U bent hier: HOME › Tussenstand na vijf wedstrijden 2015

Tussenstand na vijf wedstrijden 2015

LOKOLOOP-5 SEIZOEN 2014/2015, TVZ ZEEWOLDE, 08 FEBRUARI 2015
STAND - LOKO LOOP COMPETITIE - 1 KM JEUGD
Cat. plaats startnr Naam plaats geb.jr 12 okt. 9-nov 14-dec 11-jan 8-feb totaal
J6 1 428 Justin van Dam Zeewolde 2008 5:56 5:47 11:43
J6V 1 436 Natascha van Keulen Swifterbant 2007 4:57 4:45 9:42
2 439 Rosalie Franken Almere 2007 5:04 4:44 9:48
3 420 Noortje Biemond Lelystad 2007 4:59 5:07 10:06
J8 1 419 Senna Kampinga Zeewolde 2005 4:14 3:39 3:37 11:30
2 406 Siebe Westerhof Zeewolde 2005 4:17 4:13 4:07 12:37
3 426 Senna fransen Zeewolde 2006 4:35 4:18 4:26 13:19
4 404 Tjade Smelt Zeewolde 2005 4:22 4:29 4:37 4:33 13:24
5 440 Senna Plasschaert Almere 2006 3:55 3:56 7:51
6 409 Merijn Korthof Zeewolde 2005 4:05 4:06 8:11
7 429 Mitchel van Dam Zeewolde 2005 4:43 4:46 9:29
8 434 Marit Kalee Nijkerk Gld 2005 4:38 5:00 9:38
J8V 1 405 Berber Schaap Zeewolde 2005 4:19 4:27 4:20 13:06
2 403 Floor Smelt Zeewolde 2005 4:27 4:29 4:37 4:30 4:26 13:22
3 435 Marit de Munnik Zeewolde 2004 4:22 4:39 4:38 13:39
4 437 Selina Franken Almere 2005 3:44 3:38 7:22
5 442 Merel Veltman Almere 2005 4:07 4:12 8:19
STAND - LOKO LOOP COMPETITIE - 2,5 KM JEUGD
J10 1 424 Rick van der Meer Zeewolde 2004 10:30 10:25 10:27 31:22
2 412 Thomas Bos Zeewolde 2002 10:31 10:39 11:11 32:21
3 407 Jouke Westerhof Zeewolde 2003 10:45 11:30 11:22 33:37
4 427 Sanne Kalee Nijkerk Gld 2002 10:53 11:39 11:34 34:06
5 415 Rik Mul Zeewolde 2002 11:03 11:59 12:00 35:02
6 417 Sander van Keulen Swifterbant 2004 12:47 11:55 12:51 12:38 13:20 37:20
7 441 Maël plasshaert Almere 2003 9:48 9:26 19:14
8 432 Daan Bergmans Dronten 2004 11:02 10:41 21:43
9 438 Wesley Franken Almere 2003 15:06 16:11 31:17
10 421 Maarten Biemond Lelystad 2004 11:43 11:43
11 408 Hidde Westerhof Zeewolde 2001 12:12 12:12
J10V 1 431 Tamar Veltman Almere 2003 9:59 9:58 10:13 30:10
2 414 Elisa Mul Zeewolde 2002 10:32 10:43 10:39 31:54
J13 1 411 Symen Korthof Zeewolde 2000 9:29 9:25 9:54 28:48
2 422 Jonne Houtsra Zeewolde 2001 10:24 10:18 10:30 9:56 10:24 30:38
3 413 Jelmer Lof Zeewolde 1999 10:15 10:36 10:23 31:14
4 423 Jelle smelt Zeewolde 2000 11:48 12:19 12:07 12:35 36:14
5 410 Ivan Korthof Zeewolde 2001 12:17 12:29 12:17 37:03
6 425 Sven van Beek Zeewolde 2000 11:57 11:60 13:45 37:42
7 433 Youri Fransen Zeewolde 2001 8:55 9:17 18:12
8 418 Tim Peters Zeewolde 1999 11:13 11:27 22:40
9 430 Boris Sierink Zeewolde 1999 10:26 10:26
STAND - LOKO LOOP COMPETITIE - 5KM
1 53 Him de Looper Zeewolde 1998 18:28 18:18 18:29 55:15
