U bent hier: HOME › 2013/2014 wedstrijd 6

2013/2014 wedstrijd 6

Uitslagenlijst Lokoloop competitie

Zeewolde - Zondag 9 maart 2014

 
J6, 1 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Siebe Westerhof 2005 Zeewolde 4:27  
2 Tjade Smelt 2005 Zeewolde 4:43  
3 Senna Fransen 2006   5:10  
 
J6V, 1 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Linde de Smidt 2006   4:34  
2 Floor Smelt 2005 Zeewolde 4:37  
3 Rosalie Franken 2007 Almere 4:50  
 
J8, 1 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Senna Kampinga 2005 Zeewolde 3:39  
2 Rick van der Meer 2004 Zeewolde 3:41  
3 Merijn Korthof 2005 Zeewolde 4:13  
4 Wouter van der Wit     4:31  
5 Mitchel van Dam 2005 Zeewolde 4:46  
 
J8V, 1 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Selina Franken 2005 Almere 3:45  
2 Berber Schaap 2005 Zeewolde 4:16  
3 Marit de Munnik 2004 Zeewolde 4:22  
4 Marit Kalee 2005 Nijkerk Gld 4:41  
5 Mirte Mul 2004 Zeewolde 6:22  
 
J10, 2.5 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Jonne Houtstra 2001 Zeewolde 10:35  
2 Jouke Westerhof   Zeewolde 11:01  
3 Jesse Mul 2001 Zeewolde 11:47  
4 Hidde Westerhof 2001 Zeewolde 11:51  
5 Ivan Korthof 2001 Zeewolde 12:14  
6 Wesley Franken 2003 Almere 12:34  
7 Jochem van der Wit 2001 Zeewolde 12:49  
8 Daan van Kats 2001 Zeewolde 14:45  
 
J10V, 2.5 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Elisa Mul 2002 Zeewolde 10:13  
2 Naomi Doves 2001 Huizen 11:10  
3 Sanne Kalee 2002 Nijkerk Gld 11:10  
4 Emma Welling 2001 Zeewolde 11:28  
 
J13, 2.5 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Symen Korthof 2000 Zeewolde 9:55  
2 Tim Peters 1999 Zeewolde 11:35  
 
J13V, 2.5 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Marlina Peters 1998 Zeewolde 11:33  
2 Anouk Welling 1999 Zeewolde 11:34  
 
M16, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Antoon van Beek 1994 Zeewolde 16:10  
2 Jeroen Verboom 1989 Hoevelaken 16:45  
3 Jarick Stoop 1996   17:34  
4 Leon Hollestelle 1994   18:26  
5 Corne Lof 1992 Zeewolde 19:46  
6 Erwin Demmer 1979   20:12  
7 Mattheus de Breed 1987 Dronten 22:00  
8 Peter phefferkorn 1980 Lelystad 26:55  
 
M40, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Zeger Knipmeijer 1970 Amersfoort 19:04  
2 Henk Demmen 1967 Nijkerk Gld 20:28  
3 Agnus Gerringa 1971 Lelystad 20:41  
4 Harrie Wintermans 1965 Nijkerk Gld 20:49  
5 Martijn Augustijn 1973 Hoogland 20:54  
6 Robin Bruil 1969 Zeewolde 24:02  
7 Guido Rietzschel 1967 Hoogland 24:09  
8 Dirk de Vries 1967 Zeewolde 24:24  
9 Marco Kalee 1968 Nijkerk Gld 40:18  
10 Eduard Beekman 1964 Zeewolde 45:55  
 
M50, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Hans de Kam 1960 Zeewolde 20:23  
2 Rien Fokkens 1961   20:38  
3 Henjo de Looper 1961   20:51  
4 Patrick Bouhuizen 1961 Zeewolde 22:15  
5 Dennis Gehring 1955 Huizen 22:17  
6 Johan van Peperzeel 1962 Zeewolde 22:22  
7 Jan Willem Hage 1957 Zeewolde 22:53  
8 Jan Willem Tromp 1959 Zeewolde 23:14  
 
M60, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Wim Oudejans 1945 Nijkerk Gld 21:31  
2 Rien Delhez 1952 Zeewolde 30:55  
3 Klaas Bijleveld 1934 Zeewolde 32:07  
4 Hans Uiterdijk 1948 Zeewolde 32:58  
 
V16, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Fiona Mirea 1993 Almere 23:08  
2 Danique Lindner 1994 Amersfoort 24:35  
3 Petra Ebbeling 1984 Zeewolde 26:53  
4 Seline Phefferkorn 1983 Lelystad 26:54  
5 Annewik Lettink 1983 Utrecht 27:16  
6 Bernadette Lettink 1986 Amsterdam 27:16  
7 Petra Pijpers 1983 Voorthuizen 34:18  
 
V35, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Saskia Roest 1974 Nijkerk Gld 21:44  
2 Monique Schoon 1970 Nijkerk Gld 24:00  
 
V45, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Marga Lesterhuis 1955 Huizen 21:49  
2 Annette Schraverus 1968 Nijkerk Gld 25:33  
3 Joke Lof 1963 Zeewolde 27:43  
4 Jose de Kleijn 1968 Zeewolde 27:57  
5 Irma Koldenhof 1963 Zeewolde 31:58  
6 Loes Groen 1957 Dronten 32:56  
 
