U bent hier: HOME › 2014/2015 wedstrijd 6

2014/2015 wedstrijd 6

Uitslagenlijst Lokoloop competitie

Zeewolde - Zondag 8 maart 2015

J6, 1 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Justin van Dam 2008 Zeewolde 5:21
J6V, 1 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Rosalie Franken 2007 Almere 4:37
2 Natascha van Keulen 2007 Swifterbant 4:46
J8, 1 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Senna Kampinga 2005 Zeewolde 3:30
2 Senna Plasschaert 2006 Almere 3:51
3 Merijn Korthof 2005 Zeewolde 4:09
4 Tjade Smelt 2005 Zeewolde 4:20
5 Mitchel van Dam 2005 Zeewolde 4:36
6 Marit Kalee 2005 Nijkerk Gld 4:39
J8V, 1 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Selina Franken 2005 Almere 3:34
2 Merel Veltman 2005 Almere 3:53
3 Berber Schaap 2005 Zeewolde 4:00
4 Floor Smelt 2005 Zeewolde 4:15
5 Marit de Munnik 2004 Zeewolde 4:27
J10, 2.5 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Maël plasshaert 2003 Almere 9:20
2 Rick van der Meer 2004 Zeewolde 9:59
3 Jouke Westerhof 2003 Zeewolde 10:13
4 Thomas Bos 2002 Zeewolde 10:30
5 Daan Bergmans 2004 Dronten 10:49
6 Hidde Westerhof 2001 Zeewolde 11:39
7 Wesley Franken 2003 Almere 13:53
J10V, 2.5 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Tamar Veltman 2003 Almere 10:07
2 Sanne Kalee 2002 Nijkerk Gld 11:34
J13, 2.5 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Symen Korthof 2000 Zeewolde 9:12
2 Jonne Houtsra 2001 Zeewolde 9:51
3 Tim Peters 1999 Zeewolde 10:24
4 Ivan Korthof 2001 Zeewolde 11:57
M16, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Remco Lankheet 1990 Amersfoort 21:52
2 Jelle Bos 1998 Zeewolde 22:06
3 Mark Gesman 1990 Zeewolde 22:27
M40, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Egbert Dokter 1971 Hoevelaken 17:58
2 Agnus Gerringa 1971 Lelystad 21:00
3 Robin Bruil 1969 TVZ Zeewolde 29:15
M50, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Gertjan Tichelaar 1957 Oldebroek 18:32
2 Ed Beekman 1964 Zeewolde 20:22
3 Dennis Gehring 1955 Huizen 23:32
4 Henk Groen 1958 Dronten 23:44
5 Jan Willem Tromp 1959 TVZ Zeewolde 23:47
6 Gerrit Mulder 1956 Harderwijk 23:49
7 Alfred Gesman 1958 Zeewolde 32:14
8 Mello Lindner 1963 Amersfoort 32:58
M60, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Rob Pit 1951 Baarn 22:15
2 Jan Bruinsma 1952 Huizen 24:01
3 Klaas Bijleveld 1934 Zeewolde 32:00
4 Hans Uiterdijk 1948 Zeewolde 35:38
V16, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Marijke Wolting 1982 Ermelo 22:51
2 Marlina Peters 1998 Zeewolde 26:18
3 Alicia Mulder 1993 Huizen 27:18
4 Kim Alebregtse 1996 Zeewolde 28:42
V35, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Erica van Keulen 1970 Swifterbant 30:14
2 Annet Potkamp 1976 Zeewolde 31:42
3 Jeannette Chakour 1970 Zeewolde 32:11
V45, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Annette Schraverus 1968 Nijkerk Gld 25:21
2 Jutine van der Kuijl 1968 TVZ Zeewolde 29:14
3 Femy Hesp 1967 TVZ Zeewolde 31:52
4 Loes Groen 1957 Dronten 33:28
M16, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Koen Henkes 1982 Zeewolde 34:43
2 Erwin Demmer 1979 Voorthuizen 38:06
3 Guido Kwakkel 1977 TVZ Zeewolde 38:43
4 Michael Broeksma 1982 Zwolle 40:04
5 Derrek Heuveling 1983 Huizen 42:28
6 Fabian van Dam 1976 Zeewolde 45:39
7 Evert van Tol 1983 Zeewolde 46:51
M40, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Marco Kalee 1968 Nijkerk Gld 40:41
2 Remmelt van Tilburg 1965 Huizen 42:36
3 Manuel Mertens 1969 Almere 43:38
4 Sytse Algera 1970 Zeewolde 44:47
5 Eric Revet 1967 TVZ Zeewolde 48:16
6 Dirk de vries 1967 Zeewolde 51:20
