U bent hier: HOME › Eindstand na zes wedstrijden 2017

Eindstand na zes wedstrijden 2017

LOKOLOOP-6 SEIZOEN 2016/2017, TVZ ZEEWOLDE, eindstand
STAND - 1 KM Jeugd
cat plts startnr naam plaats 9-okt 13-nov 11-dec 8-jan 12-mrt totaal
J6-7 1 429 Gijs Langendijk Zeewolde 4:37 4:34 4:40 13:51
2 412 Flórián Jansen Zeewolde 5:52 5:31 5:24 16:47
3 430 Fenna Berendsen Amersfoort 7:20 7:20
M6-7 1 411 Eva van Lammeren Almere 5:24 4:51 4:42 4:35 4:27 13:44
2 432 Esmée van Lammeren Almere 5:38 5:29 11:07
3 421 Carina Pastoor Zeewolde 4:33 4:33
J8-9 1 407 Justin van Dam Zeewolde 4:53 4:36 4:34 4:39 13:49
2 420 Quirijn Pastoor Zeewolde 4:00 4:00
3 417 Silvan van Hussel Nijkerk Gld 4:15 4:15
4 418 Tycho van Hussel Nijkerk Gld 4:47 4:47
STAND - 2.5 KM Jeugd
cat plts startnr naam plaats 9-okt 13-nov 11-dec 8-jan 12-mrt totaal
J1012 1 416 Merijn Korthof Zeewolde 10:32 11:11 11:36 10:35 32:18
2 406 Mitchel van Dam Zeewolde 11:55 12:55 14:36 39:26
3 408 Rick van der Meer Zeewolde 9:13 10:23 19:36
4 409 Jouke Westerhof Zeewolde 9:56 10:46 20:42
5 431 Siebe Westerhof Zeewolde 12:12 12:24 24:36
6 401 Senna Kampinga Zeewolde 8:55 8:55
7 433 Simon Lodewijk Zeewolde 11:09 11:09
M1012 1 403 Berber Schaap Zeewolde 11:45 13:11 12:56 37:52
J1315 1 415 Ivan Korthof Zeewolde 10:22 11:38 11:26 33:26
2 410 Hidde Westerhof Zewwolde 11:23 11:23
M1315 1 405 Floor smelt Zeewolde 11:55 12:12 13:42 13:41 37:48
STAND - 5KM Volwassenen
cat plts startnr naam plaats 9-okt 13-nov 11-dec 8-jan 12-mrt totaal
Msen 1 79 Charlie van Galen Nijkerk Gld 19:33 19:27 20:11 19:08 58:08
2 60 Stefan Zondervan Amersfoort 20:30 20:40 19:47 18:47 59:04
3 118 Tim van der Kuijl Zeewolde 19:35 19:26 20:55 59:56
4 69 Dave van lammeren Almere 19:47 20:37 19:53 1:00:17
5 63 Jelmer Lof Zeewolde 20:28 21:36 20:56 1:03:00
6 45 Liron Siderius Dronten 22:19 20:19 21:33 1:04:11
7 102 Symen Korthof Zeewolde 21:40 21:14 21:34 1:04:28
8 43 Sebastiaan Duijff Dronten 22:41 22:08 22:18 1:07:07
9 122 Rob Stuber Zeewolde 18:13 18:51 37:04
10 86 Michel Janssen Zeewolde 21:05 27:24 48:29
11 62 Lennard de Koning Zeewolde 26:28 28:06 54:34
12 145 Djoao Lobles Den Helder 17:20 17:20
13 90 Hagos Yemane Zeewolde 17:30 17:30
14 111 Sven Duits Amersfoort 17:38 17:38
15 152 Thomas van Tent Nijkerk Gld 17:39 17:39
16 162 Him de Looper Zeewolde 18:43 18:43
17 107 Remco van Hussel Nijkerk Gld 19:36 19:36
18 87 Arjan de Lange Zeewolde 21:19 21:19
19 78 Jacob Boonen Harderwijk 23:38 23:38
20 151 Sjors Lodewijk Zeewolde 24:33 24:33
21 51 Jordy van Maanen Zeewolde 24:41 24:41
22 115 Martin van Beek Nijkerkerveen 24:44 24:44
23 46 Tom Hoos Zeewolde 24:59 24:59
24 114 Leon van Hamersveld Amersfoort 25:02 25:02
25 160 Jeroen Liefhebber Zeewolde 25:05 25:05
26 53 Dirk Wolf Dronten 25:51 25:51
