U bent hier: HOME › Eindstand na zes wedstrijden 2014

Eindstand na zes wedstrijden 2014

LOKOLOOPcompetitie  SEIZOEN 2013/2014

Eindstand seizoen 2013/2014 1 km

J6 1 402 Siebe  Westerhof Zeewolde 2005 4:54 4:33 4:26 4:35 4:36 4:27 13:26
  2 414 Senna  Fransen   2006 5:05 4:44 4:33 4:32 4:59 5:10 13:49
  3 405 Tjade  Smelt Zeewolde 2005 5:16 4:39 4:28 4:51 4:47 4:43 13:50
  4 419 Stan  van Reen Zeewolde 2007   5:17         5:17
  5 416 Nick  Borgerding Zeewolde 2005   5:48         5:48
J6V 1 404 Floor  Smelt Zeewolde 2005 5:09 4:44 4:46 4:45 4:44 4:37 14:05
  2 412 Linde  de Smidt   2006 5:33 4:49   4:57 5:00 4:34 14:20
  3 417 Rosalie  Franken Almere 2007   5:50   5:37 5:14 4:50 15:41
J8 1 409 Senna  Kampinga Zeewolde 2005 4:06 3:48   3:46 3:43 3:39 11:08
  2 406 Rick  van der  Meer Zeewolde 2004 4:03 3:44 3:48 3:51 3:47 3:41 11:12
  3 408 Merijn  Korthof Zeewolde 2005   4:29 4:16 4:27 4:29 4:13 12:56
  4 411 Wouter  van der  Wit     5:03     4:37 4:41 4:31 13:49
  5 403 Mitchel  van Dam Zeewolde 2005     5:00   5:27 4:46 15:13
J8V 1 407 Selina  Franken Almere 2005 4:05 3:56   3:57 3:54 3:45 11:35
  2 410 Marit  de Munnik Zeewolde 2004   5:49 4:19 4:37 4:25 4:22 13:06
  3 422 Berber  Schaap Zeewolde 2005     4:24 4:36 4:32 4:16 13:12
  4 420 Mirte  Mul Zeewolde 2004   5:56   6:42 6:26 6:22 18:44
  5 423 Marit  Kalee Nijkerk  Gld 2005         5:02 4:41 9:43
  6 421 Milen  Galavazi Almere 2004   4:36         4:36
  7 415 Floor  van Kats Zeewolde 2005       5:33     5:33

Eindstand seizoen 2013/2014 2,5 km

                         
J10 1 459 Jonne Houtstra Zeewolde 2001 10:50 10:20   10:55 10:41 10:35 31:36:00
  2 450 Thomas  Bos Zeewolde 2002 11:33 10:30 10:57 11:02 10:30   31:57:00
  3 464 Jouke Westerhof Zeewolde   12:07 11:23   11:20 11:38 11:01 33:44:00
  4 443 Hidde  Westerhof Zeewolde 2001 12:25   12:03 12:28 12:02 11:51 35:56:00
  5 468 Jesse Mul Zeewolde 2001   13:18   12:35 11:56 11:47 36:18:00
  6 456 Ivan  Korthof Zeewolde 2001   13:02 12:19 12:02   12:14 36:35:00
  7 454 Wesley  Franken Almere 2003 14:41 12:49   12:31 12:59 12:34 37:54:00
  8 447 Daan  van Kats Zeewolde 2001 14:39 13:06 13:01 12:09 15:29 14:45 38:16:00
  9 462 Youri  Fransen   2001 9:21     9:22     18:43
  10 474 Luc Besseling Amersfoort 2001       10:40 10:24   21:04
  11 476 Jochem  van der  Wit Zeewolde 2001         13:53 12:49 26:42:00
  12 473 Rik  Mul Zeewolde 2002       12:02     12:02
J10V 1 467 Elisa  Mul Zeewolde 2002   10:24   10:17 10:28 10:13 30:54:00
  2 471 Emma  Welling Zeewolde 2001   11:52 11:38 11:56   11:28 34:58:00
  3 452 Aimee  de Smidt Almere 2003 12:11 12:22   12:10 12:06   36:27:00
  4 475 Sanne  Kalee Nijkerk  Gld 2002         11:37 11:10 22:47
  5 460 Zoë  Harteman Zeewolde 2001   12:11   12:45     24:56:00
  6 469 Noa  Harteman Zeewolde 2003   12:24   12:50     25:14:00
  7 477 Naomi  Doves Huizen 2001           11:10 11:10
J13 1 442 Him  de Looper Zeewolde 1998 9:27 9:01     9:59   28:27:00
  2 455 Symen  Korthof Zeewolde 2000   9:54 9:39 10:03 10:14 9:55 29:28:00
