U bent hier: HOME › 2004/2005 wedstrijd 3

2004/2005 wedstrijd 3

  LOKO LOOP NR: 3 - TRIATHLON VERENIGING ZEEWOLDE, 9 JAN 2005
                     UITSLAGENLIJST - 1 KM JEUGD - 1J6
09-01-2005 14:36                                                     Pag: 1

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  --------  ------  -------
    1    369  Rens Veerman               Zeewolde              1996      7e      4:23  13,688     4:23
    2    401  Sander Bostelaar           Zeewolde              1997     12e      4:47  12,544     4:47
    3    442  Michael van Peperzeel      Zeewolde              1997     13e      4:56  12,162     4:56
    4    418  Jelmer van Maaren          Zeewolde              1997     15e      4:58  12,081     4:58
    5    494  Axel van Beek              Zeewolde              1997     16e      5:02  11,921     5:02
    6    432  Mabel Korporaal            Zeewolde              1997     17e      5:06  11,765     5:06
    7    447  Aniek Wolsing              Amersfoort            1996     18e      5:10  11,613     5:10
    8    427  Him de Looper              Zeewolde              1998     20e      5:14  11,465     5:14
    9    430  Simen van Herpt            Zeewolde              1998     21e      5:22  11,180     5:22
   10    440  Cynthia Grisel             Zeewolde              1996     23e      5:25  11,077     5:25
   11    368  Maurits Veerman            Zeewolde              1998     24e      5:32  10,843     5:32
   12    433  Vasthi Hol                                       1997     27e      5:45  10,435     5:45
   13    412  Aniek Huijbregts           Zeewolde              1998     28e      5:46  10,405     5:46
   14    409  Margo van Schaik           Zeewolde              1996     29e      5:57  10,084     5:57
   15    448  Jelle Bos                  Zeewolde              1998     30e      6:03   9,917     6:03
   16    444  Jorn Niewzwaag             Zeewolde              1998     31e      6:04   9,890     6:04
   17    403  Mark Fledderus             Zeewolde              1998     32e      6:16   9,574     6:16
   18    419  Kwintijn Schuurman         Zeewolde              1995     33e      6:45   8,889     6:45
   19    410  Anouk van Schaik           Zeewolde              1998     34e      6:46   8,867     6:46
   20    413  Kim Alebregtse             Zeewolde              1996     36e      7:13   8,314     7:13
   21    428  Mark Alebregtse            Zeewolde              1999     37e      7:23   8,126     7:23

        LOKO LOOP NR: 3 - TRIATHLON VERENIGING ZEEWOLDE, 9 JAN 2005
                     UITSLAGENLIJST - 1 KM JEUGD - 1J9

09-01-2005 14:37                                                     Pag: 1

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  --------  ------  -------
    1    449  Tjade Looman               Zeewolde              1993      1e      3:43  16,143     3:43
    2    367  Mark Veerman               Zeewolde              1993      2e      3:59  15,063     3:59
    3    498  Koen van Gorkom            Zeewolde              1993      3e      4:08  14,516     4:08
    4    493  Youri |Peters              Zeewolde              1993      4e      4:13  14,229     4:13
    5    500  Arnoud Bostelaar           Zeewolde              1995      5e      4:15  14,118     4:15
    6    446  Jasper Wolsing             Amersfoort            1993      6e      4:21  13,793     4:21
    7    499  Eefje van Gorkom           Zeewolde              1995      8e      4:23  13,688     4:23
    8    420  Bart Stam                  Zeewolde              1994      9e      4:24  13,636     4:24
    9    421  Dorien Schaafsma           Zeewolde              1993     10e      4:40  12,857     4:40
   10    437  Sabine Oudendijk           Zeewolde              1991     11e      4:47  12,544     4:47
   11    411  Laura van der Horst        Zeewolde              1994     14e      4:58  12,081     4:58
   12    431  Jan van Kooy               Zeewolde              1995     19e      5:13  11,502     5:13
   13    439  Annette Hoiting            Zeewolde              1993     22e      5:23  11,146     5:23
   14    445  Joy Niewzwaag              Zeewolde              1995     25e      5:32  10,843     5:32
   15    402  Nynke Fledderus            Zeewolde              1995     26e      5:35  10,746     5:35
   16    407  Dara van Sloten            Zeewolde              1995     35e      6:49   8,802     6:49


