U bent hier: HOME › 2013/2014 wedstrijd 4

2013/2014 wedstrijd 4

Uitslagenlijst Lokoloop competitie

Zeewolde - Zondag 12 januari 2014

 
J6, 1 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Senna Fransen 2006   4:32  
2 Siebe Westerhof 2005 Zeewolde 4:35  
3 Tjade Smelt 2005 Zeewolde 4:51  
 
J6V, 1 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Floor Smelt 2005 Zeewolde 4:45  
2 Linde de Smidt 2006   4:57  
3 Rosalie Franken 2007 Almere 5:37  
 
J8, 1 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Senna Kampinga 2005 Zeewolde 3:46  
2 Rick van der Meer 2004 Zeewolde 3:51  
3 Merijn Korthof 2005 Zeewolde 4:27  
4 Wouter van der Wit     4:37  
 
J8V, 1 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Selina Franken 2005 Almere 3:57  
2 Berber Schaap 2005 Zeewolde 4:36  
3 Marit de Munnik 2004 Zeewolde 4:37  
4 Floor van Kats 2005 Zeewolde 5:33  
5 Mirte Mul 2004 Zeewolde 6:42  
 
J10, 2.5 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Youri Fransen 2001   9:22  
2 Luc Besseling 2001 Amersfoort 10:40  
3 Jonne Houtstra 2001 Zeewolde 10:55  
4 Thomas Bos 2002 Zeewolde 11:02  
5 Jouke Westerhof   Zeewolde 11:20  
6 Rik Mul 2002 Zeewolde 12:02  
7 Ivan Korthof 2001 Zeewolde 12:02  
8 Daan van Kats 2001 Zeewolde 12:09  
9 Hidde Westerhof 2001 Zeewolde 12:28  
10 Wesley Franken 2003 Almere 12:31  
11 Jesse Mul 2001 Zeewolde 12:35  
 
J10V, 2.5 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Elisa Mul 2002 Zeewolde 10:17  
2 Emma Welling 2001 Zeewolde 11:56  
3 Aimee de Smidt 2003 Almere 12:10  
4 Zoë Harteman 2001 Zeewolde 12:45  
5 Noa Harteman 2003 Zeewolde 12:50  
 
J13, 2.5 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Symen Korthof 2000 Zeewolde 10:03  
2 Jelle Bos 1998 Zeewolde 10:27  
3 Boris Sierink 1999 Zeewolde 11:19  
4 Tim Peters 1999 Zeewolde 11:50  
5 Sven van Beek 2000   12:06  
6 Jelle Smelt 2000 Zeewolde 12:32  
 
J13V, 2.5 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Anouck Kloosterman 2000 Zeewolde 11:07  
2 Marlina Peters 1998 Zeewolde 11:08  
 
M16, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Jeroen Verboom 1989 Hoevelaken 17:42  
2 Jarick Stoop 1996   17:43  
3 Leon Hollestelle 1994   17:57  
4 Jasper Schouten 1993 Dronten 18:57  
5 Corne Lof 1992 Zeewolde 19:12  
6 Remco van Hussel 1977 Nijkerk Gld 19:49  
7 Evert van Tol 1983 Zeewolde 21:39  
8 Sander van Woerdekom 1977 Nijkerk Gld 22:34  
9 Mattheus de Breed 1987 Dronten 22:45  
10 Jeroen Liefhebber 1985 Zeewolde 28:09  
11 Bas Tuithof 1978 Amersfoort 29:19  
 
M40, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Frank Scheffer 1964 Den Dolder 18:21  
2 Zeger Knipmeijer 1970 Amersfoort 18:30  
3 Harm Jaap de Witt 1967   19:08  
4 Agnus Gerringa 1971 Lelystad 20:16  
5 Eduard Beekman 1964 Zeewolde 20:22  
6 Harrie Wintermans 1965 Nijkerk Gld 20:34  
7 Alexander Veerman 1968 Zeewolde 20:59  
8 Steven Scheffer 1966   21:51  
9 Robin Bruil 1969 Zeewolde 23:13  
10 Rik de Munnik 1967 Zeewolde 23:16  
11 Guido Rietzschel 1967 Hoogland 24:37  
12 Dirk de Vries 1967 Zeewolde 25:49  
13 Jack Stoop 1967 Dronten 26:11  
 
M50, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Harry van 't Veld 1961 Nijkerk Gld 19:38  
2 Henjo de Looper 1961   20:42  
3 Hans de Kam 1960 Zeewolde 20:45  
4 Rien Fokkens 1961   21:06  
5 Dennis Gehring 1955 Huizen 22:48  
6 Jan Willem Tromp 1959 Zeewolde 22:57  
7 Janwillem Swchlotter 1962 Zeewolde 23:02  
8 Luc Haak 1957 Zeewolde 28:36  
 