  3 451 Jelle  Bos Zeewolde 1998 10:42 10:27 10:36 10:27 10:05   30:59:00
  4 448 Boris  Sierink Zeewolde 1999   11:21 11:33 11:19     34:13:00
  5 458 Tim  Peters Zeewolde 1999 12:32 11:37   11:50   11:35 35:02:00
  6 461 Sven  van Beek   2000 12:42 11:44 12:15 12:06 11:59   35:49:00
  7 444 Jelle  Smelt Zeewolde 2000   12:18 12:15 12:32 11:54   36:27:00
  8 449 Tim  Lablans Zeewolde 2000 14:46 13:55         28:41:00
  9 465 Jorn  Snaterse Zeewolde 1998     10:22       10:22
J13V 1 457 Marlina  Peters Zeewolde 1998 11:09 11:00 11:12 11:08 12:02 11:33 33:17:00
  2 470 Anouk  Welling Zeewolde 1999   12:16 11:37     11:34 35:27:00
  3 472 Anouck  Kloosterman Zeewolde 2000       11:07     11:07
  4 463 Muriel  Franssen   1998 12:57           12:57
                         

Eindstand seizoen 2013/2014 5 km

                         
M16 1 239 Jeroen  Verboom Hoevelaken 1989       17:42 17:26 16:45 51:53:00
  2 138 Jarick  Stoop   1996 20:40 18:26 18:15 17:43 17:42 17:34 52:59:00
  3 139 Leon Hollestelle   1994 18:39 18:30 18:11 17:57 19:37 18:26 54:34:00
  4 5 Corne  Lof Zeewolde 1992 20:06 19:19 19:38 19:12   19:46 58:09:00
  5 65 Mattheus  de Breed Dronten 1987 23:44 23:42 23:56 22:45 23:02 22:00 1:07:47
  6 144 Erwin  Demmer   1979 20:08         20:12 40:20:00
  7 198 Jeroen  Liefhebber Zeewolde 1985     27:29:00 28:09:00     55:38:00
  8 217 Bas  Tuithof Amersfoort 1978       29:19:00 28:04:00   57:23:00
  9 293 Antoon  van Beek Zeewolde 1994           16:10 16:10
  10 117 Joshua Groen Amersfoort 1979 16:59           16:59
  11 170 Emile  Dercksen Harderwijk 1977   17:06         17:06
  12 135 Ruben  Verkaart Zeewolde 1988 17:53           17:53
  13 154 Mark  Schriek Eindhoven 1991     18:32       18:32
  14 246 Jasper  Schouten Dronten 1993       18:57     18:57
  15 253 Remco  van Hussel Nijkerk  Gld 1977       19:49     19:49
  16 35 Koen  Emmens Amersfoort 1985   20:34         20:34
  17 235 Evert  van Tol Zeewolde 1983       21:39     21:39
  18 157 Sven  Snaterse Zeewolde 1995   22:13         22:13
  19 254 Sander  van Woerdekom Nijkerk  Gld 1977       22:34     22:34
  20 158 Gijs  Snaterse Zeewolde 1997   22:44         22:44
  21 197 Lennard  duijvestijn Zeewolde 1984     23:15       23:15
  22 39 Remco  Lankheet Amersfoort 1990 25:34:00           25:34:00
  23 271 Peter  phefferkorn Lelystad 1980           26:55:00 26:55:00
  24 280 Taco  Welink Hilversum 1980         32:33:00   32:33:00
M40 1 162 Zeger  Knipmeijer Amersfoort 1970     18:38 18:30 19:08 19:04 56:12:00
  2 69 Eduard  Beekman Zeewolde 1964 20:53 20:18   20:22   45:55:00 1:01:33
  3 108 Agnus  Gerringa Lelystad 1971 21:37     20:16 21:13 20:41 1:02:10
  4 247 Harrie  Wintermans Nijkerk  Gld 1965       20:34 21:38 20:49 1:03:01
  5 72 Johan van Stee Zeewolde 1967 22:32 21:52 21:51       1:06:15
  6 47 Eric  Möller Zeewolde 1969 22:53 22:16 22:45       1:07:54
  7 18 Robin  Bruil Zeewolde 1969 21:58 31:17:00 24:21:00 23:13 27:52:00 24:02:00 1:09:13
  8 132 Rik  de Munnik Zeewolde 1967 24:44:00 24:28:00 23:41 23:16 23:39   1:10:36
