U bent hier: HOME › 2005/2006 wedstrijd 2

2005/2006 wedstrijd 2

 

Uitslag 2de LOKO loop
13 November 2005

Plts  Naam                   GJ Vereniging/Woonplts  Tijd----- ---------------------- -- -------------------- --------      J6, 1 KM JEUGD                                             1 Rens Veerman           96 Zeewolde                 4:10    2 Lennart Kruizinga      97 Zeewolde                 4:15    3 Michael van Peperzeel  97 Zeewolde                 4:17    4 Kelvin Schrijnewerkers 97 Zeewolde                 4:31    5 Jelmer van Maanen      97 Zeewolde                 4:33    6 Tim van der Kuijl      98 Zeewolde                 4:34    7 Lars Kamphuis          98 Biddinghuizen            4:38    8 Tristan Ziegerink      97 Zeewolde                 4:42    9 Axel van Beek          97 Zeewolde                 4:42   10 Hilm de Looper         98 Zeewolde                 4:50   11 Maurits Veerman        98 Zeewolde                 4:58   12 Nick Smit              98 Zeewolde                 5:01   13 Simen van Herpt        98 Zeewolde                 5:07   14 Bjarne Kamphuis        97 Almere                   5:09   15 Mark Fledderus         98 Zeewolde                 5:29   16 Marits Kruizinga       98 Zeewolde                 5:39   17 Sietse Helbig          97 Zeewolde                 5:47   18 Mark Alebregtse        99 Zeewolde                 5:49   19 Ralph van Schaik       00 Amersfoort               5:50                                                                   J9, 1 KM JEUGD                                             1 Mark Veerman           93 Zeewolde                 3:50    2 Martijn Groeneveld     95 Zeewolde                 3:50    3 Mark van der Kuijl     96 Zeewolde                 4:04    4 Bart Stam              94 Zeewolde                 4:05    5 Thomas van der Meer    95 Zeewolde                 4:08    6 Bender Ziegerink       95 Zeewolde                 4:11    7 Benjamin Vos           95 Zeewolde                 4:45    8 Auke Helbig            95 Zeewolde                 4:58    9 Tom Leyenaak           95 Zeewolde                 5:02   10 Max Matthias Wolters   94 Zeewolde                 5:11   11 Kwintijn Schuurman     95 Zeewolde                 5:49                                                                   J6V, 1 KM JEUGD                                            1 Anoeska Huijskes       97 Zeewolde                 4:56    2 Mylou de Vries         97 Zeewolde                 5:07    3 Vasthi Hol             97 Zeewolde                 5:09    4 Aniek Huijbregts       98 Zeewolde                 5:13    5 Anouk van Schaik       98 Zeewolde                 5:53    6 Vanessa van Schaik     98 Amersfoort               6:11    7 Bente Kruizinga        00 Zeewolde                 8:41                                                                   J9V, 1 KM JEUGD                                            1 Claudia Huijskes       93 Zeewolde                 4:17    2 Merel van Peperzeel    94 Zeewolde                 4:19    3 Laura van der Horst    94 Zeewolde                 4:27    4 Mireille Gouw          94 Zeewolde                 4:29    5 Centanya Vos           94 Zeewolde                 4:32    6 Cyriel Gouw            96 Zeewolde                 4:37    7 Kaylee Schrijnewerkers 95 Zeewolde                 4:45    8 Myrthe de Vries        95 Zeewolde                 4:45    9 Nynke Fledderus        95 Zeewolde                 4:46   10 Margo van Schaik       96 Zeewolde                 5:15   11 Lisa Kamphuis          95 Almere                   5:29   12 Dara van Sloten        95 Zeewolde                 6:30   13 Kim Alebregtse         96 Zeewolde                 6:34                                                                   J13, 5 KM JEUGD                                            1 Fokko van de Koppel    91 Zeewolde                20:57    2 Derek Koops            91 Zeewolde                24:20                                                                   J13V, 5 KM JEUGD                                           1 Senna van Peperzeel    90 Zeewolde                25:18    2 Floor Stam             92 Zeewolde                28:50    3 Marjolein Bischot      89 Zeewolde                29:00                                                                   M16, 5 KM SENIOREN                                         1 Marijn Delhez          88 Zeewolde                19:00    2 Rob Stuber             90 Zeewolde                19:49    3 Robin Fafié            89 Zeewolde                24:02    4 Mark Rietbergen        88 Zeewolde                24:14    5 Leon van der Kevie     71 Zeewolde                24:30    6 Pascal de Bie          83 Zeewolde                27:47                                                                   M40, 5 KM SENIOREN                                         1 Peter Huijbregts       65 Zeewolde                20:52    2 Gurbe Helbig           60 Zeewolde                23:08    3 Eduard Beekman         64 Zeewolde                23:39    4 Rien van Campen        59 Zeewolde                24:28    5 Ton Huijskes           59 Zeewolde                25:03    6 Nico van Maanen        57 Zeewolde                27:00    7 Erik Kamphuis          63 Almere                  28:09    8 Arthur van der Meer    61 Zeewolde                29:15    9 Rob Biemond            62 Lelystad                34:56        M50, 5 KM SENIOREN                                         1 Max Wolters            55 Zeewolde                29:53    2 Jos Delhez             49 Harderwijk              