U bent hier: HOME › 2013/2014 wedstrijd 5

2013/2014 wedstrijd 5

Uitslagenlijst Lokoloop competitie

Zeewolde - Zondag 9 februari 2014

 
J6, 1 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Siebe Westerhof 2005 Zeewolde 4:36  
2 Tjade Smelt 2005 Zeewolde 4:47  
3 Senna Fransen 2006   4:59  
 
J6V, 1 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Floor Smelt 2005 Zeewolde 4:44  
2 Linde de Smidt 2006   5:00  
3 Rosalie Franken 2007 Almere 5:14  
 
J8, 1 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Senna Kampinga 2005 Zeewolde 3:43  
2 Rick van der Meer 2004 Zeewolde 3:47  
3 Merijn Korthof 2005 Zeewolde 4:29  
4 Wouter van der Wit     4:41  
5 Mitchel van Dam 2005 Zeewolde 5:27  
 
J8V, 1 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Selina Franken 2005 Almere 3:54  
2 Marit de Munnik 2004 Zeewolde 4:25  
3 Berber Schaap 2005 Zeewolde 4:32  
4 Marit Kalee 2005 Nijkerk Gld 5:02  
5 Mirte Mul 2004 Zeewolde 6:26  
 
J10, 2.5 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Luc Besseling 2001 Amersfoort 10:24  
2 Thomas Bos 2002 Zeewolde 10:30  
3 Jonne Houtstra 2001 Zeewolde 10:41  
4 Jouke Westerhof   Zeewolde 11:38  
5 Jesse Mul 2001 Zeewolde 11:56  
6 Hidde Westerhof 2001 Zeewolde 12:02  
7 Wesley Franken 2003 Almere 12:59  
8 Jochem van der Wit 2001 Zeewolde 13:53  
9 Daan van Kats 2001 Zeewolde 15:29  
 
J10V, 2.5 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Elisa Mul 2002 Zeewolde 10:28  
2 Sanne Kalee 2002 Nijkerk Gld 11:37  
3 Aimee de Smidt 2003 Almere 12:06  
 
J13, 2.5 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Him de Looper 1998 Zeewolde 9:59  
2 Jelle Bos 1998 Zeewolde 10:05  
3 Symen Korthof 2000 Zeewolde 10:14  
4 Jelle Smelt 2000 Zeewolde 11:54  
5 Sven van Beek 2000   11:59  
 
J13V, 2.5 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Marlina Peters 1998 Zeewolde 12:02  
 
M16, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Jeroen Verboom 1989 Hoevelaken 17:26  
2 Jarick Stoop 1996   17:42  
3 Leon Hollestelle 1994   19:37  
4 Mattheus de Breed 1987 Dronten 23:02  
5 Bas Tuithof 1978 Amersfoort 28:04  
6 Taco Welink 1980 Hilversum 32:33  
 
M40, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Frank Scheffer 1964 Den Dolder 18:21  
2 Zeger Knipmeijer 1970 Amersfoort 19:08  
3 Marco Kalee 1968 Nijkerk Gld 19:48  
4 Agnus Gerringa 1971 Lelystad 21:13  
5 Steven Scheffer 1966   21:24  
6 Alexander Veerman 1968 Zeewolde 21:36  
7 Harrie Wintermans 1965 Nijkerk Gld 21:38  
8 Rik de Munnik 1967 Zeewolde 23:39  
9 Dirk de Vries 1967 Zeewolde 25:29  
10 Robin Bruil 1969 Zeewolde 27:52  
 
M50, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Ed Jakobsen 1962 Amersfoort 20:03  
2 Rien Fokkens 1961   21:32  
3 Johan van Peperzeel 1962 Zeewolde 22:08  
4 Dennis Gehring 1955 Huizen 23:10  
5 Janwillem Swchlotter 1962 Zeewolde 23:36  
 