  9 266 Dirk  de Vries Zeewolde 1967       25:49:00 25:29:00 24:24:00 1:15:42
  10 255 Frank  Scheffer Den  Dolder 1964       18:21 18:21   36:42:00
  11 264 Alexander  Veerman Zeewolde 1968       20:59 21:36   42:35:00
  12 256 Steven  Scheffer   1966       21:51 21:24   43:15:00
  13 192 Guido  Rietzschel Hoogland 1967       24:37:00   24:09:00 48:46:00
  14 10 Juan Kamphuis Zeewolde 1967   24:15:00 35:42:00       59:57:00
  15 277 Marco  Kalee Nijkerk  Gld 1968         19:48 40:18:00 1:00:06
  16 250 Harm  Jaap de Witt   1967       19:08     19:08
  17 199 Mark  van Tol Huizen 1966     19:56       19:56
  18 295 Henk  Demmen Nijkerk  Gld 1967           20:28 20:28
  19 294 Martijn  Augustijn Hoogland 1973           20:54 20:54
  20 79 Jacob Lof Zeewolde 1965     23:10       23:10
  21 184 Michiel  Slot Zeewolde 1969   23:56         23:56
  22 238 Jack Stoop Dronten 1967       26:11:00     26:11:00
  23 11 Arius  Bom Zeewolde 1966 26:16:00           26:16:00
M50 1 66 Harry  van 't Veld Nijkerk  Gld 1961 20:18 19:18   19:38     59:14:00
  2 177 Hans  de Kam Zeewolde 1960   20:40   20:45   20:23 1:01:48
  3 173 Henjo  de Looper   1961   20:53   20:42   20:51 1:02:26
  4 142 Rien  Fokkens   1961 21:02 20:55 21:00 21:06 21:32 20:38 1:02:33
  5 240 Dennis  Gehring Huizen 1955       22:48 23:10 22:17 1:08:15
  6 84 Johan van Peperzeel Zeewolde 1962     24:19:00   22:08 22:22 1:08:49
  7 1 Jan Willem  Tromp Zeewolde 1959   23:54 23:13 22:57   23:14 1:09:24
  8 31 Janwillem  Swchlotter Zeewolde 1962     23:35 23:02 23:36   1:10:13
  9 109 Luc Haak Zeewolde 1957     28:52:00 28:36:00     57:28:00
  10 233 Ed  Jakobsen Amersfoort 1962         20:03   20:03
  11 298 Patrick  Bouhuizen Zeewolde 1961           22:15 22:15
  12 269 Jan Willem  Hage Zeewolde 1957           22:53 22:53
  13 190 Nico  Ketting Zeewolde 1959     22:57       22:57
  14 156 Ronald  Snaterse Zeewolde 1963   23:23         23:23
  15 115 Barry  Mostert Nijkerk  Gld 1954 23:35           23:35
  16 130 Jan van de Vijver Zeewolde 1957 27:03:00           27:03:00
M60 1 125 Wim  Oudejans Nijkerk  Gld 1945 23:01 22:21   24:18:00 24:26:00 21:31 1:06:53
  2 119 Klaas  Bijleveld Zeewolde 1934   30:44:00 30:16:00 31:18:00   32:07:00 1:32:18
  3 41 Rien  Delhez Zeewolde 1952     31:42:00 31:09:00 32:02:00 30:55:00 1:33:46
  4 106 Hans  Uiterdijk Zeewolde 1948   34:11:00 34:11:00 34:25:00 35:43:00 32:58:00 1:41:20
  5 205 Jos Delhez Harderwijk 1949     31:44:00 31:50:00     1:03:34
V16 1 37 Fiona  Mirea Almere 1993 24:29:00     25:59:00 24:44:00 23:08 1:12:21
  2 38 Danique  Lindner Amersfoort 1994 25:36:00 24:56:00   25:24:00   24:35:00 1:14:55
  3 107 Petra  Ebbeling Zeewolde 1984 26:45:00   27:20:00 26:17:00   26:53:00 1:19:55
  4 206 Mabel  Korporaal Zeewolde 1997     23:38 23:12     46:50:00
  5 245 Sabina  Majoor Nijkerk  Gld 1980       25:05:00 25:48:00   50:53:00
  6 118 Marisca  de Jong Amersfoort 1988 25:13:00     26:48:00     52:01:00
  7 123 Judith  Revenberg Zeewolde 1997   26:59:00   26:32:00     53:31:00
  8 230 Seline  Phefferkorn Lelystad 1983       28:01:00   26:54:00 54:55:00