7 Henri Timmer 1965 Putten 52:35
8 Egbert Knorren 1965 Zeewolde 58:40
9 Edwin Vels 1966 Zeewolde 59:30
M50, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Jan Reichard 1964 Nijkerk Gld 39:23
2 Bas Pieterse 1960 Zeewolde 39:31
3 Léon van Dongen 1964 Zeewolde 40:50
4 Erik Mulder 1963 Huizen 42:02
5 Kees Rijsdijk 1961 Huizen 42:49
6 Paul Hundscheidt 1963 Zeewolde 42:57
7 Paul van den Berg 1960 Ermelo 43:14
8 Stephen Leeves 1957 Bunschoten-Spakenburg 43:41
9 Leo Zantkuijl 1957 Blaricum 44:03
10 Erwin Alebregtse 1963 Zeewolde 45:47
11 Tino Reijnders 1963 Putten 48:36
12 Jaap Dijkens 1960 Zeewolde 49:44
13 Jeroen Visser 1960 Zeewolde 50:45
M60, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Jack Weerdmeester 1952 Zeewolde 41:03
2 Wim Liefers 1954 Apeldoorn 41:04
3 Wim Oudejans 1945 45:14
4 Wim Andriessen 1948 Huizen 47:54
5 Roelof Pepping 1947 Dronten 48:27
6 Henk Horst 1952 Eemnes 51:09
7 Hans Oostindïen 1946 Baarn 56:26
8 Ton van Maarseveen 1948 TVZ Zeewolde 56:26
9 John de Vries 1943 Baarn 59:45
V16, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Harriette Lalkens 1985 Zeewolde 38:58
2 Linda van Bemmel 1985 Nijkerk Gld 41:47
V35, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Saskia Roest 1974 46:50
2 Monique Schoon 1970 50:08
3 Sandra Visser 1970 Zeewolde 52:45
V45, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Angelique Wolsing 1967 Amersfoort 48:17
2 Corrie Ekkelenkamp 1966 Zeewolde 55:24
3 Vera Casteleijn 1958 TVZ Zeewolde 1:00:12
Algemene informatie »
Verzekeringen »
Contributie
Bestuur / Commissies
Verkeersregelaars
Maatschappelijke stage
Vacatures
Clubkleding
Aanmeldingsformulier
Algemene informatie
Ledenvergaderingen
Nieuws
Nieuwsflits »
Nieuwsarchief
Algemeen »
Techniek »
Interviews »
Medisch »
Helden »
Menu vd maand »
Wedstrijdverslagen »
Bike-vakantie in het Zwarte Woud
Boekbespreking: Ard Schenk (Biografie)
Boekbespreking: Jacco Verhaeren (TOP-Coaches)
Boekbespreking: Joop Zoetemelk
Boekbespreking: Marc Herremans 1
Boekbespreking: Zwemmen (Nicola Keegan)
De Keiler in Nunspeet
Fietsexpeditie Siberië
Fietsvakantie Frankrijk - Marjolein Bos
Fietsvakantie Santiago - Anita Schouwaert
Giromania !!
Hardlopen samen met een blinde loper
Mount Ventoux beklimming Louis & Stefan Doorn
Ode aan Marco Pantani
Rien en de Fietsgoden
Skiken met Ingrid Munneke
The Desert Run
Trainingskamp XXL
Trans Alp ATB - Michiel & Marion
Vancouver - trainingskamp
Weissensee - Tonny van Vliet
Zwemanalyse in de Tongelreep
Trainen met de hartslagmeter
Bram Som
Edith van Dijk
Erica Terpstra
Gregor Stam
Kees Vaneman
Leen Pfrommer
Lidia van Bon - WK Masters zwemmen
Mieke Smit
Rob Barel
Afvallen - Mascha Spoor
Overgang en trainen - Mascha Spoor
Piriformis syndroom- Mascha Spoor
Bert Flier
Bruce Lee
Eric van der Linden
Jean Nelissen
Johan Neeskens
Wilco van den Akker
Wilfried de Jong
Gehakttaart met nasikruiden - Joke Lof
Spinaziepannenkoek - Paul Lindeboom
Fietsen
Lopen
Triathlon
zwemmen
Algemene informatie zwemmen
Zwemtrainingen »
Zwemtrainer
Algemeen informatie fietsen
Racefiets trainingen »
ATB trainingen »
Fietsnieuws
Fietstrainers
Veiligheid bij fietstrainingen
Fietstrainingen
Algemene informatie lopen
LOKO Loopcompetitie
Loopnieuws
Looptrainers
Algemene informatie triathlon
Divisie team
Reglementen »
Wedstrijdreglement ITU
Reglement Organisatie Wedstrijden
Wedstrijdkalender
Route startlocatie Kaap Flevo
Route startlocatie de Parel
Clubrecords
Uitslagen »
Zwemmen
Fietsen
Lopen
Duathlon / Triathlon
Fotoalbums
You tube filmpjes
Contact
N.A.W.-gegevens van TVZ
Wachtwoord wijzigen
Wachtwoord vergeten?

Ogenblik a.u.b. ...