U bent hier: HOME › 2014/2015 wedstrijd 1

2014/2015 wedstrijd 1

Uitslagenlijst Lokoloop competitie

Zeewolde - Zondag 12 oktober 2014

 
J6, 1 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Justin van Dam 2008 Zeewolde 5:56  
 
J6V, 1 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Noortje Biemond 2007 Lelystad 4:59  
 
J8, 1 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Senna Kampinga 2005 Zeewolde 4:14  
2 Siebe Westerhof 2005 Zeewolde 4:17  
3 Tjade Smelt 2005 Zeewolde 4:22  
4 Senna fransen 2006 Zeewolde 4:35  
5 Mitchel van Dam 2005 Zeewolde 4:43  
 
J8V, 1 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Berber Schaap 2005 Zeewolde 4:19  
2 Floor Smelt 2005 Zeewolde 4:27  
 
J10, 2.5 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Rick van der Meer 2004 Zeewolde 10:30  
2 Thomas Bos 2002 Zeewolde 10:31  
3 Jouke Westerhof 2003 Zeewolde 10:45  
4 Sanne Kalee 2002 Nijkerk Gld 10:53  
5 Rik Mul 2002 Zeewolde 11:03  
6 Maarten Biemond 2004 Lelystad 11:43  
7 Sander van Keulen 2004 Swifterbant 12:47  
 
J10V, 2.5 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Tamar Veltman 2003 Almere 9:59  
2 Elisa Mul 2002 Zeewolde 10:32  
 
J13, 2.5 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Symen Korthof 2000 Zeewolde 9:29  
2 Jelmer Lof 1999 Zeewolde 10:15  
3 Jonne Houtsra 2001 Zeewolde 10:24  
4 Boris Sierink 1999 Zeewolde 10:26  
5 Tim Peters 1999 Zeewolde 11:13  
6 Jelle smelt 2000 Zeewolde 11:48  
7 Sven van Beek 2000 Zeewolde 11:57  
8 Ivan Korthof 2001 Zeewolde 12:17  
 
M16, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Him de Looper 1998 Zeewolde 18:28  
2 Marco Wolbers 1980 Harderwijk 19:54  
3 Michel janssen 1978 Zeewolde 20:48  
4 Jelle Bos 1998 Zeewolde 22:11  
5 Mattheus de Breed 1987 Dronten 22:15  
6 Remco Lankheet 1990 Amersfoort 23:06  
7 Ronald Hoek 1986 Zeewolde 24:34  
 
M40, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Zeger Knipmeijer 1970 Amersfoort 18:57  
2 David van der Meer 1971 Zeewolde 19:39  
3 Léon van Dongen 1964 Zeewolde 19:50  
4 Reinald Voorn 1967 Zeewolde 21:23  
5 Agnus Gerringa 1971 Lelystad 21:37  
6 Joost Korthof 1970 Zeewolde 22:49  
7 Robin Bruil 1969 Zeewolde 23:33  
8 Michiel Slot 1969 Zeewolde 23:53  
 
M50, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Gertjan Tichelaar 1957 Oldebroek 18:14  
2 Harry van 't Veld 1961 Nijkerk 19:27  
3 Paul Hundscheidt 1963 Zeewolde 19:33  
4 Ed Beekman 1964 Zeewolde 20:35  
5 Jan Willem Tromp 1959 Zeewolde 23:03  
6 Gerrit Mulder 1956 Harderwijk 23:19  
7 Gert van Kooy 1964 Zeewolde 25:35  
8 Harry van Beek 1955 Zeewolde 25:41  
9 Luc Haak 1957 Zeewolde 29:17  
10 Mello Lindner 1963 Amersfoort 34:50  
 
M60, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Wim Oudejans 1945 Nijkerk Gld 21:56  
2 Rob Pit 1951 Baarn 23:41  
3 Kees Boertje 1947 Zeewolde 29:09  
4 Theo Schouwenburg 1950 Zeewolde 29:58  
5 Hans Uiterdijk 1948 Zeewolde 32:56  
 
V16, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Danique Lindner 1994 Amersfoort 23:07  
2 Marije de Jong 1981 Harderwijk 26:05  
3 Marlina Peters 1998 Zeewolde 27:38  
4 Mergreet Visser 1984 Zeewolde 27:44  
5 Esther Hollestelle 1991 Dronten 29:49  
 
V35, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Monique Schoon 1970 Nijkerk Gld 23:22  
2 Erica van Keulen 1970 Swifterbant 29:52  
3 Annet Potkamp 1976 Zeewolde 32:25  
 
V45, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Tineke Hollestelle 1966 Dronten 28:00  
2 Jutine van der Kuijl 1968 Zeewolde 29:11  
3 Esther Beekman-Klein 1969 Zeewolde 29:17  
4 Ria houkes 1956 Zeewolde 32:37  
5 Marry van Maanen 1962 Zeewolde 34:50  
 
M16, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Ruben Verkaart 1988 Zeewolde 36:56  
2 Roy jeurissen 1979 Zeewolde 40:36  
3 Corné Lof 1992 Zeewolde 41:21  
4 Jordy van Maanen 1987 Zeewolde 45:05  
5 Fabian van Dam 1976 Zeewolde 46:39  
 