  9 211 Sanne  Sibbald Groningen 1993     21:59       21:59
  10 149 Berber  Bergsma Reduzum 1990   22:00         22:00
  11 212 Shanne  Lof Zeewolde 1994     24:50:00       24:50:00
  12 166 Ellen  Duijvestijn Eindhoven 1986     24:59:00       24:59:00
  13 33 Nicole  Potuijt Amersfoort 1988   25:06:00         25:06:00
  14 302 Annewik  Lettink Utrecht 1983           27:16:00 27:16:00
    301 Bernadette  Lettink Amsterdam 1986           27:16:00 27:16:00
  16 160 Anoeska  Huijskes Zeewolde 1997   27:34:00         27:34:00
  17 165 Laura  van Stee Zeewolde 1995   31:16:00         31:16:00
  18 151 Alinda  Bruijgoms Zeewolde 1979   31:25:00         31:25:00
  19 98 Claudia  Huijskes Zeewolde 1993     31:29:00       31:29:00
  20 147 Manjeska  Boersma Zeewolde 1981   31:30:00         31:30:00
  21 137 Mylene  Wijnands   1988 32:48:00           32:48:00
  22 296 Petra  Pijpers Voorthuizen 1983           34:18:00 34:18:00
V35 1 176 Saskia  Roest Nijkerk  Gld 1974   22:07 21:44 21:30 21:57 21:44 1:04:58
  2 128 Monique  Schoon Nijkerk  Gld 1970 24:31:00 23:44   24:16:00 24:27:00 24:00:00 1:12:00
  3 70 Esther  Beekman-Klein Zeewolde 1969 28:18:00 29:41:00   29:34:00     1:27:33
  4 174 Angelina  Versteeg Nijkerk  Gld 1970   21:58         21:58
  5 186 Wendy  Zevenhek Amersfoort 1969       26:05:00     26:05:00
  6 23 Sybrigje  Westerhof Zeewolde 1969 28:34:00           28:34:00
V45 1 241 Marga  Lesterhuis Huizen 1955       22:22 23:07 21:49 1:07:18
  2 90 Annette  Schraverus Nijkerk  Gld 1968 26:54:00 25:44:00   25:35:00   25:33:00 1:16:52
  3 122 Carla  de Jong Zeewolde 1961 27:09:00 28:11:00   26:47:00     1:22:07
  4 80 Joke Lof Zeewolde 1963   28:58:00 28:03:00 27:27:00   27:43:00 1:23:13
  5 51 Jose de Kleijn Zeewolde 1968 32:11:00 29:50:00 28:21:00 28:16:00 28:33:00 27:57:00 1:24:34
  6 213 Irma  Koldenhof Zeewolde 1963     32:25:00   32:35:00 31:58:00 1:36:58
  7 91 Loes Groen Dronten 1957 33:35:00   33:16:00 32:11:00   32:56:00 1:38:23
  8 68 Jutine  van der  Kuijl Zeewolde 1968   29:39:00   29:33:00     59:12:00
  9 97 Femy  Hesp Zeewolde 1967   29:19:00   30:26:00     59:45:00
  10 99 Hanneke  Barendregt Zeewolde 1964   31:44:00 32:04:00       1:03:48
  11 127 Àgnes  Kluifhooft Lelystad 1967     33:29:00 32:00:00     1:05:29
  12 81 Evelien  Stokkentreef Zeewolde 1964     33:28:00 32:06:00     1:05:34
  13 75 Erna  Emmens Zeewolde 1956   28:18:00         28:18:00
  14 223 Babette  van der  Wiel Hilversum 1966       28:44:00     28:44:00
  15 179 Karine  Korporaal Zeewolde 1965   29:40:00         29:40:00
  16 145 Henny  van Tellingen Leusden 1960       29:48:00     29:48:00
  17 207 Marry  van Maanen Zeewolde 1962     30:54:00       30:54:00
  18 224 Annemieke  Dopheide Hilversum 1961       33:18:00     33:18:00
  19 150 Jacqueline  Jansen Almere 1967     35:40:00       35:40:00
  20 191 Tineke  Haak Zeewolde 1960     38:35:00       38:35:00
                         
                         

Eindstand seizoen 2013/2014 10 km

M16 1 168 Ruben  Verkaart Zeewolde 1988   36:29:00     37:43:00 37:33:00 1:51:45
