U bent hier: HOME › 2013/2014 wedstrijd 3

2013/2014 wedstrijd 3

Uitslagenlijst Lokoloop competitie

Zeewolde - Zondag 8 december 2013

 
J6, 1 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Siebe Westerhof 2005 Zeewolde 4:26  
2 Tjade Smelt 2005 Zeewolde 4:28  
3 Senna Franssen 2006   4:33  
 
J6V, 1 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Floor Smelt 2005 Zeewolde 4:46  
 
J8, 1 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Rick van der Meer 2004 Zeewolde 3:48  
2 Merijn Korthof 2005 Zeewolde 4:16  
3 Mitchel van Dam 2005 Zeewolde 5:00  
 
J8V, 1 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Marit de Munnik 2004 Zeewolde 4:19  
2 Berber Schaap 2005 Zeewolde 4:24  
 
J10, 2.5 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Thomas Bos 2002 Zeewolde 10:57  
2 Hidde Westerhof 2001 Zeewolde 12:03  
3 Ivan Korthof 2001 Zeewolde 12:19  
4 Daan van Kats 2001 Zeewolde 13:01  
 
J10V, 2.5 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Emma Welling 2001 Zeewolde 11:38  
 
J13, 2.5 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Symen Korthof 2000 Zeewolde 9:39  
2 Jorn Snaterse 1998 Zeewolde 10:22  
3 Jelle Bos 1998 Zeewolde 10:36  
4 Boris Sierink 1999 Zeewolde 11:33  
5 Jelle Smelt 2000 Zeewolde 12:15  
6 Sven van Beek 2000   12:15  
 
J13V, 2.5 KM JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Marlina Peters 1998 Zeewolde 11:12  
2 Anouk Welling 1999 Zeewolde 11:37  
 
M16, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Leon Hollestelle 1994   18:11  
2 Jarick Stoop 1996   18:15  
3 Mark Schriek 1991 Eindhoven 18:32  
4 Corne Lof 1992 Zeewolde 19:38  
5 Lennard duijvestijn 1984 Zeewolde 23:15  
6 Mattheus de Breed 1987 Dronten 23:56  
7 Jeroen Liefhebber 1985 Zeewolde 27:29  
 
M40, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Zeger Knipmeijer 1970 Amersfoort 18:38  
2 Mark van Tol 1966 Huizen 19:56  
3 Johan van Stee 1967 Zeewolde 21:51  
4 Eric Möller 1969 Zeewolde 22:45  
5 Jacob Lof 1965 Zeewolde 23:10  
6 Rik de Munnik 1967 Zeewolde 23:41  
7 Robin Bruil 1969 Zeewolde 24:21  
8 Juan Kamphuis 1967 Zeewolde 35:42  
 
M50, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Rien Fokkens 1961   21:00  
2 Nico Ketting 1959 Zeewolde 22:57  
3 Jan Willem Tromp 1959 Zeewolde 23:13  
4 Janwillem Swchlotter 1962 Zeewolde 23:35  
5 Johan van Peperzeel 1962 Zeewolde 24:19  
6 Luc Haak 1957 Zeewolde 28:52  
 
M60, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Klaas Bijleveld 1934 Zeewolde 30:16  
2 Rien Delhez 1952 Zeewolde 31:42  
3 Jos Delhez 1949 Harderwijk 31:44  
4 Hans Uiterdijk 1948 Zeewolde 34:11  
 
V16, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Sanne Sibbald 1993 Groningen 21:59  
2 Mabel Korporaal 1997 Zeewolde 23:38  
3 Shanne Lof 1994 Zeewolde 24:50  
4 Ellen Duijvestijn 1986 Eindhoven 24:59  
5 Petra Ebbeling 1984 Zeewolde 27:20  
6 Claudia Huijskes 1993 Zeewolde 31:29  
 
V35, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Saskia Roest 1974 Nijkerk Gld 21:44  
 
V45, 5 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Joke Lof 1963 Zeewolde 28:03  
2 Jose de Kleijn 1968 Zeewolde 28:21  
3 Marry van Maanen 1962 Zeewolde 30:54  
4 Hanneke Barendregt 1964 Zeewolde 32:04  
5 Irma Koldenhof 1963 Zeewolde 32:25  
6 Loes Groen 1957 Dronten 33:16  
7 Evelien Stokkentreef 1964 Zeewolde 33:28  
8 Àgnes Kluifhooft 1967 Lelystad 33:29  
9 Jacqueline Jansen 1967 Almere 35:40  
10 Tineke Haak 1960 Zeewolde 38:35  
 
M16, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Rémi Jansen 1974 Zeewolde 43:04  
2 Jordy van Maanen 1987 Zeewolde 44:32  
3 Dennis Mijer 1987 Zeewolde 45:51  
4 Fabian van Dam 1976 Zeewolde 45:56  
5 Roy Vrieling 1978 Zeewolde 47:24  
 