        LOKO LOOP NR: 3 - TRIATHLON VERENIGING ZEEWOLDE, 9 JAN 2005
                    UITSLAGENLIJST - 5 KM JEUGD - 5J13

09-01-2005 14:39                                                     Pag: 1

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  --------  ------  -------
    1    345  Peter Schaafsma            Zeewolde              1991      1e     23:31  12,757     4:42
    2    452  Senna van Peperzeel        Zeewolde              1990      2e     24:24  12,295     4:52
    3    450  Ricardo van der Horst      Zeewolde              1992      3e     28:20  10,588     5:40
    4     87  Rafael Zieleman            Zeewolde              1992      4e     39:28   7,601     7:53


        LOKO LOOP NR: 3 - TRIATHLON VERENIGING ZEEWOLDE, 9 JAN 2005
                        UITSLAGENLIJST - L5 - LEV5

09-01-2005 14:40                                                     Pag: 1

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  --------  ------  -------
    1    473  Sanne Stokvis                                              1e     30:25   9,863     6:05


        LOKO LOOP NR: 3 - TRIATHLON VERENIGING ZEEWOLDE, 9 JAN 2005
                   UITSLAGENLIJST - 5 KM SENIOREN - 5M16

09-01-2005 14:53                                                     Pag: 1

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  --------  ------  -------
    1    334  Vincent Sipkes             Zeewolde              1984      1e     18:45  16,000     3:45
    2    332  Marcel Klaassen            Harderwijk            1975      2e     19:05  15,721     3:49
    3    116  Olav Hoekwater             Zeewolde              1974      3e     20:06  14,925     4:01
    4     44  Dennis Treur               Zeewolde              1972      5e     22:55  13,091     4:35


        LOKO LOOP NR: 3 - TRIATHLON VERENIGING ZEEWOLDE, 9 JAN 2005
                   UITSLAGENLIJST - 5 KM SENIOREN - 5M40

09-01-2005 14:53                                                     Pag: 1

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  --------  ------  -------
    1    343  Bert keek                  Biddinghuizen         1961      6e     23:14  12,912     4:38
    2    161  Gurbe Helbig               Zeewolde              1960      7e     24:50  12,081     4:58
    3    389  Johan Worst                Zeewolde              1964      9e     25:18  11,858     5:03
    4    162  Kees Bostelaar             Zeewolde              1964     11e     25:27  11,788     5:05
    5     15  Ronald Stokkentreef        Zeewolde              1963     13e     25:40  11,688     5:08
    6    346  Niek Brumlief              Zeewolde              1957     16e     26:09  11,472     5:13
    7    333  Ron van Haastere           Harderwijk            1960     17e     26:33  11,299     5:18


        LOKO LOOP NR: 3 - TRIATHLON VERENIGING ZEEWOLDE, 9 JAN 2005
                   UITSLAGENLIJST - 5 KM SENIOREN - 5M50

09-01-2005 14:58                                                     Pag: 1

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  --------  ------  -------
    1     55  Dirk Bout                  Zeewolde              1953      4e     21:55  13,688     4:23
    2    350  Harry Schrama              Biddinghuizen         1942     14e     25:48  11,628     5:09
    3    376  Gerard Spaan               Zeewolde              1953     20e     26:34  11,292     5:18
    4     91  Anton den Dunnen           Zeewolde              1945     23e     28:53  10,387     5:46
    5    153  Wim van de Kolk            Zeewolde              1951     24e     28:53  10,387     5:46


        LOKO LOOP NR: 3 - TRIATHLON VERENIGING ZEEWOLDE, 9 JAN 2005
                   UITSLAGENLIJST - 5 KM SENIOREN - 5V16

09-01-2005 14:48                                                     Pag: 1

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  --------  ------  -------
    1    393  Marloes Brumlief           Zeewolde              1985      9e     25:19  11,850     5:03