32:56                                                                   V16, 5 KM SENIOREN                                         1 Jessica Geerts         89 Zeewolde                24:37    2 Raissa van der Kevie   76 Zeewolde                30:11                                                                   V35, 5 KM SENIOREN                                         1 Marry van Maanen       62 Zeewolde                28:14    2 Esther Beekman-Klein   69 Zeewolde                29:38    3 Annemieke van Herpt    62 Zeewolde                29:55    4 Lieke Bienfait         68 Zeewolde                30:06    5 Irma Koldenhof         63 Zeewolde                31:19    6 Jutine v/d Kuijl       68 Zeewolde                31:31    7 Ariette Schats         66 Lelystad                34:55                                                                   V45, 5 KM SENIOREN                                         1 Ria Zieleman-Houkes    56 Zeewolde                28:30    2 Ellen Westland         57 Huizen                  30:22    3 Tineke Haak            60 Zeewolde                32:57                                                                   M16, 10 KM SENIOREN                                        1 Matthijs van Scheijen  82 Andelst                 35:21    2 Bart Eigenhuis         67 Soest                   35:53    3 Gerwin van de Veen     76 Bunschoten Spakenbur    37:37    4 Guido Kwakkel          77 Zeewolde                37:50    5 René Oosterhof         71 Zeewolde                39:00    6 Jelmer de Jong         67 Zeewolde                40:35    7 Kees van Asten         66 Zeewolde                43:06    8 Hein Holleman          70 Zeewolde                44:48    9 Marcel Duinkerken      78 Zeewolde                44:55   10 Eric Revet             67 Zeewolde                44:59   11 Koen Kokkeler          69 Zeewolde                46:13   12 Gunnar van den Berg    67 Zeewolde                47:41   13 Egbert Knorren         65 Zeewolde                48:40   14 Koen van den Biggelaar 72 Zeewolde                49:52                                                                   M40, 10 KM SENIOREN                                        1 Rene Korporaal         65 Zeewolde                37:07    2 Ron Gouw               63 Zeewolde                39:19    3 Hans van Sloten        58 Zeewolde                40:27    4 Gerco Pon              61 Zeewolde                40:31    5 Paul Lindeboom         61 Zeewolde                40:44    6 Henjo de Looper        61 Zeewolde                41:43    7 Jurgen Beer            65 Zeewolde                41:59    8 Louis Doorn            56 Zeewolde                42:47    9 Ferry Schrijnewerkers  65 Zeewolde                43:09   10 Erwin Alebregtse       63 Zeewolde                43:15   11 Paul Hundscheidt       63 Zeewolde                43:19   12 Frans Breg             56 Blaricum                43:23   13 Hein Smelt             63 Zeewolde                43:25   14 Hans den Hollander     64 Zeewolde                43:28   15 Gert-Jan Lodder        63 Zeewolde                43:30   16 Ron Zange              58 Zeewolde                43:31   17 Rob Emmens             56 Zeewolde                44:39   18 Ton Meershoeki         61 Voorburg                44:50   19 Gert van Kooy          64 Zeewolde                44:58   20 Marco Rademaker        57 Zeewolde                45:30   21 Edwin Fafie            62 Zeewolde                45:37   22 Fred Kroonsberg        57 Zeewolde                45:59   23 Edwin de Vos           65 Zeewolde                46:09   24 Frank van Schaik       62 Zeewolde                46:17   25 Emile Ziegerink        63 Zeewolde                46:24   26 Bas Dekkers            65 Zeewolde                46:51   27 Jaap de Vries          62 Zeewolde                47:00   28 Frans Smit             58 Zeewolde                47:34   29 Gerrit Oudendijk       63 Zeewolde                47:44   30 Jan Reijnhoudt         56 Zeewolde                47:44   31 Hans van Oort          56 Zeewolde                48:11   32 John Houtlosser        59 Zeewolde                49:44   33 Peter Odding           60 Zeewolde                50:28   34 Rien van Campen        59 Zeewolde                50:53
35 Klaas Jan Louw 64 Zwartsluis 51:24 36 Geurt van Maaren 64 Zeewolde 52:11 37 Erik Stam 63 Zeewolde 52:22 38 Jean Chaigneau 56 Zeewolde 52:36 39 Ton van Schaik 60 Amersfoort 52:48 40 Luc Haak 57 Zeewolde 52:58 41 Ronald Stokkentreef 63 Zeewolde 53:50 42 Johan Bijvank 60 Zeewolde 54:03 M50, 10 KM SENIOREN 1 Arnold Stoop 43 Biddinghuizen 39:38 2 Jack Weerdmeester 52 Zeewolde 39:58 3 Roelof Pepping 47 Dronten 43:17 4 Dennis Gehring 55 Huizen 45:13 5 Aard Weijers 49 Zeewolde 46:02 6 Harry de Meijer 53 Zeewolde 47:04 7 Peter van 't Veer 54 Zeewolde 48:08 8 Kees Boertje 47 Zeewolde 48:20 9 Rob den Hollander 55 Huizen 52:37 10 Rien Delhez 52 Zeewolde 55:15 11 Theo Schouwenburg 50 Zeewolde 56:25 V16, 10 KM SENIOREN 1 Jorieke Casteleijn 85 Zeewolde 39:02 2 Marleen Bois 71 Zeewolde 46:45 3 Sanne Kok 88 Zeewolde 55:42 4 Nicolette Leeuwerke 73 Zeewolde 1:00:20 V35, 10 KM SENIOREN 1 Anita Schouwaert 61 Zeewolde 43:43 2 Inge Vaatstra 62 Zeewolde 46:24 3 Carin Lindeboom 65 Zeewolde 48:22 4 Sylvia Worst 64 Zeewolde 55:30 V45, 10 KM SENIOREN 1 Marga Lesterhuis 55 Huizen 45:06 2 Tinka Mathijssen 58 Zeewolde 47:06 3 Hanneke Brumlief 59 Zeewolde 52:31 4 Marjolein Bos 60 Zeewolde 53:24 5 Marianne Dobber 60 Zeewolde 54:10 6 Vera Casteleijn 58 Zeewolde 56:00 7 Noortje Huiskens 60 Zeewolde 56:24 8 Ingrid Munneke 58 Zeewolde 1:01:16