M16, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Ruben Verkaart 1988 Zeewolde 37:33  
2 Guido Kwakkel 1977 Zeewolde 37:46  
3 Conrad van 't Erve 1975 Amersfoort 39:17  
4 Rémi Jansen 1974 Zeewolde 40:32  
5 Gudo van Werkhoven 1976 Zeewolde 43:06  
6 Dennis Mijer 1987 Zeewolde 43:57  
7 Fabian van Dam 1976 Zeewolde 45:50  
8 Arjan de Lange 1979 Zeewolde 46:44  
9 Michel Janssen 1978 Zeewolde 46:44  
10 Frank Hut 1977 Zeewolde 49:41  
11 Jordy Stol 1994 Zeewolde 50:13  
 
M40, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Léon van Dongen 1964 Zeewolde 41:46  
2 Jelmer de Jong 1967 Zeewolde 43:23  
3 Jan Fledderus 1968 Zeewolde 43:41  
4 Ferry Schrijnewerkers 1965 Zeewolde 43:45  
5 Paul Hundscheit 1963   44:50  
6 Sieger-Rink de Jong 1963 Zeewolde 45:24  
7 Hein Smelt 1963 Zeewolde 46:52  
8 Edwin de Vos 1965 Zeewolde 47:45  
9 Leon de Ridder 1965 Zeewolde 49:44  
10 Eric Revet 1967 Zeewolde 49:45  
11 Eddy van der Wit 1967 Zeewolde 51:25  
12 Bert de Nooij 1967 Zeewolde 58:35  
 
M50, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Erik Mulder 1963 Huizen 40:30  
2 Bas Pieterse 1960 Zeewolde 41:31  
3 Kees Rijsdijk 1961 Huizen 42:52  
4 Stephen Leeves 1957 Bunschoten 43:04  
5 Jan Hollestelle 1960   43:04  
6 Valentijn van Gorkom 1957 Zeewolde 45:46  
7 Erwin Alebregtse 1963 Zeewolde 47:31  
8 Henk Groen 1958 Dronten 48:21  
9 Ron Zange 1958 Zeewolde 48:50  
10 Peter de Vries 1958 Zeewolde 50:21  
11 Piet Roskam 1957 Zeewolde 52:25  
12 Ronald Stokkentreef 1963 Zeewolde 56:07  
 
M60, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Jack Weerdmeester 1952 Zeewolde 45:29  
2 Rob Pit 1951 Baarn 47:48  
3 Roelof Pepping 1947 Dronten 49:38  
4 Henny Bosselaar 1949 Baarn 50:58  
5 Hans Oostindiën 1946 Baarn 52:12  
6 Ton Duits 1944 Amersfoort 53:33  
7 John de Vries 1943 Baarn 56:53  
 
V16, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Melissa Jansen 1997 Amersfoort 51:31  
 
V35, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Sandra Visser 1970 Zeewolde 50:31  

Algemene informatie »
Verzekeringen »
Contributie
Bestuur / Commissies
Verkeersregelaars
Vacatures
Clubkleding
Aanmeldingsformulier
Algemene informatie
Ledenvergaderingen
Nieuws
Nieuwsflits »
Nieuwsarchief
Algemeen »
Techniek »
Interviews »
Medisch »
Helden »
Menu vd maand »
Wedstrijdverslagen »
Bike-vakantie in het Zwarte Woud
Boekbespreking: Ard Schenk (Biografie)
Boekbespreking: Jacco Verhaeren (TOP-Coaches)
Boekbespreking: Joop Zoetemelk
Boekbespreking: Marc Herremans 1
Boekbespreking: Zwemmen (Nicola Keegan)
De Keiler in Nunspeet
Fietsexpeditie Siberië
Fietsvakantie Frankrijk - Marjolein Bos
Fietsvakantie Santiago - Anita Schouwaert
Giromania !!
Hardlopen samen met een blinde loper
Mount Ventoux beklimming Louis & Stefan Doorn
Ode aan Marco Pantani
Rien en de Fietsgoden
Skiken met Ingrid Munneke
The Desert Run
Trainingskamp XXL
Trans Alp ATB - Michiel & Marion
Vancouver - trainingskamp
Weissensee - Tonny van Vliet
Zwemanalyse in de Tongelreep
Trainen met de hartslagmeter
Bram Som
Edith van Dijk
Erica Terpstra
Gregor Stam
Kees Vaneman
Leen Pfrommer
Lidia van Bon - WK Masters zwemmen
Mieke Smit
Rob Barel
Afvallen - Mascha Spoor
Overgang en trainen - Mascha Spoor
Piriformis syndroom- Mascha Spoor
Bert Flier
Bruce Lee
Eric van der Linden
Jean Nelissen
Johan Neeskens
Wilco van den Akker
Wilfried de Jong
Gehakttaart met nasikruiden - Joke Lof
Spinaziepannenkoek - Paul Lindeboom
Fietsen
Lopen
Triathlon
zwemmen
Algemene informatie zwemmen
Zwemtrainingen »
Zwemtrainer
Algemeen informatie fietsen
Racefiets trainingen »
ATB trainingen »
Fietsnieuws
Fietstrainers
Veiligheid bij fietstrainingen
Fietstrainingen
Algemene informatie lopen
LOKO Loopcompetitie
Loopnieuws
Looptrainers
Algemene informatie triathlon
Divisie team
Reglementen »
Wedstrijdreglement ITU
Reglement Organisatie Wedstrijden
Wedstrijdkalender TVZ
Route startlocatie Kaap Flevo
Route startlocatie de Parel
Clubrecords
Uitslagen »
Zwemmen
Fietsen
Lopen
Duathlon / Triathlon
Fotoalbums
You tube filmpjes
Contact
N.A.W.-gegevens van TVZ
Wachtwoord wijzigen
Wachtwoord vergeten?

Ogenblik a.u.b. ...