M60, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Wim Oudejans 1945 Nijkerk Gld 24:18  
2 Rien Delhez 1952 Zeewolde 31:09  
3 Klaas Bijleveld 1934 Zeewolde 31:18  
4 Jos Delhez 1949 Harderwijk 31:50  
5 Hans Uiterdijk 1948 Zeewolde 34:25  
 
V16, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Mabel Korporaal 1997 Zeewolde 23:12  
2 Sabina Majoor 1980 Nijkerk Gld 25:05  
3 Danique Lindner 1994 Amersfoort 25:24  
4 Fiona Mirea 1993 Almere 25:59  
5 Petra Ebbeling 1984 Zeewolde 26:17  
6 Judith Revenberg 1997 Zeewolde 26:32  
7 Marisca de Jong 1988 Amersfoort 26:48  
8 Seline Phefferkorn 1983 Lelystad 28:01  
 
V35, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Saskia Roest 1974 Nijkerk Gld 21:30  
2 Monique Schoon 1970 Nijkerk Gld 24:16  
3 Wendy Zevenhek 1969 Amersfoort 26:05  
4 Esther Beekman-Klein 1969 Zeewolde 29:34  
 
V45, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Marga Lesterhuis 1955 Huizen 22:22  
2 Annette Schraverus 1968 Nijkerk Gld 25:35  
3 Carla de Jong 1961 Zeewolde 26:47  
4 Joke Lof 1963 Zeewolde 27:27  
5 Jose de Kleijn 1968 Zeewolde 28:16  
6 Babette van der Wiel 1966 Hilversum 28:44  
7 Jutine van der Kuijl 1968 Zeewolde 29:33  
8 Henny van Tellingen 1960 Leusden 29:48  
9 Femy Hesp 1967 Zeewolde 30:26  
10 Àgnes Kluifhooft 1967 Lelystad 32:00  
11 Evelien Stokkentreef 1964 Zeewolde 32:06  
12 Loes Groen 1957 Dronten 32:11  
13 Annemieke Dopheide 1961 Hilversum 33:18  
 
M16, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Sten Oostland 1988 Harderwijk 36:12  
2 Conrad van 't Erve 1975 Amersfoort 38:22  
3 Alex Meeldijk 1987 Utrecht 39:06  
4 Maarten van Vulpen 1981 Odijk 39:09  
5 Tom de Jong 1986 Biddinghuizen 39:24  
6 Stefan Hoogervorst 1975 Huizen 44:16  
7 Jordy van Maanen 1987 Zeewolde 44:23  
8 Erwin Demmer 1979 Voorthuizen 45:17  
9 Fabian van Dam 1976 Zeewolde 46:02  
10 Frank Hut 1977 Zeewolde 46:07  
11 Justin van Zanten 1984 Zeewolde 46:17  
12 Arjan de Lange 1979 Zeewolde 46:40  
13 Michel van den Brink 1986 Woerden 46:46  
14 Michel Janssen 1978 Zeewolde 46:59  
15 Henk-Jan Wieberdink 1985 Elspeet 47:59  
16 Wilberd de Groot 1988 Leusden 49:21  
17 Jasper Wolsing 1993 Amersfoort 49:31  
 
M40, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Michel Besseling 1970 Amersfoort 36:11  
2 Han Wolsing 1965 Amersfoort 36:22  
3 David van der Meer 1971 Zeewolde 39:32  
4 Jelmer de Jong 1967 Zeewolde 41:01  
5 Sieger-Rink de Jong 1963 Zeewolde 42:06  
6 Ron Gouw 1963 Zeewolde 42:15  
7 Michiel de Graaf 1973 Almere 43:27  
8 Jan Fledderus 1968 Zeewolde 43:52  
9 Richard den Brok 1973 Almere 44:13  
10 Ferry Schrijnewerkers 1965 Zeewolde 44:57  
11 Paul Hundscheit 1963   45:02  
12 Eric Revet 1967 Zeewolde 45:26  
13 Edwin de Vos 1965 Zeewolde 47:53  
14 Richard Kenter 1971 Zeewolde 48:38  
15 Bas Dekkers 1965 Zeewolde 51:00  
16 Rob Terinathe 1967 Zeewolde 51:41  
17 Eddy van der Wit 1967 Zeewolde 52:37  
18 Ludo Remeerkens 1964 Zeewolde 55:57  
19 Bert de Nooij 1967 Zeewolde 57:19  
 
M50, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Erik Mulder 1963 Huizen 40:21  
2 Kees Rijsdijk 1961 Huizen 42:27  
3 Stephen Leeves 1957 Bunschoten 43:04  
4 Gerco Pon 1961 Zeewolde 43:29  
5 Jan Hollestelle 1960   44:19  
6 Valentijn van Gorkom 1957 Zeewolde 45:52  
7 Barry Mostert 1954 Nijkerk Gld 46:35  
8 Rob Emmens 1956 Zeewolde 47:01  
9 Erwin Alebregtse 1963 Zeewolde 47:34  
10 Marco Rademaker 1957 Zeewolde 49:30  
11 Henk Groen 1958 Dronten 51:20  
12 Wilco Witte 1963 Leusden 51:31  
13 Peter de Vries 1958 Zeewolde 52:22  
14 Ronald Stokkentreef 1963 Zeewolde 56:47  
 
