U bent hier: HOME › Tussenstand na vier wedstrijden 2014

Tussenstand na vier wedstrijden 2014

TVZ ZEEWOLDE
STAND - LOKO SEIZOEN 2013-2014 - 1 KM JEUGD
cat pos start nr naam woonplaats geb jaar 13-okt 10-nov 8-dec 12-jan beste 3
J6 1 402 Siebe  Westerhof Zeewolde 2005 4:54 4:33 4:26 4:35 13:34
  2 414 Senna  Fransen   2006 5:05 4:44 4:33 4:32 13:49
  3 405 Tjade  Smelt Zeewolde 2005 5:16 4:39 4:28 4:51 13:58
  4 419 Stan  van Reen Zeewolde 2007   5:17     5:17
  5 416 Nick  Borgerding Zeewolde 2005   5:48     5:48
                     
J6V 1 404 Floor  Smelt Zeewolde 2005 5:09 4:44 4:46 4:45 14:15
  2 412 Linde  de Smidt   2006 5:33 4:49   4:57 15:19
  3 417 Rosalie  Franken Almere 2007   5:50   5:37 11:27
                     
J8 1 406 Rick  van der  Meer Zeewolde 2004 4:03 3:44 3:48 3:51 11:23
  2 409 Senna  Kampinga Zeewolde 2005 4:06 3:48   3:46 11:40
  3 408 Merijn  Korthof Zeewolde 2005   4:29 4:16 4:27 13:12
  4 411 Wouter  van der  Wit     5:03     4:37 9:40
  5 403 Mitchel  van Dam Zeewolde 2005     5:00   5:00
                     
J8V 1 407 Selina  Franken Almere 2005 4:05 3:56   3:57 11:58
  2 410 Marit  de Munnik Zeewolde 2004   5:49 4:19 4:37 14:45
  3 422 Berber  Schaap Zeewolde 2005     4:24 4:36 9:00
  4 420 Mirte  Mul Zeewolde 2004   5:56   6:42 12:38
  5 421 Milen  Galavazi Almere 2004   4:36     4:36
  6 415 Floor  van Kats Zeewolde 2005       5:33 5:33
TVZ ZEEWOLDE
STAND - LOKO SEIZOEN 2013-2014 - 2,5 KM JEUGD
cat pos start nr naam woonplaats geb jaar 13-okt 10-nov 8-dec 12-jan beste 3
J10 1 459 Jonne Houtstra Zeewolde 2001 10:50 10:20   10:55 32:05
  2 450 Thomas  Bos Zeewolde 2002 11:33 10:30 10:57 11:02 32:29
  3 464 Jouke Westerhof Zeewolde   12:07 11:23   11:20 34:50
  4 443 Hidde  Westerhof Zeewolde 2001 12:25   12:03 12:28 36:56
  5 456 Ivan  Korthof Zeewolde 2001   13:02 12:19 12:02 37:23
  6 447 Daan  van Kats Zeewolde 2001 14:39 13:06 13:01 12:09 38:16
  7 454 Wesley  Franken Almere 2003 14:41 12:49   12:31 40:01
  8 462 Youri  Fransen Zeewolde 2001 9:21     9:22 18:43
  9 468 Jesse Mul Zeewolde 2001   13:18   12:35 25:53
  10 474 Luc Besseling Amersfoort 2001       10:40 10:40
  11 473 Rik  Mul Zeewolde 2002       12:02 12:02
                     
J10V 1 471 Emma  Welling Zeewolde 2001   11:52 11:38 11:56 35:26
  2 452 Aimee  de Smidt Almere 2003 12:11 12:22   12:10 36:43
  3 467 Elisa  Mul Zeewolde 2002   10:24   10:17 20:41
  4 460 Zoë  Harteman Zeewolde 2001   12:11   12:45 24:56
  5 469 Noa  Harteman Zeewolde 2003   12:24   12:50 25:14
                     