        LOKO LOOP NR: 3 - TRIATHLON VERENIGING ZEEWOLDE, 9 JAN 2005
                   UITSLAGENLIJST - 5 KM SENIOREN - 5V35

09-01-2005 14:49                                                     Pag: 1

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  --------  ------  -------
    1     46  Marianne Dobber            Zeewolde              1960     11e     25:30  11,765     5:06
    2    342  Petra Keek                 Biddinghuizen         1964     12e     25:52  11,598     5:10
    3     97  Frida Fafie                Zeewolde              1963     13e     25:57  11,561     5:11
    4     12  Paula de Vries             Zeewolde              1966     18e     26:35  11,285     5:19
    5     34  Noortje Huiskens           Zeewolde              1960     19e     28:00  10,714     5:36
    6    160  Lia Niewzwaag              Zeewolde              1969     23e     30:36   9,804     6:07
    7     13  Caroline Bostelaar         Zeewolde              1965     24e     30:36   9,804     6:07
    8     30  Lieke Bienfait             Zeewolde              1968     25e     30:40   9,783     6:08
    9     42  Monique Kuysten            Zeewolde              1960     27e     32:51   9,132     6:34


        LOKO LOOP NR: 3 - TRIATHLON VERENIGING ZEEWOLDE, 9 JAN 2005
                   UITSLAGENLIJST - 5 KM SENIOREN - 5V45

09-01-2005 14:49                                                     Pag: 1

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  --------  ------  -------
    1    391  Hanneke Brunlief           Zeewolde              1959      7e     25:01  11,992     5:00
    2     60  Ria Zieleman-Houkes        Zeewolde              1956     16e     26:34  11,292     5:18
    3    144  Jenny de Ridder            Leusden               1956     22e     30:15   9,917     6:03
    4    340  Janny Mulder               Biddinghuizen         1952     26e     32:42   9,174     6:32


        LOKO LOOP NR: 3 - TRIATHLON VERENIGING ZEEWOLDE, 9 JAN 2005
                  UITSLAGENLIJST - 10 KM SENIOREN - 10M16

09-01-2005 14:54                                                     Pag: 1

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  --------  ------  -------
    1    128  Rene Korporaal             Zeewolde              1965      2e     37:34  15,972     3:45
    2    111  René Oosterhof             Zeewolde              1971      3e     37:55  15,824     3:47
    3     52  Edwin Schouwenburg         Zeewolde              1981      4e     39:40  15,126     3:58
    4     32  Jan Fledderus              Zeewolde              1968     16e     43:07  13,916     4:18
    5    107  Hein Holleman              Zeewolde              1970     17e     43:21  13,841     4:20
    6    390  Hans Olde Hengel           Zeewolde              1966     29e     46:01  13,039     4:36
    7     83  Peter Huijbregts           Zeewolde              1965     32e     46:59  12,770     4:41
    8    147  Frank Hut                  Zeewolde              1974     35e     48:07  12,470     4:48
    9     70  Hans Stokvis               Zeewolde              1967     58e     56:24  10,638     5:38
   10    358  Egbert Knorren             Zeewolde              1965     60e     57:17  10,474     5:43