M40 1 19 Zeger Knipmeijer Amersfoort 19:19 19:27 19:22 19:04 57:45
2 55 Fabian van Dam Zeewolde 22:17 21:57 21:59 1:06:13
3 98 Hans Olde Hengel Zeewolde 27:12 23:27 23:41 1:14:20
4 85 Sander Hoogendoorn Zeewolde 20:24 20:57 41:21
5 139 Miente van Halen Zeewolde 28:57 26:28 55:25
6 143 Olaf Lassooy Zeewolde 30:18 30:06 1:00:24
7 141 Marcel Mosterd Zeewolde 30:48 30:54 1:01:42
8 154 Harm Jaap de Witt Nijkerk Gld 19:53 19:53
9 167 David van der Meer Zeewolde 20:29 20:29
10 166 Thomas van den Hof Hierden 20:44 20:44
11 164 Jelmer de Jong Zeewolde 21:57 21:57
12 140 Patrick Martens Zeewolde 28:31 28:31
M50 1 68 Gertjan Tichelaar Oldebroek 17:51 18:20 18:13 18:27 18:14 54:18
2 2 Harry van 't Veld Nijkerk Gld 18:47 19:47 19:09 19:16 57:12
3 88 Ronald Stokkentreef Zeewolde 26:19 26:10 25:14 1:17:43
4 77 Jaap Hop Hierden 24:05 22:51 46:56
5 37 Henk groen Dronten 23:47 25:35 49:22
6 148 Gert Brussee Nunspeet 26:14 25:22 51:36
7 56 Mark van Tol Huizen 21:47 21:47
8 72 Gerrit Mulder Harderwijk 23:09 23:09
9 137 Evert Ekker Zeewolde 26:43 26:43
M60 1 74 Wim Oudejans Nijkerk Gld 21:44 22:23 22:10 22:30 1:06:17
2 24 Roelof Pepping Dronten 23:15 23:31 23:43 23:56 1:10:29
3 112 Ton Duits Amersfoort 28:02 29:17 30:25 1:27:44
4 116 Klaas Bijleveld Zeewolde 34:13 38:28 38:50 1:51:31
5 99 Johan van Santen Amersfoort 30:41 31:27 1:02:08
6 97 Bertus Van van Kommer Leusden 28:48 28:48
7 130 Willem langendijk Dronten 30:32 30:32
8 66 Leonard Groenveld Amersfoort 31:39 31:39
Vsen 1 75 Tessa Rozemuller Ermelo 22:45 22:01 23:32 22:38 1:07:24
2 146 Charlotte Lutterman Zeewolde 28:32 27:20 55:52
3 153 Wesselien te Raa Amersfoort 23:01 23:01
4 113 Jeltien de Jong Nijkerk Gld 25:02 25:02
5 57 Mylène Minkhorst Zeewolde 28:11 28:11
V35 1 120 Annet Potkamp Zeewolde 31:01 31:01
2 169 Linda Weerdmeester Lelystad 31:10 31:10
V45 1 64 Monique Schoon Nijkerk Gld 23:54 23:46 24:45 1:12:25
2 6 Sandra Visser Zeewolde 23:59 24:02 25:15 25:33 1:13:16
3 38 Loes groen Dronten 32:45 32:57 33:00 34:23 33:37 1:38:42
4 104 Annette Schraverus Nijkerk Gld 25:38 25:44 51:22
5 156 Yvonne Maas Huizen 26:22 26:22
6 168 Angelina Kuipers Amersfoort 27:08 27:08
7 142 Etty Schipper Zeewolde 34:03 34:03
8 159 Corry Huffels Amersfoort 37:20 37:20
STAND - 10 KM Volwassenen
cat plts startnr naam plaats 9-okt 13-nov 11-dec 8-jan 12-mrt totaal
Msen 1 52 Jasper wolsing Amersfoort 41:14 41:58 43:22 43:04 40:26 2:03:38
2 119 Mark Schriek Houten 42:43 40:03 41:09 2:03:55
3 4 Corné Lof Zeewolde 40:05 42:57 41:29 2:04:31
4 33 Dennis Mijer Zeewolde 44:08 43:35 42:32 2:10:15
5 121 Jasper Knoop Amersfoort 38:28 39:36 1:18:04
6 71 Koen Henkes Zeewolde 34:08 34:08
7 124 Casper van Dam Harderwijk 37:11 37:11
8 110 Geert Nobel Zeewolde 42:01 42:01