2 2 Remco Lankheet Amersfoort 1990 23:06 23:22 21:26 21:18 21:19 1:04:03
3 47 Jelle Bos Zeewolde 1998 22:11 23:27 22:18 1:07:56
4 144 Antoon van Beek Zeewolde 1994 15:52 16:23 32:15
5 131 Liron Siderius Dronten 1980 22:19 21:39 43:58
6 4 Mattheus de Breed Dronten 1987 22:15 22:19 44:34
7 232 Sander Bruil Zeewolde 1998 23:22 28:30 51:52
8 224 Mark Gesman Zeewolde 1990 31:30 23:18 54:48
9 143 Joshua Groen Zeist 1979 17:35 17:35
10 293 Jacco Muntz Harderwijk 1992 18:56 18:56
11 82 Marco Wolbers Harderwijk 1980 19:54 19:54
12 160 Rob de Wilde Zeewolde 1982 20:29 20:29
13 115 Michel janssen Zeewolde 1978 20:48 20:48
14 179 Evert van Tol Zeewolde 1983 22:49 22:49
15 288 Remco van Hussel Nijkerk Gld 1977 22:55 22:55
16 130 Sebastiaan Duijff Dronten 1985 23:54 23:54
17 40 Ronald Hoek Zeewolde 1986 24:34 24:34
18 133 Dirk Wolf Dronten 1988 26:05 26:05
19 297 Henri van t Klaphok Nijkerk Gld 1987 26:13 26:13
20 267 Willem de Bruin Soest 1984 27:45 27:45
M40 1 71 Zeger Knipmeijer Amersfoort 1970 18:57 19:02 19:01 57:00
2 55 Léon van Dongen Zeewolde 1964 19:50 19:32 20:02 19:29 58:51
3 13 Agnus Gerringa Lelystad 1971 21:37 21:09 20:53 1:03:39
4 27 Robin Bruil Zeewolde 1969 23:33 22:44 24:20 22:38 1:08:55
5 263 Marco Kalee Nijkerk Gld 1968 20:11 19:28 39:39
6 89 Michiel Slot Zeewolde 1969 23:53 23:10 47:03
7 35 Joost Korthof Zeewolde 1970 22:49 46:13 1:09:02
8 162 Wilfred Frederiks Almere 1968 19:36 19:36
9 79 David van der Meer Zeewolde 1971 19:39 19:39
10 117 Reinald Voorn Zeewolde 1967 21:23 21:23
11 270 Hans Olde Hengel Zeewolde 1966 22:00 22:00
12 276 Eric möller Zeewolde 1969 24:31 24:31
13 205 Marcel Mosterd Zeewolde 1972 31:06 31:06
14 196 Erik Hofstee Zeewolde 1969 38:33 38:33
M50 1 77 Gertjan Tichelaar Oldebroek 1957 18:14 18:07 18:16 54:37
2 94 Harry van 't Veld Nijkerk 1961 19:27 19:33 19:54 58:54
3 76 Gerrit Mulder Harderwijk 1956 23:19 23:18 23:49 1:10:26
4 78 Harry van Beek Zeewolde 1955 25:41 24:42 26:03 1:16:26
5 192 Alfred Gesman Zeewolde 1958 31:28 32:47 30:34 1:34:49
6 3 Mello Lindner Amersfoort 1963 34:50 35:34 33:52 34:21 33:31 1:41:44
7 46 Paul Hundscheidt Zeewolde 1963 19:33 20:34 40:07
8 170 Patrick Bouhuizen Zeewolde 1961 19:53 20:33 40:26
9 39 Jan Willem Tromp Zeewolde 1959 23:03 22:48 45:51
10 102 Gert van Kooy Zeewolde 1964 25:35 24:57 50:32
11 242 Ben van de Bunt Zeewolde 1962 29:53 28:29 58:22
12 50 Ed Beekman Zeewolde 1964 20:35 20:35
13 126 Hans de kam Zeewolde 1960 21:05 21:05
14 212 Henk van Scherpenzeel zeewolde 1961 23:04 23:04
15 173 Nico Ketting Zeewolde 1959 23:16 23:16