J13 1 455 Symen  Korthof Zeewolde 2000   9:54 9:39 10:03 29:36
  2 451 Jelle  Bos Zeewolde 1998 10:42 10:27 10:36 10:27 31:30
  3 448 Boris  Sierink Zeewolde 1999   11:21 11:33 11:19 34:13
  4 458 Tim  Peters Zeewolde 1999 12:32 11:37   11:50 35:59
  5 461 Sven  van Beek   2000 12:42 11:44 12:15 12:06 36:05
  6 444 Jelle  Smelt Zeewolde 2000   12:18 12:15 12:32 37:05
  7 442 Him  de Looper Zeewolde 1998 9:27 9:01     18:28
  8 449 Tim  Lablans Zeewolde 2000 14:46 13:55     28:41
  9 465 Jorn  Snaterse Zeewolde 1998     10:22   10:22
                     
J13V 1 457 Marlina  Peters Zeewolde 1998 11:09 11:00 11:12 11:08 33:17
  2 470 Anouk  Welling Zeewolde 1999   12:16 11:37   23:53
  3 472 Anouck  Kloosterman Zeewolde 2000       11:07 11:07
  4 463 Muriel  Franssen Zeewolde 1998 12:57       12:57
                     
TVZ ZEEWOLDE
STAND - LOKO SEIZOEN 2013-2014 - 5 KM 
cat pos start nr naam woonplaats geb jaar 13-okt 10-nov 8-dec 12-jan beste 3
M16 1 138 Jarick  Stoop   1996 20:40 18:26 18:15 17:43 54:24
  2 139 Leon Hollestelle   1994 18:39 18:30 18:11 17:57 54:38
  3 5 Corne  Lof Zeewolde 1992 20:06 19:19 19:38 19:12 58:09
  4 65 Mattheus  de Breed Dronten 1987 23:44 23:42 23:56 22:45 1:10:11
  5 198 Jeroen  Liefhebber Zeewolde 1985     27:29 28:09 55:38
  6 117 Joshua Groen Amersfoort 1979 16:59       16:59
  7 170 Emile  Dercksen Harderwijk 1977   17:06     17:06
  8 239 Jeroen  Verboom Hoevelaken 1989       17:42 17:42
  9 135 Ruben  Verkaart Zeewolde 1988 17:53       17:53
  10 154 Mark  Schriek Eindhoven 1991     18:32   18:32
  11 246 Jasper  Schouten Dronten 1993       18:57 18:57
  12 253 Remco  van Hussel Nijkerk  Gld 1977       19:49 19:49
  13 144 Erwin  Demmer   1979 20:08       20:08
  14 35 Koen  Emmens Amersfoort 1985   20:34     20:34
  15 235 Evert  van Tol Zeewolde 1983       21:39 21:39
  16 157 Sven  Snaterse Zeewolde 1995   22:13     22:13
  17 254 Sander  van Woerdekom Nijkerk  Gld 1977       22:34 22:34
  18 158 Gijs  Snaterse Zeewolde 1997   22:44     22:44
  19 197 Lennard  duijvestijn Zeewolde 1984     23:15   23:15
  20 39 Remco  Lankheet Amersfoort 1990 25:34       25:34
  21 217 Bas  Tuithof Amersfoort 1978       29:19 29:19
                     
M40 1 69 Eduard  Beekman Zeewolde 1964 20:53 20:18   20:22 1:01:33
  2 72 Johan van Stee Zeewolde 1967 22:32 21:52 21:51   1:06:15
  3 47 Eric  Möller Zeewolde 1969 22:53 22:16 22:45   1:07:54
  4 18 Robin  Bruil Zeewolde 1969 21:58 31:17 24:21 23:13 1:09:32
  5 132 Rik  de Munnik Zeewolde 1967 24:44 24:28 23:41 23:16 1:11:25
  6 162 Zeger  Knipmeijer Amersfoort 1970     18:38 18:30 37:08
  7 108 Agnus  Gerringa Lelystad 1971 21:37     20:16 41:53
  8 10 Juan Kamphuis Zeewolde 1967   24:15 35:42   59:57
  9 255 Frank  Scheffer Den  Dolder 1964       18:21 18:21
  10 250 Harm  Jaap de Witt   1967       19:08 19:08
  11 199 Mark  van Tol Huizen 1966     19:56   19:56
  12 247 Harrie  Wintermans Nijkerk  Gld 1965       20:34 20:34
  13 264 Alexander  Veerman Zeewolde 1968       20:59 20:59
  14 256 Steven  Scheffer   1966       21:51 21:51
  15 79 Jacob Lof Zeewolde 1965     23:10   23:10
  16 184 Michiel  Slot Zeewolde 1969   23:56     23:56
  17 192 Guido  Rietzschel Hoogland 1967       24:37 24:37
  18 266 Dirk  de Vries Zeewolde 1967       25:49 25:49
  19 238 Jack Stoop Dronten 1967       26:11 26:11
  20 11 Arius  Bom Zeewolde 1966 26:16       26:16
                     