9 13 Stefan Minkhorst Zeewolde 42:09 42:09
10 103 Joshua Groen Zeist 43:50 43:50
11 170 Arjan de Lange Zeewolde 47:02 47:02
12 3 Frank Hut Zeewolde 51:27 51:27
13 58 Peter van Beek Zeewolde 54:44 54:44
M40 1 61 Wouter Zondervan Amersfoort 39:22 38:24 37:29 40:28 1:55:15
2 34 Rémi Jansen Zeewolde 41:05 40:15 40:09 40:09 2:00:33
3 84 Martin Neijnsteijn Zwolle 41:36 43:26 43:10 43:00 2:07:46
4 101 Joost Korthof Zeewolde 46:16 44:34 44:46 43:01 2:12:21
5 80 Bert de Nooij Zeewolde 50:27 49:35 49:13 2:29:15
6 9 Marcel Pomp Huizen 43:26 42:19 1:25:45
7 136 Sytse Algera Zeewolde 42:42 43:04 1:25:46
8 48 Marco Appeldoorn Huizen 45:38 45:56 1:31:34
9 92 Jan Willem Hesselink Zeewolde 46:31 46:20 1:32:51
147 Stefan Hoogervorst Huizen 48:14 44:37 1:32:51
11 40 Vincent de Jong Huizen 47:44 47:01 1:34:45
12 125 Eddy van de Wit Zeewolde 54:47 53:55 1:48:42
13 149 David van der Meer Zeewolde 42:07 42:07
14 82 Bart Meessen Huizen 42:20 42:20
15 150 Jelmer de Jong Zeewolde 42:22 42:22
16 76 Edwin Holwerda Zeewolde 46:46 46:46
17 36 Jordi Kerkhof Zeewolde 46:47 46:47
18 70 Michiel de Graaf Almere 47:57 47:57
19 49 Edwin Duijs Huizen 49:26 49:26
20 26 Eric Revet Zeewolde 49:36 49:36
21 109 Edwin Vels Zeewolde 53:28 53:28
22 94 Rob van der Vlies Zeewolde 54:42 54:42
23 123 Dennis van Loevezijn Zeewolde 1:01:41 1:01:41
M50 1 73 Han Wolsing Amersfoort 37:25 38:16 36:37 40:27 1:52:18
2 14 Erik Mulder Huizen 42:11 41:39 42:25 42:09 41:50 2:05:38
3 41 Leo Zantkuijl Blaricum 42:30 42:17 43:04 43:17 2:07:51
4 21 Theo de Jong Blaricum 43:43 44:00 43:22 2:11:05
5 83 Johan van Peperzeel Zeewolde 44:11 45:04 46:54 44:53 56:55 2:14:08
6 18 Kees Rijsdijk Huizen 46:16 44:43 45:31 44:51 2:15:05
7 30 Paul Hundscheidt Zeewolde 49:52 44:58 44:43 2:19:33
8 17 Ron Gouw Zeewolde 42:27 43:08 1:25:35
9 8 Ferry Schrijnewerkers Zeewolde 45:14 44:10 1:29:24
10 155 Hennie Brink Blaricum 45:44 46:42 1:32:26
11 31 Remmelt van Tilburg Huizen 49:33 43:22 1:32:55
12 65 Erwin Alebregtse Zeewolde 46:42 48:51 1:35:33
13 134 Henk Groen Dronten 47:22 48:47 1:36:09
14 32 Peter de Vries Zeewolde 48:26 49:46 1:38:12
15 10 Jan Willem Tromp Zeewolde 53:43 49:29 1:43:12
16 54 Hein smelt Zeewolde 43:55 43:55
17 117 Joop Majoor Huizen 45:56 45:56
18 47 Henjo de Looper Zeewolde 46:31 46:31
19 93 Hans van Sloten Zeewolde 46:58 46:58
M60 1 5 Jack Weerdmeester Zeewolde 49:51 42:59 43:10 43:53 44:36 2:10:02
2 27 Wim Andriessen Huizen 46:36 47:09 48:13 48:23 2:21:58
3 81 Frans Breg Blaricum 48:12 49:34 47:00 2:24:46
4 35 Rob Emmens Zeewolde 48:43 47:57 1:36:40
5 106 Ton Reuser Huizen 44:57 44:57
6 1 Ton Vijgeboom Almere 48:10 48:10
7 144 Roelof Pepping Dronten 49:53 49:53
8 165 Willem langendijk Dronten 1:01:10 1:01:10
Vsen 1 50 Shanne Lof Zeewolde 43:37 42:56 41:03 2:07:36