16 284 Gerrit Mulder Harderwijk 1956 23:24 23:24
17 246 Gerrit Mulder Harderwijk 1956 23:36 23:36
18 186 Peter Beerepoot Zeewolde 1959 27:04 27:04
19 112 Luc Haak Zeewolde 1957 29:17 29:17
M60 1 97 Wim Oudejans Nijkerk Gld 1945 21:56 21:59 22:12 1:06:07
2 109 Rob Pit Baarn 1951 23:41 22:25 22:44 23:06 23:31 1:08:15
3 156 Ton Duits Amersfoort 1944 26:58 26:50 26:27 25:57 1:19:14
4 43 Kees Boertje Zeewolde 1947 29:09 28:04 28:18 27:38 1:24:00
5 80 Hans Uiterdijk Zeewolde 1948 32:56 34:53 35:36 37:59 35:36 1:43:25
6 261 Klaas Bijleveld Zeewolde 1934 34:11 32:19 1:06:30
7 172 Barry Mostert Nijkerk Gld 1954 23:52 23:52
8 66 Theo Schouwenburg Zeewolde 1950 29:58 29:58
9 200 Frits Kramer Zeewolde 1952 33:58 33:58
V16 1 138 Marijke Wolting Ermelo 1982 23:12 23:24 23:14 23:13 1:09:39
2 1 Danique Lindner Amersfoort 1994 23:07 23:21 46:28
3 132 Annalia Dekker Rotterdam 1989 24:18 23:54 48:12
4 128 Alicia Mulder Huizen 1993 27:14 27:53 55:07
5 68 Marlina Peters Zeewolde 1998 27:38 27:43 55:21
6 189 Ingrid Brake Zeewolde 1980 31:11 30:02 1:01:13
7 269 Henrieke Prins Amersfoort 1986 18:49 18:49
8 30 Mascha Spoor Zeewolde 1980 22:10 22:10
9 295 Nicole Baarslag Dronten 1987 24:14 24:14
10 231 Marloes Snip- Brumlief Zeewolde 1985 24:19 24:19
11 287 Lune Ruhof Amersfoort 1997 25:17 25:17
12 83 Marije de Jong Harderwijk 1981 26:05 26:05
13 203 Charlotte Lutterman Zeewolde 1992 26:23 26:23
14 113 Mergreet Visser Zeewolde 1984 27:44 27:44
15 243 Kim Alebregtse Zeewolde 1996 28:54 28:54
16 84 Esther Hollestelle Dronten 1991 29:49 29:49
17 237 Cynthia Dey Zeewolde 1996 29:59 29:59
18 178 Lisette Kaizer Almere 1982 30:15 30:15
19 222 Linda Zeisseink Zeewolde 1991 31:04 31:04
20 193 Marjolein Groos Zeewold 1981 31:07 31:07
21 210 Anita Schaap Zeewolde 1983 31:22 31:22
22 262 Marjolein van 't Klaphek Nijkerk Gld 1986 33:50 33:50
23 266 Danielle van de kamp Soest 1986 34:37 34:37
24 195 Marike van den Ham Zeewolde 1984 35:04 35:04
V35 1 96 Monique Schoon Nijkerk Gld 1970 23:22 23:24 23:33 1:10:19
2 14 Erica van Keulen Swifterbant 1970 29:52 28:46 28:12 28:49 27:46 1:24:44
3 11 Annet Potkamp Zeewolde 1976 32:25 31:28 32:55 1:36:48
4 121 Jeannette Chakour Zeewolde 1970 34:00 32:58 1:06:58
5 286 Danielle Gerritsen Amersfoort 1979 20:45 20:45
6 163 Linda de Roo Dronten 1977 21:48 21:48
7 141 Caroline Berk Almere 1977 22:16 22:16
8 171 Mandy Kampinga Zeewolde 1975 24:30 24:30
9 190 Anita van den Brink Zeewolde 1974 30:59 30:59
10 235 Ilonca Hofstee Zeewolde 1971 32:43 32:43
11 264 Petruchka Rutten Zeewolde 1979 32:47 32:47