  2 78 Conrad  van 't Erve Amersfoort 1975 39:46:00       38:55:00 39:17:00 1:57:58
  3 43 Rémi  Jansen Zeewolde 1974 39:02:00 39:33:00 43:04:00   42:09:00 40:32:00 1:59:07
  4 4 Tom  de Jong Biddinghuizen 1986 41:02:00 40:24:00   39:24:00 40:21:00   2:00:09
  5 25 Gudo  van Werkhoven Zeewolde 1976   43:49:00     45:38:00 43:06:00 2:12:33
  6 93 Jordy  van Maanen Zeewolde 1987     44:32:00 44:23:00 45:09:00   2:14:04
  7 196 Dennis  Mijer Zeewolde 1987     45:51:00   45:07:00 43:57:00 2:14:55
  8 195 Fabian  van Dam Zeewolde 1976     45:56:00 46:02:00 47:15:00 45:50:00 2:17:48
  9 124 Michel  Janssen Zeewolde 1978   45:00:00   46:59:00 46:23:00 46:44:00 2:18:07
  10 111 Arjan  de Lange Zeewolde 1979   45:15:00   46:40:00 46:32:00 46:44:00 2:18:27
  11 121 Jasper  Wolsing Amersfoort 1993 46:10:00 46:36:00   49:31:00     2:22:17
  12 58 Henk-Jan  Wieberdink Elspeet 1985 51:35:00     47:59:00 48:51:00   2:28:25
  13 237 Michel  Besseling Amersfoort 1974       36:11:00 36:43:00   1:12:54
  14 64 Guido  Kwakkel Zeewolde 1977   37:32:00       37:46:00 1:15:18
  15 28 Sander  Jansen Zeewolde 1976 42:07:00 40:31:00         1:22:38
  16 267 Erwin  Demmer Voorthuizen 1979       45:17:00 42:37:00   1:27:54
  17 153 Stefan  Hoogervorst Huizen 1975   44:00:00   44:16:00     1:28:16
  18 2 Stefan  Minkhorst Zeewolde 1985   44:45:00     45:15:00   1:30:00
  19 243 Frank  Hut Zeewolde 1977       46:07:00   49:41:00 1:35:48
  20 62 Roy  Vrieling Zeewolde 1978 48:38:00   47:24:00       1:36:02
  21 260 Jordy  Stol Zeewolde 1994       46:17:00   50:13:00 1:36:30
  22 251 Wilberd  de Groot Leusden 1988       49:21:00 47:15:00   1:36:36
  23 202 Koen  Henkes Zeewolde 1982         34:59:00   34:59:00
  24 261 Sten  Oostland Harderwijk 1988       36:12:00     36:12:00
  25 159 Tom  Fokkens Zeewolde 1989   38:43:00         38:43:00
  26 216 Alex  Meeldijk Utrecht 1987       39:06:00     39:06:00
  27 231 Maarten  van Vulpen Odijk 1981       39:09:00     39:09:00
  28 244 Jeroen  van Wilgenburg Utrecht 1982         39:20:00   39:20:00
  29 284 Jony Heerink Amersfoort 1986         39:41:00   39:41:00
  30 163 Michiel  van Reen Zeewolde 1974   40:17:00         40:17:00
  31 282 Sven  Duits   1978         40:23:00   40:23:00
  32 281 Corné  Lof Zeewolde 1992         42:06:00   42:06:00
  33 104 Jeroen  Mast Huizen 1986 44:51:00           44:51:00
  34 172 Dennis  Westerkamp Almere 1978   44:52:00         44:52:00
  35 226 Michel  van den Brink Woerden 1986       46:46:00     46:46:00
  36 96 Justin  van Zanten Zeewolde 1989         47:48:00   47:48:00
  37 129 Ivo  Vollebregt Schiedam 1979 53:24:00           53:24:00
  38 279 Marlou  Delhez Amsterdam 1983         53:59:00   53:59:00
M40 1 102 David  van der  Meer Zeewolde 1971 41:07:00     39:32:00 41:11:00   2:01:50
  2 22 Jelmer  de Jong Zeewolde 1967 41:23:00 41:20:00   41:01:00 43:41:00 43:23:00 2:03:44
  3 32 Sieger-Rink  de Jong Zeewolde 1963   41:37:00 41:29:00 42:06:00   45:24:00 2:05:12
  4 44 Léon van Dongen Zeewolde 1964   42:08:00 41:28:00   42:01:00 41:46:00 2:05:15
