U bent hier: HOME › 2005/2006 wedstrijd 1

2005/2006 wedstrijd 1

 

Uitslag 1ste LOKO loop
9 oktober 2005

Plts  Naam                   GJ Vereniging/Woonplts  Tijd
----- ---------------------- -- -------------------- --------
J6, 1 KM JEUGD
1 Rens Veerman 96 Zeewolde 4:02
2 Michael van Peperzeel 97 Zeewolde 4:10
3 Tristan Ziegerink 97 Zeewolde 4:11
4 Kelvin Schrijnewerkers 97 Zeewolde 4:18
5 Lars Kamphuis 98 Biddinghuizen 4:35
6 Nick Smit 98 Zeewolde 5:01
7 Hilm de Looper 98 Zeewolde 5:02
8 Jelmer van Maanen 97 Zeewolde 5:02
9 Maurits Veerman 98 Zeewolde 5:03
10 Mark Fledderus 98 Zeewolde 5:05
11 Djoy Kleijn 98 Zeewolde 5:08
12 Jelle Bos 98 Zeewolde 5:28
13 Sietse Helbig 97 Zeewolde 5:35
14 Simen van Herpt 98 Zeewolde 5:43
15 Mark Alebregtse 99 Zeewolde 5:47
16 Jeroen Florie 98 Zeewolde 6:01

J9, 1 KM JEUGD
1 Tjade Looman 93 Zeewolde 3:25
2 Martijn Groeneveld 95 Zeewolde 3:45
3 Mark Veerman 93 Zeewolde 3:50
4 Koen van Gorkom 93 Zeewolde 3:57
5 Bart Stam 94 Zeewolde 3:58
6 Bender Ziegerink 95 Zeewolde 4:02
7 Arnoud Bostelaar 95 Zeewolde 4:02
8 Auke Helbig 95 Zeewolde 4:53
9 Emile Pieter 96 Zeewolde 5:23
10 Kwintijn Schuurman 95 Zeewolde 5:45

J6V, 1 KM JEUGD
1 Mabel Korporaal 97 Zeewolde 4:20
2 Anoeska Huijskes 97 Zeewolde 4:59
3 Mylou de Vries 97 Zeewolde 5:02
4 Vasthi Hol 97 Zeewolde 5:02
5 Aniek Huijbregts 98 Zeewolde 5:04
6 Sanne Schouten 98 Zeewolde 6:12
7 Ymke van Gorkom 00 Zeewolde 6:14

J9V, 1 KM JEUGD
1 Merel van Peperzeel 94 Zeewolde 3:59
2 Aniek Wolsing 96 Amersfoort 4:02
3 Manon Sibbald 94 Zeewolde 4:02
4 Iris Pieterse 94 Zeewolde 4:03
5 Claudia Huijskes 93 Zeewolde 4:36
6 Joy Niewzwaag 95 Zeewolde 4:53
7 Myrthe de Vries 95 Zeewolde 4:58
8 Kaylee Schrijnewerkers 95 Zeewolde 4:59
9 Nynke Fledderus 95 Zeewolde 5:00
10 Femke Florie 96 Zeewolde 5:03
11 Kim Alebregtse 96 Zeewolde 6:16
12 Dara van Sloten 95 Zeewolde 6:16

J13, 5 KM JEUGD
1 Rob Stuber 90 Zeewolde 21:19
2 Joris Casteleijn 91 Zeewolde 22:46

J13V, 5 KM JEUGD
1 Lotte Sibbald 93 Zeewolde 22:22
2 Sanne Sibbald 93 Zeewolde 22:24
3 Anne van Gorkom 90 Zeewolde 23:02
4 Senna van Peperzeel 90 Zeewolde 24:44
5 Floor Stam 92 Zeewolde 27:39