12 182 Myra Lutterman Zeewolde 1972 34:41 34:41
13 228 Jaqueline Welling Zeewolde 1972 38:16 38:16
14 215 Irene Sijm de Bruin Zeewolde 1970 38:28 38:28
V45 1 233 José de Kleijn Zeewolde 1968 26:43 27:19 26:41 1:20:43
2 28 Jutine van der Kuijl Zeewolde 1968 29:11 29:18 29:45 1:28:14
3 101 Esther Beekman-Klein Zeewolde 1969 29:17 30:44 28:56 1:28:57
4 42 Anita Siemerink Zeewolde 1964 30:44 29:23 29:33 1:29:40
5 168 Annette Schraverus Nijkerk Gld 1968 25:15 25:09 50:24
6 85 Tineke Hollestelle Dronten 1966 28:00 27:58 55:58
7 52 Femy Hesp Zeewolde 1967 30:45 30:48 1:01:33
8 166 Van der Wolk Zeewolde 1963 26:43 26:43
9 245 Wendy Zevenhek Amersfoort 1969 28:01 28:01
10 198 Nelleke van Kleef Zeewolde 1957 30:39 30:39
11 204 Jaqueline Moll Zeewolde 1968 31:07 31:07
12 201 Petra Leijenaar Zeewolde 1963 31:24 31:24
13 292 Anita Nijdam Zeewolde 1968 31:37 31:37
14 188 Julia Bos Zeewolde 1965 31:47 31:47
15 169 Henny van Tellingen Leusden 1960 32:13 32:13
16 208 Rina de Rijk Zeewolde 1959 32:18 32:18
17 296 Karin Gouw Zeewolde 1962 32:19 32:19
18 88 Ria houkes Zeewolde 1956 32:37 32:37
19 199 Irma Koldenhof Zeewolde 1963 33:46 33:46
20 218 Nienke Strengholt Zeewolde 1966 34:20 34:20
21 87 Marry van Maanen Zeewolde 1962 34:50 34:50
22 219 Yvonne Vermetten Zeewolde 1960 35:02 35:02
23 227 Monique Zwerissen Zeewolde 1966 35:23 35:23
24 239 Hetty Baan Zeewolde 1966 36:38 36:38
25 229 Jose van Hattem Zeewolde 1955 36:47 36:47
26 184 Joyce van Beek Zeewolde 1967 39:35 39:35
STAND - LOKO LOOP COMPETITIE - 10KM
M16 1 226 Erwin Demmer Voorthuizen 1979 38:42 37:50 39:39 1:56:11
2 21 Stefan minkhorst Zeewolde 1985 43:54 41:52 41:20 2:07:06
3 63 Jordy van Maanen Zeewolde 1987 45:05 44:11 45:00 2:14:16
4 93 Koen Henkes Zeewolde 1982 33:34 35:00 1:08:34
5 49 Guido Kwakkel Zeewolde 1977 37:27 38:45 1:16:12
6 223 Michael Broeksma Zwolle 1982 38:19 38:41 1:17:00
7 127 Tom de Jong Biddinghuizen 1986 40:58 39:48 1:20:46
8 5 Roy jeurissen Zeewolde 1979 40:36 41:37 1:22:13
9 125 Michel Janssen Zeewolde 1978 43:38 46:32 1:30:10
10 81 Fabian van Dam Zeewolde 1976 46:39 46:14 1:32:53
11 72 Ruben Verkaart Zeewolde 1988 36:56 36:56
12 294 Sten Oostland Harderwijk 1988 37:05 37:05
13 124 Jesper Knoop Amersfoort 1982 38:58 38:58
14 268 Glenn Wesseling Almere 1995 39:14 39:14
15 290 Niels Dokter Almere 1998 39:15 39:15
16 142 Conrad van 't Erve Amersfoort 1975 39:20 39:20
17 56 Sander Jansen Zeewolde 1976 41:16 41:16
18 12 Corné Lof Zeewolde 1992 41:21 41:21
19 151 Wilbert de Groot Leusden 1988 41:26 41:26
20 150 Sten Oostland Harderwijk 1988 41:39 41:39