        LOKO LOOP NR: 3 - TRIATHLON VERENIGING ZEEWOLDE, 9 JAN 2005
                  UITSLAGENLIJST - 10 KM SENIOREN - 10M40

09-01-2005 14:55                                                     Pag: 1

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  --------  ------  -------
    1     63  Gerard van der Horst       Zeewolde              1961      5e     40:38  14,766     4:03
    2     75  Johan van Peperzeel        Zeewolde              1962      7e     40:48  14,706     4:04
    3    110  Jan Schaafsma              Zeewolde              1959      8e     41:06  14,599     4:06
    4     19  Paul Lindeboom             Zeewolde              1961     10e     41:10  14,575     4:07
    5     47  Henjo de Looper            Zeewolde              1961     11e     41:54  14,320     4:11
    6     38  Louis Doorn                Zeewolde              1956     12e     42:06  14,252     4:12
    7      8  Hans de Kam                Zeewolde              1960     14e     42:26  14,140     4:14
    8     14  Gerco Pon                  Zeewolde              1961     15e     42:35  14,090     4:15
    9      2  Hans van Sloten            Zeewolde              1958     18e     43:31  13,788     4:21
   10     56  Gert-Jan Lodder            Zeewolde              1963     19e     43:31  13,788     4:21
   11    139  Jan Willem Tromp           Zeewolde              1959     20e     43:35  13,767     4:21
   12     72  Erwin Alebregtse           Zeewolde              1963     21e     43:51  13,683     4:23
   13    127  Rien Fokkens               Zeewolde              1961     22e     44:24  13,514     4:26
   14    135  Jan Peter Westers          Zeewolde              1962     23e     44:27  13,498     4:26
   15     80  Jan Ris                    Zeewolde              1962     25e     44:33  13,468     4:27
   16    150  Valentijn van Gorkom       Zeewolde              1957     26e     44:52  13,373     4:29
   17     18  Hans Kokje                 Zeewolde              1962     28e     45:13  13,269     4:31
   18     25  Gert van Kooy              Zeewolde              1964     30e     46:05  13,020     4:36
   19     43  Rob Biemond                Lelystad              1962     31e     46:13  12,982     4:37
   20     59  Frank van Schaik           Zeewolde              1962     34e     47:56  12,517     4:47
   21     61  Ron Zieleman               Zeewolde              1954     36e     48:14  12,440     4:49
   22    132  Hohn Houtlosser            Zeewolde              1959     38e     48:58  12,253     4:53
   23    344  Marco Rademaker            Zeewolde              1957     39e     49:01  12,241     4:54
   24    341  Anton Nijenkamp            Biddinghuizen         1958     41e     49:08  12,212     4:54
   25     82  Erik Stam                  Zeewolde              1963     44e     50:58  11,772     5:05
   26    385  Rien van Campen            Zeewolde              1959     46e     51:13  11,715     5:07
   27    378  Jan de Winter              Biddinghuizen         1961     47e     51:28  11,658     5:08
   28    335  Gert Han Rijpstra          Zeewolde              1958     49e     51:50  11,576     5:11
   29    106  Marcel Dinkelberg          Zeewolde              1963     50e     51:52  11,568     5:11
   30    336  Jean Chaigneau             Zeewolde              1956     52e     53:29  11,218     5:20
   31     40  Dick Kleijn                Zeewolde              1964     57e     55:58  10,721     5:35
   32     41  Ben van de Bunt            Zeewolde              1962     59e     56:24  10,638     5:38
   33     96  Wijbe Dijkstra             Zeewolde              1960     61e     59:09  10,144     5:54


        LOKO LOOP NR: 3 - TRIATHLON VERENIGING ZEEWOLDE, 9 JAN 2005
                  UITSLAGENLIJST - 10 KM SENIOREN - 10M50

09-01-2005 14:58                                                     Pag: 1

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  --------  ------  -------
    1    103  Jack Weerdmeester          Zeewolde              1952      8e     41:09  14,581     4:06
    2     85  Wim Mouwer                 Nunspeet              1953     12e     42:15  14,201     4:13
    3    337  Jos van Rijt               Amersfoort            1953     26e     44:58  13,343     4:29
    4    388  George Thoen               Zeewolde              1951     32e     47:33  12,618     4:45
    5     49  Aard Weijers               Zeewolde              1949     36e     48:18  12,422     4:49
    6    366  Harry de Meyer             Zeewolde              1953     39e     49:06  12,220     4:54
    7    146  Peter van het Veu          Zeewolde              1954     50e     53:00  11,321     5:18
    8     53  Theo Schouwenburg          Zeewolde              1950     52e     53:51  11,142     5:23
    9     28  Ton van Maarseveen         Zeewolde              1948     54e     53:59  11,115     5:23
   10     39  Hans Houtzager             Zeewolde              1947     61e     59:15  10,127     5:55
   11    339  Adrie van 't Westende      Biddinghuizen         1947     65e   1:01:32   9,751     6:09


        LOKO LOOP NR: 3 - TRIATHLON VERENIGING ZEEWOLDE, 9 JAN 2005
                  UITSLAGENLIJST - 10 KM SENIOREN - 10V16

09-01-2005 15:00                                                     Pag: 1

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  --------  ------  -------
    1     64  Jorieke Casteleijn         Zeewolde              1984      5e     40:40  14,754     4:04
    2     45  Annemieke Treur-Hart       Zeewolde              1971     44e     51:12  11,719     5:07
    3     77  Nicolette Leeuwerke-Reind  Zeewolde              1973     63e   1:00:18   9,950     6:01