  5 56 Ron  Gouw Zeewolde 1963   41:23:00 42:05:00 42:15:00     2:05:43
  6 52 Jan Fledderus Zeewolde 1968   43:57:00   43:52:00 43:54:00 43:41:00 2:11:27
  7 42 Hein  Smelt Zeewolde 1963 45:33:00 43:26:00 43:36:00   44:50:00 46:52:00 2:11:52
  8 148 Michiel  de Graaf Almere 1973     44:30:00 43:27:00 44:45:00   2:12:42
  9 6 Ferry  Schrijnewerkers Zeewolde 1965     45:01:00 44:57:00   43:45:00 2:13:43
  10 182 Richard  den Brok Almere 1973   46:04:00   44:13:00 44:13:00   2:14:30
  11 136 Paul  Hundscheit   1963 47:55:00 46:22:00 46:19:00 45:02:00 47:23:00 44:50:00 2:16:11
  12 17 Eric  Revet Zeewolde 1967   43:55:00 48:32:00 45:26:00 48:39:00 49:45:00 2:17:53
  13 181 Leon de Ridder Zeewolde 1965   50:04:00 49:30:00   50:35:00 49:44:00 2:29:18
  14 105 Eddy  van der  Wit Zeewolde 1967 53:01:00 53:56:00   52:37:00 52:00:00 51:25:00 2:36:02
  15 175 Ludo Remeerkens Zeewolde 1964   56:52:00 54:41:00 55:57:00 55:35:00   2:46:13
  16 215 Bert  de Nooij Zeewolde 1967     56:22:00 57:19:00 56:02:00 58:35:00 2:49:43
  17 171 Han  Wolsing Amersfoort 1965   36:37:00   36:22:00     1:12:59
  18 236 Edwin  de Vos Zeewolde 1965       47:53:00   47:45:00 1:35:38
  19 259 Richard  Kenter Zeewolde 1971       48:38:00 48:08:00   1:36:46
  20 194 Rob  Terinathe Zeewolde 1967     51:39:00 51:41:00     1:43:20
  21 275 Menno  van de Meer Almere 1972         36:57:00   36:57:00
  22 214 Peter  Deege De  Meern 1971     40:52:00       40:52:00
  23 110 Joost  Korthof Zeewolde 1970   43:40:00         43:40:00
  24 169 Sijtse  Algera Zeewolde 1970   44:09:00         44:09:00
  25 53 Hans  Olde-Hengel Zeewolde 1966   44:17:00         44:17:00
  26 225 Johan Zwaal Heemstede 1964         44:30:00   44:30:00
  27 210 Jacco Werkhoven Zeewolde 1969     44:46:00       44:46:00
  28 116 Henry  bruinsma Zeewolde 1971 46:09:00           46:09:00
  29 291 Tim  Wagemakers Kudelstaart 1966         47:40:00   47:40:00
  30 201 Frank  Welling Zeewolde 1966     48:23:00       48:23:00
  31 189 Remco  van den Brink Houten 1964     49:31:00       49:31:00
  32 7 Bas  Dekkers Zeewolde 1965       51:00:00     51:00:00
M50 1 9 Bas  Pieterse Zeewolde 1960   39:15:00 37:59:00   39:42:00 41:31:00 1:56:56
  2 180 Erik  Mulder Huizen 1963   43:11:00 41:01:00 40:21:00 42:29:00 40:30:00 2:01:52
  3 40 Kees  Rijsdijk Huizen 1961 45:13:00 42:59:00 43:54:00 42:27:00 43:27:00 42:52:00 2:08:18
  4 257 Stephen  Leeves Bunschoten 1957       43:04:00 43:56:00 43:04:00 2:10:04
  5 140 Jan Hollestelle   1960 46:00:00     44:19:00 45:00:00 43:04:00 2:12:23
  6 263 Valentijn  van Gorkom Zeewolde 1957       45:52:00 46:15:00 45:46:00 2:17:53
  7 27 Ron  Zange Zeewolde 1958 49:20:00 48:29:00 48:14:00   49:02:00 48:50:00 2:25:33
  8 92 Henk  Groen Dronten 1958 50:14:00   49:10:00 51:20:00   48:21:00 2:27:45
  9 164 Sander  van der  Werf Zeewolde 1959   46:42:00 49:29:00   51:51:00   2:28:02
  10 50 Erwin  Alebregtse Zeewolde 1963     54:35:00 47:34:00   47:31:00 2:29:40
  11 46 Frank  van Schaik Zeewolde 1962 50:19:00 48:30:00 51:00:00       2:29:49