M16, 5 KM SENIOREN
1 Michiel Slot 69 Zeewolde 21:43
2 Robin Fafié 89 Zeewolde 22:57
3 Mark Rietbergen 88 Zeewolde 24:12
4 Marijn Delhez 88 Zeewolde 26:37
5 Christoffer Jürnaker 72 Zeewolde 28:46

M40, 5 KM SENIOREN
1 Peter Huijbregts 65 Zeewolde 21:13
2 Rien Fokkens 61 Zeewolde 22:16
3 Gurbe Helbig 60 Zeewolde 23:00
4 Max Sibbald 64 Zeewolde 23:04
5 Roland Hol 63 Zeewolde 24:18
6 Ron van Haastere 60 Harderwijk 25:04
7 Ton Huijskes 59 Zeewolde 25:32

M50, 5 KM SENIOREN
1 Simon Schouten 40 Zeewolde 29:48

V16, 5 KM SENIOREN
1 Annemiek Veenkamp 72 Zeewolde 21:05

V35, 5 KM SENIOREN
1 Frida Fafie 63 Zeewolde 26:16
2 Hanneke Huijskes 64 Zeewolde 27:32
3 Marry van Maanen 62 Zeewolde 29:08
4 Annemieke van Herpt 62 Zeewolde 30:29
5 Irma Koldenhof 63 Zeewolde 31:27
6 Monique Kuiter 66 Amersfoort 34:10

V45, 5 KM SENIOREN
1 Ria Zieleman-Houkes 56 Zeewolde 29:46
2 Ans van Roomen 49 Zeewolde 33:13
3 Tineke Haak 60 Zeewolde 33:18
4 Janny Mulder 52 Biddinghuizen 34:19

M16, 10 KM SENIOREN
1 Matthijs van Scheijen 82 Andelst 36:05
2 Guido Kwakkel 77 Zeewolde 38:53
3 Joost Korthof 70 Zeewolde 41:14
4 Jelmer de Jong 67 Zeewolde 41:40
5 Jan Fledderus 68 Zeewolde 42:05
6 Eric Revet 67 Zeewolde 45:39
7 Wim van Kouteren 66 Almere 46:03
8 Hans Olde Hengel 66 Zeewolde 46:05
9 Hein Holleman 70 Zeewolde 46:24
10 Frank Hut 77 Zeewolde 48:26
11 André van der Weijde 66 Zeewolde 48:44
12 Gunnar van den Berg 67 Zeewolde 48:51
13 Gertjan Dekkers 68 Houten 49:05
14 Ron Knaken 65 Zeewolde 49:11
15 Egbert Knorren 65 Zeewolde 50:28
16 Edwin Waijenberg Overveen 54:02
17 Manfred Florie 66 Zeewolde 56:33