        LOKO LOOP NR: 3 - TRIATHLON VERENIGING ZEEWOLDE, 9 JAN 2005
                  UITSLAGENLIJST - 10 KM SENIOREN - 10V35

09-01-2005 15:02                                                     Pag: 1

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  --------  ------  -------
    1     21  Anita Schouwaert           Zeewolde              1961     23e     44:27  13,498     4:26
    2    145  Angelique Wolsing          Amersfoort            1969     41e     49:10  12,203     4:55
    3     22  Carin Lindeboom            Zeewolde              1965     47e     51:35  11,632     5:09
    4     62  Marjolein Bos              Zeewolde              1960     53e     53:59  11,115     5:23
    5    142  Sylvia Worst Bakker        Zeewolde              1969     55e     55:38  10,785     5:33


        LOKO LOOP NR: 3 - TRIATHLON VERENIGING ZEEWOLDE, 9 JAN 2005
                  UITSLAGENLIJST - 10 KM SENIOREN - 10V45

09-01-2005 15:03                                                     Pag: 1

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  --------  ------  -------
    1    109  Tinka Mathyssen            Zeewolde              1958     42e     50:32  11,873     5:03
    2    133  Jeanette Rubbens           Zeewolde              1950     62e     59:23  10,104     5:56
    3    380  Greetje Boelens            Biddinghuizen         1952     64e   1:01:02   9,831     6:06


        LOKO LOOP NR: 3 - TRIATHLON VERENIGING ZEEWOLDE, 9 JAN 2005
              UITSLAGENLIJST - 10 KM SENIOREN - 10KM VROUWEN TOTAAL

09-01-2005 15:05                                                     Pag: 1

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  --------  ------  -------
    1     64  Jorieke Casteleijn         Zeewolde              1984      1e 10v16     40:40  14,754     4:04
    2     21  Anita Schouwaert           Zeewolde              1961      1e 10v35     44:27  13,498     4:26
    3    145  Angelique Wolsing          Amersfoort            1969      2e 10v35     49:10  12,203     4:55
    4    109  Tinka Mathyssen            Zeewolde              1958      1e 10v45     50:32  11,873     5:03
    5     45  Annemieke Treur-Hart       Zeewolde              1971      2e 10v16     51:12  11,719     5:07
    6     22  Carin Lindeboom            Zeewolde              1965      3e 10v35     51:35  11,632     5:09
    7     62  Marjolein Bos              Zeewolde              1960      4e 10v35     53:59  11,115     5:23
    8    142  Sylvia Worst Bakker        Zeewolde              1969      5e 10v35     55:38  10,785     5:33
    9    133  Jeanette Rubbens           Zeewolde              1950      2e 10v45     59:23  10,104     5:56
   10     77  Nicolette Leeuwerke-Reind  Zeewolde              1973      3e 10v16   1:00:18   9,950     6:01
   11    380  Greetje Boelens            Biddinghuizen         1952      3e 10v45   1:01:02   9,831     6:06


        LOKO LOOP NR: 3 - TRIATHLON VERENIGING ZEEWOLDE, 9 JAN 2005
               UITSLAGENLIJST - 10 KM SENIOREN - 10KM MANNEN TOTAAL