  12 178 Piet  Roskam Zeewolde 1957   51:15:00 51:02:00     52:25:00 2:34:42
  13 77 Marco  Rademaker Zeewolde 1957 48:53:00 56:38:00   49:30:00     2:35:01
  14 8 Ronald  Stokkentreef Zeewolde 1963   59:19:00   56:47:00   56:07:00 2:52:13
  15 12 Gerco  Pon Zeewolde 1961       43:29:00 44:20:00   1:27:49
  16 13 Jos Revenbreg Zeewolde 1962   48:31:00 43:22:00       1:31:53
  17 74 Rob  Emmens Zeewolde 1956       47:01:00 47:55:00   1:34:56
  18 103 Joop Majoor Huizen 1959 49:09:00 48:11:00         1:37:20
  19 248 Wilco  Witte Leusden 1963       51:31:00 49:36:00   1:41:07
  20 219 Peter  de Vries Zeewolde 1958       52:22:00   50:21:00 1:42:43
  21 161 Jaap Dijkens Zeewolde 1960   45:10:00         45:10:00
  22 221 Barry  Mostert Nijkerk  Gld 1954       46:35:00     46:35:00
  23 146 Hans  van Sloten Zeewolde 1958   51:23:00         51:23:00
  24 126 Paul  Naus Zeewolde 1961 54:23:00           54:23:00
  25 200 Jan Loot Almere 1963     56:15:00       56:15:00
M60 1 87 Jack Weerdmeester Zeewolde 1952   41:46:00 40:56:00 40:46:00 44:35:00 45:29:00 2:03:28
  2 208 Rob  Pit Baarn 1951  .     45:07:00 45:36:00 47:30:00 47:48:00 2:18:13
  3 113 Roelof  Pepping Dronten 1947 48:42:00 48:18:00 48:25:00 48:12:00 49:33:00 49:38:00 2:24:55
  4 203 Henny  Bosselaar Baarn 1949     50:41:00 52:05:00 52:30:00 50:58:00 2:33:44
  5 101 Ton  Duits Amersfoort  . 1944       53:33:00 56:07:00 53:33:00 2:43:13
  6 16 Ton  van Maarseveen Zeewolde 1948 57:17:00   52:40:00   57:21:00   2:47:18
  7 204 John de Vries Baarn 1943     58:40:00 59:40:00 58:21:00 56:53:00 2:53:54
  8 258 Hans  Oostindiën Baarn 1946       38:22:00   52:12:00 1:30:34
  9 278 Ton  Renser Huizen 1953         46:55:00   46:55:00
  10 141 Kees  Sosef   1951 49:32:00           49:32:00
  11 14 Harry  de Meijer Zeewolde 1953         52:10:00   52:10:00
  12 232 Steven  Poolman Almere 1952       58:16:00     58:16:00
  13 30 Theo  Schouwenburg Zeewolde 1950       1:04:18     1:04:18
V16 1 94 Harriette  Lalkens Zeewolde 1985   40:27:00 39:35:00 39:26:00     1:59:28
  2 86 Jorieke  Casteleijn Amersfoort 1985 39:47:00     39:11:00 56:07:00   2:15:05
  3 59 Annewil  Lettink Utrecht 1983   46:23:00 46:20:00 45:36:00     2:18:19
  4 286 Henrieke  Prins Amersfoort 1986         40:23:00   40:23:00
  5 268 Melanie  Spruijt Zeewolde 1979       42:44:00     42:44:00
  6 222 Melissa  Jansen Amersfoort 1997           51:31:00 51:31:00
  7 265 Marloes  Snip  Brumlief Zeewolde 1985       52:13:00     52:13:00
  8 252 Melissa  Witte Leusden 1990       55:33:00     55:33:00
V35 1 45 Sandra  Visser Zeewolde 1970 50:56:00 50:06:00 49:32:00 51:34:00 50:38:00 50:31:00 2:30:09
  2 100 Annemiek  Veenkamp Zeewolde 1972 42:59:00 42:04:00         1:25:03
  3 83 Mandy  Buter Zeewolde 1975   52:49:00   51:37:00     1:44:26
  4 228 Yvon  van de Berg Nijkerk  Gld 1972         47:57:00   47:57:00
  5 193 Esther  v.d.  Wildt Swifterbant 1971     48:47:00       48:47:00
  6 185 Annette  Bogstra   1972   49:48:00         49:48:00
  7 274 Jeannette  Lebouille Almere 1970         52:12:00   52:12:00