21 159 Gert Steijn Ermelo 1988 42:05 42:05
22 147 Patrick gouw Amersfoort 1981 43:00 43:00
23 280 Luca Angemi Utrecht 1982 43:28 43:28
24 145 Martin Schokker Amersfoort 1978 43:44 43:44
25 155 Arjan de Lange Zeewolde 1979 43:55 43:55
26 167 Tim van Elst Dronten 1979 44:14 44:14
27 253 Maik wennink Zeewolde 1997 44:33 44:33
28 298 R de Wilde Zeewolde 1982 45:00 45:00
29 238 Justin van Zanten Zeewolde 1989 45:09 45:09
30 176 Wouter Halberstadt Dronten 1982 45:38 45:38
31 177 Sander van der Valk Almere 1980 48:45 48:45
32 20 Frank Hut Zeewolde 1977 49:37 49:37
33 165 Daniel Smit Bussum 1992 55:44 55:44
M40 1 92 Han Wolsing Amersfoort 1965 37:10 36:17 36:21 1:49:48
2 38 Rémi Jansen Zeewolde 1974 38:57 39:47 38:50 39:15 1:57:02
3 95 Karel Jan Kaader Zeewolde 1968 42:15 42:25 42:56 2:07:36
4 99 Sytse Algera Zeewolde 1970 42:26 43:55 43:20 44:17 2:09:41
5 31 Ferry Schrijnewerkers Zeewolde 1965 44:13 44:07 44:29 45:59 2:12:49
6 26 Eric Revet Zeewolde 1967 44:37 44:08 45:51 45:59 2:14:36
7 7 Dirk de vries Zeewolde 1967 53:50 52:51 53:08 51:15 50:00 2:34:06
8 6 Bert de Nooij Zeewolde 1967 57:00 52:53 54:35 53:25 2:40:53
9 8 Hans Bennis Zeewolde 1965 55:42 1:02:43 55:31 2:53:56
10 154 Gertjan Westerhof Zeewolde 1968 55:45 56:20 1:52:05
11 282 Egbert dokter Hoevelaken 1971 38:43 38:43
12 100 Jacko de Kort Woerden 1974 39:04 39:04
13 285 Zeger Knipmeijer Amersfoort 1970 39:21 39:21
14 230 Thijs Tuinstar Hemelum 1967 39:39 39:39
15 283 Henrie Valkengoed Nijkerk Gld 1974 39:55 39:55
16 252 Wouter Berendsen Amersfoort 1971 41:08 41:08
17 32 Jelmer De Jong Zeewolde 1967 42:05 42:05
18 256 Krijn Haak Zeewolde 1971 43:47 43:47
19 86 Bas Lacroix Almere 1966 45:11 45:11
20 65 Edwin de vos Zeewolde 1965 47:21 47:21
21 240 Marc Berghuis Ermelo 1967 47:27 47:27
22 118 Waltea Plug Zeewolde 1970 48:40 48:40
23 260 Eddy van der Wit Zeewolde 1967 50:46 50:46
24 291 Leon de Ridder 1965 50:47 50:47
25 241 Gunnar van den Berg Zeewolde 1967 51:48 51:48
26 64 Bas dekkers Zeewolde 1965 51:49 51:49
27 225 Loran 1969 54:23 54:23
28 299 Marc Berghuis Ermelo 1967 55:02 55:02
29 105 Edwin Vels Zeewolde 1966 55:10 55:10
30 254 Edwin Vels Zeewolde 1966 55:26 55:26
31 104 Egbert Knorren Zeewolde 1965 55:41 55:41
32 255 Egbert Knorren Zeewolde 1965 56:00 56:00
33 111 Dennis van Loeverijn Zeewolde 1973 57:44 57:44
M50 1 70 Erik Mulder Huizen 1963 41:33 41:42 41:43 40:49 2:04:04
2 62 Jan Hollestelle Dronten 1960 43:13 42:45 42:06 2:08:04
3 10 Gerco Pon Zeewolde 1961 42:33 43:33 43:40 44:20 2:09:46
4 29 Kees Rijsdijk Huizen 1961 43:59 43:32 43:17 42:58 2:09:47
