U bent hier: HOME › 2014/2015 wedstrijd 3

2014/2015 wedstrijd 3

Uitslagenlijst Lokoloop competitie

Zeewolde - Zondag 14 december 2014

 
J6, 1 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Justin van Dam 2008 Zeewolde 5:47  
 
J8, 1 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Tjade Smelt 2005 Zeewolde 4:29  
2 Mitchel van Dam 2005 Zeewolde 4:46  
 
J8V, 1 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Marit de Munnik 2004 Zeewolde 4:22  
2 Floor Smelt 2005 Zeewolde 4:37  
 
J10, 2.5 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Daan Bergmans 2004 Dronten 10:41  
2 Thomas Bos 2002 Zeewolde 11:11  
3 Sander van Keulen 2004 Swifterbant 12:51  
 
J13, 2.5 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Jonne Houtsra 2001 Zeewolde 10:30  
 
M16, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Rob Stuber 1990 Zeewolde 17:36  
2 Remco Lankheet 1990 Amersfoort 21:26  
3 Jelle Bos 1998 Zeewolde 22:18  
4 Evert van Tol 1983 Zeewolde 22:49  
5 Sander Bruil 1998 Zeewolde 23:22  
6 Mark Gesman 1990 Zeewolde 31:30  
 
M40, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Zeger Knipmeijer 1970 Amersfoort 19:02  
2 Léon van Dongen 1964 Zeewolde 19:32  
3 Michiel Slot 1969 Zeewolde 23:10  
4 Robin Bruil 1969 Zeewolde 24:20  
5 Marcel Mosterd 1972 Zeewolde 31:06  
6 Erik Hofstee 1969 Zeewolde 38:33  
 
M50, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Gertjan Tichelaar 1957 Oldebroek 18:07  
2 Harry van 't Veld 1961 Nijkerk 19:33  
3 Patrick Bouhuizen 1961 Zeewolde 19:53  
4 Hans de kam 1960 Zeewolde 21:05  
5 Henk van Scherpenzeel 1961 zeewolde 23:04  
6 Nico Ketting 1959 Zeewolde 23:16  
7 Gerrit Mulder 1956 Harderwijk 23:49  
8 Peter Beerepoot 1959 Zeewolde 27:04  
9 Alfred Gesman 1958 Zeewolde 31:28  
10 Mello Lindner 1963 Amersfoort 33:52  
 
M60, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Wim Oudejans 1945 Nijkerk Gld 22:12  
2 Rob Pit 1951 Baarn 22:44  
3 Ton Duits 1944 Amersfoort 26:50  
4 Kees Boertje 1947 Zeewolde 28:18  
5 Frits Kramer 1952 Zeewolde 33:58  
6 Hans Uiterdijk 1948 Zeewolde 35:36  
 
V16, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Mascha Spoor 1980 Zeewolde 22:10  
2 Marijke Wolting 1982 Ermelo 23:24  
3 Marloes Snip- Brumlief 1985 Zeewolde 24:19  
4 Cynthia Dey 1996 Zeewolde 29:59  
5 Lisette Kaizer 1982 Almere 30:15  
6 Linda Zeisseink 1991 Zeewolde 31:04  
7 Marjolein Groos 1981 Zeewold 31:07  
8 Ingrid Brake 1980 Zeewolde 31:11  
9 Anita Schaap 1983 Zeewolde 31:22  
10 Marike van den Ham 1984 Zeewolde 35:04  
 
V35, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Monique Schoon 1970 Nijkerk Gld 23:33  
2 Erica van Keulen 1970 Swifterbant 28:12  
3 Anita van den Brink 1974 Zeewolde 30:59  
4 Ilonca Hofstee 1971 Zeewolde 32:43  
5 Jeannette Chakour 1970 Zeewolde 34:00  
6 Myra Lutterman 1972 Zeewolde 34:41  
7 Jaqueline Welling 1972 Zeewolde 38:16  
8 Irene Sijm de Bruin 1970 Zeewolde 38:28  
 
V45, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Annette Schraverus 1968 Nijkerk Gld 25:15  
2 Hanneke Baveco 1962 Zeewolde 26:23  
3 José de Kleijn 1968 Zeewolde 26:43  
4 Van der Wolk 1963 Zeewolde 26:43  
5 Anita Siemerink 1964 Zeewolde 29:23  
6 Nelleke van Kleef 1957 Zeewolde 30:39  
7 Jaqueline Moll 1968 Zeewolde 31:07  
8 Petra Leijenaar 1963 Zeewolde 31:24  
9 Julia Bos 1965 Zeewolde 31:47  
10 Rina de Rijk 1959 Zeewolde 32:18  
11 Irma Koldenhof 1963 Zeewolde 33:46  
12 Yvonne Vermetten 1960 Zeewolde 35:02  
13 Monique Zwerissen 1966 Zeewolde 35:23  
14 Hetty Baan 1966 Zeewolde 36:38  
15 Jose van Hattem 1955 Zeewolde 36:47  
16 Joyce van Beek 1967 Zeewolde 39:35  
 
M16, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Michael Broeksma 1982 Zwolle 38:19  
2 Erwin Demmer 1979 Voorthuizen 38:42  
3 Guido Kwakkel 1977 Zeewolde 38:45  
4 Tom de Jong 1986 Biddinghuizen 40:58  
5 Sander Jansen 1976 Zeewolde 41:16  
6 Roy jeurissen 1979 Zeewolde 41:37  
7 Stefan minkhorst 1985 Zeewolde 41:52  
8 Justin van Zanten 1989 Zeewolde 45:09  
9 Fabian van Dam 1976 Zeewolde 46:14  
10 Sander van der Valk 1980 Almere 48:45  
11 Daniel Smit 1992 Bussum 55:44  
 