M50 1 66 Harry  van 't Veld Nijkerk  Gld 1961 20:18 19:18   19:38 59:14
  2 142 Rien  Fokkens Zeewolde 1961 21:02 20:55 21:00 21:06 1:02:57
  3 1 Jan Willem  Tromp Zeewolde 1959   23:54 23:13 22:57 1:10:04
  4 177 Hans  de Kam Zeewolde 1960   20:40   20:45 41:25
  5 173 Henjo  de Looper Zeewolde 1961   20:53   20:42 41:35
  6 31 Janwillem  Swchlotter Zeewolde 1962     23:35 23:02 46:37
  7 109 Luc Haak Zeewolde 1957     28:52 28:36 57:28
  8 240 Dennis  Gehring Huizen 1955       22:48 22:48
  9 190 Nico  Ketting Zeewolde 1959     22:57   22:57
  10 156 Ronald  Snaterse Zeewolde 1963   23:23     23:23
  11 115 Barry  Mostert Nijkerk  Gld 1954 23:35       23:35
  12 84 Johan van Peperzeel Zeewolde 1962     24:19   24:19
  13 130 Jan van de Vijver Zeewolde 1957 27:03       27:03
                     
M60 1 125 Wim  Oudejans Nijkerk  Gld 1945 23:01 22:21   24:18 1:09:40
  2 119 Klaas  Bijleveld Zeewolde 1934   30:44 30:16 31:18 1:32:18
  3 106 Hans  Uiterdijk Zeewolde 1948   34:11 34:11 34:25 1:42:47
  4 41 Rien  Delhez Zeewolde 1952     31:42 31:09 1:02:51
  5 205 Jos Delhez Harderwijk 1949     31:44 31:50 1:03:34
                     
V16 1 38 Danique  Lindner Amersfoort 1994 25:36 24:56   25:24 1:15:56
  2 107 Petra  Ebbeling Zeewolde 1984 26:45   27:20 26:17 1:20:22
  3 206 Mabel  Korporaal Zeewolde 1997     23:38 23:12 46:50
  4 37 Fiona  Mirea Almere 1993 24:29     25:59 50:28
  5 118 Marisca  de Jong Amersfoort 1988 25:13     26:48 52:01
  6 123 Judith  Revenberg Zeewolde 1997   26:59   26:32 53:31
  7 211 Sanne  Sibbald Groningen 1993     21:59   21:59
  8 149 Berber  Bergsma Reduzum 1990   22:00     22:00
  9 212 Shanne  Lof Zeewolde 1994     24:50   24:50
  10 166 Ellen  Duijvestijn Eindhoven 1986     24:59   24:59
  11 245 Sabina  Majoor Nijkerk  Gld 1980       25:05 25:05
  12 33 Nicole  Potuijt Amersfoort 1988   25:06     25:06
  13 160 Anoeska  Huijskes Zeewolde 1997   27:34     27:34
  14 230 Seline  Phefferkorn Lelystad 1983       28:01 28:01
  15 165 Laura  van Stee Zeewolde 1995   31:16     31:16
  16 151 Alinda  Bruijgoms Zeewolde 1979   31:25     31:25
  17 98 Claudia  Huijskes Zeewolde 1993     31:29   31:29
  18 147 Manjeska  Boersma Zeewolde 1981   31:30     31:30
  19 137 Mylene  Wijnands Zeewolde 1988 32:48       32:48
                     