5 48 Valentijn van Gorkom Zeewolde 1957 42:50 43:30 44:44 2:11:04
6 22 Hein Smelt Zeewolde 1963 43:40 45:00 44:12 2:12:52
7 75 Erwin Alebregtse Zeewolde 1963 47:02 45:42 45:59 45:37 44:52 2:16:11
8 9 Fred van Rheenen Zeewolde 1959 49:18 48:01 47:36 47:43 2:23:20
9 98 Jaap Dijkens Zeewolde 1960 47:37 49:15 48:37 2:25:29
10 110 Jeroen Visser Zeewolde 1960 51:01 50:43 51:57 2:33:41
11 153 Ludo Boehlé Zeewolde 1964 58:07 56:12 56:32 57:56 2:50:40
12 37 Jos Revenberg Zeewolde 1962 43:25 42:51 1:26:16
13 103 Stephen Leeves Bunschoten-Spakenburg .. 1957 43:45 43:31 1:27:16
14 244 Paul Hundscheidt Zeewolde 1963 43:52 44:46 1:28:38
15 90 Wilco de Witte Leusden 1963 47:33 46:50 1:34:23
16 148 Tino Reijnders Putten 1963 47:13 48:33 1:35:46
17 114 Rob Emmens Zeewolde 1956 50:25 47:28 1:37:53
18 257 Sander van de Werf Zeewolde 1959 49:39 48:56 1:38:35
19 74 Rob Biemond Lelystad 1962 50:40 49:48 1:40:28
20 275 Ludger Stuijt Zeewolde 1960 37:43 37:43
21 18 Bas Pieterse Zeewolde 1960 40:55 40:55
22 44 Sieger-Rink de Jong Zeewolde 1963 43:18 43:18
23 258 Stephen Leeves Bunschoten-Spakenbur 1957 43:32 43:32
24 234 Leo Zantkuijl Blaricum 1957 43:54 43:54
25 120 Bert Lambrechts Amersfoort 1956 44:52 44:52
26 180 Ron Gouw Zeewolde 1963 44:56 44:56
27 140 Frans Breg Blaricum 1956 45:01 45:01
28 123 Peter de Vries Zeewolde 1958 48:48 48:48
29 259 Gerard van der Horst Zeewolde 1961 49:27 49:27
30 164 Tim de Boer Laren Nh 1963 54:13 54:13
31 73 Jan van Velthoven Zeewolde 1960 55:31 55:31
32 279 Ronald Stokkentreef Zeewolde 1963 56:16 56:16
M60 1 58 Jack Weerdmeester Zeewolde 1952 41:46 41:55 42:00 42:00 2:05:41
2 59 Roelof Pepping Dronten 1947 48:08 48:19 48:31 48:58 2:24:58
3 61 Ton van Maarseveen .. Zeewolde 1948 51:49 51:43 1:01:19 2:44:51
4 108 Henny Bosselaar Baarn 1949 56:41 56:50 52:50 2:46:21
5 107 John de Vries Baarn 1943 1:10:28 1:00:33 59:24 3:10:25
6 135 Wim Andriessen Huizen 1948 47:30 50:19 1:37:49
7 248 Wim Oudejans 1945 49:29 49:52 1:39:21
8 67 Harry de Meijer Zeewolde 1953 51:49 50:05 1:41:54
9 137 Wim Liefers Apeldoorn 1954 41:00 41:00
10 281 Ton Reuser Huizen 1953 46:41 46:41
11 146 Andre Gouw Amersfoort 1952 52:52 52:52
12 106 Hans Oostindieen Baarn 1946 53:18 53:18
13 289 Dick van Huisstede Nederhorst den berg 1951 54:51 53:51
14 272 Jan Koster Hilversum 1946 57:02 57:02
V16 1 122 Harriette Lalkens Zeewolde 1958 39:53 39:20 39:42 1:58:55
2 116 Sanne Kok Zeewolde 1988 47:16 47:21 1:35:37
V35 1 157 Marleen Bois Zeewolde 1971 48:48 46:51 47:23 2:23:02
2 54 Sandra Visser Zeewolde 1970 50:42 50:30 50:42 50:51 2:31:54