M40, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Han Wolsing 1965 Amersfoort 37:10  
2 Rémi Jansen 1974 Zeewolde 38:57  
3 Jacko de Kort 1974 Woerden 39:04  
4 Karel Jan Kaader 1968 Zeewolde 42:15  
5 Sytse Algera 1970 Zeewolde 42:26  
6 Ferry Schrijnewerkers 1965 Zeewolde 44:13  
7 Eric Revet 1967 Zeewolde 44:37  
8 Bas Lacroix 1966 Almere 45:11  
9 Edwin de vos 1965 Zeewolde 47:21  
10 Waltea Plug 1970 Zeewolde 48:40  
11 Bas dekkers 1965 Zeewolde 51:49  
12 Dirk de vries 1967 Zeewolde 53:50  
13 Edwin Vels 1966 Zeewolde 55:10  
14 Egbert Knorren 1965 Zeewolde 55:41  
15 Hans Bennis 1965 Zeewolde 55:42  
16 Bert de Nooij 1967 Zeewolde 57:00  
17 Dennis van Loeverijn 1973 Zeewolde 57:44  
 
M50, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Erik Mulder 1963 Huizen 41:33  
2 Gerco Pon 1961 Zeewolde 42:33  
3 Valentijn van Gorkom 1957 Zeewolde 42:50  
4 Jan Hollestelle 1960 Dronten 43:13  
5 Sieger-Rink de Jong 1963 Zeewolde 43:18  
6 Jos Revenberg 1962 Zeewolde 43:25  
7 Hein Smelt 1963 Zeewolde 43:40  
8 Stephen Leeves 1957 Bunschoten-Spakenbur 43:45  
9 Kees Rijsdijk 1961 Huizen 43:59  
10 Erwin Alebregtse 1963 Zeewolde 47:02  
11 Wilco de Witte 1963 Leusden 47:33  
12 Jaap Dijkens 1960 Zeewolde 47:37  
13 Fred van Rheenen 1959 Zeewolde 49:18  
14 Rob Emmens 1956 Zeewolde 50:25  
15 Rob Biemond 1962 Lelystad 50:40  
16 Jan van Velthoven 1960 Zeewolde 55:31  
 
M60, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Jack Weerdmeester 1952 Zeewolde 41:46  
2 Roelof Pepping 1947 Dronten 48:08  
3 Ton van Maarseveen 1948 Zeewolde 51:49  
4 Harry de Meijer 1953 Zeewolde 51:49  
5 Hans Oostindïen 1946 Baarn 53:18  
6 Henny Bosselaar 1949 Baarn 56:41  
7 John de Vries 1943 Baarn 1:10:28  
 
V16, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Sanne Kok 1988 Zeewolde 47:16  
 
V35, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Sandra Visser 1970 Zeewolde 50:42  
 
V45, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Angelique Wolsing 1967 Amersfoort 53:24  
2 Vera Casteleijn 1958 Zeewolde 58:34
Algemene informatie »
Verzekeringen »
Contributie
Bestuur / Commissies
Verkeersregelaars
Maatschappelijke stage
Vacatures
Clubkleding
Aanmeldingsformulier
Algemene informatie
Ledenvergaderingen
Nieuws
Nieuwsflits »
Nieuwsarchief
Algemeen »
Techniek »
Interviews »
Medisch »
Helden »
Menu vd maand »
Wedstrijdverslagen »
Bike-vakantie in het Zwarte Woud
Boekbespreking: Ard Schenk (Biografie)
Boekbespreking: Jacco Verhaeren (TOP-Coaches)
Boekbespreking: Joop Zoetemelk
Boekbespreking: Marc Herremans 1
Boekbespreking: Zwemmen (Nicola Keegan)
De Keiler in Nunspeet
Fietsexpeditie Siberië
Fietsvakantie Frankrijk - Marjolein Bos
Fietsvakantie Santiago - Anita Schouwaert
Giromania !!
Hardlopen samen met een blinde loper
Mount Ventoux beklimming Louis & Stefan Doorn
Ode aan Marco Pantani
Rien en de Fietsgoden
Skiken met Ingrid Munneke
The Desert Run
Trainingskamp XXL
Trans Alp ATB - Michiel & Marion
Vancouver - trainingskamp
Weissensee - Tonny van Vliet
Zwemanalyse in de Tongelreep
Trainen met de hartslagmeter
Bram Som
Edith van Dijk
Erica Terpstra
Gregor Stam
Kees Vaneman
Leen Pfrommer
Lidia van Bon - WK Masters zwemmen
Mieke Smit
Rob Barel
Afvallen - Mascha Spoor
Overgang en trainen - Mascha Spoor
Piriformis syndroom- Mascha Spoor
Bert Flier
Bruce Lee
Eric van der Linden
Jean Nelissen
Johan Neeskens
Wilco van den Akker
Wilfried de Jong
Gehakttaart met nasikruiden - Joke Lof
Spinaziepannenkoek - Paul Lindeboom
Fietsen
Lopen
Triathlon
zwemmen
Algemene informatie zwemmen
Zwemtrainingen »
Zwemtrainer
Algemeen informatie fietsen
Racefiets trainingen »
ATB trainingen »
Fietsnieuws
Fietstrainers
Veiligheid bij fietstrainingen
Fietstrainingen
Algemene informatie lopen
LOKO Loopcompetitie
Loopnieuws
Looptrainers
Algemene informatie triathlon
Divisie team
Reglementen »
Wedstrijdreglement ITU
Reglement Organisatie Wedstrijden
Wedstrijdkalender
Route startlocatie Kaap Flevo
Route startlocatie de Parel
Clubrecords
Uitslagen »
Zwemmen
Fietsen
Lopen
Duathlon / Triathlon
Fotoalbums
You tube filmpjes
Contact
N.A.W.-gegevens van TVZ
Wachtwoord wijzigen
Wachtwoord vergeten?

Ogenblik a.u.b. ...