V35 1 176 Saskia  Roest Nijkerk  Gld 1974   22:07 21:44 21:30 1:05:21
  2 128 Monique  Schoon Nijkerk  Gld 1970 24:31 23:44   24:16 1:12:31
  3 70 Esther  Beekman-Klein Zeewolde 1969 28:18 29:41   29:34 1:27:33
  4 174 Angelina  Versteeg Nijkerk  Gld 1970   21:58     21:58
  5 186 Wendy  Zevenhek Amersfoort 1969       26:05 26:05
  6 23 Sybrigje  Westerhof Zeewolde 1969 28:34       28:34
                     
V45 1 90 Annette  Schraverus Nijkerk  Gld 1968 26:54 25:44   25:35 1:18:13
  2 122 Carla  de Jong Zeewolde 1961 27:09 28:11   26:47 1:22:07
  3 80 Joke Lof Zeewolde 1963   28:58 28:03 27:27 1:24:28
  4 51 Jose de Kleijn Zeewolde 1968 32:11 29:50 28:21 28:16 1:26:27
  5 91 Loes Groen Dronten 1957 33:35   33:16 32:11 1:39:02
  6 68 Jutine  van der  Kuijl Zeewolde 1968   29:39   29:33 59:12
  7 97 Femy  Hesp Zeewolde 1967   29:19   30:26 59:45
  8 99 Hanneke  Barendregt Zeewolde 1964   31:44 32:04   1:03:48
  9 127 Àgnes  Kluifhooft Lelystad 1967     33:29 32:00 1:05:29
  10 81 Evelien  Stokkentreef Zeewolde 1964     33:28 32:06 1:05:34
  11 241 Marga  Lesterhuis Huizen 1955       22:22 22:22
  12 75 Erna  Emmens Zeewolde 1956   28:18     28:18
  13 223 Babette  van der  Wiel Hilversum 1966       28:44 28:44
  14 179 Karine  Korporaal Zeewolde 1965   29:40     29:40
  15 145 Henny  van Tellingen Leuseden 1960       29:48 29:48
  16 207 Marry  van Maanen Zeewolde 1962     30:54   30:54
  17 213 Irma  Koldenhof Zeewolde 1963     32:25   32:25
  18 224 Annemieke  Dopheide Hilversum 1961       33:18 33:18
  19 150 Jacqueline  Jansen Almere 1967     35:40   35:40
  20 191 Tineke  Haak Zeewolde 1960     38:35   38:35
                     
TVZ ZEEWOLDE
STAND - LOKO SEIZOEN 2013-2014 - 10 KM 
cat pos start nr naam woonplaats geb jaar 13-okt 10-nov 8-dec 12-jan beste 3
M16 1 4 Tom  de Jong Biddinghuizen 1986 41:02 40:24   39:24 2:00:50
  2 43 Rémi  Jansen Zeewolde 1974 39:02 39:33 43:04   2:01:39
  3 121 Jasper  Wolsing Amersfoort 1993 46:10 46:36   49:31 2:22:17
  4 28 Sander  Jansen Zeewolde 1976 42:07 40:31     1:22:38
  5 153 Stefan  Hoogervorst Huizen 1975   44:00   44:16 1:28:16
  6 93 Jordy  van Maanen Zeewolde 1987     44:32 44:23 1:28:55
  7 111 Arjan  de Lange Zeewolde 1979   45:15   46:40 1:31:55
  8 195 Fabian  van Dam Zeewolde 1976     45:56 46:02 1:31:58
  9 124 Michel  Janssen Zeewolde 1978   45:00   46:59 1:31:59
  10 62 Roy  Vrieling Zeewolde 1978 48:38   47:24   1:36:02
  11 58 Henk-Jan  Wieberdink Elspeet 1985 51:35     47:59 1:39:34
  12 261 Sten  Oostland Harderwijk 1988       36:12 36:12
  13 168 Ruben  Verkaart Zeewolde 1988   36:29     36:29
  14 64 Guido  Kwakkel Zeewolde 1977   37:32     37:32
  15 258 Conrad  van 't Erve Amersfoort 1975       38:22 38:22
  16 159 Tom  Fokkens Zeewolde 1989   38:43     38:43
  17 216 Alex  Meeldijk Utrecht 1987       39:06 39:06
  18 231 Maarten  van Vulpen Odijk 1981       39:09 39:09
  19 78 Conrad  van 't Erve Amersfoort 1975 39:46       39:46
  20 163 Michiel  van Reen Zeewolde 1974   40:17     40:17
  21 25 Gudo  van Werkhoven Zeewolde 1976   43:49     43:49
  22 2 Stefan  Minkhorst Zeewolde 1985   44:45     44:45
  23 104 Jeroen  Mast Huizen 1986 44:51       44:51
  24 172 Dennis  Westerkamp Almere 1978   44:52     44:52
  25 267 Erwin  Demmer Voorthuizen 1979       45:17 45:17
  26 196 Dennis  Mijer Zeewolde 1987     45:51   45:51
  27 243 Frank  Hut Zeewolde 1977       46:07 46:07
  28 260 Justin  van Zanten Zeewolde 1984       46:17 46:17
  29 226 Michel  van den Brink Woerden 1986       46:46 46:46
  30 251 Wilberd  de Groot Leusden 1988       49:21 49:21
  31 129 Ivo  Vollebregt Schiedam 1979 53:24       53:24
                     