2 100 Wesselien te Raa Amersfoort 43:49 43:49
3 105 Jorieke Casteleijn Zeewolde 43:50 43:50
4 126 Anna-Emmie Boor Zeewolde 55:55 55:55
V35 1 108 Dorien Janse Amersfoort 46:43 46:43
2 25 Gerline Van der Bij Zeewolde 55:14 55:14
V45 1 44 Dingena van Wayenburg Huizen 44:58 45:06 45:13 46:18 2:15:17
2 22 Anneke Rademaker Zeewolde 53:48 55:40 55:11 2:44:39
3 16 Karin Gouw Zeewolde 53:43 55:55 56:54 2:46:32
4 42 Kitty Bruin Huizen 48:26 48:50 1:37:16
5 23 Marga Lesterhuis Huizen 46:50 53:55 1:40:45
6 95 Vera Casteleijn Zeewolde 57:57 58:51 1:56:48
7 11 Karin Vloemans Huizen 42:23 42:23
8 67 Anja van der Gugten Amersfoort 44:29 44:29
Algemene informatie »
Verzekeringen »
Contributie
Bestuur / Commissies
Verkeersregelaars
Vacatures
Clubkleding
Aanmeldingsformulier
Algemene informatie
Ledenvergaderingen
Nieuws
Nieuwsflits »
Nieuwsarchief
Algemeen »
Techniek »
Interviews »
Medisch »
Helden »
Menu vd maand »
Wedstrijdverslagen »
Bike-vakantie in het Zwarte Woud
Boekbespreking: Ard Schenk (Biografie)
Boekbespreking: Jacco Verhaeren (TOP-Coaches)
Boekbespreking: Joop Zoetemelk
Boekbespreking: Marc Herremans 1
Boekbespreking: Zwemmen (Nicola Keegan)
De Keiler in Nunspeet
Fietsexpeditie Siberië
Fietsvakantie Frankrijk - Marjolein Bos
Fietsvakantie Santiago - Anita Schouwaert
Giromania !!
Hardlopen samen met een blinde loper
Mount Ventoux beklimming Louis & Stefan Doorn
Ode aan Marco Pantani
Rien en de Fietsgoden
Skiken met Ingrid Munneke
The Desert Run
Trainingskamp XXL
Trans Alp ATB - Michiel & Marion
Vancouver - trainingskamp
Weissensee - Tonny van Vliet
Zwemanalyse in de Tongelreep
Trainen met de hartslagmeter
Bram Som
Edith van Dijk
Erica Terpstra
Gregor Stam
Kees Vaneman
Leen Pfrommer
Lidia van Bon - WK Masters zwemmen
Mieke Smit
Rob Barel
Afvallen - Mascha Spoor
Overgang en trainen - Mascha Spoor
Piriformis syndroom- Mascha Spoor
Bert Flier
Bruce Lee
Eric van der Linden
Jean Nelissen
Johan Neeskens
Wilco van den Akker
Wilfried de Jong
Gehakttaart met nasikruiden - Joke Lof
Spinaziepannenkoek - Paul Lindeboom
Fietsen
Lopen
Triathlon
zwemmen
Algemene informatie zwemmen
Zwemtrainingen »
Zwemtrainer
Algemeen informatie fietsen
Racefiets trainingen »
ATB trainingen »
Fietsnieuws
Fietstrainers
Veiligheid bij fietstrainingen
Fietstrainingen
Algemene informatie lopen
LOKO Loopcompetitie
Loopnieuws
Looptrainers
Algemene informatie triathlon
Divisie team
Reglementen »
Wedstrijdreglement ITU
Reglement Organisatie Wedstrijden
Wedstrijdkalender TVZ
Route startlocatie Kaap Flevo
Route startlocatie de Parel
Clubrecords
Uitslagen »
Zwemmen
Fietsen
Lopen
Duathlon / Triathlon
Fotoalbums
You tube filmpjes
Contact
N.A.W.-gegevens van TVZ
Wachtwoord wijzigen
Wachtwoord vergeten?

Ogenblik a.u.b. ...