M40, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Peter Deege 1971 De Meern 40:52  
2 Léon van Dongen 1964 Zeewolde 41:28  
3 Sieger-Rink de Jong 1963 Zeewolde 41:29  
4 Ron Gouw 1963 Zeewolde 42:05  
5 Hein Smelt 1963 Zeewolde 43:36  
6 Michiel de Graaf 1973 Almere 44:30  
7 Jacco Werkhoven 1969 Zeewolde 44:46  
8 Ferry Schrijnewerkers 1965 Zeewolde 45:01  
9 Paul Hundscheit 1963   46:19  
10 Frank Welling 1966 Zeewolde 48:23  
11 Eric Revet 1967 Zeewolde 48:32  
12 Leon de Ridder 1965 Zeewolde 49:30  
13 Remco van den Brink 1964 Houten 49:31  
14 Rob Terinathe 1967 Zeewolde 51:39  
15 Ludo Remeerkens 1964 Zeewolde 54:41  
16 Bert de Nooij 1967 Zeewolde 56:22  
 
M50, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Bas Pieterse 1960 Zeewolde 37:59  
2 Erik Mulder 1963 Huizen 41:01  
3 Jos Revenbreg 1962 Zeewolde 43:22  
4 Kees Rijsdijk 1961 Huizen 43:54  
5 Ron Zange 1958 Zeewolde 48:14  
6 Henk Groen 1958 Dronten 49:10  
7 Sander van der Werf 1959 Zeewolde 49:29  
8 Frank van Schaik 1962 Zeewolde 51:00  
9 Piet roskam 1957 Zeewolde 51:02  
10 Erwin Alebregtse 1963 Zeewolde 54:35  
11 Jan Loot 1963 Almere 56:15  
 
M60, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Jack Weerdmeester 1952 Zeewolde 40:56  
2 Rob Pit 1951 Baarn 45:07  
3 Roelof Pepping 1947 Dronten 48:25  
4 Henny Bosselaar 1949 Baarn 50:41  
5 Ton van Maarseveen 1948 Zeewolde 52:40  
6 John de Vries 1943 Baarn 58:40  
 
V16, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Harriette Lalkens 1985 Zeewolde 39:35  
2 Annewil Lettink 1983 Utrecht 46:20  
 
V35, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Esther v.d. Wildt 1971 Swifterbant 48:47  
2 Sandra Visser 1970 Zeewolde 49:32  
3 Bianca van Bergenheneg 1969 Soesterberg 1:03:33  
 
V45, 10 KM SENIOREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Anita Schouwaert 1961 Zeewolde 47:37  
2 Carin Lindeboom 1965 Zeewolde 50:37  
3 Karin Gouw-Bijleveld 1962 Zeewolde 52:39  

Algemene informatie »
Verzekeringen »
Contributie
Bestuur / Commissies
Verkeersregelaars
Maatschappelijke stage
Vacatures
Clubkleding
Aanmeldingsformulier
Algemene informatie
Ledenvergaderingen
Nieuws
Nieuwsflits »
Nieuwsarchief
Algemeen »
Techniek »
Interviews »
Medisch »
Helden »
Menu vd maand »
Wedstrijdverslagen »
Bike-vakantie in het Zwarte Woud
Boekbespreking: Ard Schenk (Biografie)
Boekbespreking: Jacco Verhaeren (TOP-Coaches)
Boekbespreking: Joop Zoetemelk
Boekbespreking: Marc Herremans 1
Boekbespreking: Zwemmen (Nicola Keegan)
De Keiler in Nunspeet
Fietsexpeditie Siberië
Fietsvakantie Frankrijk - Marjolein Bos
Fietsvakantie Santiago - Anita Schouwaert
Giromania !!
Hardlopen samen met een blinde loper
Mount Ventoux beklimming Louis & Stefan Doorn
Ode aan Marco Pantani
Rien en de Fietsgoden
Skiken met Ingrid Munneke
The Desert Run
Trainingskamp XXL
Trans Alp ATB - Michiel & Marion
Vancouver - trainingskamp
Weissensee - Tonny van Vliet
Zwemanalyse in de Tongelreep
Trainen met de hartslagmeter
Bram Som
Edith van Dijk
Erica Terpstra
Gregor Stam
Kees Vaneman
Leen Pfrommer
Lidia van Bon - WK Masters zwemmen
Mieke Smit
Rob Barel
Afvallen - Mascha Spoor
Overgang en trainen - Mascha Spoor
Piriformis syndroom- Mascha Spoor
Bert Flier
Bruce Lee
Eric van der Linden
Jean Nelissen
Johan Neeskens
Wilco van den Akker
Wilfried de Jong
Gehakttaart met nasikruiden - Joke Lof
Spinaziepannenkoek - Paul Lindeboom
Fietsen
Lopen
Triathlon
zwemmen
Algemene informatie zwemmen
Zwemtrainingen »
Zwemtrainer
Algemeen informatie fietsen
Racefiets trainingen »
ATB trainingen »
Fietsnieuws
Fietstrainers
Veiligheid bij fietstrainingen
Fietstrainingen
Algemene informatie lopen
LOKO Loopcompetitie
Loopnieuws
Looptrainers
Algemene informatie triathlon
Divisie team
Reglementen »
Wedstrijdreglement ITU
Reglement Organisatie Wedstrijden
Wedstrijdkalender
Route startlocatie Kaap Flevo
Route startlocatie de Parel
Clubrecords
Uitslagen »
Zwemmen
Fietsen
Lopen
Duathlon / Triathlon
Fotoalbums
You tube filmpjes
Contact
N.A.W.-gegevens van TVZ
Wachtwoord wijzigen
Wachtwoord vergeten?

Ogenblik a.u.b. ...