M40 1 22 Jelmer  de Jong Zeewolde 1967 41:23 41:20   41:01 2:03:44
  2 32 Sieger-Rink  de Jong Zeewolde 1963   41:37 41:29 42:06 2:05:12
  3 56 Ron  Gouw Zeewolde 1963   41:23 42:05 42:15 2:05:43
  4 42 Hein  Smelt Zeewolde 1963 45:33 43:26 43:36   2:12:35
  5 136 Paul  Hundscheit Zeewolde 1963 47:55 46:22 46:19 45:02 2:17:43
  6 17 Eric  Revet Zeewolde 1967   43:55 48:32 45:26 2:17:53
  7 105 Eddy  van der  Wit Zeewolde 1967 53:01 53:56   52:37 2:39:34
  8 175 Ludo Remeerkens Zeewolde 1964   56:52 54:41 55:57 2:47:30
  9 171 Han  Wolsing Amersfoort 1965   36:37   36:22 1:12:59
  10 102 David  van der  Meer Zeewolde 1971 41:07     39:32 1:20:39
  11 44 Léon van Dongen Zeewolde 1964   42:08 41:28   1:23:36
  12 52 Jan Fledderus Zeewolde 1968   43:57   43:52 1:27:49
  13 148 Michiel  de Graaf Almere 1973     44:30 43:27 1:27:57
  14 6 Ferry  Schrijnewerkers Zeewolde 1965     45:01 44:57 1:29:58
  15 182 Richard  den Brok Almere 1973   46:04   44:13 1:30:17
  16 181 Leon de Ridder Zeewolde 1965   50:04 49:30   1:39:34
  17 194 Rob  Terinathe Zeewolde 1967     51:39 51:41 1:43:20
  18 215 Bert  de Nooij Zeewolde 1967     56:22 57:19 1:53:41
  19 237 Michel  Besseling Amersfoort 1970       36:11 36:11
  20 214 Peter  Deege De  Meern 1971     40:52   40:52
  21 110 Joost  Korthof Zeewolde 1970   43:40     43:40
  22 169 Sijtse  Algera Zeewolde 1970   44:09     44:09
  23 53 Hans  Olde-Hengel Zeewolde 1966   44:17     44:17
  24 210 Jacco Werkhoven Zeewolde 1969     44:46   44:46
  25 116 Henry  bruinsma Zeewolde 1971 46:09       46:09
  26 236 Edwin  de Vos Zeewolde 1965       47:53 47:53
  27 201 Frank  Welling Zeewolde 1966     48:23   48:23
  28 259 Richard  Kenter Zeewolde 1971       48:38 48:38
  29 189 Remco  van den Brink Houten 1964     49:31   49:31
  30 7 Bas  Dekkers Zeewolde 1965       51:00 51:00
                     