3 249 Monique Schoon 1970 49:30 49:52 1:39:22
4 247 Saskia Roest 1974 45:40 45:40
V45 1 91 Angelique Wolsing Amersfoort 1967 53:24 49:22 49:16 2:32:02
2 60 Corrie Ekkelkamp Zeewolde 1966 56:50 57:23 58:04 2:52:17
3 23 Vera Casteleijn Zeewolde 1958 58:34 58:56 59:28 2:56:58
4 152 Pauline Doomernik Zeewolde 1967 1:00:17 1:01:19 1:00:30 1:00:01 3:00:48
5 41 Noortje Huiskens Zeewolde 1960 1:04:07 1:04:07
6 250 Monique van Buuren Baarn 1963 1:05:27 1:05:27

Algemene informatie »
Verzekeringen »
Contributie
Bestuur / Commissies
Verkeersregelaars
Maatschappelijke stage
Vacatures
Clubkleding
Aanmeldingsformulier
Algemene informatie
Ledenvergaderingen
Nieuws
Nieuwsflits »
Nieuwsarchief
Algemeen »
Techniek »
Interviews »
Medisch »
Helden »
Menu vd maand »
Wedstrijdverslagen »
Bike-vakantie in het Zwarte Woud
Boekbespreking: Ard Schenk (Biografie)
Boekbespreking: Jacco Verhaeren (TOP-Coaches)
Boekbespreking: Joop Zoetemelk
Boekbespreking: Marc Herremans 1
Boekbespreking: Zwemmen (Nicola Keegan)
De Keiler in Nunspeet
Fietsexpeditie Siberië
Fietsvakantie Frankrijk - Marjolein Bos
Fietsvakantie Santiago - Anita Schouwaert
Giromania !!
Hardlopen samen met een blinde loper
Mount Ventoux beklimming Louis & Stefan Doorn
Ode aan Marco Pantani
Rien en de Fietsgoden
Skiken met Ingrid Munneke
The Desert Run
Trainingskamp XXL
Trans Alp ATB - Michiel & Marion
Vancouver - trainingskamp
Weissensee - Tonny van Vliet
Zwemanalyse in de Tongelreep
Trainen met de hartslagmeter
Bram Som
Edith van Dijk
Erica Terpstra
Gregor Stam
Kees Vaneman
Leen Pfrommer
Lidia van Bon - WK Masters zwemmen
Mieke Smit
Rob Barel
Afvallen - Mascha Spoor
Overgang en trainen - Mascha Spoor
Piriformis syndroom- Mascha Spoor
Bert Flier
Bruce Lee
Eric van der Linden
Jean Nelissen
Johan Neeskens
Wilco van den Akker
Wilfried de Jong
Gehakttaart met nasikruiden - Joke Lof
Spinaziepannenkoek - Paul Lindeboom
Fietsen
Lopen
Triathlon
zwemmen
Algemene informatie zwemmen
Zwemtrainingen »
Zwemtrainer
Algemeen informatie fietsen
Racefiets trainingen »
ATB trainingen »
Fietsnieuws
Fietstrainers
Veiligheid bij fietstrainingen
Fietstrainingen
Algemene informatie lopen
LOKO Loopcompetitie
Loopnieuws
Looptrainers
Algemene informatie triathlon
Divisie team
Reglementen »
Wedstrijdreglement ITU
Reglement Organisatie Wedstrijden
Wedstrijdkalender
Route startlocatie Kaap Flevo
Route startlocatie de Parel
Clubrecords
Uitslagen »
Zwemmen
Fietsen
Lopen
Duathlon / Triathlon
Fotoalbums
You tube filmpjes
Contact
N.A.W.-gegevens van TVZ
Wachtwoord wijzigen
Wachtwoord vergeten?

Ogenblik a.u.b. ...