M40, 10 KM SENIOREN
1 Han Wolsing 65 Amersfoort 37:54
2 Rene Korporaal 65 Zeewolde 38:15
3 Bas Pieterse 60 Zeewolde 38:45
4 Ron Gouw 63 Zeewolde 39:18
5 Johan van Peperzeel 62 Zeewolde 39:37
6 Hans de Kam 60 Zeewolde 40:32
7 Wim Koolhaas 57 Huizen 41:23
8 Gerco Pon 61 Zeewolde 41:40
9 Paul Lindeboom 61 Zeewolde 41:43
10 Hein Smelt 63 Zeewolde 41:46
11 Ferry Schrijnewerkers 65 Zeewolde 42:08
12 Jurgen Beer 65 Zeewolde 42:16
13 Louis Doorn 56 Zeewolde 42:49
14 Jan Willem Tromp 59 Zeewolde 42:56
15 Henjo de Looper 61 Zeewolde 42:58
16 Frans Breg 56 Blaricum 43:26
17 Valentijn van Gorkom 57 Zeewolde 43:40
18 Ron Zange 58 Zeewolde 43:46
19 Jan Ris 62 Zeewolde 43:48
20 Erwin Alebregtse 63 Zeewolde 44:26
21 Paul Hundscheidt 63 Zeewolde 44:50
22 Rob Emmens 56 Zeewolde 45:14
23 Sjoerd Noordhof 65 Dronten 45:20
24 Kees Bostelaar 64 Zeewolde 45:30
25 Hans Kokje 62 Zeewolde 45:36
26 Eibert Leusink 59 Zeewolde 45:52
27 Bas Dekkers 65 Zeewolde 45:55
28 Nico van Roden 63 Zeewolde 46:21
29 Edwin Fafie 62 Zeewolde 46:39
30 Emile Ziegerink 63 Zeewolde 47:03
31 Fred Kroonsberg 57 Zeewolde 47:34
32 Gerrit Oudendijk 63 Zeewolde 48:00
33 Frans Smit 58 Zeewolde 48:01
34 Frank van Zanten 62 Zeewolde 48:09
35 Hans van Oort 56 Zeewolde 48:13
36 Jaap de Vries 62 Zeewolde 48:29
37 Jan Reijnhoudt 56 Zeewolde 49:23
38 Geurt van Maaren 64 Zeewolde 50:26
39 Albert Stoter 58 Zeewolde 50:57
40 Dick Kleijn 64 Zeewolde 51:23
41 Peter Odding 60 Zeewolde 52:39
42 Jeroen Visser 60 Zeewolde 52:42
43 Nico Brumlief 57 Zeewolde 53:20
44 Luc Haak 57 Zeewolde 53:31
45 Huub Havik 58 Zeewolde 54:19
46 Louis Mooijman 56 Zeewolde 54:35
47 Erik Stam 63 Zeewolde 55:05
48 Ronald Stokkentreef 63 Zeewolde 55:48
49 Klaas Jan Louw 64 Zwartsluis 56:42
50 Wijbe Dijktra 60 Zeewolde 1:03:28

M50, 10 KM SENIOREN
1 Jack Weerdmeester 52 Zeewolde 41:49
2 Roelof Pepping 47 Dronten 42:31
3 Dennis Gehring 55 Huizen 45:01
4 Harry de Meijer 53 Zeewolde 47:55
5 Peter van 't Veer 54 Zeewolde 47:58
6 Fred de Ridder 53 Leusden 48:51
7 George Thoen 51 Zeewolde 49:02
8 Kees Boertje 47 Zeewolde 49:05
9 Albert Jongman 54 Zeewolde 49:05
10 Aard Weijers 49 Zeewolde 50:27
11 Ton van Maarseveen 48 Zeewolde 52:26
12 Theo Schouwenburg 50 Zeewolde 53:57
13 Anton den Dunnen 45 Zeewolde 55:14
14 Rien Delhez 52 Zeewolde 55:15

V16, 10 KM SENIOREN
1 Jorieke Casteleijn 85 Zeewolde 39:21
2 Marleen Bois 71 Zeewolde 46:24
3 Sanne Kok 88 Zeewolde 55:31
4 Nicolette Leeuwerke 73 Zeewolde 1:02:10
5 Jacquelien hop 71 Hierden 1:08:59

V35, 10 KM SENIOREN
1 Anita Schouwaert 61 Zeewolde 43:44
2 Inge Vaatstra 62 Zeewolde 47:03
3 Inge Bisschot 62 Zeewolde 48:55
4 Angelique Wolsing 67 Amersfoort 49:42
5 Carin Lindeboom 65 Zeewolde 52:54
6 Anita Siemerink 64 Zeewolde 54:05
7 Nicoline Pieterse 62 Houten 57:48
8 Sylvia Worst 64 Zeewolde 58:37
9 Sylvia Ris 65 Zeewolde 58:54
10 Paula de Vries 66 Zeewolde 59:04
11 Leny Burgers-Veentjes 63 Biddinghuizen 59:08
12 Caroline Bostelaar 65 Zeewolde 1:05:28
13 Lia Niewzwaag 69 Zeewolde 1:05:28
14 Lieke Bienfait 68 Zeewolde 1:06:07
15 Aafje Boonen 63 Hierden 1:08:59

