U bent hier: HOME › 2014/2015 wedstrijd 4

2014/2015 wedstrijd 4


Uitslagenlijst Lokoloop competitie

Zeewolde - Zondag 11 januari 2015

 
J6V, 1 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Natascha van Keulen 2007 Swifterbant 4:57  
2 Rosalie Franken 2007 Almere 5:04  
 
J8, 1 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Senna Kampinga 2005 Zeewolde 3:39  
2 Senna Plasschaert 2006 Almere 3:55  
3 Merijn Korthof 2005 Zeewolde 4:06  
4 Siebe Westerhof 2005 Zeewolde 4:13  
5 Senna fransen 2006 Zeewolde 4:26  
6 Tjade Smelt 2005 Zeewolde 4:37  
7 Marit Kalee 2005 Nijkerk Gld 5:00  
 
J8V, 1 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Selina Franken 2005 Almere 3:44  
2 Merel Veltman 2005 Almere 4:07  
3 Berber Schaap 2005 Zeewolde 4:27  
4 Floor Smelt 2005 Zeewolde 4:30  
5 Marit de Munnik 2004 Zeewolde 4:39  
 
J10, 2.5 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Maël plasshaert 2003 Almere 9:48  
2 Rick van der Meer 2004 Zeewolde 10:25  
3 Jouke Westerhof 2003 Zeewolde 11:30  
4 Sanne Kalee 2002 Nijkerk Gld 11:34  
5 Rik Mul 2002 Zeewolde 11:59  
6 Hidde Westerhof 2001 Zeewolde 12:12  
7 Sander van Keulen 2004 Swifterbant 12:38  
8 Wesley Franken 2003 Almere 15:06  
 
J10V, 2.5 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Tamar Veltman 2003 Almere 9:58  
2 Elisa Mul 2002 Zeewolde 10:43  
 
J13, 2.5 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Youri Fransen 2001 Zeewolde 9:17  
2 Symen Korthof 2000 Zeewolde 9:54  
3 Jonne Houtsra 2001 Zeewolde 9:56  
4 Jelmer Lof 1999 Zeewolde 10:23  
5 Jelle smelt 2000 Zeewolde 12:07  
6 Ivan Korthof 2001 Zeewolde 12:17  
7 Sven van Beek 2000 Zeewolde 13:45  
 
M16, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Rob Stuber 1990 Zeewolde 17:40  
2 Him de Looper 1998 TVZ Zeewolde 18:18  
3 Remco Lankheet 1990 Amersfoort 21:18  
4 Mark Gesman 1990 Zeewolde 23:18  
5 Sander Bruil 1998 Zeewolde 28:30  
 
M40, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Zeger Knipmeijer 1970 Amersfoort 19:01  
2 Wilfred Frederiks 1968 Almere 19:36  
3 Léon van Dongen 1964 TVZ Zeewolde 20:02  
4 Marco Kalee 1968 Nijkerk Gld 20:11  
5 Agnus Gerringa 1971 Lelystad 21:09  
6 Robin Bruil 1969 TVZ Zeewolde 22:38  
 
M50, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Harry van 't Veld 1961 Nijkerk 19:54  
2 Gerrit Mulder 1956 Harderwijk 23:36  
3 Harry van Beek 1955 Zeewolde 26:03  
4 Ben van de Bunt 1962 Zeewolde 29:53  
5 Alfred Gesman 1958 Zeewolde 32:47  
6 Mello Lindner 1963 Amersfoort 34:21  
 
M60, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Rob Pit 1951 Baarn 23:06  
2 Ton Duits 1944 Amersfoort 26:27  
3 Kees Boertje 1947 TVZ Zeewolde 27:38  
4 Klaas Bijleveld 1934 Zeewolde 34:11  
5 Hans Uiterdijk 1948 Zeewolde 37:59  
 
V16, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Marijke Wolting 1982 Ermelo 23:14  
2 Alicia Mulder 1993 Huizen 27:53  
3 Kim Alebregtse 1996 Zeewolde 28:54  
 
V35, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Linda de Roo 1977 Dronten 21:48  
2 Caroline Berk 1977 Almere 22:16  
3 Mandy Kampinga 1975 Zeewolde 24:30  
4 Erica van Keulen 1970 Swifterbant 28:49  
5 Petruchka Rutten 1979 Zeewolde 32:47  
 
V45, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Annette Schraverus 1968 Nijkerk Gld 25:09  
2 José de Kleijn 1968 Zeewolde 27:19  
3 Wendy Zevenhek 1969 Amersfoort 28:01  
4 Esther Beekman-Klein 1969 Zeewolde 28:56  
5 Jutine van der Kuijl 1968 TVZ Zeewolde 29:45  
6 Femy Hesp 1967 TVZ Zeewolde 30:48  
7 Henny van Tellingen 1960 Leusden 32:13  
8 Nienke Strengholt 1966 Zeewolde 34:20  
 
M16, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Koen Henkes 1982 Zeewolde 33:34  
2 Erwin demmer 1979 Voorthuizen 37:50  
3 Tom de Jong 1986 Biddinghuizen 39:48  
4 Tim van Elst 1979 Dronten 44:14  
5 Maik wennink 1997 Zeewolde 44:33  
6 Jordy van Maanen 1987 Zeewolde 45:00  
7 Wouter Halberstadt 1982 Dronten 45:38  
8 Frank Hut 1977 TVZ Zeewolde 49:37  
 