 

Algemene informatie »
Verzekeringen »
Contributie
Bestuur / Commissies
Verkeersregelaars
Maatschappelijke stage
Vacatures
Clubkleding
Aanmeldingsformulier
Algemene informatie
Ledenvergaderingen
Nieuws
Nieuwsflits »
Nieuwsarchief
Algemeen »
Techniek »
Interviews »
Medisch »
Helden »
Menu vd maand »
Wedstrijdverslagen »
Bike-vakantie in het Zwarte Woud
Boekbespreking: Ard Schenk (Biografie)
Boekbespreking: Jacco Verhaeren (TOP-Coaches)
Boekbespreking: Joop Zoetemelk
Boekbespreking: Marc Herremans 1
Boekbespreking: Zwemmen (Nicola Keegan)
De Keiler in Nunspeet
Fietsexpeditie Siberië
Fietsvakantie Frankrijk - Marjolein Bos
Fietsvakantie Santiago - Anita Schouwaert
Giromania !!
Hardlopen samen met een blinde loper
Mount Ventoux beklimming Louis & Stefan Doorn
Ode aan Marco Pantani
Rien en de Fietsgoden
Skiken met Ingrid Munneke
The Desert Run
Trainingskamp XXL
Trans Alp ATB - Michiel & Marion
Vancouver - trainingskamp
Weissensee - Tonny van Vliet
Zwemanalyse in de Tongelreep
Trainen met de hartslagmeter
Bram Som
Edith van Dijk
Erica Terpstra
Gregor Stam
Kees Vaneman
Leen Pfrommer
Lidia van Bon - WK Masters zwemmen
Mieke Smit
Rob Barel
Afvallen - Mascha Spoor
Overgang en trainen - Mascha Spoor
Piriformis syndroom- Mascha Spoor
Bert Flier
Bruce Lee
Eric van der Linden
Jean Nelissen
Johan Neeskens
Wilco van den Akker
Wilfried de Jong
Gehakttaart met nasikruiden - Joke Lof
Spinaziepannenkoek - Paul Lindeboom
Fietsen
Lopen
Triathlon
zwemmen
Algemene informatie zwemmen
Zwemtrainingen »
Zwemtrainer
Algemeen informatie fietsen
Racefiets trainingen »
ATB trainingen »
Fietsnieuws
Fietstrainers
Veiligheid bij fietstrainingen
Fietstrainingen
Algemene informatie lopen
LOKO Loopcompetitie
Loopnieuws
Looptrainers
Algemene informatie triathlon
Divisie team
Reglementen »
Wedstrijdreglement ITU
Reglement Organisatie Wedstrijden
Wedstrijdkalender
Route startlocatie Kaap Flevo
Route startlocatie de Parel
Clubrecords
Uitslagen »
Zwemmen
Fietsen
Lopen
Duathlon / Triathlon
Fotoalbums
You tube filmpjes
Contact
N.A.W.-gegevens van TVZ
Wachtwoord wijzigen
Wachtwoord vergeten?

Ogenblik a.u.b. ...