V45, 10 KM SENIOREN
1 Marga Lesterhuis 55 Huizen 45:21
2 Tinka Mathijssen 58 Zeewolde 48:03
3 Marjolein Bos 60 Zeewolde 52:54
4 Hanneke Brumlief 59 Zeewolde 54:11
5 Marianne Dobber 60 Zeewolde 55:50
6 Vera Casteleijn 58 Zeewolde 57:42
7 Noortje Huiskens 60 Zeewolde 57:43
8 Stanza van Nunen-de Jo 54 Biddinghuizen 58:39
9 Greetje Boelens 52 Biddinghuizen 59:08
10 Jenny de Ridder 56 Leusden 1:03:47

 

Algemene informatie »
Verzekeringen »
Contributie
Bestuur / Commissies
Verkeersregelaars
Maatschappelijke stage
Vacatures
Clubkleding
Aanmeldingsformulier
Algemene informatie
Ledenvergaderingen
Nieuws
Nieuwsflits »
Nieuwsarchief
Algemeen »
Techniek »
Interviews »
Medisch »
Helden »
Menu vd maand »
Wedstrijdverslagen »
Bike-vakantie in het Zwarte Woud
Boekbespreking: Ard Schenk (Biografie)
Boekbespreking: Jacco Verhaeren (TOP-Coaches)
Boekbespreking: Joop Zoetemelk
Boekbespreking: Marc Herremans 1
Boekbespreking: Zwemmen (Nicola Keegan)
De Keiler in Nunspeet
Fietsexpeditie Siberië
Fietsvakantie Frankrijk - Marjolein Bos
Fietsvakantie Santiago - Anita Schouwaert
Giromania !!
Hardlopen samen met een blinde loper
Mount Ventoux beklimming Louis & Stefan Doorn
Ode aan Marco Pantani
Rien en de Fietsgoden
Skiken met Ingrid Munneke
The Desert Run
Trainingskamp XXL
Trans Alp ATB - Michiel & Marion
Vancouver - trainingskamp
Weissensee - Tonny van Vliet
Zwemanalyse in de Tongelreep
Trainen met de hartslagmeter
Bram Som
Edith van Dijk
Erica Terpstra
Gregor Stam
Kees Vaneman
Leen Pfrommer
Lidia van Bon - WK Masters zwemmen
Mieke Smit
Rob Barel
Afvallen - Mascha Spoor
Overgang en trainen - Mascha Spoor
Piriformis syndroom- Mascha Spoor
Bert Flier
Bruce Lee
Eric van der Linden
Jean Nelissen
Johan Neeskens
Wilco van den Akker
Wilfried de Jong
Gehakttaart met nasikruiden - Joke Lof
Spinaziepannenkoek - Paul Lindeboom
Fietsen
Lopen
Triathlon
zwemmen
Algemene informatie zwemmen
Zwemtrainingen »
Zwemtrainer
Algemeen informatie fietsen
Racefiets trainingen »
ATB trainingen »
Fietsnieuws
Fietstrainers
Veiligheid bij fietstrainingen
Fietstrainingen
Algemene informatie lopen
LOKO Loopcompetitie
Loopnieuws
Looptrainers
Algemene informatie triathlon
Divisie team
Reglementen »
Wedstrijdreglement ITU
Reglement Organisatie Wedstrijden
Wedstrijdkalender
Route startlocatie Kaap Flevo
Route startlocatie de Parel
Clubrecords
Uitslagen »
Zwemmen
Fietsen
Lopen
Duathlon / Triathlon
Fotoalbums
You tube filmpjes
Contact
N.A.W.-gegevens van TVZ
Wachtwoord wijzigen
Wachtwoord vergeten?

Ogenblik a.u.b. ...