M40, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Han Wolsing 1965 Amersfoort 36:17  
2 Thijs Tuinstar 1967 Hemelum 39:39  
3 Rémi Jansen 1974 Zeewolde 39:47  
4 Sytse Algera 1970 Zeewolde 43:55  
5 Ferry Schrijnewerkers 1965 Zeewolde 44:29  
6 Marc Berghuis 1967 Ermelo 47:27  
7 Dirk de vries 1967 Zeewolde 53:08  
8 Loran 1969   54:23  
9 Bert de Nooij 1967 Zeewolde 54:35  
10 Gertjan Westerhof 1968 Zeewolde 56:20  
11 Hans Bennis 1965 Zeewolde 1:02:43  
 
M50, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Erik Mulder 1963 Huizen 41:43  
2 Jan Hollestelle 1960 Dronten 42:06  
3 Kees Rijsdijk 1961 Huizen 43:32  
4 Gerco Pon 1961 Zeewolde 43:40  
5 Leo Zantkuijl 1957 Blaricum 43:54  
6 Valentijn van Gorkom 1957 Zeewolde 44:44  
7 Ron Gouw 1963 Zeewolde 44:56  
8 Hein Smelt 1963 Zeewolde 45:00  
9 Erwin Alebregtse 1963 Zeewolde 45:59  
10 Fred van Rheenen 1959 Zeewolde 47:36  
11 Jaap Dijkens 1960 Zeewolde 48:37  
12 Jeroen Visser 1960 Zeewolde 50:43  
13 Tim de Boer 1963 Laren Nh 54:13  
14 Ludo Boehlé 1964 Zeewolde 56:12  
 
M60, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Jack Weerdmeester 1952 Zeewolde 41:55  
2 Roelof Pepping 1947 Dronten 48:31  
3 Ton van Maarseveen 1948 Zeewolde 1:01:19  
 
V16, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Harriette Lalkens 1985 Zeewolde 39:20  
 
V35, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Marleen Bois 1971 Zeewolde 46:51  
2 Sandra Visser 1970 Zeewolde 50:42  
 
V45, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Angelique Wolsing 1967 Amersfoort 49:22  
2 Corrie Ekkelenkamp 1966 Zeewolde 57:23  
3 Pauline Doomernik 1967 Zeewolde 1:01:19
Algemene informatie »
Verzekeringen »
Contributie
Bestuur / Commissies
Verkeersregelaars
Vacatures
Clubkleding
Aanmeldingsformulier
Algemene informatie
Ledenvergaderingen
Nieuws
Nieuwsflits »
Nieuwsarchief
Algemeen »
Techniek »
Interviews »
Medisch »
Helden »
Menu vd maand »
Wedstrijdverslagen »
Bike-vakantie in het Zwarte Woud
Boekbespreking: Ard Schenk (Biografie)
Boekbespreking: Jacco Verhaeren (TOP-Coaches)
Boekbespreking: Joop Zoetemelk
Boekbespreking: Marc Herremans 1
Boekbespreking: Zwemmen (Nicola Keegan)
De Keiler in Nunspeet
Fietsexpeditie Siberië
Fietsvakantie Frankrijk - Marjolein Bos
Fietsvakantie Santiago - Anita Schouwaert
Giromania !!
Hardlopen samen met een blinde loper
Mount Ventoux beklimming Louis & Stefan Doorn
Ode aan Marco Pantani
Rien en de Fietsgoden
Skiken met Ingrid Munneke
The Desert Run
Trainingskamp XXL
Trans Alp ATB - Michiel & Marion
Vancouver - trainingskamp
Weissensee - Tonny van Vliet
Zwemanalyse in de Tongelreep
Trainen met de hartslagmeter
Bram Som
Edith van Dijk
Erica Terpstra
Gregor Stam
Kees Vaneman
Leen Pfrommer
Lidia van Bon - WK Masters zwemmen
Mieke Smit
Rob Barel
Afvallen - Mascha Spoor
Overgang en trainen - Mascha Spoor
Piriformis syndroom- Mascha Spoor
Bert Flier
Bruce Lee
Eric van der Linden
Jean Nelissen
Johan Neeskens
Wilco van den Akker
Wilfried de Jong
Gehakttaart met nasikruiden - Joke Lof
Spinaziepannenkoek - Paul Lindeboom
Fietsen
Lopen
Triathlon
zwemmen
Algemene informatie zwemmen
Zwemtrainingen »
Zwemtrainer
Algemeen informatie fietsen
Racefiets trainingen »
ATB trainingen »
Fietsnieuws
Fietstrainers
Veiligheid bij fietstrainingen
Fietstrainingen
Algemene informatie lopen
LOKO Loopcompetitie
Loopnieuws
Looptrainers
Algemene informatie triathlon
Divisie team
Reglementen »
Wedstrijdreglement ITU
Reglement Organisatie Wedstrijden
Wedstrijdkalender TVZ
Route startlocatie Kaap Flevo
Route startlocatie de Parel
Clubrecords
Uitslagen »
Zwemmen
Fietsen
Lopen
Duathlon / Triathlon
Fotoalbums
You tube filmpjes
Contact
N.A.W.-gegevens van TVZ
Wachtwoord wijzigen
Wachtwoord vergeten?

Ogenblik a.u.b. ...