M50 1 180 Erik  Mulder Huizen 1963   43:11 41:01 40:21 2:04:33
  2 40 Kees  Rijsdijk Huizen 1961 45:13 42:59 43:54 42:27 2:09:20
  3 27 Ron  Zange Zeewolde 1958 49:20 48:29 48:14   2:26:03
  4 46 Frank  van Schaik Zeewolde 1962 50:19 48:30 51:00   2:29:49
  5 92 Henk  Groen Dronten 1958 50:14   49:10 51:20 2:30:44
  6 77 Marco  Rademaker Zeewolde 1957 48:53 56:38   49:30 2:35:01
  7 9 Bas  Pieterse Zeewolde 1960   39:15 37:59   1:17:14
  8 140 Jan Hollestelle   1960 46:00     44:19 1:30:19
  9 13 Jos Revenbreg Zeewolde 1962   48:31 43:22   1:31:53
  10 164 Sander  van der  Werf Zeewolde 1959   46:42 49:29   1:36:11
  11 103 Joop Majoor Huizen 1959 49:09 48:11     1:37:20
  12 50 Erwin  Alebregtse Zeewolde 1963     54:35 47:34 1:42:09
  13 178 Piet  Roskam Zeewolde 1957   51:15 51:02   1:42:17
  14 8 Ronald  Stokkentreef Zeewolde 1963   59:19   56:47 1:56:06
  15 257 Stephen  Leeves Bunschoten 1957       43:04 43:04
  16 12 Gerco  Pon Zeewolde 1961       43:29 43:29
  17 161 Jaap Dijkens Zeewolde 1960   45:10     45:10
  18 263 Valentijn  van Gorkom Zeewolde 1957       45:52 45:52
  19 221 Barry  Mostert Nijkerk  Gld 1954       46:35 46:35
  20 74 Rob  Emmens Zeewolde 1956       47:01 47:01
  21 146 Hans  van Sloten Zeewolde 1958   51:23     51:23
  22 248 Wilco  Witte Leusden 1963       51:31 51:31
  23 219 Peter  de Vries Zeewolde 1958       52:22 52:22
  24 126 Paul  Naus Zeewolde 1961 54:23       54:23
  25 200 Jan Loot Almere 1963     56:15   56:15
                     
M60 1 87 Jack Weerdmeester Zeewolde 1952   41:46 40:56 40:46 2:03:28
  2 113 Roelof  Pepping Dronten 1947 48:42 48:18 48:25 48:12 2:24:55
  3 208 Rob  Pit Baarn 1951     45:07 45:36 1:30:43
  4 203 Henny  Bosselaar Baarn 1949     50:41 52:05 1:42:46
  5 16 Ton  van Maarseveen Zeewolde 1948 57:17   52:40   1:49:57
  6 204 John de Vries Baarn 1943     58:40 59:40 1:58:20
  7 141 Kees  Sosef   1951 49:32       49:32
  8 101 Ton  Duits Amersfoort 1944       53:33 53:33
  9 232 Steven  Poolman Almere 1952       58:16 58:16
  10 30 Theo  Schouwenburg Zeewolde 1950       1:04:18 1:04:18
                     
V16 1 94 Harriette  Lalkens Zeewolde 1985   40:27 39:35 39:26 1:59:28
  2 59 Annewil  Lettink Utrecht 1983   46:23 46:20 45:36 2:18:19
  3 86 Jorieke  Casteleijn Amersfoort 1985 39:47     39:11 1:18:58
  4 268 Melanie  Spruijt Zeewolde 1979       42:44 42:44
  5 265 Marloes  Snip  Brumlief Zeewolde 1985       52:13 52:13
  6 252 Melissa  Witte Leusden 1990       55:33 55:33
                     
V35 1 45 Sandra  Visser Zeewolde 1970 50:56 50:06 49:32 51:34 2:30:34
  2 100 Annemiek  Veenkamp Zeewolde 1972 42:59 42:04     1:25:03
  3 83 Mandy  Buter Zeewolde 1975   52:49   51:37 1:44:26
  4 193 Esther  v.d.  Wildt Swifterbant 1971     48:47   48:47
  5 185 Annette  Bogstra Soest  1972   49:48     49:48
  6 131 Jascha Uitzetter Zeewolde 1972   58:43     58:43
  7 155 Bianca  van Bergenhenegouw Soesterberg 1969     1:03:33   1:03:33
                     