M60, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Wim Oudejans 1945 Nijkerk Gld 24:26  
2 Rien Delhez 1952 Zeewolde 32:02  
3 Hans Uiterdijk 1948 Zeewolde 35:43  
 
V16, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Fiona Mirea 1993 Almere 24:44  
2 Sabina Majoor 1980 Nijkerk Gld 25:48  
 
V35, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Saskia Roest 1974 Nijkerk Gld 21:57  
2 Monique Schoon 1970 Nijkerk Gld 24:27  
 
V45, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Marga Lesterhuis 1955 Huizen 23:07  
2 Jose de Kleijn 1968 Zeewolde 28:33  
3 Irma Koldenhof 1963 Zeewolde 32:35  
 
M16, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Koen Henkes 1982 Zeewolde 34:59  
2 Michel Besseling 1974 Amersfoort 36:43  
3 Ruben Verkaart 1988 Zeewolde 37:43  
4 Conrad van 't Erve 1975 Amersfoort 38:55  
5 Jeroen van Wilgenburg 1982 Utrecht 39:20  
6 Jony Heerink 1986 Amersfoort 39:41  
7 Tom de Jong 1986 Biddinghuizen 40:21  
8 Sven Duits 1978   40:23  
9 Corné Lof 1992 Zeewolde 42:06  
10 Rémi Jansen 1974 Zeewolde 42:09  
11 Erwin Demmer 1979 Voorthuizen 42:37  
12 Dennis Mijer 1987 Zeewolde 45:07  
13 Jordy van Maanen 1987 Zeewolde 45:09  
14 Stefan Minkhorst 1985 Zeewolde 45:15  
15 Gudo van Werkhoven 1976 Zeewolde 45:38  
16 Michel Janssen 1978 Zeewolde 46:23  
17 Arjan de Lange 1979 Zeewolde 46:32  
18 Wilberd de Groot 1988 Leusden 47:15  
19 Fabian van Dam 1976 Zeewolde 47:15  
20 Justin van Zanten 1989 Zeewolde 47:48  
21 Henk-Jan Wieberdink 1985 Elspeet 48:51  
22 Marlou Delhez 1983 Amsterdam 53:59  
 
M40, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Menno van de Meer 1972 Almere 36:57  
2 David van der Meer 1971 Zeewolde 41:11  
3 Léon van Dongen 1964 Zeewolde 42:01  
4 Jelmer de Jong 1967 Zeewolde 43:41  
5 Jan Fledderus 1968 Zeewolde 43:54  
6 Richard den Brok 1973 Almere 44:13  
7 Johan Zwaal 1964 Heemstede 44:30  
8 Michiel de Graaf 1973 Almere 44:45  
9 Hein Smelt 1963 Zeewolde 44:50  
10 Paul Hundscheit 1963   47:23  
11 Tim Wagemakers 1966 Kudelstaart 47:40  
12 Richard Kenter 1971 Zeewolde 48:08  
13 Eric Revet 1967 Zeewolde 48:39  
14 Leon de Ridder 1965 Zeewolde 50:35  
15 Eddy van der Wit 1967 Zeewolde 52:00  
16 Ludo Remeerkens 1964 Zeewolde 55:35  
17 Bert de Nooij 1967 Zeewolde 56:02  
 
M50, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Bas Pieterse 1960 Zeewolde 39:42  
2 Erik Mulder 1963 Huizen 42:29  
3 Kees Rijsdijk 1961 Huizen 43:27  
4 Stephen Leeves 1957 Bunschoten 43:56  
5 Gerco Pon 1961 Zeewolde 44:20  
6 Jan Hollestelle 1960   45:00  
7 Valentijn van Gorkom 1957 Zeewolde 46:15  
8 Rob Emmens 1956 Zeewolde 47:55  
9 Ron Zange 1958 Zeewolde 49:02  
10 Wilco Witte 1963 Leusden 49:36  
11 Sander van der Werf 1959 Zeewolde 51:51  
 
