U bent hier: HOME › 2014/2015 wedstrijd 2

2014/2015 wedstrijd 2

Uitslagenlijst Lokoloop competitie

Zeewolde - Zondag 9 november 2014

 
J6V, 1 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Noortje Biemond 2007 Lelystad 5:07  
 
J8, 1 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Merijn Korthof 2005 Zeewolde 4:05  
2 Senna fransen 2006 Zeewolde 4:18  
3 Marit Kalee 2005 Nijkerk Gld 4:38  
 
J8V, 1 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Floor Smelt 2005 Zeewolde 4:29  
 
J10, 2.5 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Thomas Bos 2002 Zeewolde 10:39  
2 Daan Bergmans 2004 Dronten 11:02  
3 Sanne Kalee 2002 Nijkerk Gld 11:39  
4 Sander van Keulen 2004 Swifterbant 11:55  
 
J13, 2.5 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Youri Fransen 2001 Zeewolde 8:55  
2 Symen Korthof 2000 Zeewolde 9:25  
3 Jonne Houtsra 2001 Zeewolde 10:18  
4 Jelmer Lof 1999 Zeewolde 10:36  
5 Sven van Beek 2000 Zeewolde 12:00  
6 Jelle smelt 2000 Zeewolde 12:19  
7 Ivan Korthof 2001 Zeewolde 12:29  
 
M16, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Antoon van Beek 1994 Zeewolde 15:52  
2 Joshua Groen 1979 Zeist 17:35  
3 Rob Stuber 1990 Zeewolde 17:56  
4 Rob de Wilde 1982 Zeewolde 20:29  
5 Liron Siderius 1980 Dronten 22:19  
6 Mattheus de Breed 1987 Dronten 22:19  
7 Remco Lankheet 1990 Amersfoort 23:22  
8 Jelle Bos 1998 Zeewolde 23:27  
9 Sebastiaan Duijff 1985 Dronten 23:54  
10 Dirk Wolf 1988 Dronten 26:05  
 
M40, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Robin Bruil 1969 Zeewolde 22:44  
2 Joost Korthof 1970 Zeewolde 46:13  
 
M50, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Paul Hundscheidt 1963 Zeewolde 20:34  
2 Jan Willem Tromp 1959 Zeewolde 22:48  
3 Gerrit mulder 1956 Harderwijk 23:18  
4 Harry van Beek 1955 Zeewolde 24:42  
5 Gert van Kooy 1964 Zeewolde 24:57  
6 Mello Lindner 1963 Amersfoort 35:34  
 
M60, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Wim Oudejans 1945 Nijkerk Gld 21:59  
2 Rob Pit 1951 Baarn 22:25  
3 Ton Duits 1944 Amersfoort 26:58  
4 Kees Boertje 1947 Zeewolde 28:04  
5 Hans Uiterdijk 1948 Zeewolde 34:53  
 
V16, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Marijke Wolting 1982 Ermelo 23:12  
2 Danique Lindner 1994 Amersfoort 23:21  
3 Annalia Dekker 1989 Rotterdam 24:18  
4 Alicia Mulder 1993 Huizen 27:14  
 
V35, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Monique Schoon 1970 Nijkerk Gld 23:24  
2 Erica van Keulen 1970 Swifterbant 28:46  
3 Annet Potkamp 1976 Zeewolde 31:28  
 
V45, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Tineke Hollestelle 1966 Dronten 27:58  
2 Jutine van der Kuijl 1968 Zeewolde 29:18  
3 Esther Beekman-Klein 1969 Zeewolde 30:44  
4 Anita Siemerink 1964 Zeewolde 30:44  
5 Femy Hesp 1967 Zeewolde 30:45  
 
M16, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Guido Kwakkel 1977 Zeewolde 37:27  
2 Jesper Knoop 1982 Amersfoort 38:58  
3 Conrad van 't Erve 1975 Amersfoort 39:20  
4 Wilbert de Groot 1988 Leusden 41:26  
5 Sten Oostland 1988 Harderwijk 41:39  
6 Gert Steijn 1988 Ermelo 42:05  
7 Patrick gouw 1981 Amersfoort 43:00  
8 Michel Janssen 1978 Zeewolde 43:38  
9 Martin Schokker 1978 Amersfoort 43:44  
10 Stefan minkhorst 1985 Zeewolde 43:54  
11 Arjan de Lange 1979 Zeewolde 43:55  
12 Jordy van Maanen 1987 Zeewolde 44:11  
 
M40, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Ferry Schrijnewerkers 1965 Zeewolde 44:07  
2 Eric Revet 1967 Zeewolde 44:08  
3 Dirk de vries 1967 Zeewolde 52:51  
4 Bert de Nooij 1967 Zeewolde 52:53  
5 Gertjan Westerhof 1968 Zeewolde 55:45  
 
