U bent hier: HOME › 2014/2015 wedstrijd 5

2014/2015 wedstrijd 5

Uitslagenlijst Lokoloop competitie

Zeewolde - Zondag 8 februari 2015

J6V, 1 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Rosalie Franken 2007 Almere 4:44
2 Natascha van Keulen 2007 Swifterbant 4:45
J8, 1 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Senna Kampinga 2005 Zeewolde 3:37
2 Senna Plasschaert 2006 Almere 3:56
3 Siebe Westerhof 2005 Zeewolde 4:07
4 Tjade Smelt 2005 Zeewolde 4:33
J8V, 1 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Selina Franken 2005 Almere 3:38
2 Merel Veltman 2005 Almere 4:12
3 Berber Schaap 2005 Zeewolde 4:20
4 Floor Smelt 2005 Zeewolde 4:26
5 Marit de Munnik 2004 Zeewolde 4:38
J10, 2.5 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Maël plasshaert 2003 Almere 9:26
2 Rick van der Meer 2004 Zeewolde 10:27
3 Jouke Westerhof 2003 Zeewolde 11:22
4 Rik Mul 2002 Zeewolde 12:00
5 Sander van Keulen 2004 Swifterbant 13:20
6 Wesley Franken 2003 Almere 16:11
J10V, 2.5 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Tamar Veltman 2003 Almere 10:13
2 Elisa Mul 2002 Zeewolde 10:39
J13, 2.5 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Jonne Houtsra 2001 Zeewolde 10:24
2 Tim Peters 1999 Zeewolde 11:27
3 Jelle smelt 2000 Zeewolde 12:35
M16, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Antoon van Beek 1994 Zeewolde 16:23
2 Him de Looper 1998 TVZ Zeewolde 18:29
3 Jacco Muntz 1992 Harderwijk 18:56
4 Remco Lankheet 1990 Amersfoort 21:19
5 Liron Siderius 1980 Dronten 21:39
6 Remco van Hussel 1977 Nijkerk Gld 22:55
7 Henri van t Klaphok 1987 Nijkerk Gld 26:13
8 Willem de Bruin 1984 Soest 27:45
M40, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Marco Kalee 1968 Nijkerk Gld 19:28
2 Léon van Dongen 1964 TVZ Zeewolde 19:29
3 Agnus Gerringa 1971 Lelystad 20:53
4 Hans Olde Hengel 1966 Zeewolde 22:00
5 Eric möller 1969 Zeewolde 24:31
M50, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Gertjan Tichelaar 1957 Oldebroek 18:16
2 Patrick Bouhuizen 1961 Zeewolde 20:33
3 Gerrit Mulder 1956 Harderwijk 23:24
4 Ben van de Bunt 1962 Zeewolde 28:29
5 Alfred Gesman 1958 Zeewolde 30:34
6 Mello Lindner 1963 Amersfoort 33:31
M60, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Rob Pit 1951 Baarn 23:31
2 Barry Mostert 1954 Nijkerk Gld 23:52
3 Ton Duits 1944 Amersfoort 25:57
4 Klaas Bijleveld 1934 Zeewolde 32:19
5 Hans Uiterdijk 1948 Zeewolde 35:36
V16, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Henrieke Prins 1986 Amersfoort 18:49
2 Marijke Wolting 1982 Ermelo 23:13
3 Annalia Dekker 1989 Rotterdam 23:54
4 Nicole Baarslag 1987 Dronten 24:14
5 Lune Ruhof 1997 Amersfoort 25:17
6 Marlina Peters 1998 Zeewolde 27:43
7 Ingrid Brake 1980 Zeewolde 30:02
8 Marjolein van 't Klaphek 1986 Nijkerk Gld 33:50
9 Danielle van de kamp 1986 Soest 34:37
V35, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Danielle Gerritsen 1979 Amersfoort 20:45
2 Erica van Keulen 1970 Swifterbant 27:46
3 Annet Potkamp 1976 Zeewolde 32:55
4 Jeannette Chakour 1970 Zeewolde 32:58
V45, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 José de Kleijn 1968 Zeewolde 26:41
2 Anita Siemerink 1964 Zeewolde 29:33
3 Anita Nijdam 1968 Zeewolde 31:37
4 Karin Gouw 1962 Zeewolde 32:19
M16, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Koen Henkes 1982 Zeewolde 35:00
2 Sten Oostland 1988 Harderwijk 37:05
3 Michael Broeksma 1982 Zwolle 38:41
4 Glenn Wesseling 1995 Almere 39:14
5 Niels Dokter 1998 Almere 39:15
6 Erwin Demmer 1979 Voorthuizen 39:39
7 Stefan minkhorst 1985 TVZ Zeewolde 41:20
8 Luca Angemi 1982 Utrecht 43:28
9 R de Wilde 1982 Zeewolde 45:00
10 Michel Janssen 1978 Zeewolde 46:32
M40, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Han Wolsing 1965 Amersfoort 36:21
2 Egbert dokter 1971 Hoevelaken 38:43
3 Rémi Jansen 1974 TVZ Zeewolde 39:15
4 Zeger Knipmeijer 1970 Amersfoort 39:21
5 Henrie Valkengoed 1974 Nijkerk Gld 39:55
6 Karel Jan Kaader 1968 Zeewolde 42:56
7 Sytse Algera 1970 Zeewolde 44:17
8 Ferry Schrijnewerkers 1965 Zeewolde 45:59
9 Eric Revet 1967 TVZ Zeewolde 45:59
10 Dirk de vries 1967 Zeewolde 50:00
11 Leon de Ridder 1965 50:47
12 Bert de Nooij 1967 Zeewolde 53:25
13 Marc Berghuis 1967 Ermelo 55:02
M50, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Ludger Stuijt 1960 Zeewolde 37:43
2 Erik Mulder 1963 Huizen 40:49
3 Bas Pieterse 1960 Zeewolde 40:55
4 Kees Rijsdijk 1961 Huizen 42:58
5 Stephen Leeves 1957 Bunschoten-Spakenburg 43:31
6 Paul Hundscheidt 1963 Zeewolde 44:46
7 Erwin Alebregtse 1963 Zeewolde 44:52
8 Tino Reijnders 1963 Putten 48:33
9 Sander van de Werf 1959 Zeewolde 48:56
10 Ronald Stokkentreef 1963 Zeewolde 56:16
11 Ludo Boehlé 1964 Zeewolde 57:56
M60, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Jack Weerdmeester 1952 Zeewolde 42:00
2 Ton Reuser 1953 Huizen 46:41
3 Roelof Pepping 1947 Dronten 48:58
4 Wim Oudejans 1945 49:52
5 Wim Andriessen 1948 Huizen 50:19
6 Henny Bosselaar 1949 Baarn 52:50
7 Dick van Huisstede 1951 Nederhorst den Berg 54:51
8 Jan Koster 1946 Hilversum 57:02
9 John de Vries 1943 Baarn 59:24
V16, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Harriette Lalkens 1985 Zeewolde 39:42
V35, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Marleen Bois 1971 Zeewolde 47:23
2 Monique Schoon 1970 49:52
3 Sandra Visser 1970 Zeewolde 50:51
V45, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Angelique Wolsing 1967 Amersfoort 49:16
2 Corrie Ekkelenkamp 1966 Zeewolde 58:04
3 Vera Casteleijn 1958 TVZ Zeewolde 59:28
4 Pauline Doomernik 1967 Zeewolde 1:00:01