09-01-2005 15:05                                                    

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  --------  ------  -------
    1    128  Rene Korporaal             Zeewolde              1965      1e 10M16     37:34  15,972     3:45
    2    111  René Oosterhof             Zeewolde              1971      2e 10M16     37:55  15,824     3:47
    3     52  Edwin Schouwenburg         Zeewolde              1981      3e 10M16     39:40  15,126     3:58
    4     63  Gerard van der Horst       Zeewolde              1961      1e 10M40     40:38  14,766     4:03
    5     75  Johan van Peperzeel        Zeewolde              1962      2e 10M40     40:48  14,706     4:04
    6    110  Jan Schaafsma              Zeewolde              1959      3e 10M40     41:06  14,599     4:06
    7    103  Jack Weerdmeester          Zeewolde              1952      1e 10M50     41:09  14,581     4:06
    8     19  Paul Lindeboom             Zeewolde              1961      4e 10M40     41:10  14,575     4:07
    9     47  Henjo de Looper            Zeewolde              1961      5e 10M40     41:54  14,320     4:11
   10     38  Louis Doorn                Zeewolde              1956      6e 10M40     42:06  14,252     4:12
   11     85  Wim Mouwer                 Nunspeet              1953      2e 10M50     42:15  14,201     4:13
   12      8  Hans de Kam                Zeewolde              1960      7e 10M40     42:26  14,140     4:14
   13     14  Gerco Pon                  Zeewolde              1961      8e 10M40     42:35  14,090     4:15
   14     32  Jan Fledderus              Zeewolde              1968      4e 10M16     43:07  13,916     4:18
   15    107  Hein Holleman              Zeewolde              1970      5e 10M16     43:21  13,841     4:20
   16      2  Hans van Sloten            Zeewolde              1958      9e 10M40     43:31  13,788     4:21
   17     56  Gert-Jan Lodder            Zeewolde              1963     10e 10M40     43:31  13,788     4:21
   18    139  Jan Willem Tromp           Zeewolde              1959     11e 10M40     43:35  13,767     4:21
   19     72  Erwin Alebregtse           Zeewolde              1963     12e 10M40     43:51  13,683     4:23
   20    127  Rien Fokkens               Zeewolde              1961     13e 10M40     44:24  13,514     4:26
   21    135  Jan Peter Westers          Zeewolde              1962     14e 10M40     44:27  13,498     4:26
   22     80  Jan Ris                    Zeewolde              1962     15e 10M40     44:33  13,468     4:27
   23    150  Valentijn van Gorkom       Zeewolde              1957     16e 10M40     44:52  13,373     4:29
   24    337  Jos van Rijt               Amersfoort            1953      3e 10M50     44:58  13,343     4:29
   25     18  Hans Kokje                 Zeewolde              1962     17e 10M40     45:13  13,269     4:31
   26    390  Hans Olde Hengel           Zeewolde              1966      6e 10M16     46:01  13,039     4:36
   27     25  Gert van Kooy              Zeewolde              1964     18e 10M40     46:05  13,020     4:36
   28     43  Rob Biemond                Lelystad              1962     19e 10M40     46:13  12,982     4:37
   29     83  Peter Huijbregts           Zeewolde              1965      7e 10M16     46:59  12,770     4:41
   30    388  George Thoen               Zeewolde              1951      4e 10M50     47:33  12,618     4:45
   31     59  Frank van Schaik           Zeewolde              1962     20e 10M40     47:56  12,517     4:47
   32    147  Frank Hut                  Zeewolde              1974      8e 10M16     48:07  12,470     4:48
   33     61  Ron Zieleman               Zeewolde              1954     21e 10M40     48:14  12,440     4:49
   34     49  Aard Weijers               Zeewolde              1949      5e 10M50     48:18  12,422     4:49
   35    132  Hohn Houtlosser            Zeewolde              1959     22e 10M40     48:58  12,253     4:53
   36    344  Marco Rademaker            Zeewolde              1957     23e 10M40     49:01  12,241     4:54
   37    366  Harry de Meyer             Zeewolde              1953      6e 10M50     49:06  12,220     4:54
   38    341  Anton Nijenkamp            Biddinghuizen         1958     24e 10M40     49:08  12,212     4:54
   39     82  Erik Stam                  Zeewolde              1963     25e 10M40     50:58  11,772     5:05
   40    385  Rien van Campen            Zeewolde              1959     26e 10M40     51:13  11,715     5:07
   41    378  Jan de Winter              Biddinghuizen         1961     27e 10M40     51:28  11,658     5:08
   42    335  Gert Han Rijpstra          Zeewolde              1958     28e 10M40     51:50  11,576     5:11
   43    106  Marcel Dinkelberg          Zeewolde              1963     29e 10M40     51:52  11,568     5:11
   44    146  Peter van het Veu          Zeewolde              1954      7e 10M50     53:00  11,321     5:18
   45    336  Jean Chaigneau             Zeewolde              1956     30e 10M40     53:29  11,218     5:20
   46     53  Theo Schouwenburg          Zeewolde              1950      8e 10M50     53:51  11,142     5:23
   47     28  Ton van Maarseveen         Zeewolde              1948      9e 10M50     53:59  11,115     5:23
   48     40  Dick Kleijn                Zeewolde              1964     31e 10M40     55:58  10,721     5:35
   49     70  Hans Stokvis               Zeewolde              1967      9e 10M16     56:24  10,638     5:38
   50     41  Ben van de Bunt            Zeewolde              1962     32e 10M40     56:24  10,638     5:38
   51    358  Egbert Knorren             Zeewolde              1965     10e 10M16     57:17  10,474     5:43
   52     96  Wijbe Dijkstra             Zeewolde              1960     33e 10M40     59:09  10,144     5:54
   53     39  Hans Houtzager             Zeewolde              1947     10e 10M50     59:15  10,127     5:55
   54    339  Adrie van 't Westende      Biddinghuizen         1947     11e 10M50   1:01:32   9,751     6:09

