN
1 René Oosterhof 71 Zeewolde 38:42
2 Jelmer de Jong 67 Zeewolde 40:44
3 Joris van de Meent 77 Heerde 40:57
4 Jan Fledderus 68 Zeewolde 41:23
5 Marcel Duinkerken 78 Zeewolde 42:55
6 Hein Holleman 70 Zeewolde 43:50
7 Krijn Haak 71 Zeewolde 45:02
8 Frank Hut 77 Zeewolde 45:19
9 Hans Olde Hengel 66 Zeewolde 45:36
10 Eric Revet 67 Zeewolde 45:54
11 Gunnar van den Berg 67 Zeewolde 47:06
12 Egbert Knorren 65 Zeewolde 49:47
13 André van der Weijde 66 Zeewolde 50:11
14 Edwin Vels 66 Zeewolde 51:42
15 Koen van den Biggelaar 72 Zeewolde 59:58

M40, 10 KM SENIOREN
1 Rene Korporaal 65 Zeewolde 36:34
2 Jan Hollestelle 60 Dronten 36:35
3 Han Wolsing 65 Amersfoort 36:42
4 Bas Pieterse 60 Zeewolde 37:33
5 Carel Pouwels 62 Amersfoort 38:27
6 Ron Gouw 63 Zeewolde 38:45
7 Hans van Sloten 58 Zeewolde 40:31
8 Gerco Pon 61 Zeewolde 40:36
9 Gertjan Eekel 61 Huizen 40:51
10 Paul Lindeboom 61 Zeewolde 40:53
11 Hans de Kam 60 Zeewolde 41:02
12 Gerard van der Horst 61 Zeewolde 41:02
13 Louis Doorn 56 Zeewolde 41:46
14 Johan van Peperzeel 62 Zeewolde 42:19
15 Hein Smelt 63 Zeewolde 42:22
16 Ferry Schrijnewerkers 65 Zeewolde 42:32
17 Valentijn van Gorkom 57 Zeewolde 42:42
18 Hans den Hollander 64 Zeewolde 42:44
19 Frans Breg 56 Blaricum 43:03
20 Gert-Jan Lodder 63 Zeewolde 43:19
21 Ron Zange 58 Zeewolde 43:43
22 Jan Willem Tromp 59 Zeewolde 43:52
23 Rob Emmens 56 Zeewolde 44:28
24 Edwin Fafie 62 Zeewolde 44:55
25 Erwin Alebregtse 63 Zeewolde 45:11
26 Emile Ziegerink 63 Zeewolde 45:16
27 Fred Kroonsberg 57 Zeewolde 45:33
28 Gert van Kooy 64 Zeewolde 45:43
29 Bas Dekkers 65 Zeewolde 46:09
30 Johan Zwaal 64 Heemstede 46:18
31 Edu van Schaik 65 Amersfoort 46:55
32 Frank van Schaik 62 Zeewolde 47:44
33 Hans van Oort 56 Zeewolde 47:56
34 Jan Reijnhoudt 56 Zeewolde 48:01
35 John Houtlosser 59 Zeewolde 48:28
36 Albert Stoter 58 Zeewolde 50:12
37 Rien van Campen 59 Zeewolde 50:33
38 Jeroen Visser 60 Zeewolde 51:02
39 Peter Odding 60 Zeewolde 51:12
40 Ton van Schaik 60 Amersfoort 51:31
41 Nico Brumlief 57 Zeewolde 51:32
42 Jean Chaigneau 56 Zeewolde 51:58
43 Robin Bruil 64 Zeewolde 52:29
44 Frank Ellenbroek 59 Zeewolde 52:37
45 Ronald Stokkentreef 63 Zeewolde 53:22
46 Louis Mooijman 56 Zeewolde 55:23
47 Geert Jan Rijpstra 58 Zeewolde 58:41

M50, 10 KM SENIOREN
1 Arnold Stoop 43 Biddinghuizen 39:15
2 Jack Weerdmeester 52 Zeewolde 39:36
3 Roelof Pepping 47 Dronten 43:30
4 Dennis Gehring 55 Huizen 45:14
5 Aard Weijers 49 Zeewolde 46:30
6 Albert Jongman 54 Zeewolde 47:57
7 George Thoen 51 Zeewolde 48:03
8 Kees Boertje 47 Zeewolde 48:14
9 Fred de Ridder 53 Leusden 48:50
10 Ton van Maarseveen 48 Zeewolde 49:42
11 Peter van 't Veer 54 Zeewolde 52:58
12 Rien Delhez 52 Zeewolde 52:59
13 Rob den Hollander 55 Huizen 53:11
14 Anton den Dunnen 45 Zeewolde 53:25
15 Theo Schouwenburg 50 Zeewolde 54:15
16 Ron Zieleman 54 Zeewolde 58:42