M60, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Jack Weerdmeester 1952 Zeewolde 44:35  
2 Ton Renser 1953 Huizen 46:55  
3 Rob Pit 1951 Baarn 47:30  
4 Roelof Pepping 1947 Dronten 49:33  
5 Harry de Meijer 1953 Zeewolde 52:10  
6 Henny Bosselaar 1949 Baarn 52:30  
7 Ton Duits 1944 Amersfoort 56:07  
8 Ton van Maarseveen 1948 Zeewolde 57:21  
9 John de Vries 1943 Baarn 58:21  
 
V16, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Henrieke Prins 1986 Amersfoort 40:23  
2 Jorieke Casteleijn 1985 Amersfoort 56:07  
 
V35, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Yvon van de Berg 1972 Nijkerk Gld 47:57  
2 Sandra Visser 1970 Zeewolde 50:38  
3 Jeannette Lebouille 1970 Almere 52:12  
4 Diana Hogenaar 1970 Baarn 1:04:41  

Algemene informatie »
Verzekeringen »
Contributie
Bestuur / Commissies
Verkeersregelaars
Maatschappelijke stage
Vacatures
Clubkleding
Aanmeldingsformulier
Algemene informatie
Ledenvergaderingen
Nieuws
Nieuwsflits »
Nieuwsarchief
Algemeen »
Techniek »
Interviews »
Medisch »
Helden »
Menu vd maand »
Wedstrijdverslagen »
Bike-vakantie in het Zwarte Woud
Boekbespreking: Ard Schenk (Biografie)
Boekbespreking: Jacco Verhaeren (TOP-Coaches)
Boekbespreking: Joop Zoetemelk
Boekbespreking: Marc Herremans 1
Boekbespreking: Zwemmen (Nicola Keegan)
De Keiler in Nunspeet
Fietsexpeditie Siberië
Fietsvakantie Frankrijk - Marjolein Bos
Fietsvakantie Santiago - Anita Schouwaert
Giromania !!
Hardlopen samen met een blinde loper
Mount Ventoux beklimming Louis & Stefan Doorn
Ode aan Marco Pantani
Rien en de Fietsgoden
Skiken met Ingrid Munneke
The Desert Run
Trainingskamp XXL
Trans Alp ATB - Michiel & Marion
Vancouver - trainingskamp
Weissensee - Tonny van Vliet
Zwemanalyse in de Tongelreep
Trainen met de hartslagmeter
Bram Som
Edith van Dijk
Erica Terpstra
Gregor Stam
Kees Vaneman
Leen Pfrommer
Lidia van Bon - WK Masters zwemmen
Mieke Smit
Rob Barel
Afvallen - Mascha Spoor
Overgang en trainen - Mascha Spoor
Piriformis syndroom- Mascha Spoor
Bert Flier
Bruce Lee
Eric van der Linden
Jean Nelissen
Johan Neeskens
Wilco van den Akker
Wilfried de Jong
Gehakttaart met nasikruiden - Joke Lof
Spinaziepannenkoek - Paul Lindeboom
Fietsen
Lopen
Triathlon
zwemmen
Algemene informatie zwemmen
Zwemtrainingen »
Zwemtrainer
Algemeen informatie fietsen
Racefiets trainingen »
ATB trainingen »
Fietsnieuws
Fietstrainers
Veiligheid bij fietstrainingen
Fietstrainingen
Algemene informatie lopen
LOKO Loopcompetitie
Loopnieuws
Looptrainers
Algemene informatie triathlon
Divisie team
Reglementen »
Wedstrijdreglement ITU
Reglement Organisatie Wedstrijden
Wedstrijdkalender
Route startlocatie Kaap Flevo
Route startlocatie de Parel
Clubrecords
Uitslagen »
Zwemmen
Fietsen
Lopen
Duathlon / Triathlon
Fotoalbums
You tube filmpjes
Contact
N.A.W.-gegevens van TVZ
Wachtwoord wijzigen
Wachtwoord vergeten?

Ogenblik a.u.b. ...