Algemene informatie »
Verzekeringen »
Contributie
Bestuur / Commissies
Verkeersregelaars
Maatschappelijke stage
Vacatures
Clubkleding
Aanmeldingsformulier
Algemene informatie
Ledenvergaderingen
Nieuws
Nieuwsflits »
Nieuwsarchief
Algemeen »
Techniek »
Interviews »
Medisch »
Helden »
Menu vd maand »
Wedstrijdverslagen »
Bike-vakantie in het Zwarte Woud
Boekbespreking: Ard Schenk (Biografie)
Boekbespreking: Jacco Verhaeren (TOP-Coaches)
Boekbespreking: Joop Zoetemelk
Boekbespreking: Marc Herremans 1
Boekbespreking: Zwemmen (Nicola Keegan)
De Keiler in Nunspeet
Fietsexpeditie Siberië
Fietsvakantie Frankrijk - Marjolein Bos
Fietsvakantie Santiago - Anita Schouwaert
Giromania !!
Hardlopen samen met een blinde loper
Mount Ventoux beklimming Louis & Stefan Doorn
Ode aan Marco Pantani
Rien en de Fietsgoden
Skiken met Ingrid Munneke
The Desert Run
Trainingskamp XXL
Trans Alp ATB - Michiel & Marion
Vancouver - trainingskamp
Weissensee - Tonny van Vliet
Zwemanalyse in de Tongelreep
Trainen met de hartslagmeter
Bram Som
Edith van Dijk
Erica Terpstra
Gregor Stam
Kees Vaneman
Leen Pfrommer
Lidia van Bon - WK Masters zwemmen
Mieke Smit
Rob Barel
Afvallen - Mascha Spoor
Overgang en trainen - Mascha Spoor
Piriformis syndroom- Mascha Spoor
Bert Flier
Bruce Lee
Eric van der Linden
Jean Nelissen
Johan Neeskens
Wilco van den Akker
Wilfried de Jong
Gehakttaart met nasikruiden - Joke Lof
Spinaziepannenkoek - Paul Lindeboom
Fietsen
Lopen
Triathlon
zwemmen
Algemene informatie zwemmen
Zwemtrainingen »
Zwemtrainer
Algemeen informatie fietsen
Racefiets trainingen »
ATB trainingen »
Fietsnieuws
Fietstrainers
Veiligheid bij fietstrainingen
Fietstrainingen
Algemene informatie lopen
LOKO Loopcompetitie
Loopnieuws
Looptrainers
Algemene informatie triathlon
Divisie team
Reglementen »
Wedstrijdreglement ITU
Reglement Organisatie Wedstrijden
Wedstrijdkalender
Route startlocatie Kaap Flevo
Route startlocatie de Parel
Clubrecords
Uitslagen »
Zwemmen
Fietsen
Lopen
Duathlon / Triathlon
Fotoalbums
You tube filmpjes
Contact
N.A.W.-gegevens van TVZ
Wachtwoord wijzigen
Wachtwoord vergeten?

Ogenblik a.u.b. ...