V45 1 73 Anita  Schouwaert Zeewolde 1961   48:47 47:37 48:47 2:25:11
  2 120 Angelique  Wolsing Amersfoort 1967 49:43 50:57   49:40 2:30:20
  3 57 Karin  Gouw-Bijleveld Zeewolde 1962   52:46 52:39 52:02 2:37:27
  4 15 Vera  Casteleijn Zeewolde 1958 58:49 58:02   57:20 2:54:11
  5 29 Anneke  Rademaker Zeewolde 1959 57:03 56:38   1:01:26 2:55:07
  6 21 Carin  Lindeboom Zeewolde 1965   54:30 50:37   1:45:07
  7 114 Brenda  van Rijn Zeewolde 1967 57:18 55:40     1:52:58
  8 220 Angelina  Kuijpers Amersfoort 1968       52:25 52:25
  9 249 Tinie  Witte Leusden 1963       55:27 55:27
  10 152 Nicolette  Briaire Zeewolde 1966   58:43     58:43

Algemene informatie »
Verzekeringen »
Contributie
Bestuur / Commissies
Verkeersregelaars
Maatschappelijke stage
Vacatures
Clubkleding
Aanmeldingsformulier
Algemene informatie
Ledenvergaderingen
Nieuws
Nieuwsflits »
Nieuwsarchief
Algemeen »
Techniek »
Interviews »
Medisch »
Helden »
Menu vd maand »
Wedstrijdverslagen »
Bike-vakantie in het Zwarte Woud
Boekbespreking: Ard Schenk (Biografie)
Boekbespreking: Jacco Verhaeren (TOP-Coaches)
Boekbespreking: Joop Zoetemelk
Boekbespreking: Marc Herremans 1
Boekbespreking: Zwemmen (Nicola Keegan)
De Keiler in Nunspeet
Fietsexpeditie Siberië
Fietsvakantie Frankrijk - Marjolein Bos
Fietsvakantie Santiago - Anita Schouwaert
Giromania !!
Hardlopen samen met een blinde loper
Mount Ventoux beklimming Louis & Stefan Doorn
Ode aan Marco Pantani
Rien en de Fietsgoden
Skiken met Ingrid Munneke
The Desert Run
Trainingskamp XXL
Trans Alp ATB - Michiel & Marion
Vancouver - trainingskamp
Weissensee - Tonny van Vliet
Zwemanalyse in de Tongelreep
Trainen met de hartslagmeter
Bram Som
Edith van Dijk
Erica Terpstra
Gregor Stam
Kees Vaneman
Leen Pfrommer
Lidia van Bon - WK Masters zwemmen
Mieke Smit
Rob Barel
Afvallen - Mascha Spoor
Overgang en trainen - Mascha Spoor
Piriformis syndroom- Mascha Spoor
Bert Flier
Bruce Lee
Eric van der Linden
Jean Nelissen
Johan Neeskens
Wilco van den Akker
Wilfried de Jong
Gehakttaart met nasikruiden - Joke Lof
Spinaziepannenkoek - Paul Lindeboom
Fietsen
Lopen
Triathlon
zwemmen
Algemene informatie zwemmen
Zwemtrainingen »
Zwemtrainer
Algemeen informatie fietsen
Racefiets trainingen »
ATB trainingen »
Fietsnieuws
Fietstrainers
Veiligheid bij fietstrainingen
Fietstrainingen
Algemene informatie lopen
LOKO Loopcompetitie
Loopnieuws
Looptrainers
Algemene informatie triathlon
Divisie team
Reglementen »
Wedstrijdreglement ITU
Reglement Organisatie Wedstrijden
Wedstrijdkalender
Route startlocatie Kaap Flevo
Route startlocatie de Parel
Clubrecords
Uitslagen »
Zwemmen
Fietsen
Lopen
Duathlon / Triathlon
Fotoalbums
You tube filmpjes
Contact
N.A.W.-gegevens van TVZ
Wachtwoord wijzigen
Wachtwoord vergeten?

Ogenblik a.u.b. ...