M50, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Erik Mulder 1963 Huizen 41:42  
2 Jan Hollestelle 1960 Dronten 42:45  
3 Valentijn van Gorkom 1957 Zeewolde 43:30  
4 Gerco Pon 1961 Zeewolde 43:33  
5 Bert Lambrechts 1956 Amersfoort 44:52  
6 Frans Breg 1956 Blaricum 45:01  
7 Erwin Alebregtse 1963 Zeewolde 45:42  
8 Wilco de Witte 1963 Leusden 46:50  
9 Tino Reijnders 1963 Putten 47:13  
10 Rob Emmens 1956 Zeewolde 47:28  
11 Fred van Rheenen 1959 Zeewolde 48:01  
12 Peter de Vries 1958 Zeewolde 48:48  
13 Jaap Dijkens 1960 Zeewolde 49:15  
14 Rob Biemond 1962 Lelystad 49:48  
15 Jeroen Visser 1960 Zeewolde 51:01  
16 Ludo Boehlé 1964 Zeewolde 58:07  
 
M60, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Wim Liefers 1954 Apeldoorn 41:00  
2 Wim Andriessen 1948 Huizen 47:30  
3 Roelof Pepping 1947 Dronten 48:19  
4 Harry de Meijer 1953 Zeewolde 50:05  
5 Ton van Maarseveen 1948 Zeewolde 51:43  
6 André Gouw 1952 Amersfoort 52:52  
 
V16, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Harriette Lalkens 1985 Zeewolde 39:53  
2 Sanne Kok 1988 Zeewolde 47:21  
 
V35, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Marleen Bois 1971 Zeewolde 48:48  
2 Sandra Visser 1970 Zeewolde 50:30  
 
V45, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Corrie Ekkelenkamp 1966 Zeewolde 56:50  
2 Pauline Doomernik 1967 Zeewolde 1:00:17  
3 Noortje Huiskens 1960 Zeewolde 1:04:07  
Algemene informatie »
Verzekeringen »
Contributie
Bestuur / Commissies
Verkeersregelaars
Vacatures
Clubkleding
Aanmeldingsformulier
Algemene informatie
Ledenvergaderingen
Nieuws
Nieuwsflits »
Nieuwsarchief
Algemeen »
Techniek »
Interviews »
Medisch »
Helden »
Menu vd maand »
Wedstrijdverslagen »
Bike-vakantie in het Zwarte Woud
Boekbespreking: Ard Schenk (Biografie)
Boekbespreking: Jacco Verhaeren (TOP-Coaches)
Boekbespreking: Joop Zoetemelk
Boekbespreking: Marc Herremans 1
Boekbespreking: Zwemmen (Nicola Keegan)
De Keiler in Nunspeet
Fietsexpeditie Siberië
Fietsvakantie Frankrijk - Marjolein Bos
Fietsvakantie Santiago - Anita Schouwaert
Giromania !!
Hardlopen samen met een blinde loper
Mount Ventoux beklimming Louis & Stefan Doorn
Ode aan Marco Pantani
Rien en de Fietsgoden
Skiken met Ingrid Munneke
The Desert Run
Trainingskamp XXL
Trans Alp ATB - Michiel & Marion
Vancouver - trainingskamp
Weissensee - Tonny van Vliet
Zwemanalyse in de Tongelreep
Trainen met de hartslagmeter
Bram Som
Edith van Dijk
Erica Terpstra
Gregor Stam
Kees Vaneman
Leen Pfrommer
Lidia van Bon - WK Masters zwemmen
Mieke Smit
Rob Barel
Afvallen - Mascha Spoor
Overgang en trainen - Mascha Spoor
Piriformis syndroom- Mascha Spoor
Bert Flier
Bruce Lee
Eric van der Linden
Jean Nelissen
Johan Neeskens
Wilco van den Akker
Wilfried de Jong
Gehakttaart met nasikruiden - Joke Lof
Spinaziepannenkoek - Paul Lindeboom
Fietsen
Lopen
Triathlon
zwemmen
Algemene informatie zwemmen
Zwemtrainingen »
Zwemtrainer
Algemeen informatie fietsen
Racefiets trainingen »
ATB trainingen »
Fietsnieuws
Fietstrainers
Veiligheid bij fietstrainingen
Fietstrainingen
Algemene informatie lopen
LOKO Loopcompetitie
Loopnieuws
Looptrainers
Algemene informatie triathlon
Divisie team
Reglementen »
Wedstrijdreglement ITU
Reglement Organisatie Wedstrijden
Wedstrijdkalender TVZ
Route startlocatie Kaap Flevo
Route startlocatie de Parel
Clubrecords
Uitslagen »
Zwemmen
Fietsen
Lopen
Duathlon / Triathlon
Fotoalbums
You tube filmpjes
Contact
N.A.W.-gegevens van TVZ
Wachtwoord wijzigen
Wachtwoord vergeten?

Ogenblik a.u.b. ...