Algemene informatie »
Verzekeringen »
Contributie
Bestuur / Commissies
Verkeersregelaars
Maatschappelijke stage
Vacatures
Clubkleding
Aanmeldingsformulier
Algemene informatie
Ledenvergaderingen
Nieuws
Nieuwsflits »
Nieuwsarchief
Algemeen »
Techniek »
Interviews »
Medisch »
Helden »
Menu vd maand »
Wedstrijdverslagen »
Bike-vakantie in het Zwarte Woud
Boekbespreking: Ard Schenk (Biografie)
Boekbespreking: Jacco Verhaeren (TOP-Coaches)
Boekbespreking: Joop Zoetemelk
Boekbespreking: Marc Herremans 1
Boekbespreking: Zwemmen (Nicola Keegan)
De Keiler in Nunspeet
Fietsexpeditie Siberië
Fietsvakantie Frankrijk - Marjolein Bos
Fietsvakantie Santiago - Anita Schouwaert
Giromania !!
Hardlopen samen met een blinde loper
Mount Ventoux beklimming Louis & Stefan Doorn
Ode aan Marco Pantani
Rien en de Fietsgoden
Skiken met Ingrid Munneke
The Desert Run
Trainingskamp XXL
Trans Alp ATB - Michiel & Marion
Vancouver - trainingskamp
Weissensee - Tonny van Vliet
Zwemanalyse in de Tongelreep
Trainen met de hartslagmeter
Bram Som
Edith van Dijk
Erica Terpstra
Gregor Stam
Kees Vaneman
Leen Pfrommer
Lidia van Bon - WK Masters zwemmen
Mieke Smit
Rob Barel
Afvallen - Mascha Spoor
Overgang en trainen - Mascha Spoor
Piriformis syndroom- Mascha Spoor
Bert Flier
Bruce Lee
Eric van der Linden
Jean Nelissen
Johan Neeskens
Wilco van den Akker
Wilfried de Jong
Gehakttaart met nasikruiden - Joke Lof
Spinaziepannenkoek - Paul Lindeboom
Fietsen
Lopen
Triathlon
zwemmen
Algemene informatie zwemmen
Zwemtrainingen »
Zwemtrainer
Algemeen informatie fietsen
Racefiets trainingen »
ATB trainingen »
Fietsnieuws
Fietstrainers
Veiligheid bij fietstrainingen
Fietstrainingen
Algemene informatie lopen
LOKO Loopcompetitie
Loopnieuws
Looptrainers
Algemene informatie triathlon
Divisie team
Reglementen »
Wedstrijdreglement ITU
Reglement Organisatie Wedstrijden
Wedstrijdkalender
Route startlocatie Kaap Flevo
Route startlocatie de Parel
Clubrecords
Uitslagen »
Zwemmen
Fietsen
Lopen
Duathlon / Triathlon
Fotoalbums
You tube filmpjes
Contact
N.A.W.-gegevens van TVZ
Wachtwoord wijzigen
Wachtwoord vergeten?

Ogenblik a.u.b. ...