  8 131 Jascha Uitzetter Zeewolde 1972   58:43:00         58:43:00
  9 155 Bianca  van Bergenhenegouw  . Soesterberg 1969     1:03:33       1:03:33
  10 289 Diana  Hogenaar Baarn 1970         1:04:41   1:04:41
V45 1 73 Anita  Schouwaert Zeewolde 1961   48:47:00 47:37:00 48:47:00     2:25:11
  2 120 Angelique  Wolsing Amersfoort 1967 49:43:00 50:57:00   49:40:00     2:30:20
  3 57 Karin  Gouw-Bijleveld Zeewolde 1962   52:46:00 52:39:00 52:02:00     2:37:27
  4 15 Vera  Casteleijn Zeewolde 1958 58:49:00 58:02:00   57:20:00     2:54:11
  5 29 Anneke  Rademaker Zeewolde 1959 57:03:00 56:38:00   1:01:26     2:55:07
  6 21 Carin  Lindeboom Zeewolde 1965   54:30:00 50:37:00       1:45:07
  7 114 Brenda  van Rijn Zeewolde 1967 57:18:00 55:40:00         1:52:58
  8 220 Angelina  Kuijpers Amersfoort 1968       52:25:00     52:25:00
  9 249 Tinie  Witte Leusden 1963       55:27:00     55:27:00
  10 152 Nicolette  Briaire Zeewolde 1966   58:43:00         58:43:00

Algemene informatie »
Verzekeringen »
Contributie
Bestuur / Commissies
Verkeersregelaars
Maatschappelijke stage
Vacatures
Clubkleding
Aanmeldingsformulier
Algemene informatie
Ledenvergaderingen
Nieuws
Nieuwsflits »
Nieuwsarchief
Algemeen »
Techniek »
Interviews »
Medisch »
Helden »
Menu vd maand »
Wedstrijdverslagen »
Bike-vakantie in het Zwarte Woud
Boekbespreking: Ard Schenk (Biografie)
Boekbespreking: Jacco Verhaeren (TOP-Coaches)
Boekbespreking: Joop Zoetemelk
Boekbespreking: Marc Herremans 1
Boekbespreking: Zwemmen (Nicola Keegan)
De Keiler in Nunspeet
Fietsexpeditie Siberië
Fietsvakantie Frankrijk - Marjolein Bos
Fietsvakantie Santiago - Anita Schouwaert
Giromania !!
Hardlopen samen met een blinde loper
Mount Ventoux beklimming Louis & Stefan Doorn
Ode aan Marco Pantani
Rien en de Fietsgoden
Skiken met Ingrid Munneke
The Desert Run
Trainingskamp XXL
Trans Alp ATB - Michiel & Marion
Vancouver - trainingskamp
Weissensee - Tonny van Vliet
Zwemanalyse in de Tongelreep
Trainen met de hartslagmeter
Bram Som
Edith van Dijk
Erica Terpstra
Gregor Stam
Kees Vaneman
Leen Pfrommer
Lidia van Bon - WK Masters zwemmen
Mieke Smit
Rob Barel
Afvallen - Mascha Spoor
Overgang en trainen - Mascha Spoor
Piriformis syndroom- Mascha Spoor
Bert Flier
Bruce Lee
Eric van der Linden
Jean Nelissen
Johan Neeskens
Wilco van den Akker
Wilfried de Jong
Gehakttaart met nasikruiden - Joke Lof
Spinaziepannenkoek - Paul Lindeboom
Fietsen
Lopen
Triathlon
zwemmen
Algemene informatie zwemmen
Zwemtrainingen »
Zwemtrainer
Algemeen informatie fietsen
Racefiets trainingen »
ATB trainingen »
Fietsnieuws
Fietstrainers
Veiligheid bij fietstrainingen
Fietstrainingen
Algemene informatie lopen
LOKO Loopcompetitie
Loopnieuws
Looptrainers
Algemene informatie triathlon
Divisie team
Reglementen »
Wedstrijdreglement ITU
Reglement Organisatie Wedstrijden
Wedstrijdkalender
Route startlocatie Kaap Flevo
Route startlocatie de Parel
Clubrecords
Uitslagen »
Zwemmen
Fietsen
Lopen
Duathlon / Triathlon
Fotoalbums
You tube filmpjes
Contact
N.A.W.-gegevens van TVZ
Wachtwoord wijzigen
Wachtwoord vergeten?

Ogenblik a.u.b. ...