M40, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Rémi Jansen 1974 TVZ Zeewolde 38:50  
2 Wouter Berendsen 1971 Amersfoort 41:08  
3 Jelmer De Jong 1967 TVZ Zeewolde 42:05  
4 Karel Jan Kaader 1968 Zeewolde 42:25  
5 Sytse Algera 1970 Zeewolde 43:20  
6 Krijn Haak 1971 Zeewolde 43:47  
7 Eric Revet 1967 TVZ Zeewolde 45:51  
8 Eddy van der Wit 1967 Zeewolde 50:46  
9 Dirk de vries 1967 Zeewolde 51:15  
10 Gunnar van den Berg 1967 Zeewolde 51:48  
11 Edwin Vels 1966 Zeewolde 55:26  
12 Hans Bennis 1965 Zeewolde 55:31  
13 Egbert Knorren 1965 Zeewolde 56:00  
 
M50, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Jos Revenberg 1962 TVZ Zeewolde 42:51  
2 Kees Rijsdijk 1961 Huizen 43:17  
3 Stephen Leeves 1957 Bunschoten-Spakenburg 43:32  
4 Paul Hundscheidt 1963 Zeewolde 43:52  
5 Hein Smelt 1963 TVZ Zeewolde 44:12  
6 Gerco Pon 1961 Zeewolde 44:20  
7 Erwin Alebregtse 1963 Zeewolde 45:37  
8 Fred van Rheenen 1959 Zeewolde 47:43  
9 Gerard van der Horst 1961 Zeewolde 49:27  
10 Sander van de Werf 1959 Zeewolde 49:39  
11 Jeroen Visser 1960 Zeewolde 51:57  
12 Ludo Boehlé 1964 Zeewolde 56:32  
 
M60, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Jack Weerdmeester 1952 Zeewolde 42:00  
2 Wim Oudejans 1945   49:29  
3 Henny Bosselaar 1949 Baarn 56:50  
4 John de Vries 1943 Baarn 1:00:33  
 
V35, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Saskia Roest 1974   45:40  
2 Monique Schoon 1970   49:30  
 
V45, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Vera Casteleijn 1958 TVZ Zeewolde 58:56  
2 Pauline Doomernik 1967 Zeewolde 1:00:30  
3 Monique van Buuren 1963 Baarn 1:05:27  
 
Algemene informatie »
Verzekeringen »
Contributie
Bestuur / Commissies
Verkeersregelaars
Maatschappelijke stage
Vacatures
Clubkleding
Aanmeldingsformulier
Algemene informatie
Ledenvergaderingen
Nieuws
Nieuwsflits »
Nieuwsarchief
Algemeen »
Techniek »
Interviews »
Medisch »
Helden »
Menu vd maand »
Wedstrijdverslagen »
Bike-vakantie in het Zwarte Woud
Boekbespreking: Ard Schenk (Biografie)
Boekbespreking: Jacco Verhaeren (TOP-Coaches)
Boekbespreking: Joop Zoetemelk
Boekbespreking: Marc Herremans 1
Boekbespreking: Zwemmen (Nicola Keegan)
De Keiler in Nunspeet
Fietsexpeditie Siberië
Fietsvakantie Frankrijk - Marjolein Bos
Fietsvakantie Santiago - Anita Schouwaert
Giromania !!
Hardlopen samen met een blinde loper
Mount Ventoux beklimming Louis & Stefan Doorn
Ode aan Marco Pantani
Rien en de Fietsgoden
Skiken met Ingrid Munneke
The Desert Run
Trainingskamp XXL
Trans Alp ATB - Michiel & Marion
Vancouver - trainingskamp
Weissensee - Tonny van Vliet
Zwemanalyse in de Tongelreep
Trainen met de hartslagmeter
Bram Som
Edith van Dijk
Erica Terpstra
Gregor Stam
Kees Vaneman
Leen Pfrommer
Lidia van Bon - WK Masters zwemmen
Mieke Smit
Rob Barel
Afvallen - Mascha Spoor
Overgang en trainen - Mascha Spoor
Piriformis syndroom- Mascha Spoor
Bert Flier
Bruce Lee
Eric van der Linden
Jean Nelissen
Johan Neeskens
Wilco van den Akker
Wilfried de Jong
Gehakttaart met nasikruiden - Joke Lof
Spinaziepannenkoek - Paul Lindeboom
Fietsen
Lopen
Triathlon
zwemmen
Algemene informatie zwemmen
Zwemtrainingen »
Zwemtrainer
Algemeen informatie fietsen
Racefiets trainingen »
ATB trainingen »
Fietsnieuws
Fietstrainers
Veiligheid bij fietstrainingen
Fietstrainingen
Algemene informatie lopen
LOKO Loopcompetitie
Loopnieuws
Looptrainers
Algemene informatie triathlon
Divisie team
Reglementen »
Wedstrijdreglement ITU
Reglement Organisatie Wedstrijden
Wedstrijdkalender
Route startlocatie Kaap Flevo
Route startlocatie de Parel
Clubrecords
Uitslagen »
Zwemmen
Fietsen
Lopen
Duathlon / Triathlon
Fotoalbums
You tube filmpjes
Contact
N.A.W.-gegevens van TVZ
Wachtwoord wijzigen
Wachtwoord vergeten?

Ogenblik a.u.b. ...