M60, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Jack Weerdmeester 1952 Zeewolde 40:46  
2 Rob Pit 1951 Baarn 45:36  
3 Roelof Pepping 1947 Dronten 48:12  
4 Henny Bosselaar 1949 Baarn 52:05  
5 Ton Duits 1944 Amersfoort 53:33  
6 Steven Poolman 1952 Almere 58:16  
7 John de Vries 1943 Baarn 59:40  
8 Theo Schouwenburg 1950 Zeewolde 1:04:18  
 
V16, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Jorieke Casteleijn 1985 Amersfoort 39:11  
2 Harriette Lalkens 1985 Zeewolde 39:26  
3 Melanie Spruijt 1979 Zeewolde 42:44  
4 Annewil Lettink 1983 Utrecht 45:36  
5 Marloes Snip Brumlief 1985 Zeewolde 52:13  
6 Melissa Witte 1990 Leusden 55:33  
 
V35, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Sandra Visser 1970 Zeewolde 51:34  
2 Mandy Buter 1975 Zeewolde 51:37  
 
V45, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Anita Schouwaert 1961 Zeewolde 48:47  
2 Angelique Wolsing 1967 Amersfoort 49:40  
3 Karin Gouw-Bijleveld 1962 Zeewolde 52:02  
4 Angelina Kuijpers 1968 Amersfoort 52:25  
5 Tinie Witte 1963 Leusden 55:27  
6 Vera Casteleijn 1958 Zeewolde 57:20  
7 Anneke Rademaker 1959 Zeewolde 1:01:26  

Algemene informatie »
Verzekeringen »
Contributie
Bestuur / Commissies
Verkeersregelaars
Maatschappelijke stage
Vacatures
Clubkleding
Aanmeldingsformulier
Algemene informatie
Ledenvergaderingen
Nieuws
Nieuwsflits »
Nieuwsarchief
Algemeen »
Techniek »
Interviews »
Medisch »
Helden »
Menu vd maand »
Wedstrijdverslagen »
Bike-vakantie in het Zwarte Woud
Boekbespreking: Ard Schenk (Biografie)
Boekbespreking: Jacco Verhaeren (TOP-Coaches)
Boekbespreking: Joop Zoetemelk
Boekbespreking: Marc Herremans 1
Boekbespreking: Zwemmen (Nicola Keegan)
De Keiler in Nunspeet
Fietsexpeditie Siberië
Fietsvakantie Frankrijk - Marjolein Bos
Fietsvakantie Santiago - Anita Schouwaert
Giromania !!
Hardlopen samen met een blinde loper
Mount Ventoux beklimming Louis & Stefan Doorn
Ode aan Marco Pantani
Rien en de Fietsgoden
Skiken met Ingrid Munneke
The Desert Run
Trainingskamp XXL
Trans Alp ATB - Michiel & Marion
Vancouver - trainingskamp
Weissensee - Tonny van Vliet
Zwemanalyse in de Tongelreep
Trainen met de hartslagmeter
Bram Som
Edith van Dijk
Erica Terpstra
Gregor Stam
Kees Vaneman
Leen Pfrommer
Lidia van Bon - WK Masters zwemmen
Mieke Smit
Rob Barel
Afvallen - Mascha Spoor
Overgang en trainen - Mascha Spoor
Piriformis syndroom- Mascha Spoor
Bert Flier
Bruce Lee
Eric van der Linden
Jean Nelissen
Johan Neeskens
Wilco van den Akker
Wilfried de Jong
Gehakttaart met nasikruiden - Joke Lof
Spinaziepannenkoek - Paul Lindeboom
Fietsen
Lopen
Triathlon
zwemmen
Algemene informatie zwemmen
Zwemtrainingen »
Zwemtrainer
Algemeen informatie fietsen
Racefiets trainingen »
ATB trainingen »
Fietsnieuws
Fietstrainers
Veiligheid bij fietstrainingen
Fietstrainingen
Algemene informatie lopen
LOKO Loopcompetitie
Loopnieuws
Looptrainers
Algemene informatie triathlon
Divisie team
Reglementen »
Wedstrijdreglement ITU
Reglement Organisatie Wedstrijden
Wedstrijdkalender
Route startlocatie Kaap Flevo
Route startlocatie de Parel
Clubrecords
Uitslagen »
Zwemmen
Fietsen
Lopen
Duathlon / Triathlon
Fotoalbums
You tube filmpjes
Contact
N.A.W.-gegevens van TVZ
Wachtwoord wijzigen
Wachtwoord vergeten?

Ogenblik a.u.b. ...