V16, 10 KM SENIOREN
1 Jorieke Casteleijn 85 Zeewolde 39:38
2 Annemiek Veenkamp 72 Zeewolde 43:54
3 Marleen Bois 71 Zeewolde 46:44
4 Marloes Brumlief 85 Zeewolde 51:19
5 Sanne Kok 88 Zeewolde 1:00:56

V35, 10 KM SENIOREN
1 Anita Schouwaert 61 Zeewolde 43:08
2 Inge Vaatstra 62 Zeewolde 45:50
3 Angelique Wolsing 67 Amersfoort 47:59
4 Carin Lindeboom 65 Zeewolde 48:25

V45, 10 KM SENIOREN
1 Tinka Mathijssen 58 Zeewolde 46:45
2 Marjolein Bos 60 Zeewolde 51:12
3 Hanneke Brumlief 59 Zeewolde 51:32
4 Marianne Dobber 60 Zeewolde 54:34
5 Vera Casteleijn 58 Zeewolde 55:00
6 Ingrid Munneke 58 Zeewolde 59:37
7 Jenny de Ridder 56 Leusden 1:01:13

 

Algemene informatie »
Verzekeringen »
Contributie
Bestuur / Commissies
Verkeersregelaars
Maatschappelijke stage
Vacatures
Clubkleding
Aanmeldingsformulier
Algemene informatie
Ledenvergaderingen
Nieuws
Nieuwsflits »
Nieuwsarchief
Algemeen »
Techniek »
Interviews »
Medisch »
Helden »
Menu vd maand »
Wedstrijdverslagen »
Bike-vakantie in het Zwarte Woud
Boekbespreking: Ard Schenk (Biografie)
Boekbespreking: Jacco Verhaeren (TOP-Coaches)
Boekbespreking: Joop Zoetemelk
Boekbespreking: Marc Herremans 1
Boekbespreking: Zwemmen (Nicola Keegan)
De Keiler in Nunspeet
Fietsexpeditie Siberië
Fietsvakantie Frankrijk - Marjolein Bos
Fietsvakantie Santiago - Anita Schouwaert
Giromania !!
Hardlopen samen met een blinde loper
Mount Ventoux beklimming Louis & Stefan Doorn
Ode aan Marco Pantani
Rien en de Fietsgoden
Skiken met Ingrid Munneke
The Desert Run
Trainingskamp XXL
Trans Alp ATB - Michiel & Marion
Vancouver - trainingskamp
Weissensee - Tonny van Vliet
Zwemanalyse in de Tongelreep
Trainen met de hartslagmeter
Bram Som
Edith van Dijk
Erica Terpstra
Gregor Stam
Kees Vaneman
Leen Pfrommer
Lidia van Bon - WK Masters zwemmen
Mieke Smit
Rob Barel
Afvallen - Mascha Spoor
Overgang en trainen - Mascha Spoor
Piriformis syndroom- Mascha Spoor
Bert Flier
Bruce Lee
Eric van der Linden
Jean Nelissen
Johan Neeskens
Wilco van den Akker
Wilfried de Jong
Gehakttaart met nasikruiden - Joke Lof
Spinaziepannenkoek - Paul Lindeboom
Fietsen
Lopen
Triathlon
zwemmen
Algemene informatie zwemmen
Zwemtrainingen »
Zwemtrainer
Algemeen informatie fietsen
Racefiets trainingen »
ATB trainingen »
Fietsnieuws
Fietstrainers
Veiligheid bij fietstrainingen
Fietstrainingen
Algemene informatie lopen
LOKO Loopcompetitie
Loopnieuws
Looptrainers
Algemene informatie triathlon
Divisie team
Reglementen »
Wedstrijdreglement ITU
Reglement Organisatie Wedstrijden
Wedstrijdkalender
Route startlocatie Kaap Flevo
Route startlocatie de Parel
Clubrecords
Uitslagen »
Zwemmen
Fietsen
Lopen
Duathlon / Triathlon
Fotoalbums
You tube filmpjes
Contact
N.A.W.-gegevens van TVZ
Wachtwoord wijzigen
Wachtwoord vergeten?

Ogenblik a.u.b. ...